Jesteś tutaj:----Reply To: Z komórkowym modemem w Polskę – Test usługi iPlus, Orange Everywhere, Blueconnect oraz PlayOnline
Reply To: Z komórkowym modemem w Polskę – Test usługi iPlus, Orange Everywhere, Blueconnect oraz PlayOnline2018-01-22T07:29:07+01:00

Start Forum Operatorzy Internet mobilny Z komórkowym modemem w Polskę – Test usługi iPlus, Orange Everywhere, Blueconnect oraz PlayOnline Reply To: Z komórkowym modemem w Polskę – Test usługi iPlus, Orange Everywhere, Blueconnect oraz PlayOnline

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140027

iPlusa kupiłem niedawno, po wnikliwej analizie ofert. Doszłem do wniosku, że oferty i możliwości są podobne, różnią się szczególikami, ale zasięg – to już inna bajka! Dużo podróżuję – Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolska, Mazowsze, Świętokrzyskie, Łódzkie, Lubelskie i zależało mi na zasięgu, a ten w Plusie jest! Wiadomo, że przy jednej, dwóch kreskach będzie wolniej, niż przy pięciu, ale nie zdażyło mi się nigdy, aby strony otwierały się po 5 – 15 minut. Zawsze było to kilka-kilkanaścicie- kilkadziesiąt, ale sekund! I nieważne, czy byłem w lasach pod Gubinkiem na DK32, czy w białej plamie między Przysuchą, a Szydłowcem, itd. Dodam, że telefon mam w Orange. Nie oczekujmy cudów od mobilnego netu, bo ich po prostu nie będzie. Ważne, że mogę sprawdzić pocztę, trochę pośmigać po necie, coś napisać, ale do ściągania filmów? Jeszcze nie ta technologia. Pozdrawiam

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile