REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Facebook prezentuje aplikację Ads Manager i ma już 2 mln reklamodawców
Rynek
2015-02-24
Facebook
Facebook ogłosił, że liczba aktywnych reklamodawców na Facebooku przekroczyła 2 miliony – wzrost z poziomu 1,5 miliona zajął około pół roku, a próg 1 miliona został osiągnięty 1,5 roku temu. Facebook zaprezentował jednocześnie aplikację Ads Manager służącą do zarządzania przebiegiem kampanii reklamowych za pomocą urządzeń mobilnych.
ESET Social Media Scanner na pułapki na Facebooku
Inne
2015-02-12
Aplikacja
Użytkownicy serwisów społecznościowych stanowią atrakcyjny cel dla cyberprzestępców, którzy starają się propagować wśród nich złośliwe aplikacje, które np. zapisują ich na płatne usługi SMS premium lub wyłudzają dane. W odpowiedzi na te zagrożenia firma ESET udostępniła najnowszą wersję bezpłatnego narzędzia przeznaczonego do ochrony kont na Facebooku i Twitterze - ESET Social Media Scanner.
Facebook ułatwia sprzedawanie i kupowanie w grupach
Taryfy
2015-02-11
Facebook - kupowanie i sprzedawanie w Grupach
Facebook uruchomił możliwość łatwiejszego sprzedawania i kupowania w grupach typu „na sprzedaż”. Nowa funkcja będzie dostępna w wersji przeglądarkowej, a także w aplikacjach na systemy iOS oraz Android.
Nie słabnie popularność Facebooka w Polsce (infografika)
Rynek
2015-02-04
1 | Gemius - Raport
Facebook powstał 4 lutego 2004 roku. Obecnie odwiedza go ponad trzy czwarte użytkowników sieci. W 2007 roku na stronę Facebook.com wchodził zaledwie co setny internauta. Sprawdź, jak w naszym kraju rosło zainteresowanie tym popularnym serwisem społecznościowym.
Facebook prezentuje lekką wersję swojej aplikacji
Inne
2015-01-26
3 | Facebook Lite
Facebook przygotował specjalną wersję swojej aplikacji, przeznaczoną dla krajów rozwijających się, w których dominuje sieć 2G. Facebook Lite zajmuje bardzo mało miejsca i oszczędza transfer danych.
Facebook, a światowa gospodarka i rynek pracy
Rynek
2015-01-21
1 | Raport - infografika
Nowy raport firmy Deloitte, zatytułowany „Facebook’s Global Economic Impact” („Wpływ Facebooka na światową gospodarkę”), opisuje jak Facebook wpłynął na rozwój globalnej gospodarki i rynek pracy. Twórcy zleconej przez Facebooka analizy szacują, że w samym tylko 2014 roku wpływ Facebooka na gospodarkę wyniósł około 227 miliardów dolarów, stymulując powstanie 4,5 miliona nowych miejsc pracy. Koszty bazowe wyniosły około 8 miliardów dolarów.
Facebook przedstawia aplikację, która dodaje do zdjęć naklejki

2014-12-20
3 | Stickered
Naklejki dostępne w komunikatorze Messenger stały się tak popularne, że Facebook postanowił lepiej wykorzystać ich potencjał. Nowa aplikacji tej firmy nazywa się Stickered, i pozwala na dodawanie naklejek na zrobione przez nas zdjęcia, a następnie wysłanie ich Messengerem.
Najpopularniejsze linki i statystki analityczne na Facebooku
Rynek
2014-12-12
Facebook
Z myślą o wydawcach medialnych operujących na Facebooku, portal ogłosił kilka istotnych zmian w funkcjonowaniu stron wydawców. Dodatkowo, Facebook wprowadził szereg ulepszeń do Statystyk domen, z których mogą korzystać administratorzy stron na Facebooku.
Instagram wyprzedził Twittera. Ma ponad 300 mln użytkowników
Rynek
2014-12-11
4 | Instagram
Baza użytkowników Instagrama cały czas dynamicznie rośnie. CEO serwisu, Kevin Systrom, właśnie poinformował na blogu, że liczba aktywnych kont przekroczyła 300 milionów. Tym samym serwis do dzielnia się zdjęciami i filmami stał się popularniejszy od Twittera.
Facebook - 10 miejsc w Polsce, które odwiedzaliśmy najczęściej (wideo)
Rynek
2014-12-10
Raport
Rok 2014 powoli dobiega końca, dlatego Facebook przygotował coroczne podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. W tym czasie ponad miliard osób na łamach portalu dyskutowało o tym, co było dla nich najważniejsze, najbardziej je poruszało i angażowało. Każdego dnia Facebook notuje ponad miliard odtworzeń materiałów wideo, z czego aż 65% za pomocą urządzeń mobilnych.
Jak zagwarantować efektywny dostęp do Internetu
Rynek
2014-12-08
Raport
Dostęp do Internetu ma dziś zaledwie 1/3 ludzkości. Co ciekawe, 85% mieszkańców naszej planety de facto żyje w zasięgu sieci, ale znaczna część z nich z niego nie korzysta. Nie chce, czy nie może?
Pułapka na Facebooku - bokser Artur Szpilka dotkliwie pobity
Inne
2014-12-01
1 | Inne
Na Facebooku pojawiła się właśnie nowa pułapka. Uwagę użytkowników Facebooka ma przykuć materiał o rzekomym pobiciu boksera Artura Szpilkę przez licealistów w Krakowie. Kliknięcie w odnośnik-pułapkę przenosi internautę na stronę z opisem i zdjęciem, imitującym kadr z filmu o wspomnianym już wyżej tytule.
Facebook Groups - nowa aplikacja na Facebooku
Inne
2014-11-19
Facebook
Zadaniem nowej aplikacji na Facebooku jest nie tylko pośredniczenie w wymianie informacji, ale przede wszystkim łączenie ludzi mających wspólne zainteresowania, pasje i cele. Aplikacja Facebook Groups jest od dziś dostępna we wszystkich krajach, dla urządzeń z systemami iOS oraz Android.
Messenger ma już 500 milionów użytkowników miesięcznie
Inne
2014-11-10
Facebook Messenger
Facebook ogłosił, że z komunikatora Messenger w ciągu miesiąca korzysta 500 milionów użytkowników. Imponujący wzrost jest wynikiem polityki Facebooka, który wymusza instalację tej aplikacji do komunikowania się ze znajomymi.
Facebook rusza do walki z Ebolą
Inne
2014-11-08
Facebook
Aktywnie włączając się w walkę z Ebolą, Facebook uruchomił trzy inicjatywy, które mogą przyczynić się do przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się choroby. Wspomniane inicjatywy kładą nacisk na łatwość przekazywania środków finansowych na rzecz walki z Ebolą, edukację zdrowotną oraz zapewnienie dostępu do danych i możliwości komunikacji.
Szok! Przeżyli w bunkrze 69 lat - humorystyczna pułapka na Facebooku
Inne
2014-11-06
Alert
Na Facebooku pojawiła się właśnie kolejna pułapka i jak podkreśla ekspert z firmy ESET, tym razem nie można odmówić cyberprzestępcom poczucia humoru. Uwagę internautów ma bowiem przykuć materiał o odkryciu kilkorga uczestników II wojny światowej, którzy … rzekomo dopiero teraz opuścili bunkier ochronny.
Porzucić Facebooka - badanie dotyczące ochrony prywatności danych
Inne
2014-10-30
Raport
Porzućcie Dropbox, Facebooka i Google – radzi Edward Snowden, a konsumenci stają się coraz bardziej świadomi, które usługi internetowe mogą wiązać się z zagrożeniem dla ich prywatności. Badanie pokazuje, że 53% badanych wyraziło wolę zmiany usług na zapewniające większą ochronę prywatności.
DROPSS liderem w badaniu Sotrender
Taryfy
2014-10-13
6 | Netia
DROPSS, nowa marka stacjonarnego internetu do 20 Mb/s, bez tzw. lojalki i limitów transferu danych osiągnęła rekordowy poziom zaangażowania fanów (66%) na swoim facebookowym profilu. Był to najlepszy wynik września według pracowni Sotrender.
Netia z wysokim wskaźnikiem zaangażowania fanów na Facebooku
Rynek
2014-10-10
7 | Raport
Jak pokazują wyniki wrześniowego raportu Sotrender - Fanpage Trends Polska Wrzesień 2014, Netia znalazła się w czołówce wśród firm z branży telekomunikacyjnej, pod względem zaangażowania fanów na Facebooku. Równie wysokie noty uzyskała w kategorii Najwyższy wskaźnik Relative Interactivity.
Strony: 1 z 17     1234...17 >>

Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Gdyby pomyśleć o najlepszych prezentach dla kierowcy, koniecznie należałoby wymienić uniwersalnego asystenta kierowcy. Nawigacja, rejestrator, antyradar i kamera cofania bez kabli? Brzmi ciekawie. A co, jeśli dodamy, że to wszystko znajdziemy w jednym urządzeniu? - to idealny wybór dla kierowców. NavRoad UNI, bo o nim właśnie mowa, to pierwszy w Polsce asystent kierowcy.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 187
Ostatnio na forum
lesiobe 26. Finał WOŚP: Internauci przekazali już ponad 8,5 mln zł
Kwotowo to chyba jeden wart drugiego ,a naiwni karmią Guru nie ważne czy guru pisu czy po . Ci drud...
Piotrowska-Oliwa - priorytetem jest wyprowadzenie Virgin Mobile na plus
Z ofertą jaką mają teraz to raczej klientów nie nałapią. Pozostałe MVNO jest tańsze, nawet nju mobil...
iSpot Apple Premium Reseller w Galerii Północnej w Warszawie
tutaj jest dobry serwis http://idoit.pl/serwis-iphone-warszawa/ IDOIT daje gwarancje na naprawy...
Piotrowska-Oliwa - priorytetem jest wyprowadzenie Virgin Mobile na plus
Plany VM zepsuła przymusowa rejestracja kart SIM. Niestety....
Intel - aktualizacje dot. bezpieczeństwa nie wpływają na wydajność komputera
To byłą informacja oficja. A nieoficjalna z przymrużeniem oka. INTEl: nasze aktualizacje oszukują ...
PocketBook Touch HD 2 - czytnik, który jest w zgodzie z zegarem biologicznym człowieka
Z tego, co się orientuję to firma PocketBook ma dosyć długie wsparcie (aktualizacje systemu, serwisy...
Yanosik ostrzeże przed fotoradarami w Europie
Yanosik czy Rysiek ? Która apka ma więcej użytkowników ?...
Test NavRoad myCAM HD neXt - monitoring przebiegu trasy
Witam kamerka całkiem fajna dobrze nagrywa, irytuje mnie trochę dźwięk przy włączeniu i wyłączeniu k...
lesiobe Kantor online już dostępny w PKO Banku Polskim
Widełki na USD 17 gr :) buahahaha ...
Ostatnio wgrane Fotki
Starość winogrona Jesień Zielony mosteczek

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne