REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Elektroniczny obieg dokumentów w 2018 roku
Rynek
2018-01-18
Komentarz eksperta Konica Minolta
Według badania przeprowadzonego przez organizację AIIM aż 42% przedsiębiorstw codziennie zmaga się z problemem nieefektywnego przetwarzania dokumentów w formie papierowej, a 70% respondentów uskarża się na zbyt długi czas poświęcany na wyszukiwanie konkretnych treści.
Konsumenci: Nieświadome ofiary fałszerzy
Inne
2018-01-16
1 | Materiał ekspercki HP
Mnóstwo osób myśli o drukarkach i wkładach atramentowych tak, jak o samochodach i benzynie. W końcu wymiana wkładu w drukarce to nic innego jak tankowanie? To, jak ten proces przebiega w rzeczywistości, może jednak mocno zaskoczyć.
Jest ich więcej niż żołnierzy. Wyginą jak dinozaury?
Rynek
2018-01-16
Cludo - armia na telefon
Uniwersytet Oksfordzki i firma Deloitte przeanalizowały jakie zawody mogą zniknąć w nieodległej przyszłości. Wnioski są niepokojące przede wszystkim dla pracowników call i contact center. Naukowcy i eksperci prognozują, że zawód telemarketera zniknie z 99%, a pracownika contact center z 75% pewnością. Jednak weryfikując serwisy z ogłoszeniami o pracę nie widać, żeby agentom telefonicznym groziło „wyginięcie”.
Bezpieczeństwo Intel AMT pod znakiem zapytania - zagrożone laptopy
Tablety
2018-01-13
F-Secure - zagrożone laptopy z Intel AMT
Firma F-Secure zidentyfikowała problem związany z bezpieczeństwem technologii Intel AMT (Active Management Technology) wykorzystywanej w milionach laptopów biznesowych na całym świecie. Haker, który ma fizyczny dostęp do urządzenia, może najpierw włamać się do niego w niespełna 30 sekund – bez konieczności wprowadzenia poświadczeń (hasło do BIOS-u, Bitlockera, PIN do TPM), aby następnie uzyskać zdalny dostęp do laptopa.
Chmura prywatna ochroni dane wrażliwe
Rynek
2018-01-11
Private cloud - art. ekspercki
Wyzwaniem decydentów odpowiadających za realizację projektów IT jest bezpieczeństwo danych. W badaniu przeprowadzonym przez VMware ponad 70% respondentów wskazało „kontrolę danych” jako główną przesłankę za wdrożeniem chmury prywatnej.
O branży programistycznej w 2017 roku
Rynek
2017-12-26
1 | Mobile Vikings - wydarzenia 2017r
Programista to z całą pewnością jeden z najbardziej pożądanych zawodów XXI wieku. Ta profesja ujęta jest w wyraźne ramy elitarności, za którymi kryje się wiele przywilejów, nie tylko finansowych. Kodować chce coraz więcej osób, jednak rynek rozwija się tak szybko, że system edukacji nie nadąża z generowaniem kolejnych specjalistów.
E-sport - sport zupełnie inteligentny
Inne
2017-12-22
E-sport - art. ekspercki
Godziny ciężkich treningów na sali, zacięta rywalizacja na boisku i emocje kibiców na trybunach – takie skojarzenia zwykle towarzyszą myśli o sporcie. W cyfrowej epoce oblicze rozgrywek zmienia się jednak na naszych oczach, a dzieje się to głównie za sprawą technologii. E-sport – chwilowa fascynacja czy związek na lata?
System ERP w chmurze jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych
Rynek
2017-12-13
ERP w chmurze - art. ekspercki
Współcześni przedsiębiorcy zmagają się z innymi wyzwaniami, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Świat zmienia się w szybkim tempie i jest coraz silniej zintegrowany. Globalna gospodarka, zawrotny rozwój technologii oraz problemy z przewidywaniem zachowań konsumentów mogą stać się dla producentów barierą. Ale również szansą.
Organizacje ochrony zdrowia stanowią łatwy i częsty cel cyberprzestępców
Rynek
2017-12-13
Barracuda Networks
Organizacje ochrony zdrowia są szczególnie atrakcyjnym celem ataków. To właśnie im pacjenci powierzają najbardziej osobiste i intymne informacje – nie tylko dane personale i finansowe, ale także prywatne informacje dotyczące stanu zdrowia oraz procesu leczenia. Hakerzy zauważyli, że sektor służby zdrowia posiada najmniej skuteczne i najbardziej przestarzałe standardy bezpieczeństwa informacyjnego w porównaniu z innymi branżami.
Dlaczego warto wdrożyć elektroniczny obieg dokumentów
Rynek
2017-12-13
ArchiDoc - art. ekspercki
Zmiana dokumentów papierowych na elektroniczne i automatyzacja ich obiegu to jeden z istotnych elementów podnoszenia efektywności funkcjonowania organizacji. Usprawnienie procesów biznesowych przekłada się na jakość obsługi klientów końcowych i relacje z kontrahentami – mówi Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc z Grupy OEX.
Rosnąca popularność małych salek konferencyjnych
Rynek
2017-12-11
Polycom - art. ekspercki
Małe salki konferencyjne (tzw. „huddle rooms”), stają się trendem w przestrzeni biurowej. W załączeniu przesyłam artykuł eksperta firmy Polycom, który wyjaśnia skąd bierze się popularność tego typu przestrzeni oraz przedstawia w jaki sposób technologie przyczyniają się do zapewnienia jeszcze lepszej współpracy.
Jak usprawnić komunikację w firmie za pomocą nowych technologii bez nadwyrężania budżetu
Rynek
2017-12-08
ALE - art. ekspercki
Systemy komunikacyjne przedsiębiorstw z trudem dostosowują się do nowoczesnych środowisk pracy, które są coraz elastyczniejsze i coraz bardziej zorientowane na współpracę z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Podłączenie większej liczby urządzeń do takiego systemu wymaga używania botów i zaawansowanych funkcji analitycznych oraz poświęcania większej uwagi problemom bezpieczeństwa i poufności. W rezultacie środowisko komunikacyjne staje się znacznie bardziej skomplikowane.
Internetowa prawda czy fałsz, czyli sztuczki reklamowe
Rynek
2017-12-06
1 | G DATA - komentarz
Czy pamiętasz sytuację, w której zostałeś ofiarą czyjegoś żartu lub uległeś pułapkom swojego umysłu? Z pewnością nie było to miłe, bo nikt przecież nie lubi się mylić lub być negatywnie zaskakiwanym. Dlaczego więc czasem mimo wcześniejszych doświadczeń wciąż źle interpretujemy rzeczywistość? I jak wykorzystują to internetowi oszuści?
Koszt odejścia dobrego programisty to ponad 100 tys. zł
Rynek
2017-12-03
2 | iniJOB - praca - art. ekspercki
Rynek pracy IT już od kilku lat jest „rynkiem pracownika”. Wysoka rotacja kadr w branży informatycznej jest jednym z głównych wyzwań z jakimi mierzą się polskie firmy. W ubiegłym roku brakowało niemal 50 tys. specjalistów w tej branży. Dlaczego tak trudno zatrzymać dobrych programistów, fron-tend developerów, specjalistów ds. wdrożeń czy Business Intelligence?
25 lat wysłania pierwszego SMS-a
Taryfy
2017-12-01
25 lat SMSa- komentarz F5 Networks
W najbliższą niedzielę obchodzimy 25 rocznicę wysłania pierwszego SMSa. Od tego czasu mobilne technologie zrewolucjonizowały sposób komunikacji na całym świecie.
Preferencje użytkowników mobile
Rynek
2017-11-30
Tomasz Szulkowski - art. ekspercki
Czy mobile sprzedaje? Stereotypowo uznaje się, że odpowiedź brzmi „tak”, ale wciąż brak jednoznacznych argumentów, że tak jest. Być może jest to kwestia źle postawionego pytania. Może należy raczej zapytać „w jaki sposób mobile wpływa na sprzedaż?”. Otóż mobile, w odróżnieniu od desktopu, ma spektakularne możliwości informowania konsumentów o atrakcyjnych ofertach w pobliżu - pisze Tomasz Szulkowski, Head of Mobext, Havas Media Group.
SMS reklamowy - spam, czy źródło informacji o produktach i usługach
Rynek
2017-11-27
Infobip - art. ekspercki
Rosnąca popularność takich aplikacji jak WhatsApp czy Messenger nie przekłada się na zmniejszenie zainteresowania marketerów wykorzystaniem SMS-ów jako narzędzia pozwalającego na precyzyjne dotarcie do odbiorców. Sklepy stacjonarne i online w Wielkiej Brytanii w ramach Black Friday i Cyber Monday oraz w nadchodzących 3 tygodniach sklepy wyślą do swoich klientów nawet 40 milionów SMS-ów. A jak wygląda sytuacja w Polsce?
Handel detaliczny 2.0: Czy zapowiada się powrót sklepów tradycyjnych
Rynek
2017-11-14
Eksperci firmy Lexmark
Jeśli zapytamy współczesnego konsumenta gdzie robi zakupy, najprawdopodobniej poda kilka nazw sklepów online oraz być może jedną albo dwie galerie handlowe. Czy przyspiesza zmierzch tradycyjnych sklepów detalicznych?
Uwaga na cryptojacking
Inne
2017-11-12
1 | Cryptojacking - komentarz eksperta
Fortinet, światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, zachęca użytkowników do uważnego sprawdzenia komputerów w przypadku ich mocnego spowolnienia. Mogli nieświadomie przekazać moc obliczeniową swoich urządzeń cyberprzestępcom, którzy wykorzystali ją do cryptojackingu – nowej techniki ataków.
RLaH: Plus wysyła SMS z ostrzeżeniem - komentarz Plusa
Taryfy
2017-11-10
9 | Roaming RLaH - komentarz Plusa
Jak już informowaliśmy, także Polkomtel, operator sieci Plus Plus rozpoczął wysyłkę SMS-ów do klientów którzy łamią warunki Polityki Uczciwego Korzystania z roamingu UE. Nie oznacza on natychmiastowego naliczania dodatkowych opłat. Te pojawią się dopiero, jeśli w ciągu dwóch tygodni od otrzymania SMSa klient nie zmieni sposobu korzystania z usług w Roamingu Regulowanym - poinformował Telix.pl Arkadiusz Majewski Starszy Specjalista Dział Komunikacji Korporacyjnej sieci Plus.
Strony: 1 z 30     1234...30 >>

Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 191
Ostatnio na forum
Internet LTE 2017 - test 14 dostawców oferujących internet LTE
A w czym problem zablokować numer na telu, i nie będa dzwonić. Tak załatwiłem nc+, teraz nikt do mni...
Fotografia ślubna
Jelenia Góra to nie jest w końcu takie małe miasto, ofert fotografów ślubnych masz tam całkiem sporo...
T-Mobile - Nielimitowany Internet Domowy tak dobry, że polecisz go sąsiadom
Limty są ale w górę! Do 20 Mbit/s (za 49PLN) lub do 60 Mbit/s (za 59PLN). A szkoda, bo w niektórych ...
T-Mobile - Nielimitowany Internet Domowy tak dobry, że polecisz go sąsiadom
Jesli predkosc dla kazdego usera bedzie zagwarantowana a powinna byc , bez czarowania jak to ma obec...
T-Mobile - Nielimitowany Internet Domowy tak dobry, że polecisz go sąsiadom
Właśnie o to chodzi, że limitów nie ma, ludzie co to testują lub mają to pobierają wiele GB i zero l...
Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
Pakiet internet Ważne do za 14 dni, 01.02.2018 Pozostało 95.33 GB Pakiet danych z bonusów...
T-Mobile poprawił zasięg w górach
dobrze jak buduja nowe bazy, zobacze jka w praktyce bo sie wybieram niedlugo w tamte tereny ...
Blom Więcej GB w PLAY Internet na Kartę
Wincyj bonusuf, a rozliczanie co 500kb. Żenada....
Internet LTE 2017 - test 14 dostawców oferujących internet LTE
Nie jestem zwolennikiem internetu mobilnego. Moim zdaniem się on po prostu nie sprawdza. Zamiast teg...
Ostatnio wgrane Fotki
Starość winogrona Jesień Zielony mosteczek

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne