REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Moje ING mobile - milion transakcji zbliżeniowych telefonem w ING
Rynek
2017-09-20
Moje ING mobile
Płatność zbliżeniowa telefonem jest równie prosta jak zwykłe płacenie kartą – wystarczy podświetlić ekranu telefonu i zbliżyć go do terminala. Wygoda rozwiązania oraz fakt, że telefon prawie zawsze mam przy sobie, sprawiają, ze klienci ING coraz chętniej i aktywniej sięgają w sklepie po telefon zamiast portfela – każdego tygodnia realizując średnio blisko 60 tys. transakcji zbliżeniowych smartfonem.
ING - zakupy BLIK-iem metodą jednego kliknięcia
Taryfy
2017-04-10
2 | Taryfy
Klienci ING Banku Śląskiego mogą dokonywać błyskawicznych i bezpiecznych płatności BLIKIEM w internecie bez wpisywania kodu w trakcie płatności. ING jest kolejnym bankiem, który wdrożył rozwiązanie udostępnione przez Polski Standard Płatności.
HCE w ING Banku Śląskm, czyli Mastercard w telefonie
Taryfy
2017-03-13
3 | Moje ING z Mastercard
ING Bank Śląski, we współpracy z Mastercard, 14 marca uruchamia w aplikacji Moje ING mobile usługę „Mastercard w telefonie”, umożliwiającą zbliżeniowe płatności telefonem. Usługa będzie dostępna dzięki wdrożeniu przez bank rozwiązania Mastercard Digital Enablement Service (MDES), które realizuje innowacyjną technologię tokenizacji kart płatniczych.
Ruszyła rejestracja kart Virgin Mobile w Moim ING
Taryfy
2016-12-05
Virgin Mobile Polska
Od początku grudnia klienci ING Banku Śląskiego mogą zarejestrować numer telefonu w sieci Virgin Mobile w ramach bankowości internetowej. Rejestracji można dokonać bez wychodzenia z domu, w prostych krokach.
Polacy coraz częściej wybierają płatności mobilne, a co z gotówką?
Rynek
2015-11-05
2 | ING - raport
Polacy znajdują się w ścisłej czołówce pod względem korzystania z płatności mobilnych. Dwóch na pięciu użytkowników smartfonów i tabletów w Polsce korzysta z aplikacji do płatności mobilnych - to drugi najwyższy wynik w międzynarodowym badaniu „Finansowy Barometr ING”.
Polacy pokochali bankowość mobilną
Rynek
2015-10-16
1 | ING - Bankowość mobilna
Choć najchętniej z bankowości mobilnej korzystają Holendrzy i Brytyjczycy Co trzeci polski użytkownik bankowości mobilnej korzysta z niej kilka razy w tygodniu, a co piąty codziennie. Prawdziwy „boom” bankowości mobilnej miał miejsce w ubiegłym roku – blisko połowa (45%) polskich użytkowników zaczęła korzystać z tego sposobu kontaktu z bankiem w 2014 r.
Logowanie odciskiem palca w ING BankMobile
Inne
2015-08-10
Inne
Użytkownicy iPhonów mogą od teraz logować się do aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego za pomocą odcisku palca. Aplikacja ING BankMobile cieszy się rosnącą popularnością - do tej pory została pobrana już ponad 1 milion razy.
Moje ING - ruszył pilotaż bankowości internetowej i mobilnej
Inne
2015-08-07
1 | Aplikacja
ING Bank Śląski rozpoczął pilotaż nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej – Moje ING. System został przygotowany w oparciu o badania oraz opinie klientów. Moje ING wprowadza proste, intuicyjne i mobilne rozwiązania wspierające zarządzanie codziennymi finansami.
Aplikacja ING dla firm na Apple Watch
Inne
2015-07-13
Aplikacja
ING Business jest pierwszą aplikacją bankową w Polsce przygotowaną na Apple Watch. W aplikacji zamieszczono informacje, które klienci najczęściej szukają logując się do systemu przez bankowość mobilną.
Nowa bankowość mobilna ING dla firm
Taryfy
2015-06-02
ING
ING Bank Śląski udostępnił klientom korporacyjnym nową wersję aplikacji mobilnej. Cechuje ją przejrzystość, uniwersalność oraz możliwość personalizacji. Wprowadzona zmiana stanowi ważny etap budowy nowego, nowoczesnego systemu bankowości internetowej dla firm - ING Business.
Przelew na telefon w aplikacji ING BankMobile
Taryfy
2015-04-13
3 | ING BankMobile
ING Bank Śląski udostępnił w ING BankMobile nową, wygodną i szybką metodę wykonywania przelewów przez wysłanie ich na numer telefonu. Aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemami BlackBerry 10, Windows Phone 8.0, Android 2.2 oraz iOS 5 i nowszymi.
Płatności mobilne Visa w ING Banku Śląskim
Taryfy
2014-12-02
2 | Visa NFC
Od początku grudnia mobilne płatności zbliżeniowe Visa są dostępne w ING Banku Śląskim. Rozwiązanie wykorzystuje tzw. bezpieczny element na karcie SIM, a partnerem telekomunikacyjnym usługi jest sieć Orange. Dodatkowo, karta zbliżeniowa Visa instalowana na smartfonie została zintegrowana z aplikacją bankowości mobilnej banku. ING pracuje także nad udostępnieniem klientom zbliżeniowych płatności mobilnych Visa wykorzystujących chmurę i technologię HCE.
Zbliżeniowa naklejka na telefon za 0 zł dla klientów ING
Taryfy
2014-09-17
6 | NFC
ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty Zbliżak VISA – nową kartę płatniczą w formie naklejki na telefon. Można nim płacić w sklepach oraz wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych. Bank przygotował promocję i do końca roku użytkownicy Zbliżaka nie zapłacą za jego wydanie.
Pierwsza aplikacja mobilna dla agentów ubezpieczeniowych
Inne
2014-09-17
Software
Aby ułatwić zrozumienie i porównanie oferowanych pakietów ochronnych, a przedstawicielom ubezpieczeniowym dać funkcjonalne narzędzie ING Życie stworzyło pierwszą aplikację – kalkulator grupowy – wspomagającą prezentację i sprzedaż polisy.
ING BankMobile na BlackBerry 10
Inne
2014-02-27
2 | Aplikacja
ING Bank Śląski udostępnił aplikację ING BankMobile użytkownikom telefonów z systemem BlackBerry 10. Aktualizacji doczekały się także wersje na pozostałe platformy - wśród nowości znalazła się m.in. możliwość przelewów do urzędów skarbowych i ZUS.
ING pokazuje zalety korzystania aplikacji mobilnej na smartfony (wideo)
Inne
2013-12-23
2 | Aplikacja
ING Bank Śląski przygotował nowe spoty telewizyjne, w których prezentuje zalety korzystania z bankowości mobilnej. Dzięki aplikacjom i internetowi mobilnemu smartfon staje się nieograniczonym źródłem informacji i rozrywki, ale także ułatwia korzystanie z usług finansowych.
3 godziny zamiast 12 dni: ING Services Polska dostarcza usługi szybciej dzięki chmurze w technologii Microsoft
Rynek
2013-12-05
1 | Cloud
Rozwiązania chmury prywatnej na bazie Microsoft System Center 2012 wspierają ING Services Polska (ISP), centrum usług IT dla podmiotów Grupy ING na całym świecie. Wdrożenie pozwoliło ustandaryzować obowiązujące procesy i rozwiązania, istotnie skrócić czas uruchamiania nowych serwerów – z 12 dni do maksymalnie 3 godzin, a także obniżyć koszty eksploatacyjne o około 20 procent.
ING BankMobile na Windows Phone 8
Inne
2013-11-12
1 | Aplikacja
ING Bank Śląski udostępnił aplikację bankowości mobilnej ING BankMobile użytkownikom telefonów z systemem Windows Phone 8.
Przetestuj aplikację bankowości mobilnej ING w oddziale (wideo)
Tablety
2013-10-04
1 | Aplikacja
ING Bank Śląski wyposażył w tablety ponad 420 placówek dla klientów detalicznych oraz Private Banking. Na urządzeniach została zainstalowana aplikacja mobilna ING BankMobile, z którą klienci mogą na miejscu zapoznać się i przetestować.
ING KsięgowośćMobile: nowa aplikacja mobilna dla firm
Inne
2013-09-19
aplikacja
ING zaoferowało klientom z segmentu średnich i dużych firm nową aplikację na smartfony i tablety. ING KsięgowośćMobile umożliwia użytkownikom usługi ING Księgowość skanowanie oraz przesyłanie dokumentów księgowych i kadrowych bezpośrednio do portalu biura rachunkowego.
Strony: 1 z 2     12 >>

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 16
Ostatnio na forum
Test Huawei Mate 10 Pro - zniewala wyglądem i zaskakuje możliwościami
Szanowny Panie Administratorze Andrzeju Kan. Chciałbym serdecznie Panu podziękować za Pańską postawę...
Historia pojazdu - sprawdź przeszłość swojego samochodu
*Polak, a obrażanie kogoś, w sposób jaki to robisz świadczy o wykształceniu, inteligencji i o kultur...
Historia pojazdu - sprawdź przeszłość swojego samochodu
Czyli w tej bazie nie ma aut sprowadzonych z kraju , z którego sprowadza się ich najwięcej do Polsk...
Nowe funkcjonalności w mDokumentach na smartfonie
Chcesz mieć dowód osobisty w komórce ? To sobie zrób jego zdjęcie hahahah. ...
Virgin Mobile - jaki był 2017r, a jaki będzie 2018r. w branży telekomunikacyjnej
Byłem w Virgin od samego początku i wszędzie was reklamowałem jako sieć nr.1 .Ciekawa oferta i fanta...
Nowe funkcjonalności w mDokumentach na smartfonie
\"Dla obywatela aplikacja mWeryfikator to gwarancja, że jego dane po ich okazaniu nie będą gromadzon...
myPhone 3320 i Tango - czyli telefony klasyczne pod choinkę
Też bym chętnie zobaczyła test tej klapki :P ...
Test Huawei Mate 10 Pro - zniewala wyglądem i zaskakuje możliwościami
Andrzeju, chłopie, Ty się nie przejmuj tym. Ile artykułów napisałeś? Zawsze trafi się błąd. Ciekawe,...
Orange Światłowód zawita do Gniezna
5G wyruszy pewnie z 1Gb, prędkości mają dochodzić do 20Gb... gdzie taki światłowód ?? ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne