REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Rosnąca popularność małych salek konferencyjnych
Rynek
2017-12-11
Polycom - art. ekspercki
Małe salki konferencyjne (tzw. „huddle rooms”), stają się trendem w przestrzeni biurowej. W załączeniu przesyłam artykuł eksperta firmy Polycom, który wyjaśnia skąd bierze się popularność tego typu przestrzeni oraz przedstawia w jaki sposób technologie przyczyniają się do zapewnienia jeszcze lepszej współpracy.
Czy nam się to podoba, czy nie, telekonferencje to istotny element życia biurowego
Rynek
2017-11-14
Polycom - art. ekspercki
Jakub Abramczyk z firmy Polycom opublikował artykuł, w którym stara się odpowiedzieć na kilka pytań odnośnie telekonferencji. Od kiedy są one elementem życia biurowego? Dlaczego są tak popularne? Czy rozwój korespondencji mailowej, czatów i rozmów wideo może im zagrozić?
Polycom - millenialsi, a praca poza biurem
Rynek
2017-09-26
Polycom - raport millenialsi
Millenialsi (pokolenie ludzi urodzonych w latach 80. i w pierwszej połowie lat 90.) są bardzo dobrze obeznani z nowoczesnymi technologiami – często nazywa się ich cyfrowymi tubylcami (digital natives). Jak odnajdują się na tradycyjnych stanowiskach pracy?
Polycom - 25 lat nowoczesnego telefonu konferencyjnego:
Telefony
2017-09-18
Polycom - premiera nowych rozwiązań
W 25. rocznicę premiery swojego kultowego trójramiennego telefonu, Polycom przedstawia model Polycom Trio 8500, który definiuje nowe standardy wydajności dla telefonów wykorzystywanych w średniej wielkości salach konferencyjnych. Polycom wprowadza także Polycom VoxBox, kompaktowy i przenośny zestaw głośnomówiący do pracy zespołowej i osobistej.
Polycom - nowe oprogramowanie UC dla telefonów multimedialnych VVX
Telefony
2017-08-11
Polycom VVX 600
Nowe funkcje w wersji 5.6.0 dostępne dla użytkowników Open SIP i Skype for Business. Obsługa normalizacji schematu połączeń (Dial Plan Normalization) i schematu połączeń z wieloma numerami awaryjnymi (Multiple Emergency Dial Plan). Ulepszony interfejs użytkownika Skype for Business i funkcje konferencyjne.
Polycom ułatwia planowanie, łatwe dołączanie do spotkań
Inne
2017-06-27
Inne
Polycom poinformował o dwóch nowościach w zakresie swojej współpracy z firmą Microsoft. Terminal wideo Polycom RealPresence Group Series uzyskał certyfikat zgodności z internetową usługą Microsoft Skype for Business w Office 365, a Polycom RealConnect for Office 365, pierwsza i jedyna usługa chmurowa, która zapewnia zgodność operacyjną między różnymi platformami wideo, została udostępniona w Europie.
Polycom Pano - technologia dla współdzielenia treści w pracy
Inne
2017-06-09
Inne
Każdy wie, jak kłopotliwe bywa udostępnianie prezentacji lub arkuszy kalkulacyjnych podczas spotkania. Dzięki Polycom Pano można podłączyć się do dowolnego ekranu, aby bezprzewodowo współdzielić treść – w tym nawet wideo na żywo – z komputerów PC i Mac, tabletów oraz smartfonów.
Polycom EagleEye Director II - wirtualne spotkania zbliżone do rzeczywistych
Inne
2017-05-04
Monitoring
Firma Polycom wprowadziła do Polski nową kamerę Polycom EagleEye Director II. Urządzenie nie wymaga ręcznego ustawiania ani użycia pilota – automatycznie robi zbliżenie na osobę mówiącą w ciągu niespełna trzech sekund z odległości nawet 10 metrów i przełącza się na szerszy plan, kiedy do dyskusji włącza się więcej niż jeden rozmówca.
Polycom na ISE 2017 - komunikacja zunifikowana z futurystycznym UI
Rynek
2017-01-28
ISE 2017
Polycom zaprezentuje swoje rozwiązania na dorocznej międzynarodowej konferencji Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie w Holandii w dniach 7-10 lutego 2017 r. przedstawi swoje rozwiązania Unified Communications z łatwym w użyciu, intuicyjnym interfejsem użytkownika (UI).
Polycom RealPresence Clariti dla transmisji głosu i wideo przez internet
Inne
2016-06-30
Software
Polycom udostępnił infrastrukturalne oprogramowanie Unified Communications (UC – komunikacja zunifikowana): RealPresence Clariti. Rozwiązanie zapewnia firmom każdej wielkości dostęp do zaawansowanych usług transmisji głosu, treści i wideo w jakości HD oraz współpracy przez internet.
Polycom RealConnectRealConnect - połączenia wideo Skype for Business jednym kliknięciem
Inne
2016-06-22
Polycom RealConnectRealConnect
Polycom RealConnect to technologia, która rozwiązuje kluczowy problem w prowadzeniu biznesowych wideokonferencji – łączenie wideo Skype for Business z rozwiązaniami innych producentów. Dzwonienie jednym kliknięciem: wystarczy jedno kliknięcie, żeby dołączyć do spotkania Microsoft Skype for Business z dowolnego miejsca i urządzenia. Ulepszone widoki listy uczestników: każdy uczestnik spotkania jest widoczny na ekranie i można współdzielić z nim treść tak samo, jak w tradycyjnej sali zebrań.
Rozwiązanie wideokonferencyjne Polycom w NATO
Inne
2016-03-11
Polycom RealPresence Centro
Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego NATO wdrożyła w swoich strukturach rozwiązanie wideokonferencyjne Polycom RealPresence Centro. Rozwiązanie do pracy zespołowej, oferuje opatentowaną technologię 360-stopniowego głosu i obrazu, który automatycznie śledzi mówiącego – jest oficjalnie zaakceptowany i certyfikowany do pracy w ściśle zabezpieczonej natowskiej sieci Restricted Network.
Polycom: wideokonferencje z 360-stopniowych, panoramicznych rozwiązań Full HD
Inne
2013-07-11
Technologia
Firma Polycom zaprezentowała 360-stopniowe, panoramiczne rozwiązania do współpracy wideo 1080p HD. Nowe zunifikowane stacje konferencyjne: Polycom CX5500 i CX5100 sprawiają, że korzystające z nich osoby mają wrażenie, jakby siedziały przy stole konferencyjnym, bez względu na to, czy znajdują się w tej samej sali, czy w biurach zlokalizowanych w różnych częściach świata.
Polycom: nowe wersje aplikacji dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych
Inne
2013-06-13
Software
Nowe wersje oferują ulepszone funkcje udostępniania treści oraz obsługę większej liczby urządzeń różnych producentów, takich jak Apple, LG (Optimus G Pro), Samsung (GALAXY S4) oraz Sony (Xperia ZL i Xperia Z). Oprogramowanie do współpracy wideo RealPresence Mobile 3.0 i RealPresence Desktop 3.0 wykorzystuje platformę Polycom RealPresence.
Polycom: raport z badania rozwoju infrastruktury mobilnej
Rynek
2013-05-16
Raport
Firma Canalys opublikowała raport z badania rozwoju infrastruktury mobilnej oraz chmury i jej wpływu na współpracę wideo w trzecim kwartale roku 2012. Opracowanie przedstawiające sytuację w europejskich wybranych krajach, w tym w Polsce.
Polycom: teleobecność sposobem na naukę języków obcych
Inne
2012-11-20
Internet
Wcześniej tradycyjne kursy językowe wymagały osobistego uczestnictwa, jednak dzięki zastosowaniu połączeń wideo w HD i rozwiązaniom Polycom RealPresence uczestnicy mogą łączyć się ze swoim nauczycielem i grupą z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na swoim komputerze czy tablecie, laptopie lub smartfonie by wziąć udział w lekcji.
Polycom VVX 600: telefon biurkowy
Telefony
2012-11-05
1 | Polycom VVX 600
Polycom zaprezentował VVX 600 – telefon stacjonarny nowej generacji, który oferuje obsługę dotykową w stylu smartfonów i tabletów. Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy za pomocą tego samego zestawu słuchawkowego Bluetooth, którego używają w połączeniu ze smartfonem.
Polycom umożliwia połączenia wideo między użytkownikami Skype, Facebooka i Google Talk
Rynek
2012-10-09
Technologia
Firma Polycom zaprezentowała rozwiązanie, które umożliwi prowadzenie wspólnych spotkań wideo niezależnie od platformy, użytkownikom Skype, Facebooka, Google Talk i profesjonalnym salom wideokonferencyjnym za pomocą jednego kliknięcia.
Polycom RealPresence Mobile 1.3: do mobilnej komunikacji wizualnej na smartfonach (video)
Inne
2012-07-17
3 | Aplikacja
Polycom przedstawił Polycom RealPresence Mobile 1.3 – nową wersję swojego oprogramowania do mobilnej komunikacji wizualnej. Aplikację będzie można zainstalować również na smartfonach HTC One S, HTC One X, tabletach HTC Jetstream i nowych urządzeniach Apple iPad. Oprogramowanie oferuje innowacyjną funkcję zdalnego sterowania kamerą z drugiego końca linii połączenia wideokonferencyjnego.
Polycom: przesyłanie wideo na żywo oraz nagrań do urządzeń Apple i Android
Rynek
2012-06-15
Technologia
Polycom zapewnia dostęp do treści wideo nie tylko użytkownikom tradycyjnych komputerów stacjonarnych i laptopów, ale również tabletów i smartfonów opartych o system Android oraz iOS, umożliwiając im oglądanie wideo na żywo i z odtworzenia.
Strony: 1 z 2     12 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 12
Ostatnio na forum
Carrefour PRO - czyli smartfon na zakupach w Promenadzie
Nigdy nie użyję takiej aplikacji. Skoro otworzyli sklepy w Polsce to niech płacą Polakom pensję za p...
Play - koniec problemów z roamingiem krajowym
Dobry sposób na Playa to przejście do Orange na kartę. Za 25 zł mamy wszystkie rozmowy, także na sta...
myPhone 3320 i Tango - czyli telefony klasyczne pod choinkę
Dobrze, że pojawiają się takie telefony, ten 3320 też wygląda bardzo fajnie i myślę, że dla osoby st...
lesiobe Play - koniec problemów z roamingiem krajowym
Koniec problemów to będzie jak się zniesie ograniczenie prędkości transmisji danych w roamingu krajo...
Zapomnij o brodatym wapniaku. Nadchodzi Mikołaj 2.0
Tylko 22 strony? Nie wysiliłeś się....
myPhone FLIP 3 - dla wielbicieli klapek ponownie w Biedronce za 129 zł
Rumba jest podobna, normalnie w sprzedaży cały czas, ewentualnie ten nowy Tango ...
4 typowe uszkodzenia smartfona w Święta
w teletorium widziałem wodoodporne etui, w sam raz na święta xD do tego szkło hartowane i może jakoś...
myPhone 3320 i Tango - czyli telefony klasyczne pod choinkę
takie telefony z reguły trzymają tydzień na baterii, ekran jest niewymagający a to zazwyczaj najwięc...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne