Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Na Święta w MixPlusie Odpowiedz na: Na Święta w MixPlusie

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139066

nic nadzwyczajnego ta oferta. I dlaczego pakiety można włączać tylko raz na miesiąc?