Gość
8 czerwca 2007 o 13:44
Liczba postów: 138950
mam ten telefon juz 2 lata… Teraz jest w opłakanym stanie:D:P wkurza trochę to, że nie można zmienić sygnału sms… ale da sie zyc:) bateria – przez pierwsze pół roku wytrzymywala ok tygodnia, bez ładowania. Ale wiadomo, im dłużej tym gorzej – na dzien dzisiejszy wytrzymuje niecałe 24 h ;p – normal…tylko kurcze… po dwóch latach, po przeczytaniu całej instrukcji nadal nie wiem gdzie włącza się tryb głośnomówiący Pozdro:)