Start › Forum › Inne › Nie daj się oszukać › Student skazany za komputerowe piractwo › Odpowiedz na: Student skazany za komputerowe piractwo
Gość
23 grudnia 2008 o 13:26
Liczba postów: 138932
Co za pieprzenie, studenci mają uczelniane licencje na systemy operacyjne i niektóre aplikacje. A tam gdzie ich nie ma to wykładowcy sami kierują do akademików bo tam "maja". Krzyż na droge śledczym
Swoją drogą zawsze mnie ciekawiło jak policjanci rewidują hub`y uczelniane? przecież dostęp jest tylko z lokalnej sieci więc rektor wkopuje swoich studentów i zezwala na przeszukanie akademików