REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nokia Networks inwestuje w dział LTE / 3G firmy Panasonic
Rynek
2014-08-01
Rynek
Nokia Networks poinformowała dzisiaj o uzgodnieniu protokołu ustaleń w sprawie nabycia części działu sieci bezprzewodowych firmy Panasonic System Networks Company Limited. Umowa obejmuje przejęcie od firmy Panasonic działu bezprzewodowych stacji bazowych dla operatorów telefonii komórkowych (LTE / 3G) i związanego z nim działu systemów bezprzewodowego sprzętu.
NetWorks!: modernizacja sieci T-Mobile, kolejne informacje
Rynek
2014-07-22
10 | T-Mobile LTE
Obecnie modernizacja sieci UMTS2100 odbywa się m.in. w Człuchowie, Drawsku Pomorskim i Rawie Mazowieckiej. W najbliższych tygodniach prace obejmą m.in. Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów i Radomsko.
NetWorks!: T-Mobile uruchomiła już 9750 nowoczesnych stacji bazowych
Rynek
2014-07-04
3 | NetWorks!
Mieszkańcy Łodzi i Częstochowy mogą już korzystać z wyższej jakości połączeń telefonicznych, lepszego zasięgu i dostępu do szybszego Internetu mobilnego. W wyniku przeprowadzonych prac, o ponad 24% w Łodzi i blisko 48% w Częstochowie wzrosła populacja osób w zasięgu sieci 3G mierzonego w budynkach.
NetWorks! Co drugi Polak w zasięgu LTE Orange
Rynek
2014-06-30
11 | Orange LTE
Już ponad 50 procent Polaków jest w zasięgu najszybszej technologii mobilnego dostępu do internetu LTE w sieci Orange. Można z niej korzystać już w 1100 miastach i miejscowościach powyżej 1000 mieszkańców.
NetWorks! T-Mobile w Płocku i okolicach
Rynek
2014-06-17
3 | T-Mobile LTE
Już wkrótce mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli korzystać z najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce. 14 czerwca br. ruszyły prace modernizacyjne stacji bazowych sieci T-Mobile.
NetWorks! T-Mobile w Słupsku
Rynek
2014-06-13
11 | NetWorks!
Już wkrótce mieszkańcy Słupska i okolic będą mogli korzystać z najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce. 9 czerwca br. ruszyły prace modernizacyjne stacji bazowych sieci T-Mobile. Najwyższa jakość. Jeszcze lepszy zasięg.
NetWorks!: internet Orange do 21 Mb/s wokół Trójmiasta i Bydgoszczy
Rynek
2014-04-17
2 | Orange
Mam dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy mieszkają w okolicach Trójmiasta i Bydgoszczy. Na tym terenie Orange zakończył właśnie kolejny etap rozbudowy sieci UMTS900. Jeśli chodzi o technologię LTE, dostępna jest już w 504 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.
NetWorks!: rusza modernizacja sieci w Częstochowie
Rynek
2014-04-10
9 | T-Mobile Polska
Szybszy Internet mobilny, większy zasięg oraz lepsza jakość połączeń – ruszają prace nad modernizacją sieci telekomunikacyjnej w Częstochowie i okolicach. Celem jest zapewnienie mieszkańcom dostępu do szybszego internetu mobilnego, o prędkości sięgającej nawet 30Mbps.
NetWorks!: Lepszy zasięg Orange w kolejnych regionach
Rynek
2014-03-07
5 | Networks
Mamy wiosenną zimę i pogoda sprzyja kontynuowaniu szybkiej, modernizacji sieci Orange Polska w ramach projektu NetWorks!. Weszliśmy właśnie w ostatni etap, w którym zajmujemy się głównie centralną częścią kraju - poinformował na Blogu Orange Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Rakowski: po modernizacji sieci Networks! ruszy oferta LTE
Rynek
2014-01-23
9 | T-Mobile Polska
Modernizacja sieci Networks! zostanie zakończona w połowie bieżącego roku, następnie T-Mobile wprowadzi do oferty technologię LTE, poinformował agencję ISBnews prezes T-Mobile Polska Miroslav Rakowski.
NetWorks!: Koniec modernizacji sieci T-Mobile w GOP
Rynek
2014-01-16
6 | T-Mobile
W procesie modernizacji sieci T-Mobile w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, dotychczasowe stacje bazowe starszej generacji zastąpione zostały obecnie najnowocześniejszymi. W ramach prowadzonego projektu znacząco, bo aż o blisko 80% wzrosła liczba stacji bazowych na tym obszarze. Aż o 25% populacji wzrosła dostępność sieci 3G w budynkach.
NetWorks!: LTE wkrótce dla smartfonów Orange
Rynek
2014-01-13
7 | Orange LTE
Orange właśnie zakończył prace w Warszawie i w Trójmieście. Ma teraz w tych miastach o ponad 60 proc. więcej nadajników. Jednocześnie Operator nie przestaje rozwijać sieci LTE. W tej chwili w jej zasięgu znajduje się już 16 proc. populacji kraju, a liczba stacji obsługujących tę technologię dochodzi do 900.
 NetWorks!: zmodernizowana sieć T-Mobile w Warszawie i Trójmieście
Rynek
2014-01-10
10 | T-Mobile
Więcej stacji bazowych, lepszy zasięg i szybszy Internet. W procesie modernizacji sieci stacje bazowe starszej generacji zastąpiono najnowocześniejszymi nadajnikami, a także istotnie zwiększono ich liczbę.
Modernizacja sieci Networks! T-Mobile w 2013 roku: podsumowanie
Rynek
2013-12-18
9 | T-Mobile
5500 zmodernizowanych stacji bazowych w 2013 roku. UMTS 900 na 57% powierzchni kraju. Wzrost liczby przesyłanych danych o 60%. W ostatnich tygodniach zakończono prace w kilku dużych miastach. Jednocześnie trwa uruchamianie usług w technologii UMTS900.
Networks! T-Mobile: modernizacja sieci we Wrocławiu zakończona
Rynek
2013-11-10
35 | T-Mobile
T-Mobile Polska poinformował, że zakończyła się modernizacja sieci we Wrocławiu. Ilość stacji bazowych we Wrocławiu i okolicach wzrosła w przypadku 2G ze 135 do 230 stacji, a 3G – ze 134 do 230 stacji. Operator udostępnił do użytku także kolejne nadajniki działające w paśmie UMTS 900.
Networks!: Modernizacja sieci, na straży jej jakości.
Rynek
2013-10-04
23 | T-Mobile
W maju 2012 roku T-mobile Polska rozpoczęła projekt mający na celu modernizację całej infrastruktury sieciowej. Właśnie Operator dokonał akceptacji jakości w 202-gim obszarze. Chcecie wiedzieć w jaki sposób T-Mobile stoi na straży jakości sieci?
Jabczyński: Powtórka z Plusowych nacisków
Rynek
2013-09-25
8 | Rynek
Widać wywiad Zygmunta Solorza-Żaka dla Rzeczpospolitej sprzed dwóch tygodni, to było zdecydowanie za mało. Dlatego dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Argumenty padały podobne. W skrócie: Plus jest pokrzywdzony, jeśli chodzi o częstotliwości, polski rynek telekomunikacyjny zagrożony monopolem Orange i T-Mobile - skomentował informację, że Plus idzie do sądu na Networks!, Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Żeby aukcja była aukcją Plus idzie do sądu na Networks!
Rynek
2013-09-25
17 | Rynek
W dniu 16 września br. Polkomtel złożył zawiadomienie do UOKiK w sprawie podejrzenia naruszenia przez Orange i T-Mobile przepisów ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. Według Operatora współkorzystanie z infrastruktury oraz współkorzystanie z częstotliwości przez Orange i T-Mobile, w tym w ramach spółki Networks! to zdaniem Polkomtelu droga do utworzenia de facto monopolu na polskim rynku.
Networks!: Prace planowe, przyczyną problemów Orange?
Rynek
2013-09-17
5 | Networks!
Zakończył się kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej sieci Grupy Networks! (T-Mobile i Orange). Dotychczas zmodernizowanych zostało już 6000 lokalizacji. Jednak okazuje się, że nie wszystko przebiega zgodnie z planem i okresowo mogą się pojawić problemy z połączeniami telefonicznymi - przyznaje Maria Piechocka z biura prasowego Orange.
T-Mobile: Polkomtel chce utrzymać uprzywilejowaną pozycję
Rynek
2013-09-13
6 | Komentarz T-Mobile
Komentarz T-Mobile Polska do dzisiaj opublikowanego dzisiaj wywiadu z Zygmuntem Solorzem-Żakiem w dzienniku Rzeczpospolita.
Strony: 1 z 2     12 >>

Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 190
Ostatnio na forum
Internet LTE 2017 - test 14 dostawców oferujących internet LTE
Nie jestem zwolennikiem internetu mobilnego. Moim zdaniem się on po prostu nie sprawdza. Zamiast teg...
Lenovo Legion - kupujemy pierwszego laptopa gamingowego
Wasze marzenie, a ja mam:P Wiecie jak śmiga? JAK ZŁOTO!...
Tydzień w roamingu i 49 tys. zł za komórkę Prezydent Warszawy
to nie były USA, odzwaniała na numery z Kuby...
Pancerny HAMMER Delta i klasyczny myPhone Simply 2 dla Babci i Dziadka w Biedronce
Delta zakupiony, wygląda solidnie, bateria wolno spada, ogólnie jest ok...
Gaming szyty na miarę - czyli, jaki komputer do gry wybrać
Coś się dowiedziałem poza sloganem reklamowym? Nie !...
Prezent urodzinowy dla ukochanej
Ja całą rodzinę obdarowałam zegarkami. Można wybierać do woli, ale ja najbardziej lubię sklep: https...
Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
tylko usługa musi być co miesiąc usługa musi się odnawiać automatycznie wtedy zbierzesz więcej na Or...
Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
błąd z tym 350 w opisie nie miało być...
Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
Tak 250 GB za 30 a;e nie miesięcznie ale po kilku miesiącach od Października nie za 30 i 350 po pro...
Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
pomogę ci: 25:6=4,17 Nie ma za co!...
Ostatnio wgrane Fotki
Starość winogrona Jesień Zielony mosteczek

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne