REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Polycom - millenialsi, a praca poza biurem
Rynek
2017-09-26
Polycom - raport millenialsi
Millenialsi (pokolenie ludzi urodzonych w latach 80. i w pierwszej połowie lat 90.) są bardzo dobrze obeznani z nowoczesnymi technologiami – często nazywa się ich cyfrowymi tubylcami (digital natives). Jak odnajdują się na tradycyjnych stanowiskach pracy?
Polycom - 25 lat nowoczesnego telefonu konferencyjnego:
Telefony
2017-09-18
Polycom - premiera nowych rozwiązań
W 25. rocznicę premiery swojego kultowego trójramiennego telefonu, Polycom przedstawia model Polycom Trio 8500, który definiuje nowe standardy wydajności dla telefonów wykorzystywanych w średniej wielkości salach konferencyjnych. Polycom wprowadza także Polycom VoxBox, kompaktowy i przenośny zestaw głośnomówiący do pracy zespołowej i osobistej.
Polycom - nowe oprogramowanie UC dla telefonów multimedialnych VVX
Telefony
2017-08-11
Polycom VVX 600
Nowe funkcje w wersji 5.6.0 dostępne dla użytkowników Open SIP i Skype for Business. Obsługa normalizacji schematu połączeń (Dial Plan Normalization) i schematu połączeń z wieloma numerami awaryjnymi (Multiple Emergency Dial Plan). Ulepszony interfejs użytkownika Skype for Business i funkcje konferencyjne.
Polycom ułatwia planowanie, łatwe dołączanie do spotkań
Inne
2017-06-27
Inne
Polycom poinformował o dwóch nowościach w zakresie swojej współpracy z firmą Microsoft. Terminal wideo Polycom RealPresence Group Series uzyskał certyfikat zgodności z internetową usługą Microsoft Skype for Business w Office 365, a Polycom RealConnect for Office 365, pierwsza i jedyna usługa chmurowa, która zapewnia zgodność operacyjną między różnymi platformami wideo, została udostępniona w Europie.
Polycom Pano - technologia dla współdzielenia treści w pracy
Inne
2017-06-09
Inne
Każdy wie, jak kłopotliwe bywa udostępnianie prezentacji lub arkuszy kalkulacyjnych podczas spotkania. Dzięki Polycom Pano można podłączyć się do dowolnego ekranu, aby bezprzewodowo współdzielić treść – w tym nawet wideo na żywo – z komputerów PC i Mac, tabletów oraz smartfonów.
Polycom EagleEye Director II - wirtualne spotkania zbliżone do rzeczywistych
Inne
2017-05-04
Monitoring
Firma Polycom wprowadziła do Polski nową kamerę Polycom EagleEye Director II. Urządzenie nie wymaga ręcznego ustawiania ani użycia pilota – automatycznie robi zbliżenie na osobę mówiącą w ciągu niespełna trzech sekund z odległości nawet 10 metrów i przełącza się na szerszy plan, kiedy do dyskusji włącza się więcej niż jeden rozmówca.
Polycom na ISE 2017 - komunikacja zunifikowana z futurystycznym UI
Rynek
2017-01-28
ISE 2017
Polycom zaprezentuje swoje rozwiązania na dorocznej międzynarodowej konferencji Integrated Systems Europe (ISE) w Amsterdamie w Holandii w dniach 7-10 lutego 2017 r. przedstawi swoje rozwiązania Unified Communications z łatwym w użyciu, intuicyjnym interfejsem użytkownika (UI).
Polycom RealPresence Clariti dla transmisji głosu i wideo przez internet
Inne
2016-06-30
Software
Polycom udostępnił infrastrukturalne oprogramowanie Unified Communications (UC – komunikacja zunifikowana): RealPresence Clariti. Rozwiązanie zapewnia firmom każdej wielkości dostęp do zaawansowanych usług transmisji głosu, treści i wideo w jakości HD oraz współpracy przez internet.
Polycom RealConnectRealConnect - połączenia wideo Skype for Business jednym kliknięciem
Inne
2016-06-22
Polycom RealConnectRealConnect
Polycom RealConnect to technologia, która rozwiązuje kluczowy problem w prowadzeniu biznesowych wideokonferencji – łączenie wideo Skype for Business z rozwiązaniami innych producentów. Dzwonienie jednym kliknięciem: wystarczy jedno kliknięcie, żeby dołączyć do spotkania Microsoft Skype for Business z dowolnego miejsca i urządzenia. Ulepszone widoki listy uczestników: każdy uczestnik spotkania jest widoczny na ekranie i można współdzielić z nim treść tak samo, jak w tradycyjnej sali zebrań.
Rozwiązanie wideokonferencyjne Polycom w NATO
Inne
2016-03-11
Polycom RealPresence Centro
Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego NATO wdrożyła w swoich strukturach rozwiązanie wideokonferencyjne Polycom RealPresence Centro. Rozwiązanie do pracy zespołowej, oferuje opatentowaną technologię 360-stopniowego głosu i obrazu, który automatycznie śledzi mówiącego – jest oficjalnie zaakceptowany i certyfikowany do pracy w ściśle zabezpieczonej natowskiej sieci Restricted Network.
Polycom: wideokonferencje z 360-stopniowych, panoramicznych rozwiązań Full HD
Inne
2013-07-11
Technologia
Firma Polycom zaprezentowała 360-stopniowe, panoramiczne rozwiązania do współpracy wideo 1080p HD. Nowe zunifikowane stacje konferencyjne: Polycom CX5500 i CX5100 sprawiają, że korzystające z nich osoby mają wrażenie, jakby siedziały przy stole konferencyjnym, bez względu na to, czy znajdują się w tej samej sali, czy w biurach zlokalizowanych w różnych częściach świata.
Polycom: nowe wersje aplikacji dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych
Inne
2013-06-13
Software
Nowe wersje oferują ulepszone funkcje udostępniania treści oraz obsługę większej liczby urządzeń różnych producentów, takich jak Apple, LG (Optimus G Pro), Samsung (GALAXY S4) oraz Sony (Xperia ZL i Xperia Z). Oprogramowanie do współpracy wideo RealPresence Mobile 3.0 i RealPresence Desktop 3.0 wykorzystuje platformę Polycom RealPresence.
Polycom: raport z badania rozwoju infrastruktury mobilnej
Rynek
2013-05-16
Raport
Firma Canalys opublikowała raport z badania rozwoju infrastruktury mobilnej oraz chmury i jej wpływu na współpracę wideo w trzecim kwartale roku 2012. Opracowanie przedstawiające sytuację w europejskich wybranych krajach, w tym w Polsce.
Polycom: teleobecność sposobem na naukę języków obcych
Inne
2012-11-20
Internet
Wcześniej tradycyjne kursy językowe wymagały osobistego uczestnictwa, jednak dzięki zastosowaniu połączeń wideo w HD i rozwiązaniom Polycom RealPresence uczestnicy mogą łączyć się ze swoim nauczycielem i grupą z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na swoim komputerze czy tablecie, laptopie lub smartfonie by wziąć udział w lekcji.
Polycom VVX 600: telefon biurkowy
Telefony
2012-11-05
1 | Polycom VVX 600
Polycom zaprezentował VVX 600 – telefon stacjonarny nowej generacji, który oferuje obsługę dotykową w stylu smartfonów i tabletów. Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy za pomocą tego samego zestawu słuchawkowego Bluetooth, którego używają w połączeniu ze smartfonem.
Polycom umożliwia połączenia wideo między użytkownikami Skype, Facebooka i Google Talk
Rynek
2012-10-09
Technologia
Firma Polycom zaprezentowała rozwiązanie, które umożliwi prowadzenie wspólnych spotkań wideo niezależnie od platformy, użytkownikom Skype, Facebooka, Google Talk i profesjonalnym salom wideokonferencyjnym za pomocą jednego kliknięcia.
Polycom RealPresence Mobile 1.3: do mobilnej komunikacji wizualnej na smartfonach (video)
Inne
2012-07-17
3 | Aplikacja
Polycom przedstawił Polycom RealPresence Mobile 1.3 – nową wersję swojego oprogramowania do mobilnej komunikacji wizualnej. Aplikację będzie można zainstalować również na smartfonach HTC One S, HTC One X, tabletach HTC Jetstream i nowych urządzeniach Apple iPad. Oprogramowanie oferuje innowacyjną funkcję zdalnego sterowania kamerą z drugiego końca linii połączenia wideokonferencyjnego.
Polycom: przesyłanie wideo na żywo oraz nagrań do urządzeń Apple i Android
Rynek
2012-06-15
Technologia
Polycom zapewnia dostęp do treści wideo nie tylko użytkownikom tradycyjnych komputerów stacjonarnych i laptopów, ale również tabletów i smartfonów opartych o system Android oraz iOS, umożliwiając im oglądanie wideo na żywo i z odtworzenia.
Strony: 1 z 1     1
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 773
Ostatnio na forum
Nielegalne zamienniki - realne koszty podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Największymi oszustami i złodziejami są korporacje które zmuszają do korzystania z ich kartridży i s...
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Nie znam go, ale z mojego doświadczenia, najsolidniejsze w tym budżecie są zdecydowanie sprzęty Netg...
swen Huawei Mate 10 lite w Orange - ładny, wypasiony i rozsądna cena
Zapowiada się gówniany telefon w bardzo wysokiej cenie. 3 aparaty mają FF (Fixed Focus) czyli wielka...
KarolSk PayU Płacę Później - odpowiedź na potrzeby konsumentów
Ponad 24% odsetek za raty na 6 miesięcy? Czy to jest w ogóle zgodne z prawem?...
Zbliża się Internet Ludzi - komunikowanie się z urządzeniami myślami
Po co wynaleziono jezyk, skoro byla telepatia? Czy dzieci posluguja sie telepatia? ...
Zbliża się Internet Ludzi - komunikowanie się z urządzeniami myślami
Ludzkość zatoczy koło? Telepatia to naturalna forma porozumiewania, którą \"zabiło\" wynalezienie ję...
Księgowa czy program on-line?
Korzystałam już z wielu biur rachunkowych na Śląsku i niestety za każdym razem był jakiś problem, ba...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
Ciekawa alternatywa dla klasycznego, klawiszowego Hammera ...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
klapka na pewno dodatkowo chroni ekran, ale zawiasy pewnie też są wzmocnione, poczekajmy na testy ...
Huawei Mate 10 lite w Orange - ładny, wypasiony i rozsądna cena
Zapowiada się fajny telefon za rozsądną cenę. ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne