REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
mytaxi - promocja 50-99 proc. za współdzielenia taksówki
Taryfy
2017-10-10
mytaxi - promocja
Do 31 października użytkownicy mytaxi w Warszawie, Krakowie i Trójmieście zapłacą o połowę mniej za kurs z płatnością przez aplikację. Dodatkowo, mieszkańcy stolicy korzystający z nowej usługi współdzielenia taksówki mytaxi match, która od połowy września dostępna jest w Warszawie, będą mogli zapłacić nawet…99% mniej.
mytaxi match - nowa usługa na współdzielenia przejazdów taksówką
Rynek
2017-09-13
2 | mytaxi
mytaxi, pierwsza na świecie aplikacja do zamawiania taksówek, udostępnia w Warszawie usługę ride-sharingową wykorzystującą taksówki: mytaxi match. mytaxi match łączy pasażerów jadących w jednym kierunku, dzięki czemu cena za kurs może być nawet o 40% niższa od kwoty za standardowy przejazd taksówką.
mytaxi - złotówka z przejazdu taksówką na rzecz Powstańców Warszawskich
Inne
2017-07-31
1 | mytaxi
1 sierpnia, w dniu rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, z każdego kursu taksówką, mytaxi przekaże złotówkę na rzecz najbardziej potrzebujących Powstańców Warszawskich. W ten sposób mytaxi – aplikacja taxi dołącza do zbiórki na rzecz bohaterów Powstania Warszawskiego, prowadzonej przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.
mytaxi udostępnia w Polsce flotę elektrycznych taksówek z WI-Fi
Inne
2016-11-23
mytaxi - Eco-Taxi
mytaxi – aplikacja taxi, udostępnia flotę elektrycznych taksówek, które już teraz można zamówić w stolicy. Wybierając w aplikacji opcję „Eco-Taxi”, możemy się spodziewać, że w Warszawie przyjedzie po nas jeden z sześciu elektrycznych samochodów modelu Nissan Leaf, dostarczanych przez Elektrotaxi – partnera mytaxi. Elektrotaxi, posiada bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
Aplikacje mobilne w komunikacji miejskiej coraz popularniejsze
Rynek
2016-11-10
Wywiad - wideo
Polacy narzekają na korki w mieście, ale i tak często wybierają samochód, mimo że jego miesięczne utrzymanie czterokrotnie przewyższa cenę biletów komunikacyjnych. Jednak nie tylko publiczne środki transportu mogą usprawnić poruszanie się w miejskiej dżungli, lecz także korzystanie z inteligentnych aplikacji. Można dzięki nim wyszukać najlepsze połączenie, zamówić transport i za niego zapłacić.
Transport miejski okiem mieszkańca. Znajomość aplikacji
Rynek
2016-10-20
Komunikacja w aglomeracjach
2/3 Polaków narzeka na zbyt duże korki w mieście, a 59% uważa, że komunikacja miejska jest zbyt droga. Mimo uciążliwych korków i tak często wybieramy własny samochód. Najpopularniejsze wśród Polaków są aplikacje pozwalające na wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej. Znajomość tego typu aplikacji deklaruje aż 80% badanych, z czego 69% z nich korzysta. Takie wnioski płyną z badania „Komunikacja w aglomeracjach – sytuacja i innowacje” zrealizowanego przez mytaxi – aplikację taxi.
mytaxi - 50 proc. taniej z aplikacją Płać przez aplikację
Taryfy
2016-10-03
mytaxi - 50 proc. powraca
Od 3 do 16 października użytkownicy mytaxi – aplikacji taxi, z Warszawy, Krakowa i Trójmiasta zapłacą połowę mniej za każdy kurs taksówką. Zniżka 50% dotyczy wszystkich kursów z opcją „Płać przez aplikację” i zezwala na nieograniczoną liczbę przejazdów z mytaxi przez dwa pierwsze tygodnie października.
mytaxi w Polsce teraz z aplikacją Google Maps
Inne
2016-08-10
mytaxi z Google Maps
Polska wersja aplikacji mytaxi, służącej do zamawiania taksówek, doczekała się właśnie integracji z aplikacją Google Maps. Dzięki niej użytkownicy Google Maps będą mogli bezpośrednio z poziomu aplikacji zamówić taksówkę mytaxi. W Polsce mytaxi dostępne jest w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.
mytaxi i Hailo łączą siły do zamawiania taksówek przez aplikację
Rynek
2016-07-27
mytaxi i Hailo
mytaxi i Hailo, liderzy innowacji w branży zamawiania taksówek przez aplikację, łączą siły, tworząc największą tego typu firmę w Europie z 70 milionami pasażerów i 100.000 zarejestrowanych kierowców taxi, w ponad 50 miastach na terenie 9 krajów.
Mobilność w mieście - jakie wyzwania czekają duże aglomeracje?
Rynek
2016-06-29
Artykuł ekspercki
Wszystkie prognozy wskazują na drastyczny postęp urbanizacji, co ma związek ze wzrostem liczby osób żyjących w dużych aglomeracjach na świecie. Badania UNICEF-u podają, że w 2050 roku 70% populacji będzie mieszkać w miastach. Taki rozwój stawia sporo wyzwań przed mobilnością w mieście i twórcami rozwiązań mających ją usprawnić.
mytaxi wystartowało w Trójmieście
Inne
2016-05-11
mytaxi - Trójmiasto
W dniu dzisiejszym, tj. 11 maja 2016, mytaxi oficjalnie uruchomiło swoją usługę w Trójmieście. To już trzecia aglomeracja w Polsce, po Warszawie i Krakowie, w której pasażerowie mogą w pełni korzystać z wygody zamawiania i płatności bezgotówkowej za taksówkę, jaką daje aplikacja mytaxi. Dodatkowo na start, mytaxi przygotowało dla mieszkańców Trójmiasta promocję 50% mniej, która potrwa aż do końca czerwca.
Nowa wersja aplikacji mytaxi
Inne
2015-12-04
Inne
Od 3 grudnia 2015 r. użytkownicy aplikacji mytaxi mogą korzystać z jej nowej wersji 6.0. Najnowsza wersja aplikacji pozwala zamówić taksówkę tylko jednym kliknięciem. Główny zamysł nowej wersji aplikacji mytaxi, to brak konieczności dwukrotnego potwierdzenia miejsca odbioru.
Płatności mobilne mytaxi globalnie tańsze o połowę
Taryfy
2015-09-18
mytaxi
mytaxi, aplikacja do zamawiania licencjonowanych taksówek, uruchamia kolejną globalną akcję, podczas której przejazdy taksówkami są tańsze o połowę. Promocja trwa od 21 września do 4 października 2015 w ponad 40 miastach, w których działa aplikacja, w tym w Warszawie i Krakowie.
mytaxi - płatność przez aplikację
Taryfy
2015-06-03
mytaxi
mytaxi, aplikacja do zamawiania taksówek, rozszerza opcje płatności dla swoich użytkowników. Od teraz oferuje możliwość skorzystania z opcji płatności bezgotówkowych, bez potrzeby wcześniejszego zamawiania taksówki przez aplikację. Nowa funkcja, jest dostępna dla urządzeń z systemem Android i iOS.
myTaxi po raz kolejny rusza z akcją 50 proc. taniej
Taryfy
2015-05-04
myTaxi
myTaxiLutowa akcja mytaxi „Warszawskie taksówki o połowę taniej” okazała się sukcesem. W związku z tym mytaxi na podstawie Polskich doświadczeń postanowiło przeprowadzić podobną akcję ponownie – tym razem we wszystkich krajach i miastach, w których operuje. Akcja potrwa dwa tygodnie, od 4 do 17 maja, i będzie obowiązywać wszystkie kursy z „Płatnością przez aplikację”.
Polski konsument mobilny - kim jest i czego pragnie?
Rynek
2015-04-29
Komentarz eksperta
Już ponad połowa Polaków posiada urządzenia mobilne. Wśród osób w wieku 19-24 lat, odsetek ten wynosi ponad 70%. Potencjalni konsumenci mobilni stanowią zatem większość społeczeństwa, jednak na zakupy przy użyciu smartfona decyduje się zaledwie 35% Polaków. Jakie są tego przyczyny i jaki jest konsument mobilny?
mytaxi rozwiązuje umowy w ramach polityki jakości
Rynek
2015-03-27
mytaxi
Na początku marca ponad 96% kierowców mytaxi posiadało ocenę wyższą niż 4,5 gwiazdki, natomiast około 4% kierowców posiadało ocenę niższą, co skutkowało rozwiązaniem umowy. System ocen, a także wewnętrzne regulacje mytaxi, realnie wpływają na poprawę jakości świadczonych usług i polepszają wizerunek samych taksówkarzy.
Do 15 marca taniej z mytaxi
Taryfy
2015-03-04
Taryfy
Zakończona 28 lutego akcja mytaxi "Warszawskie taksówki o połowę taniej” okazała się wielkim sukcesem. Co dobre, nie musi się jednak szybko kończyć – mytaxi dla wszystkich tych, którzy docenili uroki płatności bezgotówkowych, uruchamia właśnie kolejną promocję.
mytaxi - udana akcja warszawskie taksówki o połowę taniej
Taryfy
2015-02-12
mytaxi
Miniony tydzień okazał się rekordowy pod względem liczby kursów z "Płatnością przez aplikację" w mytaxi. Akcja "Warszawskie taksówki o połowę taniej" sprawiła, że liczba zamówień bezgotówkowych wzrosła aż pięciokrotnie.
mytaxi - warszawskie taksówki o połowę taniej
Taryfy
2015-02-02
1 | mytaxi
Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na częste podróżowanie taksówką. Akcja mytaxi „Warszawskie taksówki o połowę taniej”, zorganizowana z okazji rocznicy wprowadzenia płatności przez aplikację, mytaxi potrwa od 1 do 28 lutego i pozwala na wykonanie w tym okresie nieograniczonej liczby kursów na terenie Warszawy.
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 775
Ostatnio na forum
Allview X4 Vision: smartfon wyposażony w 200-calowy projektor
Cena pewnie będzie bardzo wysoka. Ja nie jestem do końca przekonany, bo i w tym modelu jest mediatek...
Test myPhone Hammer Active - pancerny salonowiec
Dzięki za test, dzięki niemu na pewno łatwiej mi podjąć decyzję co do kupna...
Huawei Mate 10 lite w Orange - ładny, wypasiony i rozsądna cena
Użyto zaokrągleń. Plan standardowy to 39,99x24 zł + rata 44x24 zł + 99 zł + 50 zł aktywacja = 2165 ...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
Czekam na testy, bo tak szczerze to bardzo mnie zaciekawił...
Plus zapewnia, że nic się nie zmienia w zakresie opłat roamingowych
I dobrze, że polkomtel utrzymuje dotychczasowe zasady. Pytanie teraz, co się kryje za tym pozwolenie...
Nielegalne zamienniki - realne koszty podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Można powiedzieć że jedna trzecia ceny kartridża HP to napis HP. O tyle cena jest zawyżona. Co prawd...
PayU Płacę Później - odpowiedź na potrzeby konsumentów
4,08% x 12 mc = 48,96% w skali roku! ...
Nielegalne zamienniki - realne koszty podrobionych materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Największymi oszustami i złodziejami są korporacje które zmuszają do korzystania z ich kartridży i s...
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Nie znam go, ale z mojego doświadczenia, najsolidniejsze w tym budżecie są zdecydowanie sprzęty Netg...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne