Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Odpowiedź sklepów na brak simlocków (Aktualizacja) › Odpowiedz na: Odpowiedź sklepów na brak simlocków (Aktualizacja)
Gość
26 stycznia 2009 o 20:51
Liczba postów: 139016
Powiem tak – eXte Tychy – załóż sobie jeszcze stronke http://www.idzsieutop.tk albo http://www.jesteemkretyn.tk. Bo mniemam, że jesteś autorem tej stronki i przekierowania i przeklejasz adres gdzie się da.
Serwisant_GSM