REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nokia Networks inwestuje w dział LTE / 3G firmy Panasonic
Rynek
2014-08-01
Rynek
Nokia Networks poinformowała dzisiaj o uzgodnieniu protokołu ustaleń w sprawie nabycia części działu sieci bezprzewodowych firmy Panasonic System Networks Company Limited. Umowa obejmuje przejęcie od firmy Panasonic działu bezprzewodowych stacji bazowych dla operatorów telefonii komórkowych (LTE / 3G) i związanego z nim działu systemów bezprzewodowego sprzętu.
NetWorks!: modernizacja sieci T-Mobile, kolejne informacje
Rynek
2014-07-22
10 | T-Mobile LTE
Obecnie modernizacja sieci UMTS2100 odbywa się m.in. w Człuchowie, Drawsku Pomorskim i Rawie Mazowieckiej. W najbliższych tygodniach prace obejmą m.in. Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów i Radomsko.
NetWorks!: T-Mobile uruchomiła już 9750 nowoczesnych stacji bazowych
Rynek
2014-07-04
3 | NetWorks!
Mieszkańcy Łodzi i Częstochowy mogą już korzystać z wyższej jakości połączeń telefonicznych, lepszego zasięgu i dostępu do szybszego Internetu mobilnego. W wyniku przeprowadzonych prac, o ponad 24% w Łodzi i blisko 48% w Częstochowie wzrosła populacja osób w zasięgu sieci 3G mierzonego w budynkach.
NetWorks! Co drugi Polak w zasięgu LTE Orange
Rynek
2014-06-30
11 | Orange LTE
Już ponad 50 procent Polaków jest w zasięgu najszybszej technologii mobilnego dostępu do internetu LTE w sieci Orange. Można z niej korzystać już w 1100 miastach i miejscowościach powyżej 1000 mieszkańców.
NetWorks! T-Mobile w Płocku i okolicach
Rynek
2014-06-17
3 | T-Mobile LTE
Już wkrótce mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli korzystać z najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce. 14 czerwca br. ruszyły prace modernizacyjne stacji bazowych sieci T-Mobile.
NetWorks! T-Mobile w Słupsku
Rynek
2014-06-13
11 | NetWorks!
Już wkrótce mieszkańcy Słupska i okolic będą mogli korzystać z najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce. 9 czerwca br. ruszyły prace modernizacyjne stacji bazowych sieci T-Mobile. Najwyższa jakość. Jeszcze lepszy zasięg.
NetWorks!: internet Orange do 21 Mb/s wokół Trójmiasta i Bydgoszczy
Rynek
2014-04-17
2 | Orange
Mam dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy mieszkają w okolicach Trójmiasta i Bydgoszczy. Na tym terenie Orange zakończył właśnie kolejny etap rozbudowy sieci UMTS900. Jeśli chodzi o technologię LTE, dostępna jest już w 504 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.
NetWorks!: rusza modernizacja sieci w Częstochowie
Rynek
2014-04-10
9 | T-Mobile Polska
Szybszy Internet mobilny, większy zasięg oraz lepsza jakość połączeń – ruszają prace nad modernizacją sieci telekomunikacyjnej w Częstochowie i okolicach. Celem jest zapewnienie mieszkańcom dostępu do szybszego internetu mobilnego, o prędkości sięgającej nawet 30Mbps.
NetWorks!: Lepszy zasięg Orange w kolejnych regionach
Rynek
2014-03-07
5 | Networks
Mamy wiosenną zimę i pogoda sprzyja kontynuowaniu szybkiej, modernizacji sieci Orange Polska w ramach projektu NetWorks!. Weszliśmy właśnie w ostatni etap, w którym zajmujemy się głównie centralną częścią kraju - poinformował na Blogu Orange Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Rakowski: po modernizacji sieci Networks! ruszy oferta LTE
Rynek
2014-01-23
9 | T-Mobile Polska
Modernizacja sieci Networks! zostanie zakończona w połowie bieżącego roku, następnie T-Mobile wprowadzi do oferty technologię LTE, poinformował agencję ISBnews prezes T-Mobile Polska Miroslav Rakowski.
NetWorks!: Koniec modernizacji sieci T-Mobile w GOP
Rynek
2014-01-16
6 | T-Mobile
W procesie modernizacji sieci T-Mobile w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, dotychczasowe stacje bazowe starszej generacji zastąpione zostały obecnie najnowocześniejszymi. W ramach prowadzonego projektu znacząco, bo aż o blisko 80% wzrosła liczba stacji bazowych na tym obszarze. Aż o 25% populacji wzrosła dostępność sieci 3G w budynkach.
NetWorks!: LTE wkrótce dla smartfonów Orange
Rynek
2014-01-13
7 | Orange LTE
Orange właśnie zakończył prace w Warszawie i w Trójmieście. Ma teraz w tych miastach o ponad 60 proc. więcej nadajników. Jednocześnie Operator nie przestaje rozwijać sieci LTE. W tej chwili w jej zasięgu znajduje się już 16 proc. populacji kraju, a liczba stacji obsługujących tę technologię dochodzi do 900.
 NetWorks!: zmodernizowana sieć T-Mobile w Warszawie i Trójmieście
Rynek
2014-01-10
10 | T-Mobile
Więcej stacji bazowych, lepszy zasięg i szybszy Internet. W procesie modernizacji sieci stacje bazowe starszej generacji zastąpiono najnowocześniejszymi nadajnikami, a także istotnie zwiększono ich liczbę.
Modernizacja sieci Networks! T-Mobile w 2013 roku: podsumowanie
Rynek
2013-12-18
9 | T-Mobile
5500 zmodernizowanych stacji bazowych w 2013 roku. UMTS 900 na 57% powierzchni kraju. Wzrost liczby przesyłanych danych o 60%. W ostatnich tygodniach zakończono prace w kilku dużych miastach. Jednocześnie trwa uruchamianie usług w technologii UMTS900.
Networks! T-Mobile: modernizacja sieci we Wrocławiu zakończona
Rynek
2013-11-10
35 | T-Mobile
T-Mobile Polska poinformował, że zakończyła się modernizacja sieci we Wrocławiu. Ilość stacji bazowych we Wrocławiu i okolicach wzrosła w przypadku 2G ze 135 do 230 stacji, a 3G – ze 134 do 230 stacji. Operator udostępnił do użytku także kolejne nadajniki działające w paśmie UMTS 900.
Networks!: Modernizacja sieci, na straży jej jakości.
Rynek
2013-10-04
23 | T-Mobile
W maju 2012 roku T-mobile Polska rozpoczęła projekt mający na celu modernizację całej infrastruktury sieciowej. Właśnie Operator dokonał akceptacji jakości w 202-gim obszarze. Chcecie wiedzieć w jaki sposób T-Mobile stoi na straży jakości sieci?
Jabczyński: Powtórka z Plusowych nacisków
Rynek
2013-09-25
8 | Rynek
Widać wywiad Zygmunta Solorza-Żaka dla Rzeczpospolitej sprzed dwóch tygodni, to było zdecydowanie za mało. Dlatego dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Argumenty padały podobne. W skrócie: Plus jest pokrzywdzony, jeśli chodzi o częstotliwości, polski rynek telekomunikacyjny zagrożony monopolem Orange i T-Mobile - skomentował informację, że Plus idzie do sądu na Networks!, Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Żeby aukcja była aukcją Plus idzie do sądu na Networks!
Rynek
2013-09-25
17 | Rynek
W dniu 16 września br. Polkomtel złożył zawiadomienie do UOKiK w sprawie podejrzenia naruszenia przez Orange i T-Mobile przepisów ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. Według Operatora współkorzystanie z infrastruktury oraz współkorzystanie z częstotliwości przez Orange i T-Mobile, w tym w ramach spółki Networks! to zdaniem Polkomtelu droga do utworzenia de facto monopolu na polskim rynku.
Networks!: Prace planowe, przyczyną problemów Orange?
Rynek
2013-09-17
5 | Networks!
Zakończył się kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej sieci Grupy Networks! (T-Mobile i Orange). Dotychczas zmodernizowanych zostało już 6000 lokalizacji. Jednak okazuje się, że nie wszystko przebiega zgodnie z planem i okresowo mogą się pojawić problemy z połączeniami telefonicznymi - przyznaje Maria Piechocka z biura prasowego Orange.
T-Mobile: Polkomtel chce utrzymać uprzywilejowaną pozycję
Rynek
2013-09-13
6 | Komentarz T-Mobile
Komentarz T-Mobile Polska do dzisiaj opublikowanego dzisiaj wywiadu z Zygmuntem Solorzem-Żakiem w dzienniku Rzeczpospolita.
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792
Ostatnio na forum
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
ludzie przeceniają LTE, do codziennego korzystania spokojnie wystarcza 3G...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Akurat czysty android ma tu najwięcej sensu ...
Mobilny Internet w Polsce - Orange oraz Plus liderami szybkości LTE
Plus? Chyba kogoś fantazja poniosła. Plus to zastój....
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
W Plusie sporto fajnych telefonów, także LG, jest dostępnych, więc pewnie jak trafi do sprzedaży, to...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
to znajdź jak taki mądry jesteś, poza tym dlaczego sugerujesz że że kłamie, sprawdzałeś? ...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
skoro dostał certyfikat od Google to musi działać płynnie, kiedyś 1GB był standardem i wszystko w po...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
to znajdź mi podobny w polskiej dystrybucji za 100zł.... jak nie to nie pisz głupot ...
Mobilny Internet w Polsce - Orange oraz Plus liderami szybkości LTE
Super oferta... Tylko jak wziąłem na testy, to net okazał się zapchany na maxa i osiągniecie 2mbit b...
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
Data premiery 23 Listopad https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/lg-v30-srebrny.bhtml#opis ...
GOMobile - nowa aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas
czy konta w ramach BGŻ Optima także będzie obsługiwała?...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne