Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Na Święta w MixPlusie › Odpowiedz na: Na Święta w MixPlusie
Gość
15 listopada 2008 o 20:32
Liczba postów: 139066
nic nadzwyczajnego ta oferta. I dlaczego pakiety można włączać tylko raz na miesiąc?