REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
mytaxi - Mapy Google jako nawigację bezpośrednio w aplikacji kierowcy
Inne
2017-12-12
mytaxi - Mapy Google
mytaxi jest jedną z pierwszych aplikacji, która dokonała pełnej integracji Map Google w swoim systemie. Kierowcom mytaxi pozwoli ona skrócić czas dojazdu do miejsca docelowego i sprawi, że będą poruszać się po mieście z większą efektywnością.
Warszawa zdała test - mytaxi match trafia do kolejnych miast Europy
Rynek
2017-12-08
mytaxi match - Warszawa zdała test
Już 30% zamówień współdzielonego przejazdu w Warszawie za pomocą usługi mytaxi match kończy się dopasowaniem pasażerów jadących w podobnym kierunku. Udostępniając mytaxi match w kolejnych miastach realizujemy naszą strategię rozwoju mobilności i wprowadzania innowacji, które ułatwiają poruszanie się po mieście – mówi Johannes Mewes CPO mytaxi
mytaxi - promocja 50-99 proc. za współdzielenia taksówki
Taryfy
2017-10-10
mytaxi - promocja
Do 31 października użytkownicy mytaxi w Warszawie, Krakowie i Trójmieście zapłacą o połowę mniej za kurs z płatnością przez aplikację. Dodatkowo, mieszkańcy stolicy korzystający z nowej usługi współdzielenia taksówki mytaxi match, która od połowy września dostępna jest w Warszawie, będą mogli zapłacić nawet…99% mniej.
mytaxi match - nowa usługa na współdzielenia przejazdów taksówką
Rynek
2017-09-13
2 | mytaxi
mytaxi, pierwsza na świecie aplikacja do zamawiania taksówek, udostępnia w Warszawie usługę ride-sharingową wykorzystującą taksówki: mytaxi match. mytaxi match łączy pasażerów jadących w jednym kierunku, dzięki czemu cena za kurs może być nawet o 40% niższa od kwoty za standardowy przejazd taksówką.
mytaxi - złotówka z przejazdu taksówką na rzecz Powstańców Warszawskich
Inne
2017-07-31
1 | mytaxi
1 sierpnia, w dniu rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, z każdego kursu taksówką, mytaxi przekaże złotówkę na rzecz najbardziej potrzebujących Powstańców Warszawskich. W ten sposób mytaxi – aplikacja taxi dołącza do zbiórki na rzecz bohaterów Powstania Warszawskiego, prowadzonej przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.
mytaxi udostępnia w Polsce flotę elektrycznych taksówek z WI-Fi
Inne
2016-11-23
mytaxi - Eco-Taxi
mytaxi – aplikacja taxi, udostępnia flotę elektrycznych taksówek, które już teraz można zamówić w stolicy. Wybierając w aplikacji opcję „Eco-Taxi”, możemy się spodziewać, że w Warszawie przyjedzie po nas jeden z sześciu elektrycznych samochodów modelu Nissan Leaf, dostarczanych przez Elektrotaxi – partnera mytaxi. Elektrotaxi, posiada bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
Aplikacje mobilne w komunikacji miejskiej coraz popularniejsze
Rynek
2016-11-10
Wywiad - wideo
Polacy narzekają na korki w mieście, ale i tak często wybierają samochód, mimo że jego miesięczne utrzymanie czterokrotnie przewyższa cenę biletów komunikacyjnych. Jednak nie tylko publiczne środki transportu mogą usprawnić poruszanie się w miejskiej dżungli, lecz także korzystanie z inteligentnych aplikacji. Można dzięki nim wyszukać najlepsze połączenie, zamówić transport i za niego zapłacić.
Transport miejski okiem mieszkańca. Znajomość aplikacji
Rynek
2016-10-20
Komunikacja w aglomeracjach
2/3 Polaków narzeka na zbyt duże korki w mieście, a 59% uważa, że komunikacja miejska jest zbyt droga. Mimo uciążliwych korków i tak często wybieramy własny samochód. Najpopularniejsze wśród Polaków są aplikacje pozwalające na wyszukiwanie połączeń komunikacji miejskiej. Znajomość tego typu aplikacji deklaruje aż 80% badanych, z czego 69% z nich korzysta. Takie wnioski płyną z badania „Komunikacja w aglomeracjach – sytuacja i innowacje” zrealizowanego przez mytaxi – aplikację taxi.
mytaxi - 50 proc. taniej z aplikacją Płać przez aplikację
Taryfy
2016-10-03
mytaxi - 50 proc. powraca
Od 3 do 16 października użytkownicy mytaxi – aplikacji taxi, z Warszawy, Krakowa i Trójmiasta zapłacą połowę mniej za każdy kurs taksówką. Zniżka 50% dotyczy wszystkich kursów z opcją „Płać przez aplikację” i zezwala na nieograniczoną liczbę przejazdów z mytaxi przez dwa pierwsze tygodnie października.
mytaxi w Polsce teraz z aplikacją Google Maps
Inne
2016-08-10
mytaxi z Google Maps
Polska wersja aplikacji mytaxi, służącej do zamawiania taksówek, doczekała się właśnie integracji z aplikacją Google Maps. Dzięki niej użytkownicy Google Maps będą mogli bezpośrednio z poziomu aplikacji zamówić taksówkę mytaxi. W Polsce mytaxi dostępne jest w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.
mytaxi i Hailo łączą siły do zamawiania taksówek przez aplikację
Rynek
2016-07-27
mytaxi i Hailo
mytaxi i Hailo, liderzy innowacji w branży zamawiania taksówek przez aplikację, łączą siły, tworząc największą tego typu firmę w Europie z 70 milionami pasażerów i 100.000 zarejestrowanych kierowców taxi, w ponad 50 miastach na terenie 9 krajów.
Mobilność w mieście - jakie wyzwania czekają duże aglomeracje?
Rynek
2016-06-29
Artykuł ekspercki
Wszystkie prognozy wskazują na drastyczny postęp urbanizacji, co ma związek ze wzrostem liczby osób żyjących w dużych aglomeracjach na świecie. Badania UNICEF-u podają, że w 2050 roku 70% populacji będzie mieszkać w miastach. Taki rozwój stawia sporo wyzwań przed mobilnością w mieście i twórcami rozwiązań mających ją usprawnić.
mytaxi wystartowało w Trójmieście
Inne
2016-05-11
mytaxi - Trójmiasto
W dniu dzisiejszym, tj. 11 maja 2016, mytaxi oficjalnie uruchomiło swoją usługę w Trójmieście. To już trzecia aglomeracja w Polsce, po Warszawie i Krakowie, w której pasażerowie mogą w pełni korzystać z wygody zamawiania i płatności bezgotówkowej za taksówkę, jaką daje aplikacja mytaxi. Dodatkowo na start, mytaxi przygotowało dla mieszkańców Trójmiasta promocję 50% mniej, która potrwa aż do końca czerwca.
Nowa wersja aplikacji mytaxi
Inne
2015-12-04
Inne
Od 3 grudnia 2015 r. użytkownicy aplikacji mytaxi mogą korzystać z jej nowej wersji 6.0. Najnowsza wersja aplikacji pozwala zamówić taksówkę tylko jednym kliknięciem. Główny zamysł nowej wersji aplikacji mytaxi, to brak konieczności dwukrotnego potwierdzenia miejsca odbioru.
Płatności mobilne mytaxi globalnie tańsze o połowę
Taryfy
2015-09-18
mytaxi
mytaxi, aplikacja do zamawiania licencjonowanych taksówek, uruchamia kolejną globalną akcję, podczas której przejazdy taksówkami są tańsze o połowę. Promocja trwa od 21 września do 4 października 2015 w ponad 40 miastach, w których działa aplikacja, w tym w Warszawie i Krakowie.
mytaxi - płatność przez aplikację
Taryfy
2015-06-03
mytaxi
mytaxi, aplikacja do zamawiania taksówek, rozszerza opcje płatności dla swoich użytkowników. Od teraz oferuje możliwość skorzystania z opcji płatności bezgotówkowych, bez potrzeby wcześniejszego zamawiania taksówki przez aplikację. Nowa funkcja, jest dostępna dla urządzeń z systemem Android i iOS.
myTaxi po raz kolejny rusza z akcją 50 proc. taniej
Taryfy
2015-05-04
myTaxi
myTaxiLutowa akcja mytaxi „Warszawskie taksówki o połowę taniej” okazała się sukcesem. W związku z tym mytaxi na podstawie Polskich doświadczeń postanowiło przeprowadzić podobną akcję ponownie – tym razem we wszystkich krajach i miastach, w których operuje. Akcja potrwa dwa tygodnie, od 4 do 17 maja, i będzie obowiązywać wszystkie kursy z „Płatnością przez aplikację”.
Polski konsument mobilny - kim jest i czego pragnie?
Rynek
2015-04-29
Komentarz eksperta
Już ponad połowa Polaków posiada urządzenia mobilne. Wśród osób w wieku 19-24 lat, odsetek ten wynosi ponad 70%. Potencjalni konsumenci mobilni stanowią zatem większość społeczeństwa, jednak na zakupy przy użyciu smartfona decyduje się zaledwie 35% Polaków. Jakie są tego przyczyny i jaki jest konsument mobilny?
mytaxi rozwiązuje umowy w ramach polityki jakości
Rynek
2015-03-27
mytaxi
Na początku marca ponad 96% kierowców mytaxi posiadało ocenę wyższą niż 4,5 gwiazdki, natomiast około 4% kierowców posiadało ocenę niższą, co skutkowało rozwiązaniem umowy. System ocen, a także wewnętrzne regulacje mytaxi, realnie wpływają na poprawę jakości świadczonych usług i polepszają wizerunek samych taksówkarzy.
Do 15 marca taniej z mytaxi
Taryfy
2015-03-04
Taryfy
Zakończona 28 lutego akcja mytaxi "Warszawskie taksówki o połowę taniej” okazała się wielkim sukcesem. Co dobre, nie musi się jednak szybko kończyć – mytaxi dla wszystkich tych, którzy docenili uroki płatności bezgotówkowych, uruchamia właśnie kolejną promocję.
Strony: 1 z 2     12 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 12
Ostatnio na forum
Carrefour PRO - czyli smartfon na zakupach w Promenadzie
Nigdy nie użyję takiej aplikacji. Skoro otworzyli sklepy w Polsce to niech płacą Polakom pensję za p...
Play - koniec problemów z roamingiem krajowym
Dobry sposób na Playa to przejście do Orange na kartę. Za 25 zł mamy wszystkie rozmowy, także na sta...
myPhone 3320 i Tango - czyli telefony klasyczne pod choinkę
Dobrze, że pojawiają się takie telefony, ten 3320 też wygląda bardzo fajnie i myślę, że dla osoby st...
lesiobe Play - koniec problemów z roamingiem krajowym
Koniec problemów to będzie jak się zniesie ograniczenie prędkości transmisji danych w roamingu krajo...
Zapomnij o brodatym wapniaku. Nadchodzi Mikołaj 2.0
Tylko 22 strony? Nie wysiliłeś się....
myPhone FLIP 3 - dla wielbicieli klapek ponownie w Biedronce za 129 zł
Rumba jest podobna, normalnie w sprzedaży cały czas, ewentualnie ten nowy Tango ...
4 typowe uszkodzenia smartfona w Święta
w teletorium widziałem wodoodporne etui, w sam raz na święta xD do tego szkło hartowane i może jakoś...
myPhone 3320 i Tango - czyli telefony klasyczne pod choinkę
takie telefony z reguły trzymają tydzień na baterii, ekran jest niewymagający a to zazwyczaj najwięc...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne