REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Piotrowska-Oliwa - duży wzrost wykorzystania Internetu mobilnego w Polsce
Taryfy
2017-10-11
3 | Virgin Mobile Polska
W Polsce rośnie zużycie transferu danych na urządzeniach mobilnych. Jesteśmy już na szóstym miejscu w Unii Europejskiej. To ważny trend, który w najbliższych latach wprowadzi jeszcze większe zmiany do usług oferowanych klientom komentuje Grażyna Piotrowska – Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.
NIK o gospodarowaniu częstotliwościami i dostępie do szybkiego Internetu
Rynek
2017-10-09
NIK - raport o częstotliwościach
NIK oceniła pozytywnie, mimo stwierdzonych nieprawidłowości, gospodarowanie częstotliwościami przeznaczonymi dla telekomunikacji, radiofonii i telewizji przez Prezesa UKE. Jednocześnie Izba stwierdziła, że tylko 59 proc. gospodarstw domowych ma stacjonarne szerokopasmowe połączenie z Internetem. Stawia to Polskę na jednej z ostatnich pozycji w rankingu zasięgu stacjonarnej łączności szerokopasmowej.
ZIPSEE - na karuzelach podatkowych uczciwi przedsiębiorcy tracą potrójnie
Rynek
2016-04-13
ZIPSEE
Wyniki najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli, krytycznego wobec dotychczasowych działań wobec oszustów podatkowych, powinny stać się wyjściem do wspólnej rozmowy rządu, przedsiębiorców i ekspertów o kompleksowym rozwiązaniu problemu wyłudzeń na VAT – uważa prezes ZIPSEE „Cyfrowa Polska” Michał Kanownik.
NIK o lokalizacji i instalacji stacji komórkowych
Rynek
2015-12-31
2 | NIK - raport
Niejasne przepisy sprawiły, że część stacji bazowych telefonii komórkowej funkcjonowała bez analizy ich oddziaływania na sąsiednie nieruchomości. W ocenie NIK obowiązujące regulacje prawne nie gwarantują także należytego badania wpływu na zdrowie i jakość życia mieszkańców działających już anten, nawet w przypadkach wielokrotnego zwiększania mocy nadawanego sygnału.
NIK o Internecie szerokopasmowym - brak nadzoru i opieszałość
Rynek
2015-07-23
NIK - raport
Na budowę infrastruktury dostępu do szerokopasmowego Internetu, czyli stworzenie sieci szkieletowo - dystrybucyjnej, węzłów dystrybucyjnych oraz sieci dostępowych, do których można podpiąć użytkowników, przyznano Polsce dofinansowanie w wysokości ponad 4 mld zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Kontrola NIK wykazała, że opóźnienia w budowie szerokopasmowego Internetu w dużej mierze spowodowane były przeciągającymi się przygotowaniami inwestycji.
NIK: Polska bezbronna w cyberprzestrzeni
Rynek
2015-07-03
NIK - raport
Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni nie jest w Polsce właściwie chronione. Nie podjęto dotąd spójnych i systemowych działań w zakresie monitorowania i przeciwdziałania zagrożeniom występującym w cyberprzestrzeni - wynika z Raportu Najwyższej Izby Kontroli. Izba zauważyła, że obowiązujące obecnie przepisy Prawa telekomunikacyjnego są wadliwie sformułowane i nie mogą być w praktyce wykorzystywane do realizacji zadań związanych z bezpieczeństwem IT.
NIK skontroluje Krajowe Biuro Wyborcze
Rynek
2014-11-18
NIK
Prezes NIK podjął decyzję o przeprowadzeniu kontroli wydatkowania publicznych pieniędzy na system informatyczny PKW.
NIK sprawdzi bezpieczeństwo RP w cyberprzestrzeni
Rynek
2014-06-23
1 | NIK
Bezpieczeństwo Polski w cyberprzestrzeni jest obecnie na dramatycznie niskim poziomie – uważają eksperci zgromadzeni w NIK podczas debaty poświęconej temu zagadnieniu. Państwo musi jak najszybciej zająć się regulowaniem tego obszaru, by skutecznie zapobiegać oszustwom i szpiegostwu w sieci. Czy jest do tego przygotowane? NIK zamierza to sprawdzić.
NIK: telefon 112 wprowadzany niezgodnie z przyjętymi prawem założeniami
Inne
2013-09-16
3 | Raport
Polska ma wciąż problemy ze zbudowaniem spójnego systemu rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Obok siebie działają struktury zarządzania kryzysowego oraz formacje obrony cywilnej - ich zadania dublują się, a kompetencje nakładają. W dodatku kluczowe elementy systemu mają poważne braki.
NIK: Dostęp do billingów jest zbyt swobodny
Rynek
2013-04-30
1 | Raport
NIK przekazała Trybunałowi Konstytucyjnemu najważniejsze wnioski z kontroli dotyczącej uzyskiwania i przetwarzania danych pochodzących z billingów. O informacje na ten temat do Prezesa Izby zwrócił się Prezes Trybunału. Opinie kontrolerów mogą stać się pomocne przy wydawaniu orzeczeń przez sędziów Trybunału.
MRR: budowa szerokopasmowego internetu ruszyła z miejsca (wideo)
Rynek
2012-09-03
Wywiad
Ministerstwo Rozwoju Regionalnego przekonuje, że udało się osiągnąć postęp w pracach nad budową szerokopasmowego internetu w Polsce. Poważne opóźnienia w realizacji projektu wytknęła wcześniej w swoim raporcie Najwyższa Izba Kontroli. – Opóźnienie sięgało prawie dwóch lat – przyznaje Iwona Wendel, wiceminister rozwoju regionalnego w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria.
UKE: opóźnienia w realizacji inwestycji mogą nas kosztowac ponad miliard euro
Rynek
2012-08-16
2 | Wywiad
Według raportu Najwyższej Izby Kontroli, rozbudowa infrastruktury niezbędnej do rozwoju sieci szerokopasmowej utknęła w miejscu. – Opóźnienia są, ale robimy wszystko, by nadrobić stracony czas – mówi Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, odpowiadając na krytyczny raport NIK.
NIK: budowa infrastruktury Internetu szerokopasmowego w Polsce przebiega zbyt wolno
Rynek
2012-08-06
4 | Raport
Zdaniem NIK istnieje realne zagrożenie, że ponad 1 mld euro unijnych dotacji pozyskanych na ten cel, nie zostanie w pełni wykorzystane. Brakuje bowiem koordynacji pomiędzy poszczególnymi projektami i ministerstwami za nie odpowiedzialnymi, na przeszkodzie stoją też skomplikowane procedury przetargowe. Polska pod względem dostępu do szerokopasmowego Internetu plasuje się na szarym końcu Unii Europejskiej.
NIK pozytywnie ocenił działania Prezesa UKE
Rynek
2011-04-04
1 | UKE
NIK ocenił pozytywnie działania Prezesa UKE podejmowane na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu, w tym wykonywanie obowiązków określonych w ustawie z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych - poinformował UKE w informacji prasowej.
Strony: 1 z 1     1

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 53
Ostatnio na forum
Virgin Mobile - Bombkowe 3 GB dla wszystkich na święta
Może nie do końca zrozumiałem, ale nie bardzo wiem o czym mówisz- ja mam na kartę w Virgin Mobile of...
gck Umidici C2 - smartfon z aluminiową obudową i baterią 4000 mAh za 699 PLN
Wow co za niespotykane wymiary, czekamy na recenzje i testy :D...
lesiobe Ubezpieczenia z aplikacją przeszły do PLAY (wideo)
Normalnie robi się drugi Polsat szwarc mydło i powidło . ...
myPhone FLIP 3 - dla wielbicieli klapek ponownie w Biedronce za 129 zł
moja mama ma Metro+ , uwielbia telefony z klapką :P...
Anna Streżyńska pozostała szefem cyfryzacji
Pytanie tylko czy pozostaje na razie, czy dłużej. Podobno ten gabinet jest tymczasowo, do stycznia ...
Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku
Jakoś tak to wygląda, że Plus powoli chce zdominować Białystok. Teraz energia dla Uniwerka, wcześnie...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne