Jesteś tutaj:--, Promocje, Testy i opinie-Promocja na półrocze w WHOkeys: Windows 10 PRO $13 i Office 2019 za $28

Promocja na półrocze w WHOkeys: Windows 10 PRO $13 i Office 2019 za $28

Promocja

Letnia promocja na WHO Keys

Sklep WHOKeys zorganizował kolejną akcję promocyjną w ramach której za niewielkie pieniądze możemy nabyć legalną kopię Windowsa 10 lub pakietu Office w wersji Pro. Mimo niskiej ceny, wszystkie dostępne wersje oprogramowania są nowe (nie były nigdy wykorzystywane) i bazują na licencji OEM. Po wcześniejszej aktywacji można je przypisać do wybranego konta Microsoft a następnie zainstalować na dowolnym sprzęcie komputerowym, kompatybilnym z posiadanym wydaniem. Dzięki powiązaniu z kontem Microsoft ewentualna reinstalacja oprogramowania przebiega szybko i sprawnie, a użytkownik nie musi za każdym razem ponownie wpisywać klucza.

 

Aby skorzystać z oferty podczas procesu finalizacji zamówienia należy podać kod X25, który zredukuje oryginalną cenę, obniżającą ją o 25%. Obecnie promocja obowiązuje na następujące produkty:

Kod kuponu ze zniżką 25% : X25

 

Warto przy tym dodać, że uzyskana w ten sposób kopia oprogramowania jest w pełni legalna i nie łamie postanowień licencyjnych firmy Microsoft, czego niestety nie da się powiedzieć o wszystkich sprzedawanych w sieci kluczach. Jest też łatwiejsza w aktywacji – po wpisaniu klucza możemy zakupiony program aktywować online (przez Internet).Autor |2020-06-05T22:44:24+02:005 czerwca 2020 18:00|Kategorie: Newsy, Promocje, Testy i opinie|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.