REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Alerty SOS w wyszukiwarce i Mapach Google
Inne
2017-08-24
Alerty SOS
Kiedy wydarza się klęska żywiołowa lub inna katastrofa, kluczowy jest szybki dostęp do rzetelnych informacji. Dlatego Google wprowadził Alerty SOS. Jeśli jesteście w pobliżu miejsca, gdzie wydarzyła się kryzysowa sytuacja, i wpiszecie odpowiednie słowa-klucze w wyszukiwarce, pojawi się specjalny baner z informacjami alarmowymi czy przydatnymi numerami telefonów i stronami. Takie same dane znajdziecie w Mapach Google.
Szef MSWiA - kapitał obcy w telefonii komórkowej utrudnia niesienie pomocy
Rynek
2017-08-17
9 | Rynek
Przygotowaliśmy nową ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej. Tam też wprowadzamy nowy system, rozwijamy ten system regionalnego ostrzegania, wykorzystując media elektroniczne, wykorzystując telefonię komórkową - powiedział w radiowej Jedynce Błaszczak.
Ostrzeganie SMS przed zagrożeniami pozwala ograniczyć straty
Rynek
2017-05-04
SMS ostrzegawczy
Ciągłe opady deszczu w ostatnich dniach kwietnia spowodowały wystosowanie przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżenia hydrologicznego dla siedmiu województw. W rozwiązaniu problemu wcześniejszego ostrzegania mogłaby pomóc technologia mobilna, wciąż jednak nie wszystkie samorządy chcą korzystać z systemu powiadomień SMS. Mądry Polak po szkodzie.
SMS wspiera Polski Czerwony Krzyż
Inne
2017-03-24
PCK - SMS
Polski Czerwony Krzyż to instytucja niezwykle ceniona i znana praktycznie wszystkim Polakom jako organizacja działająca na rzecz zbiórki krwi dla osób potrzebujących. PCK jest wspierany przez wielu rodaków, ale także przez wiadomości SMS, MMS, VMS. Obecnie kilkoma kliknięciami możemy uruchomić procedurę alarmową i za pomocą SMS-ów przekazać ratownikom informacje o poszukiwaniach.
T-Mobile Zdalny IT Serwis - pomoc na problemy ze sprzętem i oprogramowaniem
Taryfy
2017-01-16
3 | T-Mobile Polska
Sieć T-Mobile przygotowała nową usługę Zdalny IT Serwis z profesjonalnym wsparciem technicznym dla przedsiębiorców. Oferta została przygotowana w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy w codziennej pracy spotykają się z różnorodnymi problemami technicznymi w obsłudze m.in. laptopów, smartfonów, tabletów czy routerów. Ile to kosztuje?
MRPiPS: Widzisz - reaguj - zadzwoń
Rynek
2017-01-05
MRPiPS: kampania
W związku z nadchodzącymi mrozami przypominamy o zwracaniu szczególnej uwagi na osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Osoby bezdomne, samotne, a także pod wpływem alkoholu są najbardziej narażone na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.
Warta Mobile - po roku z mobilną likwidacją szkód
Rynek
2016-12-01
Warta Mobile
Już od roku klienci Warty mogą korzystać z jedynej na polskim rynku aplikacji do likwidacji szkód. W tym okresie z Warta Mobile skorzystało już ok. 25 tys. poszkodowanych.
PZU - Samoobsługa szkody. Jak działa nowa aplikacja?
Inne
2016-12-01
Aplikacja
„Samoobsługa szkody” to prosta w użyciu aplikacja internetowa, za pomocą której klient PZU będzie mógł wyliczyć każdą stratę na mieniu – samochodzie, domu, mieszkaniu czy ogrodzie. Nowa usługa PZU jest wyjściem naprzeciw użytkownikom, którzy cenią przede wszystkim szybkość i prostotę.
Orange - ile razy wykręcamy numery alarmowe, gdy prosimy o pomoc
Taryfy
2016-11-09
1 | Orange - gdzie dzwoniliśmy po pomoc
Orange Polska przygotował ciekawą infografikę, która prezentuje ile rozmów wykonywanych na numery 112, 997 i trzy dziewiątki, wykonano dzwoniąc po pomoc w długi weekend. Ile minut trwają i na jakie numery dzwonimy? Jak się okazuje dzwonimy dużo, tylko w długi weekend Polacy wykonali w sumie 650 243 telefonów alarmowych, trwających łącznie 41166972 sekund, a w przeliczeniu ponad 11 tys. godzin, co daje średnio 63s. na jedno połączenie.
Na wakacje z SMS-em, czyli poradnik wakacyjny
Taryfy
2016-07-29
1 | Planuj podróż z SMS-em
Gdziekolwiek nie wyjedziemy na wakacje, na pewno zabierzemy tam ze sobą smartfona. Skoro praktycznie każdy z nas używa telefonu komórkowego, warto przyjrzeć się bliżej, jakie możliwości przydatne w czasie wakacji oferuje komunikacja SMS – wciąż popularna wśród Polaków.
Facebook chce pomóc osobom o zachowaniach autodestrukcyjnych
Inne
2016-06-15
Facebook
Facebook wprowadził zmiany w narzędziach i materiałach dla osób zagrożonych samookaleczeniem, bądź samobójstwem, a także troszczących się o nich przyjaciół i ich rodziny. Narzędzia stworzone we współpracy z organizacjami zajmującymi się tematem zdrowia psychicznego oraz ludźmi, którzy mieli bezpośrednie doświadczenie z próbami samookaleczenia, bądź samobójstwa. Partnerem Facebooka w Polsce jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
Mass Event Security - z pierwszą pomocą w sytuacjach krytycznych
Inne
2016-06-09
Mass Event Security
Niezbędne informacje, co należy robić w sytuacjach krytycznych czy jak reagować w przypadku wystąpienia napadów lub ataków terrorystycznych, gdy zagrożone staje się życie i zdrowie większych grup osób – taką wiedzę uzyskać można dzięki bezpłatnej edukacyjnej aplikacji Mass Event Security – do ściągnięcia na telefon komórkowy lub tablet. Za pomocą czytelnych ikon oraz prostych poleceń użytkownikowi prezentowane są ogólnie przyjęte procedury postępowania.
T-Mobile - już 4 tys. użytkowników Child Alert
Rynek
2016-02-24
3 | T-Mobile - Widzę, słyszę, reaguję!
W styczniu T-Mobile jako pierwszy operator w Polce rozpoczął współpracę z Komendą Główną Policji w ramach międzynarodowego systemu Child Alert. Teraz, wszyscy Klienci T-Mobile, którzy chcą pomóc w poszukiwaniach zaginionego dziecka, mogą to uczynić wyrażając zgodę na otrzymywanie powiadomień Child Alert. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80040 o treści TAK.
T-Mobile Child Alert - pomoc w szybszym odnalezieniu zaginionych dzieci
Rynek
2016-01-20
4 | Widzę, słyszę, reaguję!
T-Mobile, jako pierwszy operator komórkowy w Polsce, rozpoczyna współpracę z Komendą Główną Policji w ramach sytemu Child Alert. Klienci T-Mobile, dzięki komunikatom o zaginionych dzieciach, przesyłanym prosto na ich telefony, będą mogli pomóc w ich szybszym odnalezieniu.
Facebook - przekaż dolar, my dodamy drugi dla rejonów dotkniętych trzęsieniem ziemi
Rozrywka
2015-04-28
1 | Facebook - sponsoring
Facebook uruchomił opcję umożliwiającą przekazanie datków pieniężnych dla International Medical Corps – organizacji, której grupy szybkiego reagowania specjalizują się w niesieniu pomocy w regionach dotkniętych trzęsieniami ziemi. Opcja dostępna jest z poziomu Strumienia Aktualności (News Feed) i wykorzystuje funkcję Przekaż datek.
System HOLLO - mobilny Assistance Przyszłości w Polce dla iOS i Android
Inne
2015-02-16
Aplikacja
Aplikacja HOLLO pozwala wezwać pomoc drogową w dowolny miejscu i czasie. Nie wymaga od użytkowników aby posiadali ubezpieczenie czy płacili abonament. System HOLLO – mobilny Assistance Przyszłości - jest już dostępny w Polce dla użytkowników smartfonów z iOS oraz Android.
MEN: bezpłatna pomoc telefoniczna i online dla uczniów, rodziców i nauczycieli już dostępna
Rynek
2014-11-24
Rynek
W ramach Rządowego Programu "Bezpieczna i Przyjazna Szkoła", na zlecenie Ministra Edukacji Narodowej, Fundacja Dzieci Niczyje rozpoczęła już realizację zadania publicznego pn. "Prowadzenie przez specjalistów ogólnopolskiej infolinii interwencyjno-informacyjnej dla uczniów, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, ich rodziców, nauczycieli oraz innych podmiotów działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży".
TOPR zlokalizuje turystów dzięki aplikacji w smartfonach
Inne
2014-07-15
Inne
Jeśli zamierzacie wybrać się w góry, od sierpnia warto będzie zabrać ze sobą smartfona i specjalną aplikację, która będzie umożliwia dokładne określenie waszego miejsca pobytu, gdybyście musieli zadzwonić na numer alarmowy. Aplikację, od sierpnia będą testować ratownicy górscy.
T-Mobile rozkręca drugi etap akcji Pomoc Mierzona Kilometrami
Rozrywka
2014-07-01
Akcja
10 milionów kilometrów do pokonania w dwa tygodnie – to drugie z ośmiu wyzwań jakie T Mobile stawia przed uczestnikami akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Wyzwanie jest spore, ale i motywacja do jego realizacji odpowiednia - jeśli do 12 lipca kilometrowy cel zostanie zrealizowany, dzięki T-Mobile kolejna kwota - tym razem - 70 tysięcy złotych trafi do podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.
T-Mobile: rusza kolejna edycja akcji Pomoc Mierzona Kilometrami
Rynek
2014-06-13
2 | T-Mobile
Sport daje przyjemność? Pozwala być w świetnej formie? Teraz bycie aktywnym może również dać satysfakcje z pomagania dzieciom – wystarczy przyłączyć się do drugiej edycji akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami! Będąc w teamie PMK wszyscy użytkownicy smartfonów zbierają kilometry dla podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam.
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792
Ostatnio na forum
Klucz Mobile - z pakietem No Limit, w Polsce i do Ukrainy za 25 zł
Do mnie od kilku lat dzwonią z ofertami osoby mówiące z ukraińskim akcentem. ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Ja też czekam na testy, bo wydaje się całkiem interesujący...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Ja się zastanawiam nad jego kupnem, w sumie potrzebny mi jako telefon zastępczy....
Test Kids Locator GPS MT851 - zegarek z lokalizatorem dla dzieci
witam, Ja odczytać wiadomość głosową na zegarku? Widać powiadomienia z liczbą, natomiast nie wiemy, ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Gdyby miał LTE to tak. Ale w tej cenie tylko z 3G to nie daję mu szans...
Snapdragon X50 5G - modem dla nowej generacji flagowców (wideo)
I zapewne te smartfony przebiją kolejną barierę cenową. ...
Klucz Mobile - z pakietem No Limit, w Polsce i do Ukrainy za 25 zł
Ja to się czasem zastawiam w jakim kraju mieszkam, w Lubelskim MPK była reklama pracodawcy, że szuka...
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
Nie wiem skąd ta wiedza ale Oddziały euro rtv agd nie potwierdzają sprzedaży ani premiery lgv30 ...
Protokół WPA2 nie jest bezpieczny. Jak zadbać o bezpieczeństwo WiFi?
Nie używać wogóle protezy dla biedoty czyli WiFi. ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne