REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Liczba użytkowników bankowości mobilnej rośnie w Polsce lawinowo
Rynek
2017-12-08
1 | Wywiad - wideo
Telefon komórkowy służy już nie tylko do sprawdzania salda czy historii rachunku,lecz także do przelewów i płatności w sklepach czy internecie. Liczba użytkowników bankowości mobilnej w Polsce przekroczyła już 9 mln. W porównaniu z ubiegłym rokiem przybyło prawie 2 mln osób, które regularnie logują się do swojego konta w banku za pośrednictwem smartfona lub tabletu.
E-handel bez granic - 40 proc. polskich e-konsumentów kupuje transgranicznie
Rynek
2017-12-08
PayU - badanie
Zachowania zakupowe Polaków potwierdzają, że granice w e-handlu coraz bardziej się zacierają. 53% kupujących online ufa zagranicznym sprzedawcom w takim samym stopniu, jak krajowym. Najpopularniejszym kierunkiem e-zakupów transgranicznych są Chiny. Polscy internauci kupują za granicą ubrania, elektronikę i biżuterię.
Bankowość na smartfonie niezbędna dla młodych (wideo)
Inne
2017-12-07
1 | Wywiad - wideo
Za pomocą smartfona robimy przelewy i monitorujemy stan naszego konta, ale też coraz częściej płacimy za zakupy. Aż 70% z nas korzysta z BLIK-u. Millenialsi nie wyobrażają sobie bankowości bez aplikacji na telefon. Aby nadążać za potrzebami młodego pokolenia, banki muszą nieustannie opracowywać nowe rozwiązania mobilne.
100 proc. firm doświadczyło mobilnych cyberataków
Rynek
2017-12-07
Check Point - raport
Zdaniem analityków Check Point Software Technologies z mobilnymi atakami malware spotkało się 100% przedsiębiorstw uczestniczących w badaniu, a każde z nich doświadczyło ich średnio 54 w okresie od 1 czerwca 2016 do 1 czerwca 2017.
Polacy w europejskiej czołówce bankowości mobilnej
Rynek
2017-12-07
Zagrożenia bankowości mobilnej
Według badania opublikowanego przez NBP, ponad połowa młodych Polaków korzysta z usług bankowych na urządzeniach mobilnych. Jednocześnie Polacy są w europejskiej czołówce pod względem liczby osób korzystających z cyfrowych rozwiązań bankowości – aż 91% przynajmniej raz w miesiącu dokonuje transakcji online. Jakie są zagrożenia?
IMM - Plus i Orange to najwięksi reklamodawcy w listopadzie
Rynek
2017-12-07
3 | IMM - reklamodawcy listopad 2017
Plus i Orange to najwięksi reklamodawcy z branży telekomunikacyjnej w listopadzie – z budżetami ponad 23 mln zł każdy. Trzecie miejsce należy do T-mobile, a to oznacza, że podium nie zmieniło się w porównaniu z październikowymi wynikami.
eBay: Co trzeci Polak dostaje co najmniej jeden niechciany prezent na Święta
Rynek
2017-12-07
eBay - prezent na Święta
Z najnowszego badania eBay przeprowadzonego przez Kantar TNS wynika, że co trzeci Polak otrzymał w ubiegłym roku co najmniej jeden niechciany podarunek na Święta. Co robimy z prezentami, które niekoniecznie przypadły nam do gustu i jakie zachowania uważamy za złamanie świątecznej etykiety?
Cyberzagrożenia - ataki na komputery i smartfony w 2017r.
Inne
2017-12-07
ESET - cyberzagrożenia 2017
Chyba każdy z Państwa jako dziecko wierzył w Świętego Mikołaja. W dorosłym życiu często śmiejemy się z dziecięcej naiwności, bo przecież sami nie nabieramy się już tak łatwo. Czy na pewno? Większość dorosłych, podobnie jak w Świętego Mikołaja, nie wierzy również w cyberzagrożenia, uważając je wyłącznie za wymysł mediów. Tymczasem zagrożenia komputerowe i mobilne to opłacalny czarny rynek, z którego pełnymi garściami korzystają cyberprzestępcy.
Trend Micro - prognozy cyberbezpieczeństwa w 2018 roku
Rynek
2017-12-07
Trend Micro w 2018 roku
Firma Trend Micro opublikowała właśnie swój najnowszy raport dot. trendów w bezpieczeństwie w 2018 roku: „Paradigm Shifts: Trend Micro Security Predictions for 2018”. Autorzy publikacji przewidują m.in., że aplikacje biznesowe będą coraz bardziej narażone na manipulacje i luki w zabezpieczeniach. Będzie to zatem ogromne pole do eksploracji dla cyberprzestępców.
Co czwarty programista będzie kobietą
Rynek
2017-12-07
3 | Kodilla - raport
Zgodnie z danymi Komisji Europejskiej, gdyby kobiety były reprezentowane w branży informatycznej tak samo licznie, jak mężczyźni, PKB Unii Europejskiej zwiększyłoby się o 9 mld euro rocznie. Dobrze więc, że panie coraz śmielej wkraczają do IT, zachęcone lukratywną branżą, wynagrodzeniami i benefitami. Jak podają eksperci, już teraz odsetek kobiet szkolących się do pracy w tym sektorze wynosi blisko 28 proc. i stale wzrasta.
T-Mobile - choć to truizm, to jest tylko jedna najlepsza sieć
Rynek
2017-12-06
8 | T-Mobile - badanie
Po raz czwarty z rzędu T‑Mobile wygrał badania jakości sieci i otrzymał certyfikat Best in test 2017. T‑Mobile wyprzedził pozostałych operatorów w obu kategoriach, jakości połączeń głosowych i usług transmisji danych, ale także na każdym z obszarów badania: największe miasta, miejscowości i drogi. Rezultatem jest najlepszy wynik w historii i niewątpliwa przewaga nad pozostałymi sieciami.
Kierowcy w świetle badań - dlaczego warto mieć wideorejestrator
Inne
2017-12-06
1 | Wideorejestrator – miejski gadżet?
Jeszcze niespełna dekadę temu nikt nie instalował kamer w samochodach. Wraz z falą filmów w internecie pochodzących z Rosji, i w Polsce pojawiła się moda na wideorejestratory. Czy chęć dzielenia się nagraniami w mediach społecznościowych to jedyny argument, który przekonuje kierowców do zamontowania kamery w aucie?
Bankowość Internetowa, a nasze bezpieczeństwo
Rynek
2017-12-05
1 | Czy można bez obaw kupować w sieci?
Polacy coraz chętniej korzystają z technologii mobilnych. Tak wynika z raportu "mShopper: Polacy na zakupach mobilnych”. Wpływ na takie wyniki sprzedaży miały dostosowane do rozdzielczości ekranów strony RWD oraz dodatkowe korzyści wynikające z zakupów przez telefon. Jednak, czy w całej tej mobilnej handlowej turystyce nie zapominamy o rzeczy najważniejszej — bezpieczeństwie?
Różnice perspektyw szefa i pracownika
Rynek
2017-12-05
Plantronics - art. ekspercki
Nie jest dla nikogo tajemnicą, że we współczesnym biznesie każdego dnia trzeba się mierzyć z wyzwaniami związanymi z komunikacją. Największą trudność stanowi utrzymanie produktywności pomimo tego rodzaju przeszkód. Aby poznać największe bolączki, z jakimi mierzą się pracownicy i firmy, Plantronics we współpracy z Oxford Economics przeprowadził badania nad wpływem naszego skomunikowanego świata na zawodowe oraz prywatne życie pracowników i menadżerów.
Polacy chcą płacić kartą - 8 na 10 płatności kartą to transakcje zbliżeniowe
Taryfy
2017-12-04
Badanie Mastercard
Ankietowani deklarują, że terminale płatnicze w większej liczbie punktów sprzedaży zachęciłyby ich do częstszego korzystania z karty (63% odpowiedzi). Do kart przekonuje Polaków też wygodna technologia zbliżeniowa. W 10. rocznicę jej wprowadzenia w Polsce już niemal 8/10 transakcji kartami Mastercard to płatności bezstykowe.
Jak bezpiecznie sprzedać urządzenie mobilne
Telefony
2017-12-04
1 | Fortinet - poradnik
Sprzedaż używanych urządzeń mobilnych jest bardzo popularna, ale czy na pewno bezpieczna? To pytanie warto postawić sobie zwłaszcza w sytuacji, kiedy chcemy sprzedać smartfon lub tablet, na którym mieliśmy np. zainstalowaną aplikację bankowości elektronicznej.
GlobalData - w Polsce zużywamy 3,7 GB, a w Europie 2,4 GB mies. na kartę SIM
Rynek
2017-12-04
1 | GlobalData 2017
Według danych, firmy analitycznej GlobalData, Europejczyk transmitował w 2017 roku 2,4 GB miesięcznie na kartę SIM. Krajem który transmituje najwięcej ilości danych jest Finlandia, średnio 13,3 GB / mies. na kartę SIM, czyli ponad dwukrotnie więcej niż w innym europejskim kraju. Wysokie wykorzystanie danych wystąpi również w Polsce - 3,7 GB na miesiąc.
Gartner - w III kw.2017 roku sprzedano 383 mln smartfonów
Rynek
2017-12-03
Gartner - 3Q2017
Firma Gartner przedstawiła wyniki badań rynku smartfonów w III kwartale 201& roku. W ostatnich trzech miesiącach tego roku na całym świecie sprzedano 383 miliona smartfonów, co stanowi wzrost o 3 procent rdr. Największym producentem jest Samsung, który wyprzedza Apple, ale liderem wzrostów jest Xiaomi.
W Polsce częściej korzystamy z YouTube niż z Facebooka
Rynek
2017-12-01
1 | Rynek
W Polsce serwis YouTube generuje prawie sześciokrotnie większy ruch internetowy niż Facebook – donosi Ericsson Mobility Report. Przyczyną wzrostu ilości przesyłanych danych w Europie Środkowo-Wschodniej jest popularność aplikacji społecznościowych oraz wideo.
Polacy wybierają płatności cyfrowe
Taryfy
2017-12-01
Badanie Visa - infografika
Większość polskich konsumentów korzystała już z płatności cyfrowych. Płatności cyfrowe Visa gwarantują najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie pełną wygodę. Jak pokazują wyniki badania Digital Payments Study przeprowadzonego na zlecenie Visa, większość zapytanych Polaków (69%) korzystała już z płatności cyfrowych – portfeli elektronicznych, usług umożliwiających zapisanie danych karty w sklepie internetowym czy płatności mobilnych.
Strony: 1 z 127     1234...127 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46
Ostatnio na forum
Test Hammer Blade - smartfon pancerny, który mnie przekonuje
Jedna z ciekawszych premier tegorocznych, jeżeli cjodzi o smartfon pancerny. ...
Honor 7X - ekran bezramkowy, świetna kamera i design za 1 299 PLN (wideo)
Bardzo dobry telefon, trudno jest o lepszy w tej cenie. Desing -klasa. Ma gwarantowaną aktualizację...
myPhone FLIP 3 - dla wielbicieli klapek ponownie w Biedronce za 129 zł
Jest ładny i poręczny, a do tego tani więc na pewno znajdą się na niego chętni, w tym i ja....
Test kamerki U-Drive WiFi MT4060 - Twój świadek na drodze
Podobno mocno się grzeje. Czy ktoś kto używa mógł by się wypowiedzieć? I jak z tymi przerwami między...
T-Mobile - przejściowe problemy z działaniem usług
G....no sobie mogą ustawić użytkownicy fioletowych wymiocin. Jak nie będzie działać sieć która ich w...
myPhone FLIP 3 - dla wielbicieli klapek ponownie w Biedronce za 129 zł
Mam tę klapkę z poprzedniej sprzedaży i jest ok...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne