REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Akcje HAWE wkrótce na Novej Giełdzie
Rynek
2017-07-17
HAWE - oświadczenie
W związku z zapytaniami Akcjonariuszy kierowanymi do HAWE S.A. dotyczącymi prawdopodobnej daty przywrócenia notowań akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych Zarząd oświadcza, że podejmuje wszystkie kroki aby umożliwić obrót walorami w jak najszybszym terminie.
HAWE będzie się odwoływać od decyzji sądu o upadłości
Rynek
2017-06-12
HAWE
Zarząd HAWE SA oświadcza, że nie zgadza się z dzisiejszym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Warszawie, który ogłosił upadłość likwidacyjną spółki. Wyrok nie jest prawomocny. Zarząd już teraz oświadcza, że po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia złoży zażalenie na wyrok sądu.
CZY HAWE upadnie? Zarząd skupia się na restrukturyzacji
Rynek
2017-04-27
HAWE - oświadczenie Zarządu
W opinii Zarządu HAWE likwidacja spółki oznacza, że jeszcze w tym roku zgodnie z prawem HAWE zostanie wycofana z parkietu GPW po decyzji sądu ogłaszającej upadłość firmy.
Technologia Huawei będzie wspierać rozwój Grupy Hawe
Rynek
2017-03-28
Mediatel
Mediatel podpisał list intencyjny z Huawei Polska dotyczący współpracy w zakresie wsparcia technologicznego, handlowego oraz finansowego. Strony porozumienia zakładają również wspólną realizację projektów w ramach ogłaszanych przetargów, np. dotyczących rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Podpisanie szczegółowej umowy przewidziane jest do końca maja br.
Hawe Telekom zwiększa pojemność swojej sieci do 8Tbps
Rynek
2017-02-21
Hawe Telekom - 8Tbps
Huawei Polska zrealizuje dla Hawe Telekom wdrożenie nowego systemu transmisji światłowodowej DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing). System transmisyjny obejmie swym zakresem cały kraj i połączy kilkadziesiąt miast położonych w zasięgu ogólnopolskiej sieci światłowodowej Hawe Telekom.
HAWE sprawdza w Prokuraturze projekty PPP o wartości 600 mln zł
Rynek
2016-04-18
HAWE oraz ORSS
HAWE oraz Spółka Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe złożyła w Ministerstwie Sprawiedliwości zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez – przedstawicieli spółek Alcatel-Lucent Polska, TP Teltech spółka z grupy ORANGE oraz byłych członków zarządu Hawe S.A.
Hawe złożył wniosek o upadłość układową
Rynek
2016-01-04
HAWE
W ostatnim dniu ubiegłego roku notowana w indeksie mWIG40 spółka Hawe złożyła do Sądu Rejonowego dla Warszawy wniosek o upadłość układową. Oznacza to, że spółka będzie spłacać swoje długi wobec wierzycieli m.in. z zysków pochodzących z bieżącej działalności firmy.
ARP jest nadal gotowa zawrzeć umowę restrukturyzacyjną z HAWE
Rynek
2015-12-14
Rynek
Agencja Rozwoju Przemysłu nadal deklaruje gotowość przystąpienia do umowy restrukturyzacyjnej jednak pod warunkiem wzmocnienia proponowanych zabezpieczeń. Dotychczas wymagany zastaw rejestrowy na udziałach HAWE Telekom powinien zostać zastąpiony przewłaszczeniem na zabezpieczenie tych udziałów.
ARP - kolejny krok do restrukturyzacji GK HAWE
Rynek
2015-11-02
Rynek
Agencja Rozwoju Przemysłu, Alior Bank oraz spółki GK HAWE zawarły w ostatni piątek (30.10.2015 r.) umowę ramową w sprawie warunków restrukturyzacji zadłużenia HAWE S.A. i HAWE Telekom. To ważny krok w kierunku ustabilizowania sytuacji finansowej GK HAWE.
HAWE Telekom ma nową umowę z T-Mobile Polska
Rynek
2014-12-23
1 | Rynek
Hawe Telekom - spółka z Grupy Hawe i Mediatel - podpisała 20-letnią umowę z T-Mobile Polska, która obejmuje leasing finansowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Łącznie wartość umowy wyniesie blisko 7 mln zł, poinformował prezes Piotr Kubaszewski.
Kubaszewski zastąpił Witonia jako prezes Hawe
Rynek
2014-09-11
Rynek
Rada nadzorcza Grupy Kapitałowej Hawe odwołała Krzysztofa Witonia z funkcji prezesa zarządu oraz jednocześnie powołała na jego miejsce Piotra Kubaszewskiego, podała spółka.
Grażyna Piotrowska-Oliwa odwołana z Członka Rady Nazdorczej HAWE
Rynek
2014-07-31
1 | Grażyna Piotrowska - Oliwa
Zarząd HAWE przekazał do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym (tj. 30 lipca 2014 roku) Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy odwołało Panią Grażynę Piotrowską – Oliwa z pełnienia funkcji Członka Rady Nazdorczej.
HAWE szuka inwestora strategicznego dla Spółki
Rynek
2014-07-31
1 | HAWE
Zarząd HAWE przekazał do publicznej wiadomości, że podjął decyzję o rozpoczęciu procesu pozyskiwania inwestora strategicznego dla Spółki.
Afera podsłuchowa: zmiany w składzie Rady Nadzorczej HAWE
Rynek
2014-07-01
Rynek
Waldemar Falenta, Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki i Krzysztof Rybka, Wiceprezes Zarządu, złożyli rezygnację z pełninych funkcji w HAWE. Jak oświadczyli, rezygnacja jest wyrazem poczucia odpowiedzialności za interes Spółki i jej akcjonariuszy.
Afera podsłuchowa: Wiceprezes Hawe zatrzymany przez ABW
Rynek
2014-06-25
2 | Rynek
Krzysztof Rybka, wiceprezes Hawe, został zatrzymany w związku z aferą podsłuchową. Hawe w wydanym oświadczeniu poinformowało, że zatrzymanie wiceprezesa nie ma związku z jego działalnością w spółkach z grupy kapitałowej Hawe.
Witoń: Hawe doprowadzi światłowody bezpośrednio do domów (wideo)
Rynek
2014-06-09
Wywiad
Hawe stawia na rozwój sieci FTTH, czyli światłowodów doprowadzonych bezpośrednio do domów. Spółka liczy na rozdzielenie rynku operatorów infrastruktury światłowodowej i dostawców usług. Dla klientów oznacza to większą wolność wyboru oferty m.in. telewizji kablowej czy dostępu do internetu, a dla Hawe – szansę na rozwój jako „operator operatorów”.
Hawe ma umowę z Vectrą na światłowody za 22 mln zł netto
Rynek
2013-12-09
Rynek
Przedmiotem umowy jest sprzedaż około 3.000 km włókien światłowodowych w ramach Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej Hawe o wartości około 22 mln zł netto.
HAWE realizuje strategię dzięki przejęciu Mediatela
Rynek
2013-09-17
Rynek
HAWE poinformował, że w dniu dzisiejszym (tj. 17 września 2013 roku) Spółka zrealizowała transakcję, w wyniku której przejmie kontrolę nad Mediatelem. Spółka liczy, że dzięki temu wzmocni swoją pozycję na telekomunikacyjnym rynku hurtowym, pozyska infrastrukturę a także rozszerzy ofertę dla operatorów międzynarodowych.
Hawe zbuduje sieci w woj. podkarpackim
Rynek
2013-08-21
Rynek
Oferta Otwartych Regionalnych Sieci Szerokopasmowych, spółki zależnej Hawe, została wybrana najkorzystniejszą w postępowaniu na zaprojektowanie, budowę i operowanie telekomunikacyjną siecią szerokopasmową w woj. podkarpackim - podało Hawe w komunikacie.
Piotrowska-Oliwa w radzie Hawe
Rynek
2013-08-20
4 | Rynek
Grażyna Piotrowska-Oliwa została powołana do rady nadzorczej Hawe. Była prezes Orange będzie również pełniła funkcję Przewodniczącej Komitetu Audytu Spółki – poinformowano w komunikacie.
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 284
Ostatnio na forum
TP-Link M7650 - przenośny hotspot LTE 600Mb/s za 699 zł
Ten router agreguje trzy pasma 3x150 mbps co daje nam 450 mbps. Dodatkowo modulacja 256 Qam zwieksza...
Duże zainteresowanie ofertą PLAY - 18 mln akcji akcji w IPO
Pachnie dobrym debiutem, 20% na otwarcie a czemu nie, realnie około 10% wskoczy....
Maierhofer - T-Mobile Polska nie na sprzedaż
Nikt mnie nie przekona do wyższości Play nad T-mobile. Tam gdzie TM lapie 3 kreski zasięgu, play wwi...
Duże zainteresowanie ofertą PLAY - 18 mln akcji akcji w IPO
Co za PRowa bzdura. Na siłę wciskają coś czym wg nich można się chwalić. Niech Play zajmie się swoim...
Maierhofer - T-Mobile Polska nie na sprzedaż
Ciekawe co by zrobiła pijawka play gdyby tmobajl zabrakło? Może by w końcu swoje maszty zaczeli sta...
Maierhofer - T-Mobile Polska nie na sprzedaż
Zwiększają ilość salonów, to ciekawe, bo mówili, że muszą je ograniczyć na rzecz internetowego sklep...
Ostatnio wgrane Fotki
Blejski Raj Wakacyjna adrenalina Wakacje nad jeziorem Wakacyjna przygoda Brak zasięgu Zegar Orloja Wieża telewizyjna Žižkov Szturmowcy Straszne schody do metra Hulk Buster Hradaczany

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne