REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Moje ING mobile - milion transakcji zbliżeniowych telefonem w ING
Rynek
2017-09-20
Moje ING mobile
Płatność zbliżeniowa telefonem jest równie prosta jak zwykłe płacenie kartą – wystarczy podświetlić ekranu telefonu i zbliżyć go do terminala. Wygoda rozwiązania oraz fakt, że telefon prawie zawsze mam przy sobie, sprawiają, ze klienci ING coraz chętniej i aktywniej sięgają w sklepie po telefon zamiast portfela – każdego tygodnia realizując średnio blisko 60 tys. transakcji zbliżeniowych smartfonem.
ING - zakupy BLIK-iem metodą jednego kliknięcia
Taryfy
2017-04-10
2 | Taryfy
Klienci ING Banku Śląskiego mogą dokonywać błyskawicznych i bezpiecznych płatności BLIKIEM w internecie bez wpisywania kodu w trakcie płatności. ING jest kolejnym bankiem, który wdrożył rozwiązanie udostępnione przez Polski Standard Płatności.
HCE w ING Banku Śląskm, czyli Mastercard w telefonie
Taryfy
2017-03-13
3 | Moje ING z Mastercard
ING Bank Śląski, we współpracy z Mastercard, 14 marca uruchamia w aplikacji Moje ING mobile usługę „Mastercard w telefonie”, umożliwiającą zbliżeniowe płatności telefonem. Usługa będzie dostępna dzięki wdrożeniu przez bank rozwiązania Mastercard Digital Enablement Service (MDES), które realizuje innowacyjną technologię tokenizacji kart płatniczych.
Ruszyła rejestracja kart Virgin Mobile w Moim ING
Taryfy
2016-12-05
Virgin Mobile Polska
Od początku grudnia klienci ING Banku Śląskiego mogą zarejestrować numer telefonu w sieci Virgin Mobile w ramach bankowości internetowej. Rejestracji można dokonać bez wychodzenia z domu, w prostych krokach.
Polacy coraz częściej wybierają płatności mobilne, a co z gotówką?
Rynek
2015-11-05
2 | ING - raport
Polacy znajdują się w ścisłej czołówce pod względem korzystania z płatności mobilnych. Dwóch na pięciu użytkowników smartfonów i tabletów w Polsce korzysta z aplikacji do płatności mobilnych - to drugi najwyższy wynik w międzynarodowym badaniu „Finansowy Barometr ING”.
Polacy pokochali bankowość mobilną
Rynek
2015-10-16
1 | ING - Bankowość mobilna
Choć najchętniej z bankowości mobilnej korzystają Holendrzy i Brytyjczycy Co trzeci polski użytkownik bankowości mobilnej korzysta z niej kilka razy w tygodniu, a co piąty codziennie. Prawdziwy „boom” bankowości mobilnej miał miejsce w ubiegłym roku – blisko połowa (45%) polskich użytkowników zaczęła korzystać z tego sposobu kontaktu z bankiem w 2014 r.
Logowanie odciskiem palca w ING BankMobile
Inne
2015-08-10
Inne
Użytkownicy iPhonów mogą od teraz logować się do aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego za pomocą odcisku palca. Aplikacja ING BankMobile cieszy się rosnącą popularnością - do tej pory została pobrana już ponad 1 milion razy.
Moje ING - ruszył pilotaż bankowości internetowej i mobilnej
Inne
2015-08-07
1 | Aplikacja
ING Bank Śląski rozpoczął pilotaż nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej – Moje ING. System został przygotowany w oparciu o badania oraz opinie klientów. Moje ING wprowadza proste, intuicyjne i mobilne rozwiązania wspierające zarządzanie codziennymi finansami.
Aplikacja ING dla firm na Apple Watch
Inne
2015-07-13
Aplikacja
ING Business jest pierwszą aplikacją bankową w Polsce przygotowaną na Apple Watch. W aplikacji zamieszczono informacje, które klienci najczęściej szukają logując się do systemu przez bankowość mobilną.
Nowa bankowość mobilna ING dla firm
Taryfy
2015-06-02
ING
ING Bank Śląski udostępnił klientom korporacyjnym nową wersję aplikacji mobilnej. Cechuje ją przejrzystość, uniwersalność oraz możliwość personalizacji. Wprowadzona zmiana stanowi ważny etap budowy nowego, nowoczesnego systemu bankowości internetowej dla firm - ING Business.
Przelew na telefon w aplikacji ING BankMobile
Taryfy
2015-04-13
3 | ING BankMobile
ING Bank Śląski udostępnił w ING BankMobile nową, wygodną i szybką metodę wykonywania przelewów przez wysłanie ich na numer telefonu. Aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemami BlackBerry 10, Windows Phone 8.0, Android 2.2 oraz iOS 5 i nowszymi.
Płatności mobilne Visa w ING Banku Śląskim
Taryfy
2014-12-02
2 | Visa NFC
Od początku grudnia mobilne płatności zbliżeniowe Visa są dostępne w ING Banku Śląskim. Rozwiązanie wykorzystuje tzw. bezpieczny element na karcie SIM, a partnerem telekomunikacyjnym usługi jest sieć Orange. Dodatkowo, karta zbliżeniowa Visa instalowana na smartfonie została zintegrowana z aplikacją bankowości mobilnej banku. ING pracuje także nad udostępnieniem klientom zbliżeniowych płatności mobilnych Visa wykorzystujących chmurę i technologię HCE.
Zbliżeniowa naklejka na telefon za 0 zł dla klientów ING
Taryfy
2014-09-17
6 | NFC
ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty Zbliżak VISA – nową kartę płatniczą w formie naklejki na telefon. Można nim płacić w sklepach oraz wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych. Bank przygotował promocję i do końca roku użytkownicy Zbliżaka nie zapłacą za jego wydanie.
Pierwsza aplikacja mobilna dla agentów ubezpieczeniowych
Inne
2014-09-17
Software
Aby ułatwić zrozumienie i porównanie oferowanych pakietów ochronnych, a przedstawicielom ubezpieczeniowym dać funkcjonalne narzędzie ING Życie stworzyło pierwszą aplikację – kalkulator grupowy – wspomagającą prezentację i sprzedaż polisy.
ING BankMobile na BlackBerry 10
Inne
2014-02-27
2 | Aplikacja
ING Bank Śląski udostępnił aplikację ING BankMobile użytkownikom telefonów z systemem BlackBerry 10. Aktualizacji doczekały się także wersje na pozostałe platformy - wśród nowości znalazła się m.in. możliwość przelewów do urzędów skarbowych i ZUS.
ING pokazuje zalety korzystania aplikacji mobilnej na smartfony (wideo)
Inne
2013-12-23
2 | Aplikacja
ING Bank Śląski przygotował nowe spoty telewizyjne, w których prezentuje zalety korzystania z bankowości mobilnej. Dzięki aplikacjom i internetowi mobilnemu smartfon staje się nieograniczonym źródłem informacji i rozrywki, ale także ułatwia korzystanie z usług finansowych.
3 godziny zamiast 12 dni: ING Services Polska dostarcza usługi szybciej dzięki chmurze w technologii Microsoft
Rynek
2013-12-05
1 | Cloud
Rozwiązania chmury prywatnej na bazie Microsoft System Center 2012 wspierają ING Services Polska (ISP), centrum usług IT dla podmiotów Grupy ING na całym świecie. Wdrożenie pozwoliło ustandaryzować obowiązujące procesy i rozwiązania, istotnie skrócić czas uruchamiania nowych serwerów – z 12 dni do maksymalnie 3 godzin, a także obniżyć koszty eksploatacyjne o około 20 procent.
ING BankMobile na Windows Phone 8
Inne
2013-11-12
1 | Aplikacja
ING Bank Śląski udostępnił aplikację bankowości mobilnej ING BankMobile użytkownikom telefonów z systemem Windows Phone 8.
Przetestuj aplikację bankowości mobilnej ING w oddziale (wideo)
Tablety
2013-10-04
1 | Aplikacja
ING Bank Śląski wyposażył w tablety ponad 420 placówek dla klientów detalicznych oraz Private Banking. Na urządzeniach została zainstalowana aplikacja mobilna ING BankMobile, z którą klienci mogą na miejscu zapoznać się i przetestować.
ING KsięgowośćMobile: nowa aplikacja mobilna dla firm
Inne
2013-09-19
aplikacja
ING zaoferowało klientom z segmentu średnich i dużych firm nową aplikację na smartfony i tablety. ING KsięgowośćMobile umożliwia użytkownikom usługi ING Księgowość skanowanie oraz przesyłanie dokumentów księgowych i kadrowych bezpośrednio do portalu biura rachunkowego.
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 780
Ostatnio na forum
mac Nokia 7 (2017) zaprezentowana przez HMD Global
Hehe, a dlaczego w materiałach reklamowych sami Chińczycy skoro to niby fińskie jest? :) ...
Xiaomi Mi 6 z 64 GB i obniżki cen telefonów w Play
Co jak co ale telefony xiaomi rządzą i będą rządzić - bo mają bardzo dobry sprzęt a Ci co się [url=...
Plus zapewnia, że nic się nie zmienia w zakresie opłat roamingowych
Sęk w tym, że nigdzie nie będziesz miał tych 4 usług tańszych, więc jeśli chodzi Ci o oszczędność, t...
Xiaomi Mi A1 z Android One od 24 października oficjalnie w Polsce
Przeciez ten telefon nie ma żadnej stabilizacji, ani optycznej ani elektronicznej...
Dziś Dzień Płatności Bezgotówkowych: Visa - Warto Bezgotówkowo
Płacę gotówką tym bardziej w jakiś niby dzień bez gotówki. ...
Xiaomi Mi A1 z Android One od 24 października oficjalnie w Polsce
A ja już go posiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba jestem za szybki....
UOKiK - przejęcie przez UPC operatora Multimedia Polska może ograniczyć konkurencję
ktoś normalny wierzy w tym kraju w coś takiego jak UOKiK ?? a sorry wiadomo ile tu normalnych, bo je...
BZWBK - ruszyła wideoweryfikacja, wystarczy pokazać twarz i dowód
Robi sie niebezpiecznie. Przetwarzanie wizerunku i danych biometrycznych nie jest bezpiecznym rozwią...
swen BZWBK - ruszyła wideoweryfikacja, wystarczy pokazać twarz i dowód
W niektórych bankach taka opcja jest już dostępna 100 lat. Tylko jeśli kasjerka Cię zna. [img]data:i...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne