REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Polsat Viasat History w otwartym oknie dla abonentów Vectry
Rozrywka
2017-07-17
Polsat Viasat History
Do 28 lipca abonenci Vectry mają dostęp do kanału Polsat Viasat History w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat. Polsat Viasat History to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Vectry znajdą kanał na pozycjach 516 (wersja HD) i 518 (wersja SD).
Vectra wzbogaca ofertę cyfrową o kolejne kanały TV
Rozrywka
2017-04-19
3 | Vectra
20 kwietnia w ofercie cyfrowej Vectry pojawią się dwa nowe kanały w jakości HD: Golf Channel Polska oraz E-SPORT. Zostaną one włączone do pakietu Sport na Ostro i tym samym zwiększą liczbę programów nadawanych w wysokiej rozdzielczości do 108.
Weekend z kanałami Eleven Sports Network w Vectrze
Taryfy
2017-04-05
Vectra
Vectra przygotowała swoim Klientom niespodziankę. Przez cały najbliższy weekend Abonenci telewizji cyfrowej operatora będą mieli dostęp do wszystkich kanałów z portfolio Eleven Sports Network. Programy zostaną odkodowane w dniach 7-9 kwietnia.
UOKiK - reklama Vectry wszystko za 10 zł  wprowadzała w błąd
Taryfy
2017-02-08
1 | UOKiK
Wszystko za 10 zł. Tym hasłem spółka Vectra reklamowała swoją ofertę. W rzeczywistości atrakcyjna cena obowiązywała tylko przez ograniczony czas, a potem klienci musieli płacić znacznie więcej. Przedsiębiorca dobrowolnie zobowiązał się do udzielenia rekompensaty konsumentom, którzy skorzystali z promocji.
Vectra tuż przed Świętami wzbogaca ofertę cyfrową o kolejne kanały
Rozrywka
2016-12-02
1 | Vectra
Na początku grudnia abonenci Vectry otrzymają miłą niespodziankę - dostęp do nowych programów telewizyjnych. Już 6 grudnia oferta cyfrowa operatora zostanie wzbogacona o 6 kanałów, tj. Discovery Historia, Eleven Extra, ZEBRRA.tv, METRO, WP i NOWA TV. Co więcej 2 stycznia 2017 dołączy do niej kolejny program w jakości HD - Food Network.
Vectra - Internet 700 Mbps światłowodami do domów Opolan
Taryfy
2016-11-28
Vectra
Światłowodem, czyli z prędkością światła - nowoczesna sieć telekomunikacyjnego operatora kablowego Vectry oraz urządzenia opolskiej firmy SDIC umożliwią dostęp do najnowocześniejszej w Polsce usługi ultraszybkiego Internetu.
Vectra - Wszystko na Maksa z Mecwaldowskim (wideo)
Taryfy
2016-09-16
Vectra - reklama
Dzisiaj wystartowała jesienna kampania promocyjna Vectry pod hasłem WSZYSTKO NA MAKSA. Dzięki niej Klienci Vectry mają możliwość testowania pełnego pakietu usług, przez ponad 2 miesiące, bez żadnych opłat. Oferta dotyczy wszystkich usług i skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych Klientów.
Vectra inwestorem Horyzont Technologie Internetowe
Rynek
2016-08-02
Rynek
Horyzont Technologie Internetowe, wielkopolski dostawca rozwiązań internetowych dedykowanych klientom biznesowym i instytucjonalnym pozyskał inwestora strategicznego – Vectra S.A.
Mistrzostwa Europy 2016 w ofercie Vectry od 49,9 zł
Rozrywka
2016-06-01
UEFA EURO 2016
Vectra zaoferuje Mistrzostwa Europy we Francji za 49,9 zł przy zakupie oferty telefonii mobilnej w planie Bez Limitu i 15 GB LTE. Standardowa oferta będzie kosztować 99,9 zł. Dodatkowo jako jeden z nielicznych operatorów na rynku udostępni widzom możliwość śledzenia piłkarskich emocji również bez dodatkowych opłat przy zakupie wybranych ofert. Sprzedaż rusza jeszcze w tym tygodniu.
MVNO Vectra z ofertą telefonii komórkowej dla całej rodziny
Taryfy
2016-05-09
1 | Vectra
Jako operator MVNO Vectra uruchomiła usługi telefonii komórkowej, przygotowane jako kompletna oferta dla całej rodziny. Prostota i atrakcyjna zawartość to główne zalety tej oferty. Składają się na nią trzy proste plany taryfowe oraz korzystne usługi dodatkowe.
Kanały Eleven i Eleven Sports także na urządzeniach mobilnych w Vectra TVonline
Rozrywka
2016-03-25
Vectra TVonline
Vectra TVonline udostępnia 50 programów telewizyjnych z oferty operatora na komputerze i urządzeniach mobilnych. Dziś do tego zestawu dołączają dwa sportowe kanały Eleven – do końca marca bezpłatnie dla wszystkich abonentów w ramach otwartego okna.
Vectra - telewizja lub Internet do końca wakacji za 0 zł
Taryfy
2016-03-07
2 | Grupa Vectra
„Telewizja lub Internet do końca wakacji za 0zł” to hasło najnowszej kampanii promocyjnej Vectry, która od dzisiaj dostępna jest dla obecnych i nowych klientów. Od 7 marca operator umożliwia wszystkim abonentom zakup wybranych usług, również ofert z pakietami Premium, za 0zł aż do końca wakacji.
Vectra - Eleven Sports w pakiecie Sport na Ostro
Rozrywka
2016-03-04
3 | Vectra
Do końca marca cyfrowi abonenci Vectry, zgodnie z wcześniejszą informacją, mogą oglądać kanały Eleven i Eleven Sports w ramach otwartego okna. Od 1 kwietnia operator zaproponuje swoim klientom możliwość zakupu włączonych programów w specjalnie przygotowanych pakietach.
Eleven i Eleven Sports w ofercie Vectry
Rozrywka
2016-02-19
4 | Vectra
Vectra jeszcze w lutym bardzo zaskoczy swoich abonentów, po raz kolejny wzbogacając ofertę telewizyjną. Operator za kilka dni włączy 2 nowe programy sportowe. Kanał Eleven i Eleven Sports od 25 lutego do końca marca będą mogli oglądać wszyscy abonenci telewizji cyfrowej.
Vectra przeprasza za awarię Internetu i telewizji
Taryfy
2016-01-02
2 | Vectra
Poważna awaria w sylwestrową noc 2015 roku roku zaskoczyła klientów sieci Vectra we Wrocławiu. Od czwartku wieczorem do piątkowego wieczora mieli oni duże kłopoty z wykonywaniem połączeń, telewizją i dostępem do internetu - informują Czytelnicy Telix.pl.
Universal Channel w ofercie Vectry
Rozrywka
2015-12-02
Rozrywka
Universal Channel – kanał nadawany przez NBCUniversal International Networks – dołącza do oferty Vectry. Począwszy od 1 grudnia kanał będzie dostępny w pakiecie cyfrowym BASIC w rozdzielczościach SD i HD odpowiednio pod numerami EPG 317 i 318.
nc+ - kanały tematyczne wracają do Vectry
Rozrywka
2015-12-01
Rozrywka
Kuchnia+, Domo+ i Planete+ od 9 grudnia wracają do oferty operatora kablowego Vectra. Tym samym abonenci tej sieci będą mieli dostęp do wszystkich kanałów tematycznych z rodziny nc+.
10 nowych programów HD w ofercie Vectry
Taryfy
2015-12-01
5 | Vectra
W grudniu Vectra poszerzy swoją ofertę cyfrową aż o 10 kolejnych programów w jakości HD. Dzięki temu będzie posiadał on jedną z najbogatszych i najbardziej różnorodnych pod względem treści propozycji programowych z aż 77 kanałami w najwyższej jakości.
Wszystko za 10 zł Vectry pod lupą UOKiK
Rynek
2015-10-23
4 | UOKiK
UOKiK wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie spółki Vectra z Gdyni – ogólnopolskiego przedsiębiorcy telekomunikacyjnego świadczącego usługi Internetu, telewizji oraz telefonii stacjonarnej. Urząd sprawdza, czy informacje przekazywane konsumentom, w ramach trwającej od kilku tygodni kampanii reklamowej mogły wprowadzać w błąd
Transmisja na żywo zawodów w draftingu w cyklu King of Europe w Vectrze
Rozrywka
2015-09-18
1 | Vectra
Vectra umożliwi swoim abonentom obejrzenie na żywo emocjonujących wydarzeń driftingowych bezpośrednio z hiszpańskiego toru jazdy. Event King of Europe dostępny będzie bezpłatnie już w ten weekend. To wyjątkowe wydarzenie emitowane na żywo z zagranicy dla miłośników sportów motoryzacyjnych po raz pierwszy Vectra udostępni w formie testowej.
Strony: 1 z 6     1234...6 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 284
Ostatnio na forum
TP-Link M7650 - przenośny hotspot LTE 600Mb/s za 699 zł
Ten router agreguje trzy pasma 3x150 mbps co daje nam 450 mbps. Dodatkowo modulacja 256 Qam zwieksza...
Duże zainteresowanie ofertą PLAY - 18 mln akcji akcji w IPO
Pachnie dobrym debiutem, 20% na otwarcie a czemu nie, realnie około 10% wskoczy....
Maierhofer - T-Mobile Polska nie na sprzedaż
Nikt mnie nie przekona do wyższości Play nad T-mobile. Tam gdzie TM lapie 3 kreski zasięgu, play wwi...
Duże zainteresowanie ofertą PLAY - 18 mln akcji akcji w IPO
Co za PRowa bzdura. Na siłę wciskają coś czym wg nich można się chwalić. Niech Play zajmie się swoim...
Maierhofer - T-Mobile Polska nie na sprzedaż
Ciekawe co by zrobiła pijawka play gdyby tmobajl zabrakło? Może by w końcu swoje maszty zaczeli sta...
Maierhofer - T-Mobile Polska nie na sprzedaż
Zwiększają ilość salonów, to ciekawe, bo mówili, że muszą je ograniczyć na rzecz internetowego sklep...
Ostatnio wgrane Fotki
Blejski Raj Wakacyjna adrenalina Wakacje nad jeziorem Wakacyjna przygoda Brak zasięgu Zegar Orloja Wieża telewizyjna Žižkov Szturmowcy Straszne schody do metra Hulk Buster Hradaczany

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne