Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Play nie był na konferencji, bo nie zapłacił za promocje? › Odpowiedz na: Play nie był na konferencji, bo nie zapłacił za promocje?
Gość
10 grudnia 2008 o 00:40
Liczba postów: 139027
dziwna konstrukcja zdania … muszą mieć konto w banku Citi Handlowy lub założyć tzw. konto elektronicznej.