REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
HAWE Telekom z nowym zespołem sprzedaży i 6-krotnym wzrostem konktraktów
Rynek
2017-09-15
HAWE Telekom
HAWE Telekom, świadcząca kompleksowe usługi operatorskie na bazie jednej z najnowocześniejszych światłowodowych sieci telekomunikacyjnych w Polsce, zakończyła właśnie proces restrukturyzacji zespołu sprzedaży. Zatrudniono nowych specjalistów, na czele działu stanął doświadczony menedżer z rynku telekomunikacyjnego. Widać już pierwsze efekty całego procesu.
HAWE od 4 września na parkiecie NOVEJ GIEŁDY
Rynek
2017-08-30
HAWE
Zarząd HAWE SA informuje, że otrzymał informację od właścicieli NOVEJ GIEŁDY, że akcje spółki zadebiutują 4 września na parkiecie tej instytucji. Od tego dnia zainteresowani akcjonariusze spółki będą mieli możliwość przeprowadzania transakcji sprzedaży i kupna walorami spółki w postaci opcji konwertowalnych. HAWE będzie 8 spółką notowaną na parkiecie Novej Giełdy.
Hawe Telekom - Sąd umarza postępowanie upadłościowe
Rynek
2017-08-23
1 | Hawe Telekom - Oświadczenie
HAWE TELEKOM wybiera audytora do wyceny spółki, HAWE nie wyklucza ponownej sanacji, notowania na NG w ciągu 2 tygodni. Oświadczenie Zarządu HAWE SA.
Hawe Telekom kończy inwestycje na 400km odcinku sieci światłowodowej
Rynek
2017-08-09
Hawe Telekom
HAWE Telekom informuje, że firma zakończyła projekt związany z rozbudową własnej sieci światłowodowej na odcinku 400km w relacjach Kraków-Rzeszów oraz Lublin - Zamość. Spółka powiększyła liczbę włókien w swoim rurociągu o 72 włókna, a łączna pojemność kabli światłowodowych w tych relacjach wynosi, aż 96 włókien światłowodowych. I
HAWE złożyło zażalenie na decyzję sądu o ogłoszeniu upadłości
Rynek
2017-07-24
HAWE - Oświadczenie
Zarząd HAWE nie zgadzając się z postanowieniem sądu wnosi o uchylenie zaskarżonego Postanowienia i przekazanie sprawy do ponownego rozpoznania lub względnie o zmianę zaskarżonego postanowienia poprzez oddalenie wniosków wierzycieli o ogłoszenie upadłości dłużnika.
Akcje HAWE wkrótce na Novej Giełdzie
Rynek
2017-07-17
HAWE - oświadczenie
W związku z zapytaniami Akcjonariuszy kierowanymi do HAWE S.A. dotyczącymi prawdopodobnej daty przywrócenia notowań akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych Zarząd oświadcza, że podejmuje wszystkie kroki aby umożliwić obrót walorami w jak najszybszym terminie.
HAWE będzie się odwoływać od decyzji sądu o upadłości
Rynek
2017-06-12
HAWE
Zarząd HAWE SA oświadcza, że nie zgadza się z dzisiejszym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Warszawie, który ogłosił upadłość likwidacyjną spółki. Wyrok nie jest prawomocny. Zarząd już teraz oświadcza, że po otrzymaniu pisemnego uzasadnienia złoży zażalenie na wyrok sądu.
CZY HAWE upadnie? Zarząd skupia się na restrukturyzacji
Rynek
2017-04-27
HAWE - oświadczenie Zarządu
W opinii Zarządu HAWE likwidacja spółki oznacza, że jeszcze w tym roku zgodnie z prawem HAWE zostanie wycofana z parkietu GPW po decyzji sądu ogłaszającej upadłość firmy.
Technologia Huawei będzie wspierać rozwój Grupy Hawe
Rynek
2017-03-28
Mediatel
Mediatel podpisał list intencyjny z Huawei Polska dotyczący współpracy w zakresie wsparcia technologicznego, handlowego oraz finansowego. Strony porozumienia zakładają również wspólną realizację projektów w ramach ogłaszanych przetargów, np. dotyczących rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Podpisanie szczegółowej umowy przewidziane jest do końca maja br.
Hawe Telekom zwiększa pojemność swojej sieci do 8Tbps
Rynek
2017-02-21
Hawe Telekom - 8Tbps
Huawei Polska zrealizuje dla Hawe Telekom wdrożenie nowego systemu transmisji światłowodowej DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexing). System transmisyjny obejmie swym zakresem cały kraj i połączy kilkadziesiąt miast położonych w zasięgu ogólnopolskiej sieci światłowodowej Hawe Telekom.
HAWE sprawdza w Prokuraturze projekty PPP o wartości 600 mln zł
Rynek
2016-04-18
HAWE oraz ORSS
HAWE oraz Spółka Otwarte Regionalne Sieci Szerokopasmowe złożyła w Ministerstwie Sprawiedliwości zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez – przedstawicieli spółek Alcatel-Lucent Polska, TP Teltech spółka z grupy ORANGE oraz byłych członków zarządu Hawe S.A.
Hawe złożył wniosek o upadłość układową
Rynek
2016-01-04
HAWE
W ostatnim dniu ubiegłego roku notowana w indeksie mWIG40 spółka Hawe złożyła do Sądu Rejonowego dla Warszawy wniosek o upadłość układową. Oznacza to, że spółka będzie spłacać swoje długi wobec wierzycieli m.in. z zysków pochodzących z bieżącej działalności firmy.
ARP jest nadal gotowa zawrzeć umowę restrukturyzacyjną z HAWE
Rynek
2015-12-14
Rynek
Agencja Rozwoju Przemysłu nadal deklaruje gotowość przystąpienia do umowy restrukturyzacyjnej jednak pod warunkiem wzmocnienia proponowanych zabezpieczeń. Dotychczas wymagany zastaw rejestrowy na udziałach HAWE Telekom powinien zostać zastąpiony przewłaszczeniem na zabezpieczenie tych udziałów.
ARP - kolejny krok do restrukturyzacji GK HAWE
Rynek
2015-11-02
Rynek
Agencja Rozwoju Przemysłu, Alior Bank oraz spółki GK HAWE zawarły w ostatni piątek (30.10.2015 r.) umowę ramową w sprawie warunków restrukturyzacji zadłużenia HAWE S.A. i HAWE Telekom. To ważny krok w kierunku ustabilizowania sytuacji finansowej GK HAWE.
HAWE Telekom ma nową umowę z T-Mobile Polska
Rynek
2014-12-23
1 | Rynek
Hawe Telekom - spółka z Grupy Hawe i Mediatel - podpisała 20-letnią umowę z T-Mobile Polska, która obejmuje leasing finansowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Łącznie wartość umowy wyniesie blisko 7 mln zł, poinformował prezes Piotr Kubaszewski.
Kubaszewski zastąpił Witonia jako prezes Hawe
Rynek
2014-09-11
Rynek
Rada nadzorcza Grupy Kapitałowej Hawe odwołała Krzysztofa Witonia z funkcji prezesa zarządu oraz jednocześnie powołała na jego miejsce Piotra Kubaszewskiego, podała spółka.
Grażyna Piotrowska-Oliwa odwołana z Członka Rady Nazdorczej HAWE
Rynek
2014-07-31
1 | Grażyna Piotrowska - Oliwa
Zarząd HAWE przekazał do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym (tj. 30 lipca 2014 roku) Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy odwołało Panią Grażynę Piotrowską – Oliwa z pełnienia funkcji Członka Rady Nazdorczej.
HAWE szuka inwestora strategicznego dla Spółki
Rynek
2014-07-31
1 | HAWE
Zarząd HAWE przekazał do publicznej wiadomości, że podjął decyzję o rozpoczęciu procesu pozyskiwania inwestora strategicznego dla Spółki.
Afera podsłuchowa: zmiany w składzie Rady Nadzorczej HAWE
Rynek
2014-07-01
Rynek
Waldemar Falenta, Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki i Krzysztof Rybka, Wiceprezes Zarządu, złożyli rezygnację z pełninych funkcji w HAWE. Jak oświadczyli, rezygnacja jest wyrazem poczucia odpowiedzialności za interes Spółki i jej akcjonariuszy.
Afera podsłuchowa: Wiceprezes Hawe zatrzymany przez ABW
Rynek
2014-06-25
2 | Rynek
Krzysztof Rybka, wiceprezes Hawe, został zatrzymany w związku z aferą podsłuchową. Hawe w wydanym oświadczeniu poinformowało, że zatrzymanie wiceprezesa nie ma związku z jego działalnością w spółkach z grupy kapitałowej Hawe.
Strony: 1 z 2     12 >>

Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Huawei B529Huawei prezentuje nowy router, który wyróżnia się nie tylko szybkością przesyłania danych, ale również eleganckim wyglądem. Co więcej, dzięki wbudowanej baterii może służyć również jako mobilne centrum internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie. Router umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Huawei B529s-23a dostępny jest w ofercie abonamentowej T-Mobile.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 656
Ostatnio na forum
Część polskich operatorów chce powrotu roamingu w UE
Po co obniżacie ciagle koszt abonamentów ? Zaraz będziecie oferować no limit za 10 Pln .... po co ? ...
Część polskich operatorów chce powrotu roamingu w UE
[b] Plai, Plus będą zmuszeni podnieść ceny na rynku krajowym, klient nie może się spodziewać atrakc...
Orange 4G LTE na A2 między Warszawą i Strykowem
trzeba pamietac ze systemy nawigacyjne zaczynaja isc w strone \"Online\" wiec do tego napewno sie pr...
T-Mobile - konsekwencje służbowe za naigrawanie się z Ukraińców
jak kiedys byłem w rzymiei mnie olewano bo jestem Polakiem a kelnerzy skakali tylko koło ruskich(bo...
Część polskich operatorów chce powrotu roamingu w UE
koryto się zmniejszyło to kwiczą ...
Huawei P10 Lite zawitał do oferty Orange - ceny na przyzwoitym poziomie
Witam. Czy jest ktoś w stanie potwierdzić czy ten P10 Lite w Orange to jest wersja dual SIM (model W...
T-Mobile - konsekwencje służbowe za naigrawanie się z Ukraińców
Ateisci mordercy, muzulmanie mordercy, chrzescijanie mordercy... Potrzebujemy osrodka, który by na n...
Część polskich operatorów chce powrotu roamingu w UE
No im trudniej utrzymać darmowy roaming - niż Orange i TMobile :-) Ale niech zapomną, że coś takiego...
Ostatnio wgrane Fotki
Tor Ułęż Wakacyjna adrenalina Wakacje nad jeziorem Wakacyjna przygoda Brak zasięgu

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne