REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Abonament RTV - ok. 8 zł mies. od każdego płatnika PIT lub KRUS
Taryfy
2017-07-14
9 | Abonament po nowemu
Ważą się losy abonamentu radiowo-telewizyjnego. Pomysłów dotyczących poprawy jego ściągalności było mnóstwo. Potrzeba jeszcze kilku tygodni nim będziemy mogli pokazać docelową ustawę abonamentową. Projekt jest na razie konsultowany roboczo - powiedział wiceminister kultury Paweł Lewandowski.
Abonament po nowemu: nowy pomysł - zapłacimy nie tylko na media
Taryfy
2017-06-27
10 | Abonament RTV
Abonament RTV nie będzie tylko na media? Środki z opłaty audiowizualnej powinny trafiać także do artystów – taką propozycję przedstawiły Fundacja Republikańska i ZIPSEE „Cyfrowa Polska”. Autorzy pomysłu wskazują, że wart rozważenia jest model finansowania artystów istniejący w Finlandii, gdzie rekompensata za potencjalnie utracone wynagrodzenie wypłacane jest artystom z budżetu państwa.
Telewizja Polska zamierza walczyć z piractwem w Internecie.
Rynek
2017-06-21
10 | Rynek
Kończą się czasy, gdy programy TVP można było obejrzeć w Internecie – nadawca ogłosił przetarg, który ma pomóc wyłonić firmę wspierającą telewizję w walce z internetowym piractwem. Piraci mają być podawani do sądu.
TVP z własnym pomiarem oglądalności. Netia przekazuje dane o swoich klientach?
Rynek
2017-06-10
4 | Rynek
TVP nie ufa Nielsenowi, bo "jest jak yeti" i dlatego nawiązała współpracę z Netią. Prezes Jacek Kurski poinformował w środę w sejmie, że Telewizja Polska w ramach współpracy z Netią mierzy oglądalność na próbie 500 tys. osób. I tam wyniki są "Wyniki oglądalności są szokująco inne. Ten pomiar jest nieprawdopodobnie bardziej dokładny".
PIKE, CP i nc+ piszą do Sejmu ws. danych w ustawie abonamentowej
Rynek
2017-06-02
5 | Ustawa Abonamentowa
W Sejmie zostało dzisiaj złożone pismo podpisane przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej, ITI Neovision S.A. (operator platformy nc+) oraz Cyfrowy Polsat S.A. Operatorzy występują w obronie praw swoich abonentów. Pismo zostało również przesłane szefom partii reprezentowanych w parlamencie. Wystąpienie dotyczy projektu nowej ustawy o abonamencie.
Podatek za abonament RTV zostanie uszczelniony
Taryfy
2017-02-28
8 | Podatki
Ważą się losy abonamentu radiowo-telewizyjnego. Najnowsza propozycja uszczelnienia obecnej ustawy abonamentowej jest najłatwiejsza do wprowadzenia i pozwoli na skuteczne egzekwowanie opłat. Chodzi o uszczelnienie systemu poprzez przekazanie Poczcie Polskiej informacji od operatorów kablówek i platform satelitarnych.
Odbiór sygnału telewizyjnego TVP na MUX-3, stan na 20.12.2016, godz. 13:00
Rynek
2016-12-20
8 | EmiTel - Oświadczenie
W związku z zakłóceniami w odbiorze sygnału telewizyjnego TVP na multipleksie MUX-3 w dniach 17 i 18 grudnia 2016 r., EmiTel przygotował dodatkowe wyjaśnienia. Oto ich pełna treść:
Ściągnąłeś film Wkręceni? Spodziewaj się policji i utraty komputera
Rynek
2016-10-25
6 | Wkręceni w piractwo
Wchodzą do mieszkań, przeszukują i rekwirują komputery. Od czterech miesięcy policjanci i prokuratorzy sprawdzają kto nielegalnie rozpowszechniał polską komedię „Wkręceni” z 2013 r. Akcja prowadzona jest na ogromną skalę, dotyczy 70 tysięcy osób.
Opłata audiowizualna - co de facto wprowadzamy?
Taryfy
2016-05-20
5 | Ekspert KIGC (wideo)
Od 1 lipca w miejsce abonamentu RTV ma wejść w życie nowa opłata audiowizualna doliczana do rachunku za prąd. Od każdego punktu poboru prądu energii ma być pobierane 15 zł miesięcznie. Koszty poniesie wiele osób i firm, nawet te, które nie mają radia ani telewizora.
Telewizja Polska na YouTube
Rynek
2016-01-30
Rynek
Na YouTube jest 18 kanałów Telewizji Polskiej (stacji i programów), włączając w to kanał stacji Biełsat TV – która adresowana jest do Białorusinów. Największym pod względem liczby subskrybentów oraz liczby wyświetleń znajdujących się na nim filmów jest kanał Telewizji Polskiej o nazwie itvp. Zaraz za nim plasuje się kanał programu rozrywkowego The Voice of Poland.
Promocyjna opłata abonamentowa w 2016 r.
Taryfy
2015-12-27
5 | KRRiT
4 grudnia 2015 r. w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z 1 grudnia 2015 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wysokości opłat abonamentowych za używanie odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych oraz zniżek za ich uiszczanie z góry za okres dłuższy niż jeden miesiąc w 2016 r.
PIS -opłata audiowizualna zamiast abonamentu RTV w 2016r
Taryfy
2015-11-22
30 | TVP
Opłata audiowizualna, według planów rządu rządu Beaty Szydło, zastąpi abonament RTV, w obecnej formie. Jak wyjaśnił w rozmowie z PAP wicepremier i minister kultury Piotr Gliński, nowe przepisy mają wejść w życie w pierwszej połowie 2016 roku, a za ich przygotowanie będzie odpowiadał były prezes Polskiego Radia Krzysztof Czabański .
GOPR w gronie partnerów Regionalnego Systemu Ostrzegania
Rynek
2015-08-17
RSO
List intencyjny podpisali szef MAC A. Halicki, szefowa MSW T. Piotrowska oraz przedstawiciele TVP i GOPR. W pierwszym półroczu 2015 roku dzięki RSO przekazano prawie 2500 powiadomień i ponad 540 ostrzeżeń, a aplikacja mobilna RSO (do końca lipca tego roku) miała prawie 270 tys. pobrań.
Telewizja Polska testuje emisję 4K w DVB-T2
Rozrywka
2015-07-03
1 | Telewizja Polska
3 lipca Telewizja Polska rozpoczyna w naziemnej telewizji cyfrowej testy emisji DVB-T2 w rozdzielczości 4K. Emisja testowa DVB-T2 będzie prowadzona do dnia 31 lipca z obiektu Warszawa/Raszyn na kanale nr 7 (191,50 MHz) z mocą e.r.p. 3,5 kW i polaryzacją pionową (V).
TVP - Strefa Widza dla płacących abonament
Taryfy
2014-12-01
3 | TVP VOD
Telewizja Polska przygotowuje Strefę Widza - serwis wideo na żądanie (VoD) dla osób płacących abonament radiowotelewizyjny. W nowym serwisie od 5 grudnia bezpłatne będą też treści premium.
Regionalny System Ostrzegania od 1 stycznia 2015 r. w aplikacji mobilnej
Inne
2014-11-13
MAiC
Szef MAC Andrzej Halicki oraz prezes zarządu Telewizji Polskiej Juliusz Braun podpisali dwuletnią umowę, dzięki której wprowadzony zostanie RSO. Dzięki systemowi każda osoba posiadająca telefon komórkowy (platformy: Android, iOS, WindowsPhone) umożliwia dostęp do komunikatów generowanych na terenie całego kraju. lub oglądająca telewizję publiczną zostanie powiadomiona o potencjalnych zagrożeniach i klęskach żywiołowych.
TVP zamierza przestać nadawać przez satelitę Astra
Rynek
2014-09-26
3 | Wywiad (wideo)
Od 1 stycznia 2015 r. TVP zamierza przestać nadawać przez satelitę Astra z pozycji 19,2E. Na satelicie pozostanie jedynie niekodowana TVP Polonia, ale zamiast przez Astrę TVP będzie nadawać tę stację przez satelitę Hot Bird. Nie pozostanie to bez wpływu również na odbiorców w Polsce ‒ dziś w ten sposób programy TVP odbiera 2,5 mln gospodarstw domowych.
TVP rozwija MUX 3 w oparciu o rozwiązania Vector
Rynek
2014-07-30
1 | Vector
Firma VECTOR wygrała przetarg i dostarczyła do TVP nową stację czołową do kompresji i multipleksacji programów telewizyjnych. Rozwiązanie to umożliwia nadawanie przez operatora dwóch programów HD i sześciu SD w MUX-3 DVB-T.
TV na życzenie: usuwana z oferty Orange TV
Rozrywka
2014-07-15
Orange
Ze względu na zakończenie współpracy z Telewizją Polską w zakresie dostarczania materiałów wideo - funkcjonalność TV na życzenie została usunięta z oferty Orange TV - dowiedział się Telix.
TVP ma umowę z CCTV: największą telewizją świata
Rynek
2014-06-08
TVP
Umowa przewiduje m.in. wymianę informacji programowych i korporacyjnych, możliwość uczestniczenia w festiwalach, targach i konkursach organizowanych przez każdą ze stron, wzajemną pomoc przy wizytach roboczych ekip telewizyjnych, a także wzmocnienie wymiany i sprzedaży pozycji programowych.
Strony: 1 z 2     12 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 52
Ostatnio na forum
Plus - odzyskasz niezarejestrowany numer do 8 stycznia 2018
W sumie niegłupio jednak wrócić do tej karty z Plusa, bo ostatnio bardzo, bardzo dużo rzucają promoc...
Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku
@Barry, producent też, bo do kogo należy ZEPAK?...
wlo T-Mobile - Księgowość Online ERP XT dla małych firm
O tyle to wygodniejsze, ze nie trzeba mieć własnego komputera, dbać o kopie, aktualizacje itp. Jedna...
wlo T-Mobile - Księgowość Online ERP XT dla małych firm
Zakup profesjonalnego systemu jest bardziej opłacalny ;-) Może nie w pierwszym roku, ale już po drug...
Xiaomi Redmi 5 Plus - do 17 godzin w trybie czuwania
Pan autor chyba nie bardzo ogarnia temat, o którym próbuje pisać. ...
Ubezpieczenia z aplikacją przeszły do PLAY (wideo)
Operator jest dla telekomunikacji, a ubezpieczenia niech zostawi innym ...
T-Mobile - Księgowość Online ERP XT dla małych firm
... drogo w stosunku do konkurencyjnych programów i do tego brakuje ewidencji przebiegu samochodu ;-...
Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku
A kiedy dostawy plusburgerów i pluspizzy?...
Xiaomi Redmi 5 Plus - do 17 godzin w trybie czuwania
W trybie czuwania ?? Na pewno ? Chyba na włączonym wyświwtlaczu !!!...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne