Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Niższe stawki MTR dla P4, PTC i Mediatela › Odpowiedz na: Niższe stawki MTR dla P4, PTC i Mediatela
Gość
30 stycznia 2009 o 11:09
Liczba postów: 139046
@ wiklef – nie życzę Ci źle, ale kiedyś możesz sie zdziwić jak Play podniesie Ci stawki gdy nagle stracą dochód z lepszego MTR