REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Twitter źródłem informacji, czyli komunikacja w 140 znakach
Rynek
2017-10-16
1 | Badania d*fusion communication
Twitter coraz częściej staje się podstawowym źródłem informacji dla dziennikarzy. Przekaz zawarty w 140 znakach bywa inspiracją do stworzenia artykułu, pozyskania komentarza, a nawet przygotowania wywiadu. Twitter jest źródłem informacji dla ponad 90% polskich dziennikarzy uczestniczących w badaniu.
Popularność Twitter.com spada w weekendy
Rynek
2017-08-08
1 | Twitter - raport
W lipcu 2017 roku stronę internetową Twitter.com odwiedzało codziennie średnio 1,4 proc. polskich internautów. Zdecydowanie mniejszą ochotę na ćwierkanie użytkownicy mieli w weekendy. Rekordowym dniem w ubiegłym miesiącu był 25 lipca, gdy serwis odwiedziło 2,6 proc. użytkowników sieci.
Twitter w Polsce - ciekawostki 2016 r.
Rynek
2017-01-31
Twitter w Polsce - infografika
Twitter w Polsce nie ma lekko. Mimo coraz lepszego zrozumienia platformy, nadal często spotyka się głosy, że jest to tylko medium dziennikarzy, polityków i blogerów (no, może jeszcze ewentualnie gimnazjalistów). Jednak zdania ludzi o “zmierzchu Twittera” są z pewnością na wyrost.
Najpopularniejsze polskie profile w social media 2016
Rynek
2017-01-18
1 | Profile 2016 - raport
Liderem wśród marek na polskim Facebooku jest Play, wyprzedzając Allegro, Orange Polska, Braun, czy Tymbark. Nadal ogromną popularnością cieszy się strona Serca i Rozumu. Kampania z pluszowymi bohaterami zapisała się w historii polskiej reklamy już w 2010 i od tamtego roku utrzymuje się wśród najpopularniejszych facebookowych stron.
Nowości na Instagramie i Twitterze
Inne
2016-11-14
#SM update – podsumowanie
W zeszłym tygodniu dwie platformy Social Media ogłosiły nowe aktualizacje. Instagram rozpoczął testy nad nowymi rozwiązaniami dla e-commerce, z kolei Twitter postawił na usprawnienie obsługi klienta poprzez boty. Oto czego już niebawem można się spodziewać.
Twitter złagodzi limit 140 znaków
Inne
2016-09-20
Inne
Załączniki do publikowanych na portalu Twitter treści nie będą już wpływać na obecny od początku jego istnienia limit 140 znaków.
Android/Twitoor - botnet sterowany kontem na Twitterze
Systemy
2016-08-29
To nie fikcja!
Analitycy z firmy ESET odkryli pierwszy botnet złożony z zainfekowanych urządzeń z systemem Android, który kontrolowany jest za pomocą instrukcji otrzymywanych w tweetach. Celem zagrożenia jest zainstalowanie złośliwych aplikacji wyłudzających dane do logowania do bankowości internetowej oraz numery kart kredytowych użytkowników.
Snapchat w Polsce - styczeń 2016
Rynek
2016-04-12
Snapchat vs Instagram vs Twitter
W styczniu 2016 w Polsce Snapchatem interesowało się już ponad 1,2 mln osób. W ciągu ostatnich 4 miesięcy aplikacja przyciągnęła uwagę kolejnych ok. 300 tys. (analiza użytkowników Snapchata w Polsce we wrześniu 2015). Widoczne są również zmiany w demografii zaciekawionych Snapchatem.
Więcej Facebooka, mniej Twittera. Snapchat wygrywa mobilnie
Rynek
2016-02-08
Social Media 2015 - raport
Agencja badawczo-analityczna IRCenter przygotowała 3. edycję podsumowania Social Media w Polsce. To projekt łączący dane deklaratywne i pomiar zachowań użytkowników social media - na komputerach i urządzeniach mobilnych.
Użytkownicy oglądają pierwsze 3 sek. materiału wideo na Facebooku
Rynek
2016-02-03
2 | Rynek
Facebook i Twitter razem o konsumpcji treści na urządzeniach mobilnych. Średnio ludzie szybciej konsumują treści dostępne na urządzeniach mobilnych niż na urządzeniach stacjonarnych (1,7 sekundy w stosunku do 2,5 sekundy). Jeśli użytkownicy oglądają pierwsze 3 sekundy materiału wideo na Facebooku, 65% z nich ogląda co najmniej 10 sekund, a 45% - 30 sekund.
Twitter w Polsce - ciekawostki 2015 r.
Rynek
2016-01-28
1 | Twitter - infografika
Twitter rośnie najszybciej z trójki najpopularniejszych mediów społecznościowych. W ubiegłym roku liczba użytkowników serwisu w Polsce wzrosła o ponad 30%! Zapraszamy do obejrzenia infografiki. Dowiecie się z niej, jakie były najpopularniejsze hashtagi, kto najczęściej ćwierkał, czyje tweety budziły najwięcej emocji oraz czym charakteryzuje się Twitter w Polsce.
T-Mobile i Huawei - spraw sobie prezent na Święta
Taryfy
2015-12-11
2 | T-Mobile i Huawei
Wiesz, jaki jest Twój wymarzony prezent? Napisz o nim w tweecie, zrób zdjęcie i pokaż swoim bliskim, co chciałbyś dostać pod choinkę. Z pomocą przychodzi T-Mobile wraz z partnerem Huawei, zapraszając do udziału w świątecznym konkursie dla użytkowników Twittera.
Kogo znajdziemy na Facebooku, a kogo na Twitterze?
Rynek
2015-11-09
2 | Raport - Media społecznościowe
W 2015 roku z internetu korzysta już 70 proc. Polaków, czyli 24,82 miliona osób. Najnowsze badania Gemiusa wykazały, że Facebook i Twitter rosną w siłę wśród polskich internautów. Liczba użytkowników Facebooka to już ponad 20 milionów, co oznacza, że 80 proc. wszystkich polskich internautów korzysta z tego serwisu. Twitter osiągnął liczbę ponad trzech i pół miliona użytkowników (14 proc. wszystkich polskich internautów).
T-Mobile zaćwierka z #TweetupPL
Rynek
2015-09-04
Rynek
Już 5 września na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji #TweetupPL. T-Mobile, wspierając rozwój mobilnej technologii i nowych kanałów komunikacji, już po raz drugi został partnerem tego największego wydarzenia polskiej społeczności użytkowników Twittera.
Możliwość edycji wpisów trafi wreszcie na Twittera?
Inne
2015-07-26
Zmiany na Twitterze
Na wprowadzenie możliwości edycji opublikowanych tweetów użytkownicy czekają już od dawna. Twitter wciąż nie chce zmienić swojej polityki, ale być może przekona go do tego prośba jednej z celebrytek, Kim Kardashian.
Facebook oraz Twitter stają się kluczowymi źródłami informacji
Inne
2015-07-15
3 | Wiadomości z serwisów społecznościowych
Z raportu firmy badawczej Pew wynika, że coraz więcej użytkowników sieci traktuje Facebooka oraz Twittera jako źródło informacji, zastępujące gazety oraz serwisy informacyjne. Trend ten szczególnie widoczny jest pośród ludzi młodych.
Podaj Twitterowi datę urodzin, aby mógł wyświetlać lepsze reklamy
Inne
2015-07-07
Twitter z balonami i reklamami
Twitter ogłosił, że od teraz w ustawieniach aplikacji mobilnej znajdziemy możlwiość dodania swojej daty urodzenia, która może być wyświetlana przy naszym profilu. Firma przekonuje, że ten ruch pozwoli świętować bardziej efektywnie.
Co piąty Polak w wieku 55+ surfuje w Internecie
Rynek
2015-06-15
1 | Raport
Analiza pokazuje, że od 2011 do 2015 roku niemal dwukrotnie zwiększył się średni odsetek osób w wieku 55+, wśród odwiedzających Twittera – z 7,6 proc. do 14,3 proc. Obecnie z internetu korzysta więcej niż co piąty Polak po 55 roku życia (2,6 mln), podczas gdy jeszcze cztery lata temu surfowało o ponad jedną trzecią mniej osób z tej grupy wiekowej (1,7 mln).
Twitter znosi ograniczenie do 140 znaków w prywatnych wiadomościach
Inne
2015-06-12
Zmiany na Twitterze
Twitter chce zachęcić użytkowników do wysyłania za pośrednictwem serwisu prywatnych wiadomości. W tym celu zniósł ograniczenie, które pozwalało napisać tylko do 140 znaków, a które wciąż funkcjonuje w publicznych tweetach.
ESET Social Media Scanner na pułapki na Facebooku
Inne
2015-02-12
Aplikacja
Użytkownicy serwisów społecznościowych stanowią atrakcyjny cel dla cyberprzestępców, którzy starają się propagować wśród nich złośliwe aplikacje, które np. zapisują ich na płatne usługi SMS premium lub wyłudzają dane. W odpowiedzi na te zagrożenia firma ESET udostępniła najnowszą wersję bezpłatnego narzędzia przeznaczonego do ochrony kont na Facebooku i Twitterze - ESET Social Media Scanner.
Strony: 1 z 2     12 >>

Tech Trade Show
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 793
Ostatnio na forum
UKE wydaje kolejne zgody na dopłaty do roamingu UE
Oj niech UKE wyda już wszystkim operatorom te pozwolenia, bo to bez sensu z naszymi operatorami w ca...
UKE wydaje kolejne zgody na dopłaty do roamingu UE
A z czyich pieniędzy idą te dopłaty? Z naszych podatków?...
Play: nowe możliwości - smartfon bez abonamentu
Może Play nie musi sobie podbijać statystyk rozdawaniem darmowych kart. Swoją drogą, ciekawe czy s...
Nokia 2 (2017) zadebiutuje w listopadzie, w cenie 99 USD
Wiele osób kupi ten telefon a szczególnie Ci którym nie potrzeba wodotrysków w smartfonie. ...
Plus z ofertą - taniej dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce
Według mnie to świetny pomysł :) Ukraińcow robi się coraz więcej i na pewno będą mega zadowoleni z t...
Plus - dwa razy więcej Internetu w nowych ofertach głosowych
Plus coraz bradziej mnie ostatnio zaskakuje :p Sypią promocjami jak z rękawa a teraz zaprezentowali ...
Nokia 2 (2017) zadebiutuje w listopadzie, w cenie 99 USD
Specyfikacja co najmniej sprzed dwóch lat...
Plejada gwiazd w najnowszych filmowych propozycjach IPLI
Coraz bardziej się przekonuje do Ipli. Ostatnio nawet na telefonie sobie apke zainstalowałem. Polsat...
Nokia 3310 3G (2017) już w Europie za 69.99 euro
Druga połowa kończy się za tydzień. Czasu maja mało....
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Panie *Kan . Kierując się aktualnym tokiem pańskiego myślenia oczekuję zatem na szczegółowy program...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne