REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Jak zatrzymać cybernękanie: 8 porad dla rodziców
Inne
2017-12-13
Kaspersky Lab - cybernękanie
Chociaż dzień walki z cybernękaniem przypada dopiero za pół roku, a dokładniej 20 czerwca, warto przypominać, że swój sprzeciw wobec nękania w internecie może wyrazić każdy. Jeśli martwi Cię ten rodzaj aktywności oraz internetowe kampanie nienawiści, dołącz do coraz większego ruchu na rzecz zatrzymania tego rodzaju nadużyć.
E-Screen Protector - strażnik ekranu na Androida chroni przed ciekawskimi oczami... i sam podgląda
Inne
2017-12-07
E-Screen Protector (wywiad)
Czy Was również denerwuje, gdy ktoś zagląda Ci przez ramię? Firma Google postanowiła coś z tym zrobić i zaprezentowała prototyp aplikacji dla systemu Android. E-Screen Protector chroni przestrzeń osobistą i zabezpiecza przed wścibskimi oczami. Jednak nie ma róży bez kolców.O tym, jak działa ta technologia i czy ma ona jakieś minusy.
Dziurawy Internet Rzeczy. Jak żyć w świecie IoT
Inne
2017-11-30
1 | Inne
Wiele inteligentnych zegarków, ekspresów do kawy, odkurzaczy, a nawet samochodów należy do tzw. Internetu Rzeczy (ang. Internet of Things, IoT) — urządzenia te mogą łączyć się z Siecią i zyskują coraz więcej zwolenników. Z założenia przedmioty IoT powinny ułatwiać nasze życie i zwiększać wygodę, stąd ich rosnąca popularność. A jak wygląda kwestia bezpieczeństwa?
Prognozy dla 2018 roku: cyberzagrożenia w sektorze finansowym
Rynek
2017-11-27
Kaspersky Lab
Z usług finansowych korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. A tam, gdzie są pieniądze, zawsze będą przestępcy — zarówno ci tradycyjni, jak i działający w świecie wirtualnym. Nasi eksperci doszli do wniosku, że w 2018 roku rynek usług finansowych doświadczy nowych cyberzagrożeń. Oto wybrane prognozy Kaspersky Lab.
Szara Sobota: najbezpieczniejszy dzień wyprzedaży w sezonie świątecznym
Inne
2017-11-22
Inne
Coroczne wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku oznaczają świetne okazje, a zarazem dni rekordowej liczby cyberataków w ramach phishingu finansowego. Klienci są znacznie bezpieczniejsi w tzw. Szarą Sobotę, gdy liczba tego rodzaju ataków spada nawet o jedną trzecią, mimo że jest to jeden z najbardziej intensywnych dni zakupowych.
Facebook chce Twoich zdjęć w negliżu
Inne
2017-11-16
3 | Zaraz… ale jak to?!
Czasem głośno jest o przypadkach, w których ktoś ujawnia w internecie nagie zdjęcia swojej byłej drugiej połówki — bez jej zgody. Sytuacje takie nie omijają nawet celebrytów, co stanowi znakomitą pożywkę dla tabloidów.
Czy aplikacje do randkowania są bezpieczne?
Inne
2017-11-02
1 | Kaspersky Lab - art. ekspercki
Aplikacje służące do randkowania są często powiernikami dosyć intymnych danych, w tym zdjęć w negliżu. Aplikacje do randkowania są już częścią naszej codzienności. Aby znaleźć idealnego partnera, ich użytkownicy są gotowi ujawnić swoje prawdziwe imię, zawód, miejsce pracy, ulubione miejsce i wiele innych informacji. Jak obchodzą się one z danymi wrażliwymi?
5 największych wycieków danych w 2017 r. (jak dotąd)
Rynek
2017-10-19
Rynek
Wycieki danych osobowych zdarzają się każdego dnia. Niektóre z nich zdobywają światowy rozgłos, inne pozostają w cieniu. Tylko w Stanach Zjednoczonych zhakowano w tym roku 163 milionów rekordów użytkowników (wg danych organizacji Identity Theft Resource Center). To czterokrotnie więcej niż w całym zeszłym roku.
Czy aplikacje do aut łączących się z internetem są bezpieczne?
Inne
2017-09-28
Poradnik bezpieczeństwa
Pomysł wykorzystywania aplikacji do zdalnego sterowania samochodem brzmi bardzo atrakcyjnie. Gdy na dworze mróz, można na przykład uruchomić silnik i poczekać pod ciepłym kocem, aż pojazd się zagrzeje. Z kolei podczas upału można włączyć zdalnie klimatyzację. Poza tym nie trzeba by było pamiętać, gdzie się zaparkowało — auto samo wyśle współrzędne GPS do aplikacji mobilnej.
Kaspersky Lab nowe produkty z linii 2018 dostępne w Polsce
Inne
2017-09-21
Kaspersky 2018
Wraz ze zmianą charakteru współczesnego domu nastaje nowa era gospodarstwa domowego 2.0, w której na jeden dom przypada średnio* 2,4 osoby, 0,3 zwierzęcia, a teraz również 6,3 urządzenia połączonego z internetem. Mając na uwadze znaczącą rolę urządzeń w przeciętnym domu, Kaspersky Lab wprowadził uaktualnione wersje Kaspersky Internet Security oraz Kaspersky Total Security.
Badanie - nie dbamy o skuteczną ochronę opartą na haśle
Inne
2017-01-10
Kaspersky Lab - raport
Użytkownicy internetu na całym świecie muszą jeszcze wiele się nauczyć, aby opanować skuteczne stosowanie haseł w celu zapewnienia sobie ochrony online. Tylko połowa badanych (47%) stosuje kombinację wielkich i małych liter w swoich hasłach, a dwóch na trzech (64%) użytkowników wykorzystuje zarówno litery, jak i cyfry.
Kaspersky 2017 - nowe produkty już dostępne w Polsce
Inne
2016-10-27
Kaspersky 2017
Kaspersky Lab prezentuje nowe wersje swoich flagowych rozwiązań bezpieczeństwa z linii 2017: Kaspersky Total Security - multi-device, Kaspersky Internet Security - multi-device oraz Kaspersky Anti-Virus, które oferują użytkownikom dodatkowe możliwości w zakresie zarządzania ochroną internetową oraz bezpieczeństwa danych.
Niebezpieczna luka w technologii Silverlight
Inne
2016-01-14
Polowanie na szkodliwy kod
Eksperci z Kaspersky Lab wykryli lukę w technologii Silverlight wykorzystywanej do wyświetlania treści multimedialnych na stronach WWW. Błąd ten umożliwia atakującemu uzyskanie pełnego dostępu do podatnego komputera i wykonanie szkodliwego kodu w celu kradzieży poufnych informacji oraz przeprowadzenia innych niebezpiecznych działań.
Cel oszustów jest jasny - zepsuć nam święta
Inne
2015-12-23
Inne
Powiadomienia o przesyłce mogą zepsuć świąteczny nastrój - cyberprzestępcy wykorzystują okres gorączki zakupowej, aby wysyłać wiadomości phishingowe podszywające się pod znane firmy kurierskie. Eksperci z Kaspersky Lab zidentyfikowali aktywne ataki na klientów takich firm jak DHL i FedEx.
Świadomość cyberzagrożeń wśród użytkowników internetu
Inne
2015-11-23
Raport - zagrożenia online
Według danych Kaspersky Lab trzy czwarte (74%) internautów pobrałoby potencjalnie szkodliwy plik, ponieważ ich wiedza jest niewystarczająca, by dostrzec zagrożenia online. Wyniki quizu, w którym 18 000 internautów zbadało swoje zachowania w Sieci, wzbudzają obawy dotyczące zdolności użytkowników w zakresie rozpoznawania zagrożeń online.
Kaspersky Lab- ewolucja cyberzagrożeń w III kw. 2015 r.
Inne
2015-11-03
Raport
- W III kwartale Kaspersky Lab dodał do swoich baz 323 374 nowych sygnatur mobilnych szkodliwych programów. Jest to wzrost o 10,8% w stosunku do II kwartału 2015 r. oraz ponad trzykrotny wzrost w porównaniu z I kwartałem 2015 r. W badanym kwartale na urządzeniach mobilnych zainstalowano ponad 1,5 miliona szkodliwych pakietów – 1,5-krotnie więcej niż w poprzednim kwartale.
Kaspersky Total Security chroni platformy Windows, OS X, Android, iOS oraz WP
Systemy
2015-05-27
Kaspersky Total Security
Obecnie bezpieczeństwo online to nie tylko kwestia reagowania na zmieniający się krajobraz zagrożeń – samo środowisko internetowe staje się coraz bardziej skomplikowane. Kaspersky Lab informuje o wprowadzeniu na polski rynek Kaspersky Total Security – multi-device, rozwiązania bezpieczeństwa dla użytkowników domowych, które chroni platformy Windows, OS X, Android, iOS oraz Windows Phone.
Kaspersky Security Scan - darmowe narzędzie sprawdzi nasz komputer
Systemy
2015-05-11
Aplikacja
Kaspersky Security Scan umożliwia szybkie przeskanowanie komputera w poszukiwaniu cyberzagrożeń. Skaner działa nawet wtedy, gdy na komputerze zainstalowane jest rozwiązanie bezpieczeństwa innego producenta. Nowy Kaspersky Security Scan jest dostępny w języku polskim.
Kaspersky Lab podliczył zagrożenia mobilne w 2014 r.
Rynek
2014-12-09
Raport
Eksperci z Kaspersky Lab podsumowali krajobraz cyberzagrożeń w kończącym się 2014 roku. 19% użytkowników systemu Android natrafiło na zagrożenie mobilne co najmniej jeden raz w ciągu roku. Wykryto 295 500 nowych mobilnych szkodliwych programów – niemal trzykrotnie więcej niż w 2013 r. Spośród nowych wykrytych zagrożeń mobilnych 12 100 to trojany bankowe – dziewięciokrotnie więcej niż w ubiegłym roku.
Zawirusowany Android od Kaspersky Lab Polska, to fałszywka
Inne
2014-08-01
3 | Alert
Cyberprzestępcy podszywają się pod Kaspersky Lab PolskaKaspersky Lab Polska. Wiadomości docierające do użytkowników posiadają temat "Uwaga! Wykryto szkodliwe oprogramowanie w Twoim telefonie!" i nakłaniają użytkownika do zainstalowania załączonej aplikacji na system Android.
Strony: 1 z 5     1234...5 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 3
Ostatnio na forum
Świąteczne zakupy z kartą kredytową
Dodam jeszcze od siebie, że wbrew pozorom korzystanie z karty kredytowej nie jest ekstremalnie popul...
Play ochrona wyświetlacza Premium za 14 zł mies.
Szczerze odradzam kontakty z serwisem play. Od trzech miesięcy wożę się z nimi ale sprawa i tak znaj...
lektury.gov.pl - mobilna biblioteka dla uczniów w całej Polsce
W pierwszym zdaniu wpisałem nazwe, po dwukropku....
Huawei wskazał 10 najbardziej obiecujących zastosowań 5G
No ty się napewno nie dołożysz gołodupcu. Więc po co się martwisz?...
Virgin Mobile - zima z dodatkowym 10 GB za 9 zł
Cieszę się, że jakichś czas temu do nich przeszedłem- dobra sieć z dobrymi promocjami i ja na pewno ...
Virgin Mobile - Bombkowe 3 GB dla wszystkich na święta
Korzystam z Freemium a tam Internetu tylko 300 MB więc chętnie sobie ten kod na 3 GB wpisałem, fajni...
Play - nowości 12 grudnia br.
Bardzo byłem ciekawy co się pojawi szczerze mówiąc, tym bardziej, że od czasu jak Virgin Mobile wpro...
lektury.gov.pl - mobilna biblioteka dla uczniów w całej Polsce
Dziwne te \"nowe\" lektury. Takie ... mało polskie....
Edimax Office 1-2-3 i sieć bezprzewodowa gotowa
Intuicyjne???? W życiu nie widziałem tak zagmatwanej konfiguracji jak w Edimaxie. ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne