Start Forum Inne Pozostałe tematy Dzień dobry wszystkim. Odpowiedz na: Dzień dobry wszystkim.

timmy 7
Uczestnik
Liczba postów: 2

Wydaje mi się, że mają teraz fajną grafikę, w porównaniu do tego, co było wcześniej – wszystko jest teraz takie fajne