REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Bilety komunikacji miejskiej za złotówkę po raz trzeci w aplikacji mPay
Taryfy
2017-12-04
mPay
mPay i Mastercard ponownie zachęcają pasażerów do sięgania w życiu codziennym po nowoczesne, bezgotówkowe rozwiązania płatnicze. Tym razem z tańszych przejazdów można korzystać także w Trójmieście oraz kilkunastu okolicznych miejscowościach. W promocyjnej puli znalazło się 80 tys. biletów komunikacji miejskiej, spośród których każdy kosztuje jedynie złotówkę.
mPay i Mastercard podwajają pulę 100 tys. biletów za 1 zł
Taryfy
2017-10-31
1 | Jak kupować bilety za złotówkę?
Pula biletów za złotówkę, z których mogą korzystać użytkownicy aplikacji mobilnej mPay powiększyła się o dodatkowe 100 tys. Uruchomiona na początku października akcja promocyjna obowiązuje we wszystkich miastach, w których mPay udostępnia płatności za bilety komunikacji miejskiej.
100 tys. biletów za 1 zł z Masterpass od mPay
Taryfy
2017-10-02
Bilet z Masterpass od mPay
Ruszyła kolejna odsłona wspólnej akcji mPay i Mastercard, która pozwala na tańsze podróżowanie komunikacją miejską. Na pasażerów czeka aż 100 tys. biletów kosztujących symboliczną złotówkę. Celem inicjatywy jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych.
mPay i Mastercard - bilety komunikacji miejskiej za 1 zł przez telefon
Taryfy
2017-06-29
2 | mPay
System płatności mobilnych mPay zbija ceny biletów komunikacji miejskiej. Dzięki promocji zorganizowanej wspólnie z Mastercard pasażerowie mogą kupować je za symboliczną złotówkę. Warunkiem jest dokonanie zakupu w aplikacji mPay, z wykorzystaniem portfela cyfrowego Masterpass. Celem inicjatywy jest zachęcenie użytkowników komórek do tej wygodnej formy płatności bez kolejek i poszukiwania drobnych.
mPay - wyłaczenie kodów USSD dla klientów sieci T-Mobile
Taryfy
2017-03-01
mPay
mPay informuje, że od dnia 1 marca 2017 roku dla klientów sieci T-Mobile została wyłączona możliwość płatności za pomocą kodów USSD za usługi świadczone przez spółkę mPay. Operator wyłączył możliwość korzystania z infrastruktury pozwalającej na używanie kodów USSD.
Tylko 13 lipca klienci Plusa otrzymają 50 proc. do doładowania
Taryfy
2016-07-13
7 | Plus - promocja zasilenia
W lutym serwis Doładowania.pl obchodził swoje 10-te urodziny. Z tej okazji mPay, właściciel platformy oraz operator sieci Plus przygotował szereg niespodzianek dla użytkowników serwisu, w tym specjalną promocję "Szczęśliwa 13tka z serwisem Doładowania.pl".
Plus - 100% do doładowania tylko 29 lutego
Taryfy
2016-02-26
9 | Plus - zasilenia
W lutym serwis Doładowania.pl obchodzi swoje 10-te urodziny. Z tej okazji mPay, właściciel platformy oraz operator sieci Plus przygotowały specjalną, urodzinową promocję "100% do doładowania". Przyznaną premię można dowolnie wykorzystać na rozmowy, SMSy, MMSy lub internet.
mPay nagradza zapraszających
Taryfy
2016-02-10
mPay
8 lutego ruszyła akcja mPay #PodajDalej. Każde skuteczne zaproszenie do aplikacji jest nagradzane premią w wysokości 2 zł, którą otrzymuje zarówno zapraszający, jak i zaproszony.
mPay Wallet, czyli najbezpieczniejszy portfel w technologii MasterPass
Taryfy
2015-10-14
mPay Wallet
Spółka mPay prezentuje nowy produkt w portfolio – mPay Wallet Rozwiązanie jest drugim pozabankowym wdrożeniem certyfikowanego portfela MasterPass na polskim rynku Dzięki zastosowanemu uwierzytelnianiu OTP, mPay Wallet jest najbezpieczniejszą wersją portfela MasterPass.
Wakacyjny CashBack od mPay-a - za parkowanie o 10 proc. taniej
Taryfy
2015-07-08
1 | mPay
Od 1 lipca mPay rozszerza listę nadmorskich miast, w których można płacić za parkowanie za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Korzystając z aplikacji mPay zapłacimy za parkowanie w Słupsku, Helu, Krynicy Morskiej i Świnoujściu za pomocą aplikacji o 10 proc. taniej. Wystarczy wprowadzić kod promocyjny.
mPay trafi na smartfony mieszkańców Zatoki Perskiej
Rynek
2015-07-03
mPay
Już niedługo przy pomocy aplikacji mobilnej mPay będzie można płacić za bilety komunikacyjne oraz parkowanie w 6 państwach rejonu Zatoki Perskiej. mPay S.A., polska spółka notowana na rynku NewConnect, ogłosiła zawarcie swojego pierwszego międzynarodowego kontraktu z bahrajńską firmą eTime IT Solutions.
Smartfon jako klucz do inteligentnych miast
Rynek
2015-06-23
1 | Raport mPay: Smart City
Mieszkańcy dzisiejszych metropolii żyją w świecie pełnym smartfonów, tabletów i komputerów, które wykorzystują między innymi do kontroli i obsługi swoich finansów, płatności i zakupów. Te nowe technologie sprawiają, że z tradycyjnego ośrodka urbanistycznego, jaki znaliśmy jeszcze pod koniec XX wieku, miasto zmienia się w tak zwane Smart City.
LookSoft stworzył aplikację mPay płatności mobilne
Inne
2015-03-23
2 | mPay - aplikacja
O tym, że 2015 rok należy do mobile wiedzą już chyba wszyscy. Trendem, który szczególnie zyskać ma na sile w tej branży są płatności mobilne. Wygoda, bezpieczeństwo i optymalizacja czasu to kluczowe zalety, które zachęcają Polaków do płatności bezgotówkowych za pomocą dedykowanych aplikacji takich jak „mPay płatności mobilne”.
Plus wyłączył płatności przez kody
Taryfy
2015-03-07
2 | Plus
Od 27 lutego klienci Plusa nie mogą płacić za pomocą kodów USSD. Operator wypowiedział umowy dwóm firmom, które oferowały jeszcze płatne usługi na bazie tego rozwiązania, np. spółce mPay. - Usługa USSD była niszowa i nie cieszyła się dużą popularnością wśród klientów - wyjaśnia Aleksandra Gieros-Brzezińska, kierownik działu komunikacji korporacyjnej w Plusie.
mPay wykazał zysk netto w kwocie 154 tys. zł. za II kwartał 2014r.
Rynek
2014-08-14
Rynek
Zarząd mPay przedstawił pozytywne wyniki za kolejny kwartał b.r. Dotychczas wykonane przychody netto ze sprzedaży wyniosły 1,8 mln zł, EBITDA osiągnęła wynik 574 tys zł, a dotychczasowy zysk netto wyniósł 308 tys zł.
Bilet MPK w komórce: mPay rozbudowuje ofertę płatności mobilnych w Częstochowie
Taryfy
2014-08-13
mPay
mPay w swojej ofercie dla mieszkańców Częstochowy przygotował możliwość kupna m.in. biletów miejskich oraz podmiejskich. Usługa dostępna jest dla każdego modelu telefonu i nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych aplikacji, ani połączenia z internetem.
mPay w Częstochowie: parkowanie w komórce
Taryfy
2014-06-03
mPay
Od 2 czerwca br. w Częstochowie można dokonywać opłaty za postój swojego samochodu w Strefie Płatnego Parkowania w systemie mPay.
mPay: wyniki za I kwartał 2014 roku
Rynek
2014-05-10
mPay
mPay zaprezentował raport finansowy za pierwszy kwartał 2014 rok. Osiągnięte w minionym kwartale dobre wyniki finansowe, a zwłaszcza zysk netto na poziomie 154 tyś. zł są efektem optymalizacji działalności operacyjnej spółki oraz nowej strategii na lata 2014 – 2016.
ATM wycofuje się z rynku płatności mobilnych mPay
Rynek
2013-11-14
Rynek
W dniu wczorajszym 20 160 000 akcji mPay (45% udziału w kapitale zakładowym) zostało przeniesionych z ATM na grupę Grupę „Lew”, operatora sieci sprzedaży elektronicznej posiadającego status Krajowej Instytucji Płatniczej i dużą sieć współpracujących punktów handlowych.
Strony: 1 z 3     123 >>
Nowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 203
Ostatnio na forum
Air Share - pprzenosi obraz i dźwięk ze smartfona na ekran telewizora
Zapowiada się nieźle. Przydatne gdy smartfon nie bardzo chce współpracować z telewizorem. ...
Blom Grażyna Piotrowska-Oliwa - po sprzedaży VMP odchodzę z firmy
[quote]Inwestuje się po to, by zbudować biznes i potem go sprzedać. [/quote] Bzdura! Sprzedaje s...
Grażyna Piotrowska-Oliwa - po sprzedaży VMP odchodzę z firmy
Wygląda na to ,ze Pani Grażyna \"spaliła\" się w branży telekomunikacyjnej, czas na zmiany......
Android 8.0 Oreo trafi na smartfony Huawei i marki Honor
I will be interested in more similar topics. i see you got really very useful topics , i will be alw...
Sieć Li-Fi transmisja danych za pomocą żarówek LED nawet stokrotnie szybsza od Wi-Fi
miganie monitora częstotliwością np. 75 Hz też nie jest widoczne dla ludzkiego oka co nie oznacza, ...
Grażyna Piotrowska-Oliwa - po sprzedaży VMP odchodzę z firmy
Zawsze lepiej tak to ująć bajką że biznes prowadzi sie by go sprzedać niż przynać że źle się zarządz...
Grażyna Piotrowska-Oliwa - po sprzedaży VMP odchodzę z firmy
Sądząc po stroju/kolorze Grażyna przejdzie do Orange tam gdzie Hanna GW z Warszawy się usadowiła XD...
Ostatnio wgrane Fotki
Starość winogrona Jesień Zielony mosteczek

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne