REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
MWC 2014: emporia łączy przyciski dotykowe  z tradycyjnymi
Telefony
2014-02-21
2 | MWC 2014
Ponad jedna trzecia 40-65 latków w Polsce pyta: "Gdzie się podziały przyciski na moim telefonie?". Na Światowym Kongresie Technologii Mobilnych, który odbył się w 2014 w Barcelonie, emporia Telecom zaoferowała szereg urządzeń łączących przyciski dotykowe z tradycyjnymi.
Emporia Telecom przedstawia technologie Ambient Assisted Living
Inne
2013-02-27
MWC 2013
Emporia Telecom przedstawiło podejście firmy do idei Ambient Assisted Living (AAL), polegającej na tworzeniu udogodnień technologicznych dla osób w podeszłym wieku. Prezentuje je w swoim Laboratorium Innowacji zlokalizowanym na kongresie MWC w Barcelonie.
emporiaME: usługi dla smartfonów i połączenie między pokoleniami
Inne
2013-02-25
MWC 2013
Punktem wyjściowym dla rozpoczęcia prac nad aplikacją emporiaME było zadanie sobie pytania: jak ułatwić nie tylko integrację ze sobą kolejnych pokoleń ludzi, ale i kolejnych generacji urządzeń mobilnych? Rynek smartfonów rozwija się dziś bardzo dynamicznie, ale starsze pokolenie odnosi się do tych urządzeń z dużą ostrożnością.
emporiaCLICK dostępna w sieci Orange
Telefony
2013-02-15
3 | Telefon
emporiaCLICK jest nie tylko pierwszym łatwym w obsłudze telefonem komórkowym z aparatem fotograficznym i funkcją połączeń alarmowych firmy emporia. Dzięki praktycznej, składanej konstrukcji świetnie towarzyszy użytkownikowi w drodze i oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak przesyłanie wiadomości MMS, łączność Bluetooth i duży, kolorowy wyświetlacz.
emporia na Mobile World Congress
Rynek
2013-02-06
MWC 2013
Emporia po raz kolejny będzie uczestniczyć w Mobile World Congress w Barcelonie. Emporia jako specjalista w dziedzinie prostych w obsłudze telefonów komórkowych, będzie prezentowała nie tylko nowe produkty, ale również innowacyjne usługi.
LG Swift Vu i Emporia Click w ofercie podstawowej Play
Telefony
2012-10-17
Play
Od jutra do oferty podstawowej Play wprowadza nowe modele: LG Swift Vu z ekranem 5-cali i składany Emporia Click. CLICK umożliwia łatwe wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych (SMS), a nawet multimedialnych (MMS).
emporiaSOLIDplus: połączenie GPS i systemu alarmowego dostęny w Polsce
Telefony
2012-09-12
emporiaSOLIDplus
Połączenie GPS i systemu alarmowego firmy emporia zapewnia niespotykany dotąd w telefonach poziom wsparcia. Wszyscy znajdą coś dla siebie: osoby, które chcą czuć się bezpiecznie podczas pieszych wycieczek, żeglowania czy jazdy na nartach, albo pracujące w terenie — emporiaSOLIDplus.
emporiaCLICK dostępna w Polsce (wideo)
Telefony
2012-09-12
emporiaCLICK
CLICK jest najbardziej wszechstronnym modelem wśród telefonów komórkowych emporia. Wyróżnia się dużymi i szczególnie łatwymi w użyciu klawiszami, czytelnym, kolorowym wyświetlaczem z czcionką o regulowanym rozmiarze oraz donośnymi głośnikami.
Platforma emporia4care dostępna już w Polsce
Rynek
2012-09-12
emporia4care
emporia4care to nowa, internetowa platforma, która umożliwia łatwe, zdalne zarządzanie telefonami komórkowymi firmy emporia nowej generacji. Przy użyciu platformy można także konfigurować funkcję połączeń alarmowych i inne opcje oraz sprawdzać położenie telefonu za pośrednictwem GPS.
emporia na targach IFA pod hasłem emporia4GENERATIONS
Telefony
2012-08-30
emporia na IFA 2012
Na tegorocznych targach IFA firma emporia — ekspert w dziedzinie łatwych w obsłudze telefonów komórkowych — prezentuje swoją ofertę pod hasłem „emporia4GENERATIONS” (emporia dla pokoleń).
Nowy dyrektor generalny emporia Telekom w Polsce
Rynek
2012-08-01
1 | emporia Telekom
Artur Kostrzewski z dniem 1 sierpnia obejmuje obowiązki dyrektora generalnego emporia w Polsce. Zastąpi Grzegorza Możdżyńskiego, który zdecydował się odejść z dotychczasowego stanowiska i realizować własne projekty biznesowe.
emporia rozpoczyna sprzedaż w Hongkongu
Rynek
2012-06-13
emporia
Statystyczny mieszkaniec siedmiomilionowego Hongkongu ma więcej niż dwa telefony komórkowe, w związku z czym jest to jeden z najbardziej nasyconych rynków na świecie. „Popyt na nasze telefony jest jednak bardzo wysoki” — z zadowoleniem stwierdza Eveline Pupeter, właścicielka i dyrektor naczelny firmy emporia Telecom.
BlackBerry Bold 9900 w ofercie Play i zmiany cen
Telefony
2012-06-04
Play
Od jutra do oferty podstawowej, Play wprowadza model: BlackBerry Bold 9900. Dodatkowo w ofercie Play Domowy pojawi się: Emporia Talk Comfort z podstawką ładującą. Zmianie także ulegną ceny m.in. następujących urządzeń: BlackBerry Curve 8520 i ZTE Light.
Seniorzy a weekend majowy
Telefony
2012-04-26
2 | emporiaELEGANCEplus
Zbliża się długi majowy weekend. Dla wielu z nas oznacza to wyjazd i odpoczynek z dala od domu. Nie zapominajmy jednak o najbliższych, dla których nasza nieobecność może być powodem niepewności i stresu. Jak zapewnić sobie i bliskim spokojny wypoczynek bez zmartwień?
Senior jest w Internecie, każdy to widzi
Rynek
2012-04-17
3 | Rynek
Seniorzy coraz śmielej korzystają z Internetu i coraz bardziej doceniają możliwości jakie daje bycie „w sieci”. Dużą popularnością cieszą się portale prowadzone przez seniorów i dla seniorów oraz blogi. Teraz nadszedł czas na sklepy internetowe dla dojrzałych Internautów.
Czy polska branża branża IT-Telecom jest w gotowa na Seniorów?
Inne
2012-03-28
Rynek
Według danych ZUSu w Polsce jest ponad 7 milionów emerytów. Nowoczesne telefony komórkowe przytłaczają wiele osób, które poszukują łatwości obsługi zamiast wielofunkcyjności. Według przeprowadzonych badań od telefonów komórkowych oczekuje się prostoty — większość ludzi chce korzystać tylko z połączeń głosowych i SMS-ów.
Emporia ELEGANCE: zmiana cen w Play
Telefony
2012-03-20
1 | Telefony
Dojrzała część społeczeństwa to szalenie dynamicznie zmieniająca się grupa klientów. Seniorami stają się osoby, dla których telefon komórkowy jest stałym elementem życia codziennego. Inaczej go postrzegają i inne mają wymagania wobec tego urządzenia. Od jutra Play zmienia ceny telefonu Emporia ELEGANCE.
emporiaSOLIDplus: dla wszystkich osób, które prowadzą aktywne życie
Telefony
2012-03-01
Telefony
Telefon emporiaSOLIDplus ma duże, wyraźnie opisane klawisze, których można łatwo używać nawet w rękawiczkach. Intuicyjne menu ułatwia obsługę, a z funkcji można korzystać za pomocą wygodnych bocznych klawiszy. Telefon spełnia wymagania normy IP67 — czyli jest odporny na kurz i wodę (do głębokości jednego metra).
Strony: 1 z 3     123 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 783
Ostatnio na forum
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Dokładnie, jeden z lepszych w tej cenie ...
Jak szybki jest polski internet mobilny i stacjonarny
Proponuje przypomnieć jak jest przeprowadzane takie badanie... Jaka jest zasadność w porównywaniu ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Czysty Android? Już to widzę jakieś kropki, czytnik newsów, Facebooki i nawigacja 30dniowa...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Za drogi, może w biedrzeniec za 250 pójdzie, gdzie LTE?...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
W tej półce cenowej jeden z ciekawszych, myślę, że będzie sporo chętnych na jego kupno....
Huawei B529 - mobilny router stacjonarny (wideo)
Pytanie jaki konektor antenowy do Router HUAWEI B529. Do anteny zewnętrznej.. help....
Allview X4 Soul Vision z laserowym projektorem na spotkanie biznesowe
Cena wysoka, słaby procesor i do tego jeszcze marka, która ma bardzo negatywną opinię. Nie jest wart...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
mnie się podoba, wydaje się być funkcjonalny :)...
Ulubione restauracje
Od siebie mocno polecam restauracje Krypta (Przy ogrodach). Mają pyszne rzeczy. zwłaszcza upodobałem...
Jak szybki jest polski internet mobilny i stacjonarny
Na samym końcu jest! Kolejność przypadkowa. Mniej patrzeć na obrazki, a więcej na dane. Gdybys jedna...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne