REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Komunikat Ministerstwa Cyfryzacji ws. kryptowalut
Rynek
2018-01-17
Ministerstwo Cyfryzacji
W odpowiedzi na informacje zawarte w artykule pt. „Polska szykuje kryptozłotego”, który ukazał się w dzisiejszym (tj. 17 stycznia 2018 r.) wydaniu Pulsu Biznesu, Ministerstwo Cyfryzacji informuje, że kwestie związane z obrotem pieniężnym (w tym kryptowalutami) są poza jurysdykcją rosortu i Ministerstwo Cyfryzacji w żaden sposób nie uczestniczy w pracach nad przygotowywaniem projektów związanych z podażą pieniądza w Polsce.
Nie daj się wywieść w pole - nowa usługa w Historii pojazdu
Rynek
2018-01-15
2 | Ministerstwo Cyfryzacji
Chcesz kupić auto z zagranicy, które nie jest zarejestrowane w Polsce? Zanim się zdecydujesz, sprawdź jego historię. Od dziś, dzięki rozszerzonej usłudze Ministerstwa Cyfryzacji – Historia Pojazdu, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Na portalu historiapojazdu.gov.pl od niemal miesiąca nabywcy i właściciele samochodów importowanych z rynku wtórnego wybranych krajów europejskich oraz USA i Kanady mogą sprawdzić ich przeszłość.
Technologia 5G wkracza do Polski, pierwsze testy jeszcze w tym roku
Rynek
2018-01-15
Wywiad - wideo
Zakończyły się prace nad stworzeniem standardów nowej technologii 5G. Oznacza to, że wkrótce będzie dostępna na rynku. Rozwiązanie przyniesie wiele zmian – pojawi się więcej punktów dostępowych i nowy zakres częstotliwości. Standardy są już gotowe, więc technologia może zacząć szukać swojej drogi na rynek. Polska przyjęła plan wdrożenia 5G w ubiegłym roku.
Dwuwładza w resorcie cyfryzacji
Rynek
2018-01-13
1 | Rynek
Marek Zagórski, dotychczasowy sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji, będzie wykonywał obowiązki szefa tego resortu - dowiedział się reporter RMF FM. To decyzja premiera Mateusza Morawieckiego, który postanowił jednocześnie, że sam będzie nadzorował resort.
mDokumenty - dowód rejestracyjny auta jeszcze w tym roku będzie cyfrowy
Inne
2018-01-10
Wywiad - wideo
Na III kwartał 2018 roku Ministerstwo Cyfryzacji zapowiada wdrożenie do aplikacji mDokumenty dowodu rejestracyjnego, polisy OC i prawa jazdy. Oznacza to, że wszystkie te dokumenty będzie można okazywać za pomocą smartfona. Już teraz można poprzez portal historiapojazdu.gov.pl sprawdzić szczegółową historię auta, również sprzed jego sprowadzenia do kraju.
Nie ma samodzielnego ministerstwa cyfryzacji
Rynek
2018-01-09
4 | Anna Streżyńska
Skończył się wspaniały czas w moim życiu, czas ważnych zadań i wspaniałych ludzi, którzy pomogli mi je realizować - napisała na Twittere Anna Streżyńska, która odeszła z resortu cyfryzacji. Nie ma samodzielnego ministerstwa cyfryzacji. Bezpośredni nadzór nad Ministerstwem Cyfryzacji przejmie Prezes Rady Ministrów.
Ministerstwo Cyfryzacji - Strategia 5G dla Polski
Rynek
2018-01-05
1 | Rynek
Dla coraz większej liczby konsumentów i firm w Polsce łączność mobilna jest codzienną koniecznością. Nasze pragnienie dostępu do szybkiego mobilnego internetu, spowodowało dynamiczny rozwój gospodarki opartej o dane.
E-administracja wprowadza płatności online za dokumenty
Rynek
2018-01-05
Wywiad - wideo
Administracja publiczna coraz mocniej się cyfryzuje. Od teraz możemy zdalnie złożyć wniosek o odpis aktu urodzenia, zgonu lub małżeństwa. Co ważne, zapłacimy za niego online, a nie w urzędowej kasie. Możemy także wybrać dostawę aktu pocztą, co oznacza brak konieczności wizyty w urzędzie. Państwo umożliwia także zameldowanie się przez internet. Wkrótce mają zostać udostępnione kolejne udogodnienia.
Stop SMSowym nadużyciom - najważniejsze zmiany
Rynek
2018-01-04
3 | Ministerstwo Cyfryzacji
To zdarzyło się niemal każdemu z nas: sms z życzeniami, horoskopem, promocją lub konkursem, a w nim… zachęta do odpowiedzi. Płatnej. Nie każdy z nas, choć wielu, nabiera się na to. O tym, że zostali naciągnięci często dowiadują się z rachunku za telefon – zdecydowanie wyższego niż zwykle.
Polska liderem budowy jednolitego rynku cyfrowego
Rynek
2018-01-03
Ministerstwo Cyfryzacji
Cyfrowa Europa się rozpędza, a Polska nadaje jej tempo. To szansa zarówno dla nas jako kraju, tworzącego nowoczesną gospodarkę, ale też dla Europy jako projektu politycznego. Cyfryzacja zbliża – mówi Krzysztof Szubert, wiceminister cyfryzacji.
Ministerstwo Cyfryzacji - na początku roku pierwsze e-paragony
Rynek
2018-01-02
5 | Wywiad - wideo
Na początku nowego roku pojawią się pierwsze e-paragony wystawiane klientom za pośrednictwem SMS-a lub e-maila. To kolejny etap cyfryzacji w administracji i obrocie gospodarczym po wprowadzeniu elektronicznych faktur, do których powoli przyzwyczajają się polskie firmy. E-faktury mają przede wszystkim ułatwić życie konsumentom.
E-meldunek - kolejna e-usługa już działa
Rynek
2018-01-01
Rynek
Ministerstwo Cyfryzacji informuje: zmieniasz miejsce zamieszkania? A może przyjechałeś lub wracasz z zagranicy i nie masz meldunku w Polsce? Pamiętaj, żeby się zameldować. Od dzisiaj to prostsze niż kiedykolwiek.
Od 1 stycznia rozliczenia opłat za częstotliwości będą prostsze
Rynek
2017-12-29
Ministerstwo Cyfryzacji
Uproszczenie rozliczeń opłat rocznych za prawo do dysponowania częstotliwością polega na ustanowieniu obowiązku uiszczenia opłaty rocznej w ratach kwartalnych „z dołu”, a nie „z góry” - jak to ma miejsce obecnie. Wysokość opłat za częstotliwości dla radia cyfrowego – bez zmian.
Przybędzie 10 000 000 nowych numerów komórkowych, z początkiem 45
Rynek
2017-12-29
4 | Ministerstwo Cyfryzacji
22 grudnia 2017 r. opublikowane zostało znowelizowane rozporządzenie Ministra Cyfryzacji w sprawie planu numeracji krajowej. Na jego mocy przybędzie w Polsce aż 10 mln nowych numerów, rozpoczynających się cyframi 45
mWeryfikator - bezpłatna aplikacja rządowa na smartfon
Rynek
2017-12-23
Ministerstwo Cyfryzacji: wywiad - wideo
Możliwości e-usługi mDokumenty zostały rozszerzone o interakcje pomiędzy obywatelem a biznesem. Ze sklepu Google Play można już pobrać aplikację mWeryfikator, dzięki której przedsiębiorcy będą mogli weryfikować dane klientów pokazywane na smartfonie.
Państwa UE za swobodnym przepływem danych w UE
Rynek
2017-12-22
Rynek
Zastępcy ambasadorów Unii Europejskiej uzgodnili wspólne stanowisko dotyczące ram swobodnego przepływu danych nieosobowych w Unii Europejskiej (FFoD). Droga do negocjacji tekstu z Parlamentem Europejskim została otwarta.
Kolejne państwowe e-usługi - zamów i zapłać online
Rynek
2017-12-17
Ministerstwo Cyfryzacji - e-usługi
Od teraz płatności za zamówione online akty stanu cywilnego można dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej. To kolejne ułatwienie dla obywateli w kontakcie z administracją i duży krok w budowie kompleksowego systemu państwowych e-usług.
Strony BIP lepiej zabezpieczone
Rynek
2017-12-17
Ministerstwo Cyfryzacji
Od (16.12.2017) redaktorzy Biuletynów Informacji Publicznej będą logować się do systemów administracyjnych przy użyciu Profilu Zaufanego. Wprowadzona przez Ministerstwo Cyfryzacji zmiana znacząco wpłynie na bezpieczeństwo publicznych serwisów.
Historia pojazdu - sprawdź przeszłość swojego samochodu
Rynek
2017-12-16
6 | Ministerstwo Cyfryzacji - Historia Pojazdu
Koniec z kupowaniem przysłowiowego kota w worku. Od dziś możesz sprawdzić przeszłość samochodu, który zamierzasz kupić w kraju, a od stycznia przyszłego roku – za granicą. Od 15 grudnia 2017 r. nabywcy i właściciele posiadacze samochodów importowanych z rynku wtórnego wybranych krajów europejskich oraz USA i Kanady mogą sprawdzić ich przeszłość na portalu Historiapojazdu.gov.pl.
Nowe funkcjonalności w mDokumentach na smartfonie
Rynek
2017-12-16
6 | Ministerstwo Cyfryzacji - mDokumenty
Okazanie tożsamości przy zakupie fajerwerków, meldowaniu w hotelu, czy wypożyczeniu sprzętu sportowego od dziś (15.12.2017 r.) będzie łatwiejsze. Dzięki nowej funkcjonalności przedsiębiorcy mogą w sposób szybki i wiarygodny zweryfikować dane klientów legitymujących się dokumentami w telefonie.
Strony: 1 z 3     123 >>

Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 199
Ostatnio na forum
Plus i Cyfrowy Polsat - nowy Zestaw Internetu Domowego 300
Niech on w solcu zdroju pobiera do 4 to juz bedzie sukces w jedynej sieci 2g...
Plus i Cyfrowy Polsat - nowy Zestaw Internetu Domowego 300
Popatrzcie sobie na internecie filmiki jak ludzie przerabiają ten modem zewnętrzny, przecież tam nie...
Uważaj, co wysyłasz znajomym na Messengerze
Ale nie rozumiem przeciez po to sa komunikartory itp zebyu ludzie wysylali co chca sobie nawzajem. J...
Witaj nowy! - czyli wymień swój stary smartfon na nowy Samsung
Świetna promocja. Niezależnie jaki telefon podam do sprzedaży, to wyceniają go na 1.80zł...
Gaming szyty na miarę - czyli, jaki komputer do gry wybrać
Mam legiona y720 i faktycznie sprzęt jest mega...
Lenovo Legion - kupujemy pierwszego laptopa gamingowego
Taki sprzęt to bym się dziwił, ajkby inaczej było...
Plus zamyka pocztę elektroniczną - Plusnet
Też tak pomyślałam. Teraz trzeba czekać dwa lata......
T-Mobile - Nielimitowany Internet Domowy tak dobry, że polecisz go sąsiadom
W godzinach szczytu mam 2 do 3 Mbps po godzinach szczytu 70 -85 Mbps ...
Plus zamyka pocztę elektroniczną - Plusnet
No cóż, czas się żegnać z Plusem. Ze mną odejdzie jeszcze pięć numerów. Opłaca się Plusie? Moje pyta...
Ostatnio wgrane Fotki
Starość winogrona Jesień Zielony mosteczek

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne