Start › Forum › Sprzęt › Sieci komputerowe › Policja wypowiada wojnę niezabezpieczonym sieciom Wi-Fi › Odpowiedz na: Policja wypowiada wojnę niezabezpieczonym sieciom Wi-Fi
Gość
21 stycznia 2009 o 16:07
Liczba postów: 138935
Do przeprowadzenia tych akcji w 100. procentach przyczyniła się możliwość swobodnego przemieszczania ludzi w tym mieście i kraju. Wyeliminowanie tego kłopotu dla służb specjalnych rozwiąże problem skuteczniej niż zamykanie sieci pod przymusem. Zwiększy też zatrudnienie w służbach porządkowych co w dobie kryzysu jest wielkim plusem dla rządu. Proponuje wziąć wzór z b. ZSRR lub Korei Płn.. Tam ten problem nie istnieje. Acha, oni użyli też łodzi. Wiecie co należy z tym sprzętem zrobić?