Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Czwórka operatorów może założyć spółkę do telewizji mobilnej › Odpowiedz na: Czwórka operatorów może założyć spółkę do telewizji mobilnej
Gość
9 grudnia 2008 o 19:50
Liczba postów: 138984
Co jak co, idea jest bardzo dobra. Telewizja mobilna to kolejny bardzo dobry pomysl. Polaczenie sil jest jak najbardziej wskazane. Moze bedzie jeszcze szybszy start a jak nie patrzec taka wspolpraca tylko pomoze rozwojowi. Jestem za.