REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
PayU - Dzień Płatności Bezgotówkowych
Rynek
2017-10-16
2 | PayU - komentarz eksperta
19 października obchodzić będziemy w Polsce Dzień Płatności Bezgotówkowych. Czy możliwe jest, że za kilkanaście lat gotówka przestanie zupełnie istnieć? Czy kolejne pokolenia będą traktować banknoty i monety jako relikt przeszłości? Globalne trendy i dążenia banków centralnych do ograniczenia lub wyeliminowania gotówki świadczą o tym, że papierowego pieniądza będzie z pewnością coraz mniej na świecie.
PayU: menedżery haseł - jak łatwo zapamiętać dane do logowania?
Inne
2017-08-07
PayU - poradnik
Najbezpieczniejsze są trudne i zróżnicowane hasła do serwisów internetowych oraz usług online. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać, a co najważniejsze zapamiętać. Sprawdź programy gromadzące dane do logowania w jednym miejscu.
Visa Checkout dostępna już dla wszystkich partnerów PayU
Taryfy
2017-07-18
Visa Checkout
Każdy sklep internetowy posiadający umowę z PayU może już zaproponować swoim klientom nowy, szybki i bezpieczny sposób płatności kartą – Visa Checkout.
PayU i Kinguin.net łączą siły
Rynek
2017-07-11
PayU
PayU, lider płatności elektronicznych w Polsce właśnie nawiązałwspółpracę z Kinguin.net – jedną z największych na świecie platform umożliwiających kupno i sprzedaż gier. Od 11 lipca użytkownicy Kinguin bez dodatkowych opłat mogą korzystać z najłatwiejszej i najszybszej płatności e-przelewem – tzw. pay by linków.
Payu - potwierdzenie przyjętej płatności kartą może atakiem oszustów
Inne
2017-03-13
1 | PayU - cyberatak
PayU - popularny w Polsce operator płatności internetowych ostrzega przed podszywającymi się pod niego oszustami. Od piątku na skrzynki polskich internautów trafiały złośliwe e-maile z wyjątkowo starannie przygotowaną treścią: „Payu – Potwierdzenie przyjętej płatności kartą”.
PayU - usługa cykliczne doładowanie telefonu już dostępna
Taryfy
2016-04-25
PayU
Cyklicznie doładowanie telefonu to nowa usługa PayU skierowana do konsumentów. Unikalne rozwiązanie pozwala w prosty i wygodny sposób zasilić, co miesiąc, konto komórki bez konieczności logowania do systemu i pamiętania o wpłacie. W ramach usługi cyklicznego doładowania, PayU umożliwia zasilanie kont abonentom kilkunastu operatorów komórkowych w kwotach od 5 do 500 PLN.
PayU Express - mobilnie, expressowo i bezpiecznie
Taryfy
2015-12-16
1 | PayU
Operatorzy płatności online ciągle poszerzają zakres swoich usług. Wiodącym systemem na polskim rynku jest PayU, z którego mogą korzystać niemal wszyscy posiadacze rachunków bankowych. Od niedawna dostępna jest też nowa usługa – PayU Express. Jak płacić w mniej niż pół sekundy?
Visa, Allegro i PayU - 20 zł rabatu na świąteczne zakupy
Taryfy
2015-12-04
3 | Visa, Allegro i PayU
Osoby, które zdecydują się opłacić dowolne zakupy kartą Visa i zapisać ją w usłudze PayU | Express, otrzymają kupon rabatowy o wartości 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na Allegro. •
Starbucks CEE - za kawę zapłać telefonem
Inne
2015-11-27
3 | Starbucks CEE
Starbucks CEEAplikacja mobilna marki Starbucks jest już dostępna dla miłośników kawy w Polsce i w Czechach. Za jej pomocą można płacić w kawiarniach i doładowywać swoją Kartę Starbucks telefonem, używając płatności PayU. Aplikacja Starbucks CEE jest dostępna na telefony z systemem iOS (wersja 7.0 i następne) oraz Android (wersja 4.1 i następne).
PGE (eBOK) razem z PayU
Taryfy
2015-11-25
3 | PGE razem z PayU
Ponad 5 milionów klientów, którym spółka PGE Obrót dostarcza energię elektryczną, może już korzystać z nowej formy płatności. Wystarczy, że klient, który ma do opłacenia fakturę za energię, zaloguje się do PGE eBOK (ebok.gkpge.pl) i po wybraniu faktury kliknie przycisk Zapłać przez PayU. Jak zapłacić za prąd korzystając z indywidualnego rachunku?
PeoPay jeszcze szerzej dostępny w Internecie
Taryfy
2015-07-01
4 | PeoPay
Dzięki współpracy Banku Pekao z PayU użytkownicy aplikacji mobilnej PeoPay mogą już płacić za zakupy na Allegro oraz w serwisach i sklepach internetowych udostępniających płatność kontem PayU. Dodatkowo klienci Banku Pekao mogą skorzystać z usługi PayU Express, pozwalającej na wykonanie e-przelewu do 50 zł jednym kliknięciem, bez konieczności logowania się do serwisu transakcyjnego Pekao.
mBank i PayU udostępniają mobilny e-przelew na jedno kliknięcie
Taryfy
2015-04-16
mBank
Obok mTransferu, przydatnego podczas płacenia za zakupy w internecie, klienci mBanku mogą korzystać z nowej metody płatności – jeszcze szybszej, stworzonej z myślą o powiększającej się grupie użytkowników bankowości mobilnej. Dzięki nowemu mTransferowi mobilnemu za zakupy w sieci można zapłacić jednym kliknięciem bezpośrednio z rachunku bankowego.
PayU: zmiana Regulaminu zasilania kont telefonicznych
Taryfy
2015-01-26
4 | PayU - zasilenia
Jeżeli macie telefon na kartę w Play, Plus, Orange i T-Mobile Polska, warto zapoznać się z nowymi Regulaminami świadczenia przez PayU usługi zasilania (doładowywania) kont telefonicznych na stronie internetowej PayU.
Płatności mobilne PayU teraz także na Windows Phone
Taryfy
2014-07-18
PayU
Aplikacja PayU na Windows Phone jest już do pobrania w sklepie. Tym samym płatności mobilne kontem PayU są dostępne dla użytkowników urządzeń z trzema najpopularniejszymi systemami operacyjnymi. Co kupują mobilni użytkownicy i za ile?
MAKRO: płatności on-line poprzez serwis PayU
Rynek
2014-06-17
MAKRO
Wprowadzenie przez MAKRO usługi szybkiego transferu środków pieniężnych za pomocą systemu płatności PayU to nie tylko odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców. To również kolejne rozwiązanie pozwalające rozwijać wielokanałowość firmy - pod koniec 2013 roku MAKRO umożliwiło płatność kartą we wszystkich swoich halach wielkopowierzchniowych.
Zabezpiecz się w Internecie: 6 podstawowych zasad
Rynek
2014-05-09
1 | Infografika
Jeszcze dekadę temu z Internetu w Polsce korzystało 6 mln osób, dziś ta liczba się potroiła i wynosi ponad 18 mln. Wraz z rozwojem Internetu zwiększa się liczba e-konsumentów dokonujących zakupów online – jest to już grupa ponad 13 mln Polaków w wieku powyżej 15 roku życia.
Płatności dokonywane za pomocą smartfonów i tabletów wspierają także handel tradycyjny
Rynek
2014-02-14
3 | Raport
W 2012 roku 212 mln osób na świecie płaciło za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a pod koniec przyszłego roku ma to już być 384 mln. Szacuje się, że globalna wartość płatności mobilnych w 2015 roku sięgnie 472 mld dolarów. Nowy model płatności kształtują przede wszystkim smartfony, które oferują swoim użytkownikom znaczną swobodę oraz szeroki wachlarz funkcjonalności.
PayU: za kilka lat co szósta płatność w sklepie za pomocą smartfona lub tabletu (wideo)
Taryfy
2013-11-14
wywiad
Coraz większa liczba kupujących w sieci przekonuje się także do płatności online – już przynajmniej połowa z nich płaci w ten sposób za zakupy. Szczególne znaczenie będą zyskiwać płatności mobilne. Do końca 2020 roku mogą one stać się popularniejsze od zwykłych płatności online. Aby tak się stało, muszą być proste i wygodne – analizuje PayU.
Play: Doładowania za 5 zł
Taryfy
2013-10-02
11 | Play
Dotarły do nas niepokojące wieści o zmianach w regulaminach PAYU, z których wynikało, że kończy się możliwość realizacji doładowań minimalnych na poziomie 5 zł na play.pl. Sprawdziłem temat dokładnie i mam dobre wieści- skomentował zmianę Regulaminów PayU, Marcin Gruszka, rzecznik P4, operatora Play.
PayU: wyższe kwoty zasilania kont telefonicznych
Taryfy
2013-10-01
PayU
PayU 3 października 2013 zmienia Regulamin zasilania kont telefonicznych. W ramach Usługi PayU umożliwia Zasilanie Kont o następujące kwoty:
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 763
Ostatnio na forum
Pociąg do Internetu rzeczy - analityka zmienia branżę transportową
Za dużo elektroniki gadżetów i \'inteligencji\' na kolei się nigdy nie sprawdziło, jak padnie jakiś ...
Diagnostyka smartfona za darmo w pięciu salonach Orange
Pytanie co po tej \'diagnostyce\' z twoich danych prywatnych zostanie na zawsze z Orange po twojej w...
Testuj LTE Plus przez dwa miesiące za 9 zł
Wziąłem do testów, ale już wiem, że ze mną ten net zostanie. Super się sprawuje. polecam! Jak są jes...
Test Ferguson i400s - radio bez szumów DAB i Spotify
Kupiłem go. Dzięki ty drogi to fakt. Ale nie żałuję. Bo po prostu dziś mam radio. A jeszcze wczoraj ...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
To telefon marzeń. Nie porównujcie go do smartfona. Ja lubię puderniczki i czegoś w tym stylu szukał...
Test myPhone Hammer AXE M LTE: pancerny smartfon na co dzień? - spytacie
Dziś żałuję że nie miałam takiego smartfona. Mój iPhone leży teraz na dnie stawu i raczej nie mam na...
Technologie mobilne 2017: mania fitness
Coś dla mnie. Fajny art...
Test Xperia XZ Premium - idealna harmonia i zaawansowana technologia
Trochę zbyt późno Sony się obudził. Dziś Chińczycy rządzą. A do tego smartfon nie wart swojej ceny. ...
Test Doogee BL5000 - elegancki smartfon z wydajną baterią
No to mnie przrkonaliscie. Pytanie tylko czy firma dba o klienta gdy zdarzy się reklamacja. Ma ktoś ...
Testuj LTE Plus przez dwa miesiące za 9 zł
No to jest okazja dobra, żeby zobaczyć, co to jest ten mityczny i legendarny lte z Plusa. Różne opin...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne