Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Tanie połączenia z zagranicą. › Odpowiedz na: Tanie połączenia z zagranicą. › Odpowiedz na: Odpowiedz na: Tanie połączenia z zagranicą.
Gość
27 maja 2008 o 09:40
Liczba postów: 138969
cześć czy jest taka możliwość zeby smsować taniej do Danii z polskiego telefonu na karte orange na duńską