Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Komórka Cyfrowy Polsat › Odpowiedz na: Komórka Cyfrowy Polsat
Gość
19 stycznia 2009 o 10:08
Liczba postów: 138970
No i ten w biedronce bez simlocka. Do tego nie zmienili mu nazwy