Start › Forum › Sprzęt › Telefony – pozostali producenci i inne tematy › Pozostali producenci › Telefon komórkowy zabił właściciela › Odpowiedz na: Telefon komórkowy zabił właściciela
Gość
23 maja 2009 o 08:46
Liczba postów: 138928
boże co to za gówno!!!!!!!!!!