REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nokia Networks inwestuje w dział LTE / 3G firmy Panasonic
Rynek
2014-08-01
Rynek
Nokia Networks poinformowała dzisiaj o uzgodnieniu protokołu ustaleń w sprawie nabycia części działu sieci bezprzewodowych firmy Panasonic System Networks Company Limited. Umowa obejmuje przejęcie od firmy Panasonic działu bezprzewodowych stacji bazowych dla operatorów telefonii komórkowych (LTE / 3G) i związanego z nim działu systemów bezprzewodowego sprzętu.
NetWorks!: modernizacja sieci T-Mobile, kolejne informacje
Rynek
2014-07-22
10 | T-Mobile LTE
Obecnie modernizacja sieci UMTS2100 odbywa się m.in. w Człuchowie, Drawsku Pomorskim i Rawie Mazowieckiej. W najbliższych tygodniach prace obejmą m.in. Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów i Radomsko.
NetWorks!: T-Mobile uruchomiła już 9750 nowoczesnych stacji bazowych
Rynek
2014-07-04
3 | NetWorks!
Mieszkańcy Łodzi i Częstochowy mogą już korzystać z wyższej jakości połączeń telefonicznych, lepszego zasięgu i dostępu do szybszego Internetu mobilnego. W wyniku przeprowadzonych prac, o ponad 24% w Łodzi i blisko 48% w Częstochowie wzrosła populacja osób w zasięgu sieci 3G mierzonego w budynkach.
NetWorks! Co drugi Polak w zasięgu LTE Orange
Rynek
2014-06-30
11 | Orange LTE
Już ponad 50 procent Polaków jest w zasięgu najszybszej technologii mobilnego dostępu do internetu LTE w sieci Orange. Można z niej korzystać już w 1100 miastach i miejscowościach powyżej 1000 mieszkańców.
NetWorks! T-Mobile w Płocku i okolicach
Rynek
2014-06-17
3 | T-Mobile LTE
Już wkrótce mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli korzystać z najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce. 14 czerwca br. ruszyły prace modernizacyjne stacji bazowych sieci T-Mobile.
NetWorks! T-Mobile w Słupsku
Rynek
2014-06-13
11 | NetWorks!
Już wkrótce mieszkańcy Słupska i okolic będą mogli korzystać z najnowocześniejszej sieci telekomunikacyjnej w Polsce. 9 czerwca br. ruszyły prace modernizacyjne stacji bazowych sieci T-Mobile. Najwyższa jakość. Jeszcze lepszy zasięg.
NetWorks!: internet Orange do 21 Mb/s wokół Trójmiasta i Bydgoszczy
Rynek
2014-04-17
2 | Orange
Mam dobrą wiadomość dla tych z Was, którzy mieszkają w okolicach Trójmiasta i Bydgoszczy. Na tym terenie Orange zakończył właśnie kolejny etap rozbudowy sieci UMTS900. Jeśli chodzi o technologię LTE, dostępna jest już w 504 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.
NetWorks!: rusza modernizacja sieci w Częstochowie
Rynek
2014-04-10
9 | T-Mobile Polska
Szybszy Internet mobilny, większy zasięg oraz lepsza jakość połączeń – ruszają prace nad modernizacją sieci telekomunikacyjnej w Częstochowie i okolicach. Celem jest zapewnienie mieszkańcom dostępu do szybszego internetu mobilnego, o prędkości sięgającej nawet 30Mbps.
NetWorks!: Lepszy zasięg Orange w kolejnych regionach
Rynek
2014-03-07
5 | Networks
Mamy wiosenną zimę i pogoda sprzyja kontynuowaniu szybkiej, modernizacji sieci Orange Polska w ramach projektu NetWorks!. Weszliśmy właśnie w ostatni etap, w którym zajmujemy się głównie centralną częścią kraju - poinformował na Blogu Orange Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Rakowski: po modernizacji sieci Networks! ruszy oferta LTE
Rynek
2014-01-23
9 | T-Mobile Polska
Modernizacja sieci Networks! zostanie zakończona w połowie bieżącego roku, następnie T-Mobile wprowadzi do oferty technologię LTE, poinformował agencję ISBnews prezes T-Mobile Polska Miroslav Rakowski.
NetWorks!: Koniec modernizacji sieci T-Mobile w GOP
Rynek
2014-01-16
6 | T-Mobile
W procesie modernizacji sieci T-Mobile w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, dotychczasowe stacje bazowe starszej generacji zastąpione zostały obecnie najnowocześniejszymi. W ramach prowadzonego projektu znacząco, bo aż o blisko 80% wzrosła liczba stacji bazowych na tym obszarze. Aż o 25% populacji wzrosła dostępność sieci 3G w budynkach.
NetWorks!: LTE wkrótce dla smartfonów Orange
Rynek
2014-01-13
7 | Orange LTE
Orange właśnie zakończył prace w Warszawie i w Trójmieście. Ma teraz w tych miastach o ponad 60 proc. więcej nadajników. Jednocześnie Operator nie przestaje rozwijać sieci LTE. W tej chwili w jej zasięgu znajduje się już 16 proc. populacji kraju, a liczba stacji obsługujących tę technologię dochodzi do 900.
 NetWorks!: zmodernizowana sieć T-Mobile w Warszawie i Trójmieście
Rynek
2014-01-10
10 | T-Mobile
Więcej stacji bazowych, lepszy zasięg i szybszy Internet. W procesie modernizacji sieci stacje bazowe starszej generacji zastąpiono najnowocześniejszymi nadajnikami, a także istotnie zwiększono ich liczbę.
Modernizacja sieci Networks! T-Mobile w 2013 roku: podsumowanie
Rynek
2013-12-18
9 | T-Mobile
5500 zmodernizowanych stacji bazowych w 2013 roku. UMTS 900 na 57% powierzchni kraju. Wzrost liczby przesyłanych danych o 60%. W ostatnich tygodniach zakończono prace w kilku dużych miastach. Jednocześnie trwa uruchamianie usług w technologii UMTS900.
Networks! T-Mobile: modernizacja sieci we Wrocławiu zakończona
Rynek
2013-11-10
35 | T-Mobile
T-Mobile Polska poinformował, że zakończyła się modernizacja sieci we Wrocławiu. Ilość stacji bazowych we Wrocławiu i okolicach wzrosła w przypadku 2G ze 135 do 230 stacji, a 3G – ze 134 do 230 stacji. Operator udostępnił do użytku także kolejne nadajniki działające w paśmie UMTS 900.
Networks!: Modernizacja sieci, na straży jej jakości.
Rynek
2013-10-04
23 | T-Mobile
W maju 2012 roku T-mobile Polska rozpoczęła projekt mający na celu modernizację całej infrastruktury sieciowej. Właśnie Operator dokonał akceptacji jakości w 202-gim obszarze. Chcecie wiedzieć w jaki sposób T-Mobile stoi na straży jakości sieci?
Jabczyński: Powtórka z Plusowych nacisków
Rynek
2013-09-25
8 | Rynek
Widać wywiad Zygmunta Solorza-Żaka dla Rzeczpospolitej sprzed dwóch tygodni, to było zdecydowanie za mało. Dlatego dziś mieliśmy powtórkę z rozrywki. Argumenty padały podobne. W skrócie: Plus jest pokrzywdzony, jeśli chodzi o częstotliwości, polski rynek telekomunikacyjny zagrożony monopolem Orange i T-Mobile - skomentował informację, że Plus idzie do sądu na Networks!, Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Żeby aukcja była aukcją Plus idzie do sądu na Networks!
Rynek
2013-09-25
17 | Rynek
W dniu 16 września br. Polkomtel złożył zawiadomienie do UOKiK w sprawie podejrzenia naruszenia przez Orange i T-Mobile przepisów ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. Według Operatora współkorzystanie z infrastruktury oraz współkorzystanie z częstotliwości przez Orange i T-Mobile, w tym w ramach spółki Networks! to zdaniem Polkomtelu droga do utworzenia de facto monopolu na polskim rynku.
Networks!: Prace planowe, przyczyną problemów Orange?
Rynek
2013-09-17
5 | Networks!
Zakończył się kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej sieci Grupy Networks! (T-Mobile i Orange). Dotychczas zmodernizowanych zostało już 6000 lokalizacji. Jednak okazuje się, że nie wszystko przebiega zgodnie z planem i okresowo mogą się pojawić problemy z połączeniami telefonicznymi - przyznaje Maria Piechocka z biura prasowego Orange.
T-Mobile: Polkomtel chce utrzymać uprzywilejowaną pozycję
Rynek
2013-09-13
6 | Komentarz T-Mobile
Komentarz T-Mobile Polska do dzisiaj opublikowanego dzisiaj wywiadu z Zygmuntem Solorzem-Żakiem w dzienniku Rzeczpospolita.
Strony: 1 z 2     12 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46
Ostatnio na forum
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Chyba podeślę żonie link do tego testu z delikatną sugestią... :)...
Test A4Tech BLOODY P85 - myszka dla graczy w cenie poniżej 100 zł
Napracowałaś się, przy teście zwykłej myszki ;)...
Rugged Phones M10 i Rugged Phones A1 - smartfony dla aktywnych
Pytanie tylko, czy ten M10 musi aż tyle kosztować. Jedka to 3x drożej od Hammera. Rozumiem, że jest ...
Wtorki z Mastercard w Multikinie z biletami w supercenach
A lody tez będą za darmo w kinie ? Co na to Pani dyrektor Marta ? Może jakieś rude żelki do ssania?...
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Kto mi ją podaruj na gwiazdkę. Sprzęt marzenie każdego kierowcy. ...
Rugged Phones M10 i Rugged Phones A1 - smartfony dla aktywnych
Pytanie tylko, czy te niuanse, jak aparat, czy więcej pamięci RAM robią aż taką różnicę w cenie ...
Kan Rugged Phones M10 i Rugged Phones A1 - smartfony dla aktywnych
Może faktycznie nie warto porównywać. Każdy z tych pancerniaków do innego użytkownika jest kierowany...
Test Hammer Blade - smartfon pancerny, który mnie przekonuje
Czytam ten artykuł zaraz po artykule o RUGGED PHONES M10 (http://www.telix.pl/artykul.php?sid=82887&...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne