Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Policja wypowiada wojnę niezabezpieczonym sieciom Wi-Fi Odpowiedz na: Policja wypowiada wojnę niezabezpieczonym sieciom Wi-Fi

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 138935

Do przeprowadzenia tych akcji w 100. procentach przyczyniła się możliwość swobodnego przemieszczania ludzi w tym mieście i kraju. Wyeliminowanie tego kłopotu dla służb specjalnych rozwiąże problem skuteczniej niż zamykanie sieci pod przymusem. Zwiększy też zatrudnienie w służbach porządkowych co w dobie kryzysu jest wielkim plusem dla rządu. Proponuje wziąć wzór z b. ZSRR lub Korei Płn.. Tam ten problem nie istnieje. Acha, oni użyli też łodzi. Wiecie co należy z tym sprzętem zrobić?