REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Powiadomienia i oferty specjalne kredytów w T-Mobile Usługi Bankowe
Taryfy
2017-09-06
1 | T-Mobile Usługi Bankowe
T- Mobile Usługi Bankowe w najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej udostępnia kolejne funkcjonalności, które pozwalają na zarządzenie powiadomieniami w bankowości mobilnej i korzystanie z ofert specjalnych w nowych kanałach. Dodatkowo bank zapowiada wdrożenie logowania i autoryzacji biometrycznej w kanale mobilnym dla użytkowników iOS i Android.
TMUB - płatności zbliżeniowe HCE w aplikacji mobilnej
Taryfy
2017-07-05
T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe, wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, w aplikacji mobilnej udostępnia funkcję płatności zbliżeniowych opartych na technologii HCE. Z usługi mogą korzystać wszyscy klienci posiadający kartę z oferty banku. Zakupy o wartości powyżej 50 złotych należy dodatkowo potwierdzić na terminalu PIN-em do karty.
TMUB - podróżuj i zarabiaj z kartą kredytową Mastercard TRAVEL
Taryfy
2017-05-15
2 | T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe, wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, wprowadza do oferty nową kartę kredytową Mastercard TRAVEL. Posiadacze karty podczas zagranicznych podróży, dokonując płatności kartą otrzymają 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe o równowartości min. 50 zł.
T-Mobile Usługi Bankowe - wystarczy wcisnąć przycisk w telefonie
Taryfy
2017-04-26
1 | T-Mobile Usługi Bankowe
W ślad za aplikacją mobilną, T-Mobile Usługi Bankowe, wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, udostępnia klientom całkowicie nową bankowość internetową. Klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą zarządzać swoimi finansami w łatwy i wygodny sposób za pomocą dowolnego urządzenia: komputera, tabletu i smartfona.
Złodzieje przez telefon wyczyścili konto klienta T-Mobile Usługi Bankowe
Rynek
2017-02-22
15 | Stanowisko - Alior Bank
Nieznani sprawcy wyczyścili konto jednemu z klientów T-Mobile Usługi Bankowe, prowadzonych przez Alior Bank. Kiedy odkrył, że z jego konta zniknęły wszystkie pieniądze i zadzwonił do banku usłyszał, że przecież sam zamknął konto. Alior Bank informuje, że był to odosobniony przypadek i zapewnia, że środki finansowe zostały zabezpieczone i zostaną zwrócone klientowi - poinformował Telix.pl Alior Bank.
tuBiedronka - 10 zł doładowania za korzystanie z TMobile Usługi Bankowe
Taryfy
2017-02-16
1 | tuBiedronka
T-Mobile oferuje Użytkownikom tuBiedronka na kartę dodatkowe zasilenie konta głównego w systemie tuBiedronka na kartę o wartości 10 zł. Warunkiem skorzystania z niniejszej Promocji jest przystąpienia do Promocji Rachunku w wariancie „Konto Freemium” lub w wariancie „Konto Premium” oraz Kartę płatniczą w okresie trwania Promocji.
Klienci T-Mobile Usługi Bankowe uzyskali dostęp do BLIKA
Taryfy
2016-10-28
4 | T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe w nowej aplikacji mobilnej udostępnił klientom system płatności BLIK. Oznacza to, że blisko 700 tysięcy nowych użytkowników już może dokonywać transakcji BLIKIEM w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacać gotówkę z bankomatów.
T-Mobile Usługi Bankowe - nowa bankowość mobilna na Android i iOS
Taryfy
2016-10-26
10 | T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Usługi Bankowe, wspólny projekt Alior Banku i T-Mobile, udostępnia klientom nową bankowość mobilną. Dzięki nowej aplikacji mobilnej klienci mogą bankować szybciej, łatwiej i wygodniej niż na komputerze. Aplikacja dostępna jest na systemy operacyjne Android oraz iOS.
T-Mobile na Kartę - 20 proc. więcej z doładowaniem przez TMUB
Taryfy
2016-08-22
5 | T-Mobile Usługi Bankowe
T-Mobile Polska, do dnia 31.01.2017 r. oferuje Użytkownikom będących klientami T-Mobile Usługi Bankowe” dodatkowe zasilenie konta o wartości 20% kwoty dokonanego przez Klienta doładowania. Warunkiem skorzystania z niniejszej promocji jest zasilenie kwotą z zakresu 5 zł – 500 zł, dokonane przez bankowość internetową lub aplikację mobilną T-Mobile Usługi Bankowe.
TMUB - najlepsze konto osobiste 2016 r.
Rynek
2016-03-18
14 | T-Mobile Usługi Bankowe
W dzisiejszych czasach klienci mogą do woli przebierać w ofertach banków, szukając dla siebie najwygodniejszej i najbardziej przyjaznej oferty. T-Mobile Usługi Bankowe okazały się najlepszą na rynku ofertę konta osobistego. Specjaliści zwrócili m.in. uwagę, że dzięki połączeniu usług finansowych z telekomunikacyjnymi, konto jest również korzystne dla użytkowników T-Mobile na Kartę i Heyah.
T-Mobile Usługi Bankowe ma 529 tys. klientów
Rynek
2016-03-03
8 | T-Mobile Usługi Bankowe
Z usług T-Mobile Usługi Bankowe korzystało w końcu grudniu ub.r. 529 tys. klientów detalicznych. W 2015 r. zostało otwartych 196 tys. rachunków w Alior Banku oraz 183 tys. rachunków w TMUB - wynika z prezentacji tej instytucji dla inwestorów giełdowych.
T-Mobile Usługi Bankowe, czyli Hit od T-Mobile (wideo)
Taryfy
2015-11-04
4 | T-Mobile Usługi Bankowe - reklama
„Hit od T-Mobile” to hasło przewodnie nowej kampanii reklamowej T-Mobile, w której Tomasz Kot wykonując utwory oparte o melodie kultowych szlagierów prezentuje usługi i produkty dostępne w T-Mobile. Tym razem działania reklamowe skupią się na benefitach, które zyskują klienci nowoczesnej bankowości mobilnej T-Mobile Usługi Bankowe.
TMUB - Bonus 50 zł dla Użytkowników Heyah na kartę
Taryfy
2015-07-20
Heyah - pre-paid
W Heyah do dnia 31.01.2016 r. trwa promocja „Bonus 50 zł dla Użytkowników Heyah na kartę będących klientami T-Mobile Usługi Bankowe”, w ramach której każdy Użytkownik Heyah na kartę otrzyma bonus promocyjny 50 zł w formie doładowania konta Heyah.
TMUB - 515 tys. klientów i lider w rankingu ofert kont bankowych
Rynek
2015-07-03
5 | TMUB - raport
Marka T-Mobile Usługi Bankowe istnieje od trochę ponad roku, ale już na dobre zadomowiła się w rankingach porównujących oferty banków. W opublikowanej niedawno Porównywarce POLITYKI, w rankingu dotyczącym kont internetowych, jak pisze redakcja, „bezapelacyjnie zwyciężył T-Mobile Usługi Bankowe”, pozostawiając inne oferty daleko w tyle.
TMUB - Zaprojektuj kartę debetową i wygraj 5000 zł
Rozrywka
2015-06-19
1 | T-Mobile - konkurs
W czwartek, 18 czerwca, wystartował konkurs „Zaprojektuj kartę” T-Mobile Usługi Bankowe. Do 31 lipca uczestnicy mogą projektować i publikować na stronie www.zaprojektujkarte.pl niepowtarzalne grafiki na kartę debetową.
TMUB z ofertą dla najmniejszych firm
Taryfy
2015-06-12
T-Mobile Usługi Bankowe
Nowa oferta usług bankowych to zestaw usług, które pozwolą osobom prowadzącym działalność gospodarczą w wygodny sposób zarządzać finansami firmy z każdego miejsca na świecie. T-Mobile Konto Biznes oferuje m.in. otwarcie i prowadzenie rachunku za zero złotych, bezpłatne przelewy internetowe, w tym także do ZUS i US, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez opłat.
T-Mobile Usługi Bankowe - kampania promująca pożyczki gotówkowe
Taryfy
2015-05-19
6 | TMUB - reklama
Skąd wziąć pieniądze na swoje marzenia? W T-Mobile Usługi Bankowe. Wystartowała kampania reklamowa T-Mobile Usługi Bankowe promująca tak tanie pożyczki, że każdy chciałby je wziąć – tylko 5,5%. Kampania została zrealizowana w nowym formacie komunikacyjnym T-Mobile z udziałem Tomasza Kota oraz Szymona Piotra Warszawskiego.
TMUB - 500 tys. klientów na pierwsze urodziny
Rynek
2015-05-06
8 | T-Mobile Polska
Dzięki strategicznej współpracy T-Mobile i Alior Banku, w maju zeszłego roku powstała nowa marka – T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank, która zastąpiła Alior Sync i połączyła w sobie ofertę bankową. Po pierwszym roku działalności T-Mobile Usługi Bankowe ma już 500 000 klientów,
Strony: 1 z 1     1
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 772
Ostatnio na forum
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Nie znam go, ale z mojego doświadczenia, najsolidniejsze w tym budżecie są zdecydowanie sprzęty Netg...
swen Huawei Mate 10 lite w Orange - ładny, wypasiony i rozsądna cena
Zapowiada się gówniany telefon w bardzo wysokiej cenie. 3 aparaty mają FF (Fixed Focus) czyli wielka...
KarolSk PayU Płacę Później - odpowiedź na potrzeby konsumentów
Ponad 24% odsetek za raty na 6 miesięcy? Czy to jest w ogóle zgodne z prawem?...
Zbliża się Internet Ludzi - komunikowanie się z urządzeniami myślami
Po co wynaleziono jezyk, skoro byla telepatia? Czy dzieci posluguja sie telepatia? ...
Zbliża się Internet Ludzi - komunikowanie się z urządzeniami myślami
Ludzkość zatoczy koło? Telepatia to naturalna forma porozumiewania, którą \"zabiło\" wynalezienie ję...
Księgowa czy program on-line?
Korzystałam już z wielu biur rachunkowych na Śląsku i niestety za każdym razem był jakiś problem, ba...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
Ciekawa alternatywa dla klasycznego, klawiszowego Hammera ...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
klapka na pewno dodatkowo chroni ekran, ale zawiasy pewnie też są wzmocnione, poczekajmy na testy ...
Huawei Mate 10 lite w Orange - ładny, wypasiony i rozsądna cena
Zapowiada się fajny telefon za rozsądną cenę. ...
Na rynku debiutuje Surface Book 2 (wideo)
Najlepszy tekst z pierwszego akapitu: \"To najpotężniejszy członek ...\" podoba mi się fantazja mar...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne