REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Bezpłatny dostęp do internetu - projekt WiFi4EU
Rynek
2017-09-15
Projekt WiFi4EU przyjęty przez Parlament Europejski
Parlament Europejski poparł w głosowaniu program WiFi4EU, którego celem jest zapewnienie w krajach UE dostępu do bezpłatnego internetu.
Polska liderem UE - rewolucja w systemie ochrony danych osobowych
Rynek
2017-09-14
1 | Ministerstwo Cyfryzacji
Podwyższenie poziomu ochrony prywatności obywateli, w tym przyznanie im nowych, nieznanych dzisiaj i skutecznych mechanizmów ochrony przed naruszeniami, przy jednoczesnym poszanowaniu interesów przedsiębiorców – to podstawowe założenia udostępnionego dziś przez MC projektu nowej ustawy o ochronie danych osobowych oraz zmiany ustaw sektorowych.
Rząd przyjął projekt ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej
Rynek
2017-09-13
Ministerstwo Cyfryzacji
Dzięki Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej na terenach dotychczas wykluczonych cyfrowo, przy wsparciu państwa, powstanie najnowocześniejsza infrastruktura z szybkim internetem. Już w 2018 roku rozpocznie się wyrównywanie szans dzieci ze szkół w najmniejszych miejscowościach, które będą mogły korzystać z internetu 100Mb/s na tych samych zasadach, co ich rówieśnicy z dużych miast.
Krzysztof Silicki z NASK nowym wiceministrem cyfryzacji
Rynek
2017-09-06
Ministerstwo Cyfryzacji
Od 5 września br. resort cyfryzacji ma nowego wiceministra. Premier Beata Szydło powołała na to stanowisko Krzysztofa Silickiego, dotychczasowego Dyrektora ds. Współpracy i Rozwoju Cyberbezpieczeństwa NASK. W Ministerstwie Cyfryzacji Krzysztof Silicki będzie odpowiedzialny za cyberbezpieczeństwo.
Polacy zakładają swój Profil Zaufany (eGO) bez wychodzenia z domu
Rynek
2017-08-30
Ministerstwa Cyfryzacji
Już 24 miliony Polaków mogą potwierdzić swój Profil Zaufany (eGO) bez wychodzenia z domu. Już blisko 80 proc. wszystkich klientów bankowości internetowej ma możliwość założenia Profilu Zaufanego (eGO) bez konieczności wizyty w urzędzie.
Złóż wniosek o 500+ online w sierpniu
Rynek
2017-08-29
Komunikat Ministerstwa Cyfryzacji
Jeszcze tylko przez trzy dni można składać wniosek o 500+. - Złożenie wniosku przez internet to najwygodniejsza forma uzyskania świadczenia, bo nie trzeba odwiedzać urzędów – zachęca Anna Streżyńska, szefowa resortu cyfryzacji.
Streżyńska - nie ograniczymy wolności w internecie
Rynek
2017-08-25
5 | Rynek
Nie mamy zamiaru ograniczać wolności w internecie - zapewnia minister cyfryzacji Anna Streżyńska. To reakcja na publikacje dotyczące kontrowersyjnych przepisów, nad którymi pracuje jej resort.
Opłaty za zajęcie pasa drogowego w inwestycjach telekomunikacyjnych
Rynek
2017-08-07
Ministerstwo Cyfryzacji
Jaka jest geneza problemu opłat za zajęcie pasa drogowego dla inwestycji telekomunikacyjnych? Jak te opłaty wpływają na decyzje biznesowe przedsiębiorców telekomunikacyjnych i koszty po stronie abonentów – obywateli? Czy polityka władz samorządowych może ograniczać budowę sieci szerokopasmowych i podłączanie szkół do internetu?
Anna Streżyńska zapowiada e-wniosek w składaniu wniosków o 500+
Rynek
2017-07-31
Ministerstwo Cyfryzacji: wywiad - wideo
Już od 1 sierpnia będzie można składać wnioski w ramach programu Rodzina 500+ poprzez stronę obywatel.gov.pl. Elektroniczny wniosek ułatwi i przyspieszy realizację, aby go wypełnić wystarczy dostęp do internetu i aktywny profil zaufany. Część danych z rejestru PESEL i ePUAP zostanie wypełniona w systemie automatycznie.
Streżyńska - wtórny obrót kartami to obejście rejestracji pre-paid
Taryfy
2017-07-31
1 | Rejestracja pre-paid
Ministerstwo Cyfryzacji opublikowało odpowiedź Anny Streżyńskiej, Minister Cyfryzacji na interpelację posła Adama Ołdakowskiego z Prawa i Sprawiedliwości, w kwestii wtórnego obrotu kartami przedpłaconymi. Zdaniem Anny Streżyńskiej Minister Cyfryzacji - rejestracja kart przedpłaconych, jako sposób realizacji celów ustawy, jest mechanizmem o niskiej efektywności.
Ministerstwo Cyfryzacji ma Widok na potrzeby obywateli
Rynek
2017-07-17
Ministerstwo Cyfryzacji
Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych na świecie portal, który umożliwia śledzenie online tego, jak działa e-administracja – począwszy od liczby zrealizowanych e-usług, a na statystykach „klikalności” stron ministerstw skończywszy. Wszystko to i wiele więcej znaleźć można od dziś na widok.gov.pl
Minister Cyfryzacji podpisała Porozumienie na rzecz Strategii 5G dla Polski (live)
Rynek
2017-06-29
3 | Strategia 5G dla Polski wideo)
– Chcemy, żeby Polska była europejskim liderem w technologii 5G – mówi minister cyfryzacji Anna Streżyńska, inicjator Porozumienia na rzecz Strategii 5G dla Polski. Celem dokumentu, który podpisano właśnie w Ministerstwie Cyfryzacji jest nawiązanie współpracy pomiędzy państwem, jednostkami naukowymi i przedsiębiorcami w celu wdrożenia w Polsce sieci piątej generacji. Transmisja na żywo z podpisania Porozumienia na rzecz Strategii 5G dla Polski.
Minister Cyfryzacji podpisze Porozumienie na rzecz Strategii 5G dla Polski
Rynek
2017-06-27
Ministerstwo Cyfryzacji
Celem podpisywanego porozumienia jest nawiązanie współpracy pomiędzy państwem, jednostkami naukowymi i przedsiębiorcami w celu wdrożenia w Polsce sieci piątej generacji. Zdaniem minister Anny Streżyńskiej 5G to szansa na skok cywilizacyjny i przyśpieszenie rozwoju gospodarczego Polski.
Szybki Internet dla małych miejscowości - 3 mld zł na likwidację tzw. białych plam
Rynek
2017-06-22
1 | Ministerstwo Cyfryzacji
Ponad milion gospodarstw domowych pozbawionych dziś dostępu do szybkiego Internetu zostanie podłączonych do najnowocześniejszej sieci. Zakończył się właśnie największy w historii nabór wniosków o dofinansowanie. W ramach 1 osi POPC na ten cel przeznaczonych zostanie blisko 2 mld złotych. Nasze dzieci nie mogą dłużej czekać na tę szansę – podkreślała Anna Streżyńska, Minister Cyfryzacji.
Zobacz, jak zmienił się elektroniczny wniosek o wydanie dowodu osobistego
Inne
2017-06-15
Ministerstwo Cyfryzacji
Od 14 czerwca br. osoby, które czeka w tym roku wymiana dowodu osobistego, mogą skorzystać z zupełnie nowego elektronicznego wniosku o jego wydanie. Większość danych wypełnia się w nim automatycznie, a cała operacja trwa kilka minut.
100 Mega na 100-lecie - zielone światło dla OSE
Rynek
2017-06-13
1 | Ministerstwo Cyfryzacji - OSE
Jest zielone światło dla budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej - „100 Mega na 100-lecie”. Rada Ministrów przyjęła uchwałę w tej sprawie. Dzięki niej wszystkie szkoły w Polsce mają być połączone siecią szybkich łączy internetowych. Dziś tylko 10 procent szkół i placówek oświatowych w Polsce ma dostęp do internetu o takich parametrach, które umożliwiają wykorzystywanie go do nauki i prowadzenia lekcji.
59 groszy - niższe koszty prowizji
Taryfy
2017-06-13
1 | Taryfy
Obywatele dokonujący płatności elektronicznych za realizację usług publicznych, udostępnionych przez systemu ePUAP jak i z wykorzystaniem innych platform dla e-administracji (za pomocą usługi płatności elektronicznych PayByNet) zapłacą mniejszą prowizję. Od 12 czerwca 2017 r. prowizja wynosi 0,59 zł. brutto (59 groszy netto - zwolnione z VAT).
Będą dowody osobiste z warstwą elektroniczną (e-Dowód)
Inne
2017-05-31
2 | Ministerstwo Cyfryzacji: e-Dowód
We wtorek (30 maja br.) Rada Ministrów zapoznała się z dokumentem „Koncepcja e-Dowodu – kontynuacja projektu pl.ID i realizacja powiązanych projektów”, przedłożonym przez Annę Streżyńską, ministra cyfryzacji. Koncepcja przewiduje, że w pierwszym kwartale 2019 r. rozpocznie się wydawanie nowych dowodów z warstwą elektroniczną. By spopularyzować wykorzystanie e-Dowodu, zakładana jest możliwość użycia e-Dowodu w Terminalach POS i na telefonach z interfejsem NFC.
Klienci Pekao zakładają Profile Zaufane
Rynek
2017-05-20
Ministerstwo Cyfryzacji
Peako SA, jeden z czołowych graczy na polskim rynku finansowym, umożliwił założenie Profilu Zaufanego (eGO) poprzez swoją bankowość elektroniczną, bez wychodzenia z domu. Pierwszej doby z tej opcji skorzystało 1609 klientów banku. Podczas zakładania Profilu Zaufanego trzeba wyrazić odpowiednie zgody, podać numer telefonu oraz adres e-mail.
Ministerstwo Cyfryzacji - mDokumenty przez telefon na start!
Inne
2017-05-11
2 | mDokumenty
11 maja w czterech miastach Polski: Łodzi, Ełku, Koszalinie i Nowym Wiśniczu rusza pilotaż mDokumentów. Służy przetestowaniu rozwiązania oraz poznaniu opinii użytkowników. Czym są mDokumenty, które będą testowane? To usługa, dzięki której obywatele będą mogli uzyskać dostęp do swych dokumentów (również potwierdzających tożsamość takich jak np. dowód osobisty) z wykorzystaniem telefonu komórkowego.
Strony: 1 z 2     12 >>

Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Huawei B529Huawei prezentuje nowy router, który wyróżnia się nie tylko szybkością przesyłania danych, ale również eleganckim wyglądem. Co więcej, dzięki wbudowanej baterii może służyć również jako mobilne centrum internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie. Router umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Huawei B529s-23a dostępny jest w ofercie abonamentowej T-Mobile.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 644
Ostatnio na forum
UPC - nowy operator wirtualny (MVNO)
Bezsensowny ruch UPC. W imię korporacyjnej spójności produktowej w Liberty Global... Tylko. Teraz ma...
UPC - nowy operator wirtualny (MVNO)
sieć wirtualna jak play daję dostęp do sieci wirtualnej masło maślane ...
UPC - nowy operator wirtualny (MVNO)
Świetna sprawa. Niech się rozwijają. Byle tylko oferowali rozsądne ceny....
Jaki zegarek do 400 zł
[quote]Co byście polecili w tej cenie? Nie mam w sumie dużych wymagań. Ale chciałbym aby zegarek był...
Play -obniżki cen urządzeń do 220 zł
kryms: co byś radził zeby nie było reklam? No i oczywiście żebyś znał się na temacie jak teraz to ...
Virgin Mobile - abonament za 10 zł dla biznesu
Od kilku lat korzystam z VIrgin. Jakość jest taka jak w Play, czyli dobra. LTE jest na nadajnikach P...
T-Mobile - wielu Polaków o szybkim Internecie w domu tylko marzy
Chyba tą nową ofertą różowi będą mogli zaskoczyć wszystkich uwiązanych do kabli i konkretnych operat...
Play -obniżki cen urządzeń do 220 zł
no i po co te marne obnizki, przyciaganie naiwniakow ...
Ostatnio wgrane Fotki
Tor Ułęż Wakacyjna adrenalina Wakacje nad jeziorem Wakacyjna przygoda Brak zasięgu

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne