Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, Top7, Voip-Sierpniowa Mobilizacja – przenieś numer komórkowy do TeleCube.pl

Sierpniowa Mobilizacja – przenieś numer komórkowy do TeleCube.pl

Zniżka 50%, na aktywację oraz opłatę abonamentową (do końca roku) na firmowe numery komórkowe przeniesione (lub z rozpoczętą procedurą przeniesienia) w sierpniu br., do telefonii TeleCube.

Operator telefonii internetowej TeleCube.pl, kilka tygodni temu wprowadził do swojej oferty polskie numery komórkowe. Są one dostępne w ramach trzech pakietów wirtualnej centrali tj. Biznes, Premium i Elite, w ilości odpowiednio 1,2 i 4.  Ponadto można je zakupić korzystając z innych usług operatora oraz dokupić w większej ilości do ww. pakietów.

Od niedawna firmy mogą także przenosić do TeleCube swoje, aktualnie użytkowane polskie numery komórkowe.  Procedura przeniesienia jest prosta. Wystarczy pobrać z panelu Klienta TeleCube konkretne formularze, wypełnić je, podpisać i wysłać do TeleCube. Za przeniesienie nie są pobierane żadne opłaty, ale warto się zorientować czy ze strony aktualnego dostawcy nie grożą nam jakieś sankcje, np. w postaci kar, za przedterminowe wypowiedzenie umowy.

Skorzystaj z sierpniowej mobilizacji

TeleCube chcąc zachęcić swoich Klientów do przeniesienia numeracji komórkowej wprowadzi z dniem 1 sierpnia br. promocję  „Sierpniowa Mobilizacja”. Jej uczestnicy uzyskają korzystne rabaty, dotyczące opłaty aktywacyjnej oraz abonamentu pobieranego za utrzymanie ww. numerów.

Zniżki, jakie przewidział organizator promocji, wynoszą 50%.

Promocja dotyczy firm, które w sierpniu dostarczą organizatorowi wnioski o przeniesienie polskiego numeru komórkowego (lub dowolnej liczby takich numerów) do TeleCube, a przeniesienie dojdzie do skutku najpóźniej do końca listopada 2018 roku.

Uczestnikami promocji mogą być aktualni Klienci wybranych usług telefonii TeleCube.pl (również firmy, które w terminie obowiązywania promocji będą korzystać z okresu testowego), tj. wirtualnej centrali, pakietu Mini VoIP oraz SIP Trunk.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji zostały zamieszczone w Regulaminie dostępnym na stronie: www.telecube.pl/blog/wp-content/uploads/2018/07/Regulamin_Promocji_Sierpniowa_Mobilizacja.pdfAutor |2018-07-27T15:23:47+02:0027 lipca 2018 15:23|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, Top7, Voip|Tagi: |2 komentarze

2 komentarze

  1. mefko 20 sierpnia 2018 w 11:01 - Odpowiedz

    Póki co myślę o 2amobile, przynajmniej z jednym numerem.

  2. robo 22 sierpnia 2018 w 13:51 - Odpowiedz

    @mefko Ja juz u nich jestem. Ogólnie polecam

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.