REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Klienci Orange wysyłają ok. 40 mln SMS
Taryfy
2016-11-02
4 | Orange - statystyki SMS
Przeciętny Polak w zeszłym roku wysłał 918 SMS-ów. Ciekawe dane na temat wiadomości tekstowych w sieci Orange opublikował Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy Orange Polska. Klienci Orange wysyłają ok. 40 mln SMS (w weekend ruch jest o 20-25 proc. mniejszy).
VMS jako element kampanii SMS i mailingowych
Rynek
2016-10-31
Komunikacja VMS
VMS (czyli Voice Mailing System) to jedno z narzędzi komunikacji mobilnej. W działaniach marketingowych VMS nie jest tak popularny jak SMS-y lub e-maile, niemniej jest to narzędzie o dużym potencjale. Dzięki wiadomościom głosowym możemy wzbudzić większe zaangażowanie odbiorcy komunikatu i zainteresować go już samą nietypową formą przekazu informacji.
Wysyłamy coraz mniej SMS-ów
Rynek
2016-07-01
4 | Raport - SMS/MMS A.D.2016
Z opublikowanego właśnie przez UKE „Raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2015 roku” wynika, że w ubiegłym roku użytkownicy telefonii mobilnej wysłali ogółem 51,9 mld wiadomości i 66 mln mniej SMS-ów niż przed rokiem. W liczbie wysyłanych wiadomości tekstowych Polacy wciąż plasują się powyżej średniej dla państw UE.
Mobile Vikings - darmowy pakiet nielimitowanych MMS-ów
Taryfy
2016-01-14
9 | Mobile Vikings Polska
Od dziś w Mobile Vikings dostępna jest nowa promocja umożliwiająca bezpłatne korzystanie z darmowego pakietu nielimitowanych MMS-ów do wszystkich sieci, po doładowaniu konta kwotą 19, 24 lub 29 zł. Promocja jest dla wszystkich klientów, więc nie musimy wpisywać żadnych dodatkowych kodów.
GUS: Polacy znów wysyłają coraz więcej SMS-ów
Rynek
2015-09-22
1 | Raport
Z raportu „Łączność – wyniki działalności w 2014 roku” opublikowanego przez Główny Urząd Statystyczny wynika, że w ubiegłym roku Polacy wysłali 51 996 mld SMS, czyli o 557 mln wiadomości więcej, niż w 2013 roku. Coraz większą popularnością wśród Polaków cieszą się również MMS-y, których w ubiegłym roku wysłano 527 mln, czyli o 83 mln więcej, niż rok wcześniej.
Luka w Stagefright - jak zabezpieczyć dziurawy Android?
Systemy
2015-08-20
2 | Poradnik - jak chronić się przed luką StageFright
Niedawne doniesienie medialne mówiące o poważnej luce występującej w oprogramowaniu Android, która sprawia, że 95 procent smartfonów pracujących pod kontrolą tego systemu jest podatnych na atak. To poważny problem, niemniej do całej sprawy należy podejść z rozwagą. Dlaczego panika jest niewskazana i jak zabezpieczyć system?
Krytyczna podatność systemu Android
Inne
2015-08-17
Bezpieczeństwo - Android
Ukazały się informacje na temat krytycznej podatności systemu Android, nazwanej Stagefright, która umożliwia atakującemu przejęcie kontroli nad oprogramowaniem telefonu. Według informacji podanych do wiadomości publicznej zawiera ją około 95% telefonów z tym systemem, co stanowi 950 milionów telefonów, smartphonów lub tabletów.
Wiadomości MMS na topie
Rynek
2014-08-11
1 | Raport
W 2013 roku użytkownicy sieci mobilnych w Polsce wysłali łącznie ponad 445 mln wiadomości MMS, jest to o 54 mln więcej niż w roku poprzednim. Oznacza to wzrost o 13,8%, w odniesieniu do zwykłych SMS-ów, których Polacy według raportu UKE wysłali praktycznie tyle co w 2012 roku (wahania poniżej 1%).
Polacy wysyłają coraz mniej SMS-ów
Rynek
2014-06-30
2 | Komentarz eksperta
Według raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w 2013 roku przygotowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ubiegłym roku Polacy wysłali 52,2 mld SMS-ów. Przeciętny użytkownik telefonii komórkowej w Polsce wysłał 1014 SMS-ów, co oznacza, że Polska znalazła się powyżej średniej dla wybranych państw Unii Europejskiej wynoszącej 956 wiadomości SMS.
Orange: statystyki Świątecznych i Noworocznych SMS-ów i MMS-ów
Rynek
2014-01-03
4 | Orange
MMS coraz popularniejszy w święta. W stosunku do ubiegłego roku było ich o ponad jedną trzecią więcej. Znamy już statystyki Świątecznych i Noworocznych SMS-ów i MMS-ów wysłanych w naszej sieci Orange.
Darmowe MMS-y i SMS-y za gole: statystyki Orange
Taryfy
2012-06-12
2 | Orange
Orange, przygotował dla swoich Klientów wyjątkową promocję - w dniach meczówPolskiej Reprezentacji na Euro 2012, mogą oni wysyłać darmowe MMS-y i SMS-y otrzymane w promocji SMS-y za gole.
Orange: darmowe MMS-y w dniu meczu reprezentacji Polski: Regulaminy
Taryfy
2012-06-05
1 | Orange
Orange, przygotował dla swoich Klientów wyjątkową promocję - w dniach meczówPolskiej Reprezentacji na Euro 2012, mogą oni wysyłać MMS-y za darmo do wszystkich krajowych sieci. Dzięki temu Kibice na żywo podzielą się sportowymi emocjami.
Firma MAX odpowiedź Orange na oferty Play i TMobile
Taryfy
2012-03-31
12 | Firma MAX
Tak jak można było się tego spodziewać taryfa Firma MAX, o której pisałem 15 marca jest odpowiedzią na oferty PLAY i T-Mobile. Co się zmieniło - koszt samej usługi BOX z 300 na 65-89zł netto.
Codzienna dawka T-Mobile Ekstraklasy w serwisie MMS
Taryfy
2012-02-17
3 | T-Mobile
T-Mobile wprowadza specjalną piłkarską usługę. Każdy klient sieci może aktywować subskrypcję wiadomości MMS, które zawierać będą najświeższe informacje o wydarzeniach z boisk Ekstraklasy.
Weekend z Orange: pakiet MMS-ów za darmo (video)
Taryfy
2011-11-25
8 | Orange
Przed nami kolejny Weekend z Orange, w którym tym razem Operator zaprasza do skorzystania z darmowego pakietu 50 MMS-ów ważnego przez 3 dni. Możecie go włączyć dziś od godz. 20:00, do niedzieli godz. 23:59. Promocja jest dla wszystkich klientów, niezależnie z jakiej oferty Orange korzystają.
Weekendy z Orange: Pakiet 50 MMS za darmo do Orange
Taryfy
2011-11-24
8 | Weekendy z Orange
Weekendy z Orange to propozycja dla klientów Orange, dzięki której, w każdy ostatni weekend miesiąca mogą bezpłatnie poznawać i testować wybrane usługi dodatkowe na telefon. Już w piątek 25 listopada, abonenci Orange będą mogli włączyć bezpłatnie pakiet 50 MMS-ów do Orange - dowiedział się Telix.pl.
SMSem na Facebooka: nowa usługa w Plusie
Taryfy
2011-05-13
6 | Plus
Plus uruchomił nową usługę, która umożliwia wysyłanie informacji na Facebooka za pomocą SMSów. Usługa działa w obie strony, co oznacza, że można również otrzymywać informacje tam zamieszczone.
Play obniża ceny MMS w roamingu międzynarodowym
Taryfy
2011-04-15
8 | Play
W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym, Play obniża ceny za wysłanie wiadomości multimedialnej MMS w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro. Wprowadza także zmiany ceny połączeń głosowych w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro.
Strony: 1 z 1     1

Tech Trade Show
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 795
Ostatnio na forum
myPhone Hammer Blade - z czytnikiem linii papilarnych i 3 GB RAM za 1199 zł
a cóż to za szkło dodatkowe ktore kosztuje 275 zł jest może złocone też ? bo ja zakupuje szkła na ...
myPhone Hammer Blade - z czytnikiem linii papilarnych i 3 GB RAM za 1199 zł
Wreszcie LTE i podzespoły które zapowiadają ciekawy smartfon. A już po ostatnich propozycjach tworu ...
Play: nowe możliwości - smartfon bez abonamentu
Ameryki nie odkryli. Każdy oo ma coś takiego w ofercie...
myPhone Hammer Blade - z czytnikiem linii papilarnych i 3 GB RAM za 1199 zł
To będzie hit na zimę. Już mi się podoba, a jeszcze nie było testów. ...
UKE wydaje kolejne zgody na dopłaty do roamingu UE
Nie mylisz się. Roaming jak w kraju wspiera podróżujących, a dopłaty operatora, który mu oferuje tak...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
3G czy 4G, przy zwykłym wyczytywaniu stron nie widać specjalnej różnicy ...
Play: nowe możliwości - smartfon bez abonamentu
O ile wiem to Play nie zatrudnia jeszcze jasnowidzów . Natomiast na pewno MOŻNA zarejestrować karty ...
Serwis Spotify rusza z polskimi playlistami! Co to znaczy?
No i po Plus Music! \"A miało być tak pięknie...\" :-) ...
UKE wydaje kolejne zgody na dopłaty do roamingu UE
Oj niech UKE wyda już wszystkim operatorom te pozwolenia, bo to bez sensu z naszymi operatorami w ca...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne