REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Nanoflow - wdmuchiwarka światłowodowa
Inne
2017-01-13
Nanoflow
Budowa sieci FTTH w tym roku w Polsce nabierze tempa. Kontynuować ją będzie największy polski operator Orange, z dużymi inwestycjami rusza Netia i zaczynają się projekty, na które operatorzy pozyskali unijne dotacje z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Uszkodzenie włóka światłowodowego podczas budowy sieci FTTH to rzecz bardzo denerwująca i spowalniająca inwestycję. Można to ryzyko istotnie ograniczyć.
Orange Polska dogadał się z Netią w zakresie udostępnienia FTTH
Rynek
2016-07-27
1 | Orange Polska
W dniu 26 lipca 2016 r. Orange Polska oraz Telefonia Dialog („Dialog” – spółka zależna od Netia) uzgodniły warunki umowy dotyczącej współpracy w zakresie: udostępnienia Lokalnej Pętli Światłowodowej (LLU) wykonywanej w technologii FTTH, udostępnienia Ciemnego włókna światłowodowego i udostępnienia przestrzeni instalacyjnej w szafach dostępowych Dialog.
INEA - największym dostawcą internetu światłowodowego FTTH
Rynek
2016-07-20
INEA
Wielkopolski operator multimedialny - firma INEA - jest największym dostawcą światłowodowego internetu doprowadzonego bezpośrednio do domu klienta – wynika z opublikowanego przez UKE Raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2015 roku.
Inea z europejską nagrodą za walkę z wykluczeniem cyfrowym
Rynek
2016-02-18
Inea
NEA została nagrodzona przez europejską organizację FTTH Council Europe za walkę z wykluczeniem cyfrowym oraz za działania na rzecz budowy sieci w technologii FTTH. To pierwszy polski operator wyróżniony przez FTTH Council Europe.
FRITZ!Box 5490 - gigabitowa prędkość na łączu światłowodowym
Inne
2016-02-04
2 | AVM na FTTH Conference
W czasie imprezy FTTH Conference w Luksemburgu, która odbędzie się od 16 do 18 lutego, AVM przedstawia nowy model routera FRITZ!Box 5490 dla sieci światłowodowych, pracującego pod kontrolą nowej wersji systemu FRITZ!OS 6.50. Pełne wyposażenie - USB 3.0, centralka telefoniczna i baza bezprzewodowa DECT.
Orange Supernova - najszybszy internet domowy FTTH do 600 Mb/s
Taryfy
2015-10-01
12 | Orange
Orange Polska wystartował z najszybszym w Polsce Internetem na światłowodach o prędkości do 600 Mb/s. Abonament FunPacka przy umowie na 24 miesiące z Internetem w opcji 100, 300 i 600 Mb/s wynosi odpowiednio: 69,99 zł, 79,99 zł i 109,99 zł.
Huawei o nowych mozliwosciach infrastruktury szerokopasmowej na Konferencji FTTH
Rynek
2015-02-11
FTTH Huawei
Podczas odbywającej się w Warszawie w dniach 11–12 lutego 2015 roku Konferencji FTTH Huawei prezentuje innowacyjne rozwiązania optycznej sieci dystrybucyjnej ODN oraz podsumuje efekty wdrożenia pierwszej na świecie komercyjnej sieci hybrydowej. Konferencja FTTH to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży telekomunikacyjnej. Huawei jest globalnym złotym sponsorem konferencji.
Blisko 15 milionów gospodarstw w Europie ma dostęp do sieci światłowodowych FTTH
Rynek
2015-02-11
Raport
Na koniec 2014 roku dostęp do szerokopasmowego Internetu doprowadzanego światłowodami do domów (FTTH) lub budynków biurowych (FTTB) miało prawie 15 milionów abonentów z krajów europejskich. Co ważne, w ciągu całego ubiegłego roku liczba łącz światłowodowych FTTH/B wzrosła na Starym Kontynencie o ponad 50 proc. - wynika z najnowszego Rankingu FTTH, zaprezentowanego przez FTTH Council Europe podczas dorocznej konferencji, która odbywa się w Warszawie.
Inea: Gdzie zamówisz najszybszy internet w Polsce?
Taryfy
2015-01-19
3 | Inea
Jeszcze niedawno szybki Internet był dostępny tylko dla firm. Teraz surfować w sieci z ultra prędkościami można też we własnym domu. Co piąty z nich mieszka w Wielkopolsce i korzysta z sieci FTTH (ang. fiber to the home) od INEA. Dostęp do najszybszego Internetu w Polsce o przepływności 0,5 Gb/s można zamówić w INEA pakiecie już od 55 zł miesięcznie.
Tylko 0,65 proc. użytkowników w Polsce ma dostęp do superszybkiego Internetu
Rynek
2015-01-16
4 | Raport
Łączna liczba użytkowników technologii FTTH i FTTB w Polsce wyniosła na koniec 2014 roku 97 tys., co stanowi zaledwie 0,65 proc. wszystkich gospodarstw domowych w kraju – wynika z najnowszych danych na temat rynku FTTH, zaprezentowanych przez FTTH Council Europe. Polska wciąż nie osiągnęła progu 1 proc. wymaganego, aby kraj mógł zostać zaklasyfikowany w Rankingu FTTH.
INEA liderem FTTH w Polsce
Rynek
2014-11-28
1 | Inea
Już 10 proc. Abonentów INEA, największego w Wielkopolsce multimedialnego operatora telekomunikacyjnego, korzysta z nowoczesnych usług świadczonych przy wykorzystaniu światłowodu doprowadzonego bezpośrednio do mieszkania. W przyszłym roku spółka planuje podwoić liczbę gospodarstw domowych z FTTH oraz zwiększyć swój zasięg do blisko 500 tys. gospodarstw domowych.
Orange Polska: o rozbudowie sieci FTTH i  konkurencji na rynku B2B
Rynek
2014-10-23
Orange
Orange Polska w najbliższych tygodniach poinformuje o planach rozbudowy sieci FTTH. Spółka jest zaniepokojona sytuacją na rynku B2B, gdzie rośnie presja konkurencyjna - podali na konferencji przedstawiciele Orange Polska.
Orange: jesteśmy gotowi na 1 Gb/s
Rynek
2014-10-07
9 | Orange
Od zeszłego roku Orange oferuje Wam Internet i Telewizję w technologii światłowodowej (FTTH). Teraz Operator poinformował, że nie poprzestaje jednak na 300 Mb/s i testuje w Orange Labs Internet do 1 Gb/s. Prędkość można sprawdzić w Ogrodach Innowacji, w Miasteczku Orange w Warszawie.
FTTH w 2015 roku w Warszawie
Rynek
2014-06-17
Rynek
Warszawa gospodarzem największego na świecie wydarzenia branży FTTH w 2015 roku. FTTH Council Europe ogłosił, że dwunasta edycja Konferencji FTTH odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI w dniach 10–12 lutego 2015 roku. Temat przewodni konferencji w roku 2015 to „Creating a Connected Continent”.
Orange FTTH: ponad 250 klientów z aktywnymi modemami 200 Mb/s
Rynek
2013-05-27
2 | Test
Od 18 kwietnia na terenie Warszawy, Orange Polska oferuje Internet o prędkości 200 Mb/s wraz z maksymalnym zestawem usług multimedialnych: telewizję z pakietem nc+. Wszystko za darmo. Mamy już ponad 250 klientów z aktywnymi modemami - poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Strony: 1 z 1     1
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 766
Ostatnio na forum
Test myPhone Hammer Active - pancerny salonowiec
a jak wyglada kwstia rozmow? mam na mysli jakosc połaczeń. głos rozmowcy czy jest naturalnie brzmiąc...
Creative Chrono - głośnik Bluetooth, radioodtwarzacz i zegar
czy to urzadzenie mozna zasilac zasilaczem ,ładowarka stale czy tez tylko z baterii ?...
Mobile Vikings: zestaw startowy i kody rabatowe
kod polecający do vikings mobile WvyFtO0Re ...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
Zapowiada się naprawdę bardzo interesująco jeśli mam być szczery...
DGM T-819QI -8-calowy tablet do nauki i pracy
Co to za firma WGM? Ten produkt gdzies dlugo nie dal sie sprzedac to moze w Pl. Moze, ale za 99,-zl....
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
Ciekawe czy testowano drop test z 1,5m przy otwartym telefonie? Jakby co to przetestujcie jakość dź...
TP-Link TL-MR3620 - router w standardzie AC1350 z obsługą modemów LTE
brakuje 2x usb - jedno na modem i jedno na dysk no i może jedno na drukarkę - wtedy będzie kombajn. ...
T-Mobile dysponuje technologią gotową na krok w przyszłość 5G
@Luk, no to płać chłopie jak największy abonament za taką wiedzę. Ja za taką wiedzę wolę nie płacić ...
Apple ma problem ze spuchniętymi bateriami iPhone 8 Plus
Smutna wiadomość... :( Niezależnie jednak od modelu posiadanego smartfona, warto również zadbać ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne