REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Zyxel Multy Pro - rozwiązanie do zarządzania siecią Wi-Fi
Inne
2017-10-09
Broadband World Forum w Berlinie
Multy Pro – rozwiązanie do zarządzania Wi-Fi obsługuje bramy o wysokiej wydajności wraz z Wi-Fi excellence, optymalnym połączeniem sprzętowym i programowym oraz system mesh umożliwiający optymalizację wydajności systemu bezprzewodowego i dostarczenie sygnału do każdego miejsca w domu. Prezentacja rozwiązania odbędzie się podczas Broadband World Forum w Berlinie.
Zyxel ONE Connect - bezprzewodowy zasięg Wi-Fi w całym domu
Inne
2017-08-23
Aplikacja
Zyxel Communications prezentuje aplikację ONE Connect – stworzoną z myślą o zapewnieniu użytkownikom pełnego zasięgu sieci bezprzewodowej w całym domu. Aplikacja ONE Connect została zaprojektowana tak, aby zminimalizować liczbę wymaganych czynności konfiguracyjnych.
Zyxel Aurora - bezprzewodowy ochroniarz za 700 zł
Inne
2017-06-03
1 | Zyxel Aurora
Nadchodzi lato, a co za tym idzie decydujemy się na zasłużony wypoczynek nad polskim morzem czy pięknymi polskimi górami. W takich okolicznościach zazwyczaj nasz dom zostaje pozostawiony bez jakiejkolwiek opieki. Warto, więc zaopatrzyć się w system monitorowania posesji, do którego będziemy mieć dostęp ze swojego smartfona - Zyxel Aurora.
Zyxel PLA5236 - hybrydowy adapter powerline zwiększy zasięg Wi-Fi
Inne
2016-12-07
Zyxel PLA5236
Zyxel prezentuje najnowszy wzmacniacz sygnału bezprzewodowego PLA5236. Urządzenie zwiększa zasięg połączeń bezprzewodowych oraz ethernet poprzez gniazdka elektryczne. Tym samym, adapter PLA5236 z rozwiązuje problem z zasięgiem np. w narożnych miejscach domu i pozwala uniknąć instalacji długich i kłopotliwych kabli.
Zyxel Nebula przenosi infrastrukturę biurową i aplikacje do chmury
Inne
2016-11-09
Zyxel Nebula (wideo)
Zyxel przedstawia system Nebula – rozwiązanie bazujące w pełni na technologii chmury. Umożliwia ono zdalną konfigurację sieci, obsługę oraz rozwiązywanie wielu problemów, zwiększając w znacznym stopniu produktywność personelu oraz elastyczność firmy. Urządzenia Nebula można szybko skonfigurować z poziomu systemu iOS lub Android.
Pełne portfolio Zyxel w ofercie Grupy Nelro Data
Rynek
2016-08-19
Rynek
Spółka Nelro Data informuje, iż w sierpniu wprowadziła do oferty pełną gamę produktów Zyxel, zarówno biznesowych, jak i domowych. Jakie konkretnie rozwiązania Zyxel zaoferuje swoim klientom firma Nelro Data?
ZyXEL One Connect NBG6815 zwiększa możliwości domowych sieci bezprzewodowych
Inne
2016-06-07
ZyXEL One Connect NBG6815
Nowoczesny router bezprzewodowy 802.11ac i wzmacniacz sygnału gwarantują zasięg w całym domu oraz gigabitową wydajność bezprzewodową. Oba modele NBG6815 i Armor X1 oferują gigabitową prędkość w standardzie 802.11ac wraz z obsługą strumieni 4x4 optymalizując wykorzystanie przepustowości dla strumieni wideo 4k oraz dla gier.
#MWC 2016: ZyXEL LTE4506 - router HomeSpot LTE kategorii 6
Inne
2016-03-01
2 | ZyXEL LTE4506
ZyXEL zaprezentował na MWC nową serię wydajnych produktów LTE, w tym model LTE4506 – pierwszy na rynku router HomeSpot LTE kategorii 6 obsługujący standard 802.11ac. Stanowiący część mobilnych rozwiązań dostępowych marki ZyXEL, router 4G LTE-A 802.11ac Wi-Fi HomeSpot umożliwia użytkownikom połączenie z różnymi szerokopasmowymi usługami mobilnymi na całym świecie.
Osobista chmura ZyXELa dla smartfonów lub tabletów
Inne
2016-02-03
ZyXEL cloud
ZyXEL przedstawia łatwą w obsłudze osobistą chmurę umożliwiającą dostęp do 24TB danych z dowolnego miejsca z poziomu urządzeń mobilnych. Osobista chmura ZyXELa to rozwiązanie magazynujące zintegrowane z platformą myZyXELcloud oraz z mobilnymi aplikacjami ZyXEL Drive.
ZyXEL SBG3600-N - do obsługi różnych opcji połączeń
Inne
2015-11-04
ZyXEL SBG3600-N
Najważniejsze elementy bramy ZyXELa to: modem VDSL2/ADSL2+, jeden gigabitowy slot SPF (Small Form Pluggable) dla interfejsu WAN oraz wbudowany moduł LTE do połączeń z internetem mobilnym. Modem USB 3G/4G jest również dostępny dla innych opcji komunikacji.
ZyXEL UAG50 - hotspot i drukarka do obsługi klientów
Inne
2015-10-29
1 | ZyXEL UAG50
Nowoczesna brama dostępowa łącząca funkcjonalność bezprzewodowego hotspotu, drukarki termicznej i narzędzi do zarządzania siecią. ZyXEL UAG50 to zintegrowany hotspot, który umożliwia utworzenie sieci bezprzewodowej, zarządzanie uprawnieniami dostępu oraz ochronę przed nadużyciami w sieci.
ZyXEL WRE2206 - eliminuje miejsca bez zasięgu sieci bezprzewodowej
Inne
2015-09-25
ZyXEL WRE2206
ZyXEL Communications przedstawia wzmacniacz sygnału bezprzewodowego N300 WRE2206, który umożliwia dostarczanie zasięgu do każdego miejsca w domu. Dzięki zastosowaniu wewnętrznego wzmacniacza sygnału oraz zupełnie nowej konstrukcji przyjaznej dla użytkownika, WRE2206 oferuje łatwą i intuicyjną konfigurację oraz zwiększa zasięg nawet o 30%.
Prezentacje ZyXEL ONE Connect i Wi-Fi Excellence
Inne
2015-09-08
Software
W październiku 2015 roku, w czasie Broadband World Forum, ZyXEL przedstawi rozwiązania ONE Connect, Wi-Fi Excellence i G.fast, dzięki którym operatorzy telekomunikacyjni będą mogli zaoferować klientom jeszcze lepsze usługi.
ZyXEL PLA5256 - Powerline z dwoma portami gigabitowymi
Inne
2015-08-11
Akcesoria WLan
ZyXEL prezentuje adapter PLA5256, który oferuje użytkownikZom domowym prawdziwą gigabitową sieć plug-and-play. Urządzenie o wydajności 1000 Mbps wyposażone zostało w gniazdko zasilania i w dwa porty ethernet. Jest to gigabitowe rozwiązanie Powerline na rynku, które zaprojektowane z myślą o użytkowniku umożliwia podłączenie kilku urządzeń i nie ogranicza ilości domowych gniazdek elektrycznych.
Jak zapewnić szkole najlepsze rozwiązania Wi-Fi
Rynek
2015-07-28
2 | Raport ZyXEL
Bezprzewodowy dostęp do sieci stał się częścią naszego współczesnego życia. Łączność Wi-Fi w domach jest tak samo ważna jak bieżąca woda lub elektryczność. Oczekujemy stałego dostępu do internetu i nawet krótka przerwa jest dla nas frustrująca. Aż 75% ludzi twierdzi, że po tygodniu bez internetu byliby bardziej poirytowani niż po tygodniu bez picia kawy.
ZyXEL ARMOR Z1 - podświetlana obudowa i 4 anteny zewnętrzne
Inne
2015-05-27
2 | ZyXEL - router
ZyXEL Communications przedstawia dwuzakresowy domowy router gigabitowy w standardzie 802.11ac. Model ZyXEL ARMOR Z1 (AC2350) umożliwia przesyłanie strumieni ultra HD 4K, granie w sieci oraz łatwe codzienne zarządzanie siecią. Router ten jest rozwiązaniem dla domowego wykorzystania. Cena urządzenia sugerowana przez producenta dla klienta końcowego to 830 zł.
ZyXEL NWA1100-NH - nowe punkty dostępowe za 86 EUR
Inne
2015-02-04
ZyXEL - router
ZyXEL Communications prezentuje najnowszy, wielotrybowy, samodzielny punkt dostępowy NWA1100-NH, który zastępuje model NWA1100-N. Urządzenie oferuje wysoką elastyczność oraz zwiększa zasięg sieci bezprzewodowej o ponad 30% w porównaniu do swojego poprzednika.
ZyXEL PLA5405 - zwiększy zasięg domowej sieci za 337 zł
Inne
2015-01-27
4 | Powerline ZyXEL
Gigabitowy adapter ZyXEL PLA5405 bazuje na najnowszym standardzie HomePlug AV2 i umożliwia transmisję danych z prędkością do 1200 Mbps. Urządzenie, wykorzystując istniejące kable elektryczne, umożliwia szybki dostęp do infrastruktury sieciowej w całym domu, natychmiast po wpięciu adaptera do sprawnego gniazdka elektrycznego.
Wifi nie dla pracowników, a sprzedaż utrudniona
Rynek
2014-12-09
2 | Raport
Ponad połowa europejskich firm nie udostępnia sieci bezprzewodowej swojemu personelowi. Ponadto badania ZyXELa wykazały, że co dziesiąty pracownik przez słabą jakość infrastruktury w firmie nie mógł zakończyć procesu sprzedaży.
ZyXEL NBG-418N v2 N300 -tani router do sieci domowej
Inne
2014-11-25
1 | Router ZyXEL
Bezprzewodowy router ZyXEL NBG-418N v2 oferuje szybkie połączenia do 300Mbps w technologii 802.11n. Router, aby zapewniać duży zasięg i stabilną transmisję wyposażony został w dwie anteny 5dBi. Dzięki temu sygnał z urządzenia dostępny będzie nie tylko w całym domu, ale również np. w ogrodzie. Sugerowana cena urządzeń dla użytkownika końcowego to: 54 pln +VAT
Strony: 1 z 3     123 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792
Ostatnio na forum
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Panie *Kan . Kierując się aktualnym tokiem pańskiego myślenia oczekuję zatem na szczegółowy program...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Przecież \"O\" w prepaid nie ma rozmów oczekujących. To niby jak ma Ci działać? Podziel się wiedzą b...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Nie kazdy musi lub chce korzystać z ich apki która jest poroniona. Kody USSD są od tego. Są szybsze ...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
gosc: masz do tego apke \'Moj Orange\' i strone intenretowa i IVR a nie archaiczne USSD. @Marcin - w...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Do tego uatrakcyjnić cenowo nolimity, bo jak narazie to trudno nazwać \"konkurencyjną ofertą\". Przy...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
A kiedy przekierowywanie połączeń, rozmowa oczekująca? To podstawa a tego brak. Właśnie przez to i s...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
ludzie przeceniają LTE, do codziennego korzystania spokojnie wystarcza 3G...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Akurat czysty android ma tu najwięcej sensu ...
Mobilny Internet w Polsce - Orange oraz Plus liderami szybkości LTE
Plus? Chyba kogoś fantazja poniosła. Plus to zastój....
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
W Plusie sporto fajnych telefonów, także LG, jest dostępnych, więc pewnie jak trafi do sprzedaży, to...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne