Start Forum Odpowiedz na:

Anonimowy
Gość
Liczba postów: 139048

Nie, 2 MPX. Chociaz cos dziwnie tu wyszly. Moge sie podzielic innymi via mail.
ISO auto lub czasami 100, AW, rozdzielczosc 1600×1200, pomiar swiatla matrycowy, rzadko punktowy ustawiam. czasami korzystam z trybu nocnego, ale lepiej o zdjeciach nocnych zapomniec -nie, nie sa takie zle, ale..

Ogolnie lubie pstrykac czarne ujecia. 😉

Szkoda, ze admin zamiescil tylko kilka fotek bo pozostale osobiscie lepiej oddawaly, wg mnie, to co potrafi ten phone.