Start › Forum › Inne › Pozostałe tematy › Dzień dobry wszystkim. › Odpowiedz na: Dzień dobry wszystkim.
Wydaje mi się, że mają teraz fajną grafikę, w porównaniu do tego, co było wcześniej – wszystko jest teraz takie fajne