Start › Forum › Inne › Bezpieczeństwo › Zagłuszacze sygnału GSM › Odpowiedz na: Zagłuszacze sygnału GSM
Gość
1 kwietnia 2009 o 14:28
Liczba postów: 139047
prawda jest taka ze wszystkie firmy klamia na temat zasiegu zagluszaczy podaja skale zagluszania w dziesiatkach metrow a nawet w setkach a pozniej sie okazuje ze dziala to tylko na pare metrow nie dawajcie sie zwodzic klamstwom firm zaslaniaja sie niby zaleznoscia polozenia bebnow ja zjadlem na tych firmach zeby i jest to jaeden wielki farmazon