Reply To: Reply To: Test muzycznych słuchawek bluetooth2007-10-08T22:29:46+02:00

Start Forum Sprzęt Bluetooth Test muzycznych słuchawek bluetooth Reply To: Test muzycznych słuchawek bluetooth Reply To: Reply To: Test muzycznych słuchawek bluetooth

Anonymous
Guest
Liczba postów: 140081

Witam. Jestem posiadaczem owych słuchawek (JABRA) więc dodam kilka zdan od siebie.

Po pierwsze ceny spadają 🙂 dzis słuchawki znajdziemy na popularnym serwisie aukcyjnym za 270pln. Jeżeli chodzi o adapter bluetooth na allegro jest go mało. Szukając w ceneo równiez znajdziemy cene atrakcyjniejszą niz podaną tutaj (20pln przy takiej kwocie robi różnice)

Słuchawki sprawują się bez zarzutów. Mi nieraz przeszkadza głośność – nie jest to jednak wina słuchawek a ripu – w domu wszystko pięknie, w autobusie jednak nieraz wciskałem plusik i było mi mało, a nagle jak pier.. inny kawałek to wciskałem minusik

Na mikrofon nikt jeszcze nie narzekał.. nie gadałem w stronę odwrotną więc nie wiem.

Słuchawki są bardzo wygodne. Czasami za bardzo rzucają się w oczy (nie szperałem w instrukcji ponieważ jej nie mam ale możliwe, że owe silne diody można wyłączyć) dla niewtajemniczonych pulsują podczas gdy słuchawki na naszych uszach są aktywne

Nie potrafię określić liczbowo czasu ich pracy ale jest wystarczający. Nie można narzekać na to, że słuchawki padają.

Zachęcam do zakupu aczkolwiek rzeczywiście cena jest nie do konca miła. Mnie ominął w połowie ten problem, bo słuchawek pozbywał się kumpel z anglii i dorwałem je za 100+5pln za przejściówe. Wspomnę, ze na allegro też można dorwać używane..

Poruszając aspekt adaptera jabra (niemam) to pisząc na jednym z forum z użytkownikiem bt620s wspomniał, że słuchawki nie mają problemów z komunikacją z bt. Nie wystarczy jednak bluetooth 1class z edr bo co prawda nie wyklucza on współpracy z komputerem aczkolwiek a2dp jest tylko w firmowym adapterze i przy tańszym wyjściu niestety jakość nas nie zadowoli..

denerwujące może być przypadkowe wciskanie sie przycisków (np swoim ramieniem czy czyimś łokciem w tramwaju czy autobusie). wspomnie jeszcze, że przy k550i czasem zdarza sie, że telefon trzeba włączyć i wyłączyć bo owe słuchawki gubi i to nie tylko mój problem

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile