REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Instagram w Polsce jest kobietą
Inne
2017-09-15
Instagram - raport
Z aplikacji mobilnej Instagram korzystało w sierpniu 2,1 mln polskich internautek, co stanowi 72 proc. ogółu użytkowników tej aplikacji (3 mln). Średnia dzienna odwiedzalność aplikacji Instagram wyniosła blisko 1,4 mln dla kobiet i zaledwie 225 tys. dla mężczyzn.
Luka w aplikacji mobilnej Instagrama wykorzystana przez cyberprzestępców
Inne
2017-09-04
Instagram
Jak poinformował serwis Instagram, cyberprzestępcy wykorzystali błąd w tym serwisie do kradzieży danych uwierzytelniających użytkowników, łącznie z celebrytami. Sam atak nie jest specjalnie skomplikowany: przy użyciu przeterminowanej aplikacji atakujący wybiera opcję resetowania hasła i przechwytuje to żądanie przy użyciu specjalnie przygotowanego serwera proxy.
Snapchat i Instagram negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne użytkowników
Rynek
2017-06-08
Wywiad - wideo
Portale społecznościowe takie jak Instagram i Snapchat negatywnie wpływają na zdrowie psychiczne młodych osób – wynika z brytyjskiego badania #StatusOfMind. Korzystanie z tych serwisów może wywoływać poczucie osamotnienia i niepokoju, obniżać samoocenę, a także sprzyjać zastraszaniu rówieśników.
Facebook - 700 milionów ludzi korzysta z Instagrama
Rynek
2017-04-26
Instagram - 700 mln
Z Instagrama miesięcznie korzysta już ponad 700 milionów ludzi. Dołączenie do tego grona ostatnich 100 milionów trwało wyjątkowo krótko – zaledwie nieco ponad 4 miesiące.
Czy shopping tags zwiększą potencjał sprzedażowy Instagrama?
Rynek
2017-04-06
Artykuł ekspercki
„Shopping tags” to narzędzie, które umożliwia markom otagowanie swoich produktów na dodawanych przez siebie zdjęciach. Użytkownicy zobaczą opcję „Dotknij, by zobaczyć produkt”, która pojawi się w lewym, dolnym rogu na zdjęciu. Po dotknięciu pokażą się etykiety wszystkich, dostępnych produktów, wraz z cenami. Czy czeka nas rewolucja?
Jakie trendy na Instagramie będą miały największe znaczenie w 2017 roku?
Rynek
2017-02-28
TOP 5 - Instagram w 2017r
Instagram przeszedł długą drogę od aplikacji pozwalającej na udostępnianie obrazu do drugiej najbardziej popularnej platformy społecznościowej zaraz po Facebooku. Telefon komórkowy ma bardzo duże znaczenie, co jest szczególnie widoczne na Instagramie. Nieważne czy nagrane, czy wypowiedziane na żywo - „wideo” jest jednym z najważniejszych słów w social media w 2017 roku.
Polscy foto-smarfonowcy wyróżnieni w Mobile Photography Awards
Rynek
2017-02-01
MPA 2017
Sony Mobile Communications poinformował, że w największym na świecie konkursie fotografii mobilnej (Mobile Photography Awards) wyróżnione zostały prace trojga fotografów mobilnych z Polski, którzy swoje prace wykonują smartfonami Sony Xperia XZ.
Najpopularniejsze polskie profile w social media 2016
Rynek
2017-01-18
1 | Profile 2016 - raport
Liderem wśród marek na polskim Facebooku jest Play, wyprzedzając Allegro, Orange Polska, Braun, czy Tymbark. Nadal ogromną popularnością cieszy się strona Serca i Rozumu. Kampania z pluszowymi bohaterami zapisała się w historii polskiej reklamy już w 2010 i od tamtego roku utrzymuje się wśród najpopularniejszych facebookowych stron.
Facebook Instagram Stories - statystyki i pełnoekranowe reklamy
Rynek
2017-01-11
Rynek
Z zaprezentowanej niedawno funkcji Relacji na Instagramie (Instagram Stories) każdego dnia korzysta już ponad 150 milionów osób. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom reklamodawców i wykorzystując potencjał drzemiący w fenomenie dzielenia się krótkimi filmami i zdjęciami, Instagram wprowadza dwa nowe narzędzia, które pomogą firmom i markom angażować swoje społeczności oraz docierać do potencjalnych klientów w autentycznej i intuicyjnej formie.
Wyszukiwanie dostępnych sieci Wi-Fi przez Facebooka?
Rynek
2016-12-02
Nowości na Instagramie i Facebooku
W ubiegłym tygodniu media społecznościowe poinformowały nas o kolejnych nowościach. Instagram zapowiedział transmisje na żywo w Instagram Stories oraz znikające wiadomości w Instagram Direct. Facebook zaś umożliwi znalezienie najbliższej sieci WiFi. Zmiany analizuje NapoleonCat.
Instagram Stories i Instagram Direct - filmy na żywo oraz znikające wiadomości
Inne
2016-11-21
1 | Instagram Stories - Instagram Direct
Instagram wprowadził dwie nowe funkcje ułatwiające dzielenie się każdą chwilą – filmy na żywo w Instagram Stories oraz znikające zdjęcia i filmy dla prywatnych i grupowych konwersacji w Instagram Direct. Obie funkcje mają podobny cel – dać ludziom większą elastyczność i swobodę w uchwyceniu i dzieleniu się wszystkimi ciekawymi chwilami w prosty, niezobowiązujący sposób.
Nowości na Instagramie i Twitterze
Inne
2016-11-14
#SM update – podsumowanie
W zeszłym tygodniu dwie platformy Social Media ogłosiły nowe aktualizacje. Instagram rozpoczął testy nad nowymi rozwiązaniami dla e-commerce, z kolei Twitter postawił na usprawnienie obsługi klienta poprzez boty. Oto czego już niebawem można się spodziewać.
Facebook - 500 tys. reklamodawców na Instagramie
Rynek
2016-09-26
Facebook
Instagram to aktualnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się platform społecznościowych. Każdego miesiąca korzysta z niego 500 milionów, a dziennie ponad 300 milionów ludzi na całym świecie.
Instagram Stories - podziel się ważnymi chwilami dnia
Inne
2016-08-03
Facebook
Instagram to miejsce, w którym ludzie publikują inspirujące obrazy przedstawiające miejsca i chwile, o których chcą pamiętać. Nowa funkcja Instagram Stories na iOS oraz Android, umożliwia dzielenie się wszystkimi ważnymi dla nas chwilami dnia, bez obaw, że obserwujący zostaną przytłoczeni liczbą zdjęć i filmów.
Facebook na Cannes Lions 2016 - rozwiązania dla platform mobilnych
Rynek
2016-06-22
Facebook
Na konferencji prasowej odbywającej w ramach trwającego właśnie festiwalu Cannes Lions, Facebook ogłosił wprowadzenie czterech nowych rozwiązań usprawniających publikowanie treści na platformach mobilnych. Ponad 1,5 miliarda ludzi korzysta z Facebooka na urządzeniach mobilnych, a w tym 1 miliard uzyskuje dostęp do serwisu w taki sposób każdego dnia.
Instagram - 500 mln osób mies. i 300 mln dziennie
Rynek
2016-06-21
Instagram - infografika
Liczba osób aktywnie korzystających każdego miesiąca z Instagrama osiągnęła właśnie poziom 500 milionów, natomiast każdego dnia aplikacji używa ponad 300 milionów osób - poinformował Facebook.
Facebook Dynamic Ads - nowe narzędzie na smartfony dla reklamodawców
Rynek
2016-05-11
Facebook - aplikacja
Facebook zaprezentował szereg nowych rozwiązań marketingowych, które pomogą partnerom reklamowym zwiększyć sprzedaż produktów i usług za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dzięki nowym narzędziom, przedsiębiorcy mogą łatwiej dotrzeć za pomocą Facebooka oraz Instagrama do konsumentów bezpośrednio zainteresowanych ich ofertą.
Bogate dzieciaki Instagrama - jak udowadniają swój status
Rynek
2016-04-25
Deutsche Bank - raport
Ubranie, towarzystwo, samochód, telefon, torebka, mieszkanie, sztuka, styl życia. Zamożni od zawsze potrzebowali wyraźnie pokazać swój status. Mody przemijają, jednak wszystkie te emblematy łączy jedno: są wyjątkowe i trudno dostępne. W poszukiwaniu nowych symboli.
Papież Franciszek dołączył do społeczności Instagrama
Rynek
2016-03-20
Facebook
W trzecią rocznicę pontyfikatu, Jego Świątobliwość Papież Franciszek dołączył do liczącej ponad 400 milionów ludzi społeczności Instagrama. Papież Franciszek założył konto @Franciscus by dzielić się tą drogą swoim przesłaniem o miłości, wrażliwości i miłosierdziu.
Nowa usługa reklam na Instagramie
Rynek
2015-09-09
Instagram
Instagram wprowadza mechanizm samodzielnej obsługi kampanii reklamowych, dzięki któremu usługa stanie się dostępna zarówno dla dużych firm, jak i tych z sektora MŚP. Jednocześnie już dziś lista rynków, na których firmy mogą prowadzić działania reklamowe na Instagramie, wydłużyła się o ponad 30 nowych pozycji. Wśród nowych krajów znalazła się Polska.
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 786
Ostatnio na forum
TP-Link - smartfony Neffos z serii X w nowych, niższych cenach
mam x1 max zasuwa jak dwukrotnie droższy samsung...
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Portal telekomunikacyjny zamienia się w filmowy ? To może jeszcze przedruki z Pudelka (-: ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
A mi się całkiem podoba, czekam teraz na testy...
Virgin Mobile - 5 zł za Groupon na pkakiet DlaMnieSuper za pół ceny
Nie przekonało mnie to do przeniesienia z a2...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Ja ten telefon kupiłem jakiś czas temu i na moje potrzeby wystarcza. Jest w porządku, żaden z niego ...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Nigdy więcej tego rodzaju sprzętu! Kupiłem z biedy ale teraz żałuję - trzeba było dłużej oszczędzać...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
No faktycznie promocja, a na allegro za 227zł...
lesiobe Orange i Play z przedsprzedażą iPhone X
5 K. pln za urządzenie warte w procesie produkcji 150$ ....
lesiobe myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
100 zł. więcej to nie jest warte . Znając marże biedronkowe to więcej za to nie płacą . ...
Protokół WPA2 nie jest bezpieczny. Jak zadbać o bezpieczeństwo WiFi?
połączenia ssl są niebezpieczne od 3 lat mają dziurę , ma niewielkie znaczenie wystarczy zainstalowa...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne