REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Cyberprzestępcy używają Internetu rzeczy do wysyłania spamu
Inne
2017-09-24
Alert
Liczba złośliwych programów zdolnych do infekowania urządzeń typu “smart” z systemem Linux ciągle się powiększa. Większa część z nich została zaprojektowana do przeprowadzania ataków DDoS i zapewniania anonimowości w sieci. Badania przeprowadzone przez specjalistów Doctor Web odkryły, że cyberprzestępcy używają takich trojanów dla Linuxa do masowej wysyłki wiadomości e-mail.
O trojanie z Google Play wyświetlającym agresywne reklamy
Inne
2017-04-10
2 | Doctor Web - wirusy mobilne w marcu
Doctor Web prezentuje swój przegląd aktywności malware dla urządzeń mobilnych w marcu 2017. W pierwszym miesiącu wiosny analitycy bezpieczeństwa Doctor Web przebadali aplikację dystrybuowaną poprzez Google Play wyświetlającą denerwujące reklamy. Została ona pobrana i zainstalowana przez ponad 50 milionów użytkowników.
Dr.Web Security Space - nowa wersja dla Androida 11.1.0
Inne
2017-04-03
Dr.Web
Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web zaktualizowała Dr.Web Security Space dla Androida do wersji 11.1.0. Zaktualizowany produkt wspiera system Android 7.0 i 7.1, oferuje poprawiony interfejs użytkownika i nowe funkcjonalności rozszerzające oferowany poziom ochrony i czyniące aplikację bardziej przyjazną dla użytkownika. Aktualizacja usuwa również znane problemy wykryte w oprogramowaniu.
Dr.Web Security Space 11.0 dla Androida
Inne
2016-12-23
Dr.Web
Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web opublikowała nową wersję Dr.Web Security Space dla Androida. Ulepszony interfejs, wsparcie dla Androida 6.0 i liczne poprawki zaprojektowane w celu uczynienia smartfonów, tabletów, konsol do gier i telewizorów smart bardziej bezpiecznymi, są teraz dostępne dla milionów osób używających jednego z najpopularniejszych na świecie antywirusów dla Androida.
Android - trojany bankowe i inne zagrożenia dla urządzeń mobilnych w lutym 2016
Rynek
2016-03-07
2 | Doctor Web - raport
Doctor Web prezentuje swój przegląd złośliwych programów dla urządzeń mobilnych wykrytych w lutym 2016. W zeszłym miesiącu specjaliści Doctor Web przebadali grupę niebezpiecznych trojanów dla Androida zdolnych do przeprowadzania iniekcji niebezpiecznego kodu w procesy systemowe i wykonywania innych złośliwych funkcji.
Trojan zaatakował ponad 60 gier w Google Play
Inne
2016-02-01
Inne
Analitycy wykryli trojana Android.Xiny.19.origin wymierzonego w wiele gier opublikowanych w sklepie Google Play. Trojan został zaprojektowany do pobierania, instalowania i uruchamiania programów po otrzymaniu komendy od cyberprzestępców. Oprócz tego potrafi wyświetlać denerwujące reklamy.
Android.Cooee.1- trojan dla Androida w firmware telefonu Phillips s307
Telefony
2016-01-21
2 | Android.Cooee.1 - Alert
Android.Cooee.1 został znaleziony w kilku niepopularnych i niedrogich urządzeniach z Androidem w październiku 2015. Nowy przypadek firmware Androida zainfekowanego tą złośliwą aplikacją świadczy, że ta aktywność cyberprzestępców ulega stopniowemu rozszerzaniu się, gdyż tym razem to malware zostało wykryte w telefonie Philips s307.
Trojan udaje narzędzie antywirusowe
Inne
2015-10-20
Trojan.BPLug.1041 - alert
Fani telewizyjnych seriali często interesują się wiadomościami o swoich ulubionych bohaterach i aktorach. Cyberprzestępcy dystrybuujący złośliwe programy czasami wykorzystują to zainteresowanie do własnych celów. Trojan.BPLug.1041 przestawia się jako narzędzie antywirusowe stworzone przez dobrze znanego dewelopera.
Android.SmsBot - okradanie użytkowników systemu Android trwa w najlepsze
Inne
2015-09-23
Alert
Od wielu lat cyberprzestępcy kontynuują wykorzystywanie złośliwych programów, które potrafią wysyłać wiadomości SMS na numery premium bez wiedzy użytkownika, jako jedną z najbardziej preferowanych metod generowania nielegalnych przychodów. Mimo to rosnąca popularność aplikacji do bankowości on-line pozwoliła twórcom wirusów na użycie w swoich atakach bardziej “zaawansowanych” trojanów.
W Google Play wykryto aplikacje z agresywnym modułem reklamowym
Inne
2015-05-15
Alert
Analitycy bezpieczeństwa Doctor Web wykryli w Google Play liczne aplikacje zawierające nowy moduł reklamowy. Służy on do wyświetlania agresywnych reklam i spieniężania darmowego oprogramowania. Gdy te aplikacje zostaną zainstalowane na tabletach lub smartfonach z Androidem, ich użytkownicy mogą stać się ofiarami denerwujących wiadomości reklamowych, które mogą mocno utrudnić korzystanie z urządzenia.
Nowy trojan wysyła zrzuty z ekranu Windows
Inne
2015-04-16
VBS.BackDoor.DuCk.1
Analitycy bezpieczeństwa Doctor Web przebadali złośliwy program, który otrzymał nazwę VBS.BackDoor.DuCk.1 wykonujący polecenia cyberprzestępców i wysyłający na zdalny serwer zrzuty z ekranu zrobione na zainfekowanym komputerze. Backdoor jest też zdolny do sprawdzania zainfekowanego komputera pod kątem obecności środowiska wirtualnego i programów antywirusowych.
Nowy robak czyha na Androida. Wykrada poufne informacje
Inne
2014-11-17
4 | Alert
Niebezpieczny bot, pozwalający cyberprzestępcom na zmuszenie zainfekowanego smartfona do wykradania poufnych informacji i wykonywania inne szkodliwych działań na zainfekowanym urządzeniu z Androidem, wykryli analitycy bezpieczeństwa firmy Doctor Web.
Doctor Web utrzymuje wsparcie dla Windows XP do końca 2017 roku
Inne
2014-04-23
Dr.Web
Działając w jak najlepszym interesie swoich klientów, firma Doctor Web przedłuża wsparcie dla produktów antywirusowych Dr.Web przeznaczonych dla Windows XP do końca 2017 roku. Tym niemniej, wcześniej lub później, użytkownicy będą musieli porzucić ten przestarzały system operacyjny - 8 kwietnia 2014 Microsoft zakończył wsparcie dla Windows XP i Office 2003.
Uwaga na zainfekowane wiadomości na Skype
Inne
2013-11-20
2 | VOiP
Specjaliści z Doctor Web ostrzegają przed trojanami z rodziny BackDoor.Caphaw, które wykradają m.in. hasła do logowania w systemach bankowości elektronicznej. W celu zainstalowania złośliwego oprogramowania na komputerach, cyberprzestępcy posłużyli się wiadomościami wysyłanymi przez komunikator internetowy Skype.
Dr.Web: SUMMobilER 50 proc. taniej
Taryfy
2013-07-23
Promocja aplikacji
Doctor Web wprowadza letnią promocję SUMMobilER, dzięki której właściciele smartfonów i tabletów z systemami Android, Symbian OS i Windows Mobile mogą wyposażyć je w antywirusa Dr.Web za kwotę o ponad 50% niższą niż cena katalogowa.
Eksperci alarmują: groźny wirus wykrada sms-y
Inne
2013-05-28
Dr.Web
Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web wykryła nowy rodzaj złośliwego oprogramowania dla platformy Android. Zadaniem trojana Android.Pincer.2.origin jest przechwycenie przychodzących wiadomości SMS i przesłanie ich do cyberprzestępców.
Dr.Web for Android 8.0: szybszy i bardziej przyjazny
Inne
2013-05-28
2 | Aplikacja
Doctor Web wydała ósmą wersję Dr.Web dla Androida. Główne innowacje wersji 8,0 obejmują szybsze skanowanie na wielordzeniowych smartfonów, Android 4.2 wsparcie, i możliwość korzystania z wielu, zaufanych kart SIM.
Uwaga na fałszywą aplikację antywirusową na OS Android: IP
Inne
2013-04-19
Android.Fakealert.4.origin
Analitycy z Doctor Web ostrzegają w niej przed najnowszą wersją złośliwego oprogramowania z rodziny ­­­Android.Fakealert. Trojan AndroidFakealert4.orgin infekuje smartfony z systemem operacyjnym Android, podszywając się pod fałszywą aplikację antywirusową.
Strony: 1 z 1     1

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
HMD Global - Twoim zdaniem kontynuuje tradycje marki Nokia?

Tak
Tak, ale tylko trochę
Nie
Nie znam telefonów tej firmy


WynikiAnkiety

Głosów 46
Ostatnio na forum
Cubot H3 - smartfon z podwójną kamerą i baterią 6000 mAh za 340 zł
Ok, ale jak to jest z zakupami u Chińczyków? ...
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Chyba podeślę żonie link do tego testu z delikatną sugestią... :)...
Test A4Tech BLOODY P85 - myszka dla graczy w cenie poniżej 100 zł
Napracowałaś się, przy teście zwykłej myszki ;)...
Rugged Phones M10 i Rugged Phones A1 - smartfony dla aktywnych
Pytanie tylko, czy ten M10 musi aż tyle kosztować. Jedka to 3x drożej od Hammera. Rozumiem, że jest ...
Wtorki z Mastercard w Multikinie z biletami w supercenach
A lody tez będą za darmo w kinie ? Co na to Pani dyrektor Marta ? Może jakieś rude żelki do ssania?...
Test NavRoad UNI - UNIwersalny asystent kierowcy pod choinkę
Kto mi ją podaruj na gwiazdkę. Sprzęt marzenie każdego kierowcy. ...
Rugged Phones M10 i Rugged Phones A1 - smartfony dla aktywnych
Pytanie tylko, czy te niuanse, jak aparat, czy więcej pamięci RAM robią aż taką różnicę w cenie ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne