Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze › Odpowiedz na: Nowy Tak Tak -15 groszy za minutę i Godzina za Grosze
Gość
13 stycznia 2009 o 20:26
Liczba postów: 139020
A czy ktoś wie ile kosztują połączenia do innych operatorów, jeżli np. mamy aktywowaną usługę "godzina za grosze". W BOA powiedzieli mi że aż 99gr/min do innych operatorów, przy włączonej usłudze "godzina za groszę". Czy to prawda?