REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
ALE na CeBIT 2017 - premiery nowych telefonów
Telefony
2017-03-22
CeBIT 2017
Przedsiębiorstwo ALE, działające pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, zaprezentowało na targach CeBIT 2017 nowe telefony z serii Alcatel-Lucent Premium DeskPhone oraz telefony bezprzewodowe DECT.
RTX8830 - bezprzewodowy telefon z funkcją ochrony pracownika
Telefony
2017-01-25
RTX8830
Komplementarne rozwiązanie RTX powstało z myślą o firmach, dla których kluczowym ogniwem rynkowego sukcesu jest niezawodna i płynna łączność. Pracując w oparciu o protokół SIP, może w ramach 1 systemu połączyć ze sobą 1000 użytkowników. Wśród oferowanych w ramach rozwiązań RTX bezprzewodowych telefonów DECT znajduje się przemysłowa słuchawka RTX8830.
Analogowe telefony Alcatel na wyposażeniu hoteli
Telefony
2016-06-02
Alcatel Temporis
Świat telekomunikacji zmierza w kierunku All-IP, całkowitego przejścia z tradycyjnej telefonii na rozmowy i usługi głosowe oparte na protokole IP. Nie znaczy to jednak, że telefony analogowe stały się przeżytkiem. Są takie branże, jak na przykład branża hotelarska, w których przewodowy telefon analogowy jest optymalnym rozwiązaniem w wewnętrznej komunikacji głosowej.
Alcatel-Lucent Enterprise z nowymi terminalami do komunikacji głosowych
Telefony
2016-04-06
Alcatel-Lucent 8018
Nowy terminal klasy podstawowej oferujący najważniejsze funkcje telefonu. Nowy terminal klasy wyższej Alcatel-Lucent 8088 Smart DeskPhone umożliwiający organizowanie i prowadzenie wideokonferencji. Rodzina terminali DECT została wzbogacona o dwa aparaty: klasy podstawowej i do zastosowań przemysłowych.
Alcatel Business - nowa marka na naszym rynku
Inne
2016-02-08
Alcatel Business
Portfolio urządzeń wchodzących w skład oferty marki Alcatel Business jest bardzo szerokie. Na ofertę na naszym rynku składać się będą innowacyjne, wysokiej jakości rozwiązania do komunikacji biznesowej.
FRITZ!Box 5490 - gigabitowa prędkość na łączu światłowodowym
Inne
2016-02-04
2 | AVM na FTTH Conference
W czasie imprezy FTTH Conference w Luksemburgu, która odbędzie się od 16 do 18 lutego, AVM przedstawia nowy model routera FRITZ!Box 5490 dla sieci światłowodowych, pracującego pod kontrolą nowej wersji systemu FRITZ!OS 6.50. Pełne wyposażenie - USB 3.0, centralka telefoniczna i baza bezprzewodowa DECT.
Plantronics DECT - bezprzewodowe słuchawki z certyfikatem bezpieczeństwa
Telefony
2015-11-25
Plantronics DECT
Sprzęt do komunikacji powinien być niezawodny, funkcjonalny ale także bezpieczny w użytkowaniu, szczególnie w obszarze poufności rozmowy. Dlatego Forum DECT, zrzeszające producentów rozwiązań bezprzewodowych do zastosowań biznesowych, postanowiło wyodrębnić osiem czynników, które możliwie wysoko podniosą standardy bezpieczeństwa biurowej słuchawki.
Technologia IP-DECT - alternatywne rozwiązanie dla Wi-Fi
Rynek
2015-11-23
1 | Ascom IP-DECT
Newralgiczne segmenty gospodarki muszą oferować zatrudnionym w nim pracownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz zapewnić niezawodną łączność z centralą firmy, a także między sobą nawzajem. Technologia IP-DECT, na której bazuje rozwiązanie Ascom, jest tańsza i prostsza we wdrożeniu niż alternatywne Wi-Fi, ale przede wszystkim oferuje stabilniejsze połączenie z bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju interferencje.
FRITZ!Fon C5: telefon DECT w jakości HD i funkcjami zarządzania domową siecią
Telefony
2015-09-03
IFA 2015
Nowy telefon FRITZ!Fon C5 w czarnej obudowie, świętuje w czasie targów IFA swoją premierę. Bezprzewodowa słuchawka DECT oferuje wszystkie funkcje, znane z telefonów FRITZ!Fon, np. rozmowy w jakości HD, automatyczną sekretarkę, kilka książek telefonicznych oraz funkcje komfortowe, jak radio internetowe, odbieranie poczty email, elektroniczną nianię i budzik.
Aktualizacja systemu IP-DECT dla telefonów RTX
Systemy
2015-07-22
Software
Firma KONTEL informuje o wydanej właśnie aktualizacji oprogramowania dla systemów IP-DECT firmy RTX. Dzięki updatowi software’u do systemu można przyłączyć aż 254 stacje bazowe i do tysiąca telefonów bezprzewodowych RTX, zarówno w jednej lokalizacji, jak i w rozproszeniu na różne oddziały firmy – jako numery wewnętrzne niemal dowolnej centrali telefonicznej (PBX).
UKE ostrzega użytkowników telefonów bezprzewodowych typu DECT
Telefony
2015-06-30
UKE
Prezes UKE informuje użytkowników telefonów bezprzewodowych typu „DECT”, pochodzących najczęściej z Ameryki Łacińskiej lub Ameryki Północnej, że powodują one zakłócenia radiowe w sieciach telefonii komórkowej systemu UMTS. Telefony tego typu należy bezwzględnie wyłączyć z użytkowania. Nie można ich również przekazywać ani odsprzedawać innym osobom.
FRITZ!Fon C4 - telefonia i sieć domowa za 299 zł
Telefony
2015-05-04
FRITZ!Fon C4
Na rynku pojawił się najnowszy telefon DECT z rodziny produktów FRITZ! – FRITZ!Fon C4. Model C4 obsługuje telefonię HD i posiada system głośnomówiący z pełną, jednoczesną transmisją dwukierunkową (full-duplex). Bezprzewodowy FRITZ!Fon C4 wyposażony jest w czujnik ruchu oraz jasności otoczenia, a także oferuje wbudowany odtwarzacz multimedialny i obsługę aplikacji internetowych.
Alcatel-Lucent 8088 Smart Deskphone - stacjonarny smartfon
Telefony
2015-05-04
Alcatel-Lucent - telefon VOiP
Rozwiązania głosowe Alcatel-Lucent Enterprise zostały wzbogacone stacjonarny smartfon. Dzięki zastosowaniu zunifikowanego klienta OpenTouch Conversation na laptopach, tabletach, smartfonach i w telefonie 8088 Smart DeskPhone użytkownicy mogą łatwo przełączać się z jednego urządzenia na drugie i wybierać to, które jest najbardziej odpowiednie w danej sytuacji.
Panasonic KX-TGP600 - nowy system telefoniczny Smart IP
Telefony
2015-03-25
Panasonic KX-TGP600
Panasonic przedstawił najnowszy bezprzewodowy system telefoniczny SIP – KX-TGP600. Nowy system telefoniczny oferuje szereg dodatkowych akcesoriów, dzięki którym może być dowolnie skonfigurowany w zależności od potrzeb użytkowników. Można do niego podłączyć do ośmiu słuchawek DECT.
Thomson na IFA 2014: tablety, smartfony i telefony DECT
Telefony
2014-09-04
IFA 2014
Firma Thomson po raz czwarty z rzędu uczestniczy w międzynarodowych targach elektronicznych IFA. Na stoisku firmy zobaczymy m.in. nowe smartfony TLink 405, 475 i 535 i pełną gamę telefonów dla seniorów, w tym SEREA 350 - telefon z ekranem dotykowym, zaprojektowanym specjalnie dla osób z tej kategorii wiekowej.
Wymień swój stary telefon na nowy model Panasonic z linii DECT
Telefony
2014-09-02
5 | Panasonic DECT
Od 1 września na klientów sieci Media Expert czeka promocja na cyfrowe telefony bezprzewodowe od Panasonic z linii DECT. Wystarczy przynieść swój stary telefon domowy (dowolnej marki), by otrzymać 20% zniżki na jeden z najnowszych modeli Panasonic.
Nowe telefony od Panasonic z linii DECT
Telefony
2014-07-21
1 | Panasonic DECT
Na sklepowe półki trafiły właśnie nowe cyfrowe telefony bezprzewodowe od Panasonic z linii DECT (Digital Cordless Phones) - KX-TGB210PD, KX-TGC210PD, KX-TGE210PD oraz KX-TGH210PD. Telefony wyróżniają się wysoką jakością dźwięku, smukłą i elegancką konstrukcją oraz intuicyjnym interfejsem.
Panasonic Convention 2014: nowe telefony DECT
Telefony
2014-03-24
1 | Telefony DECT
Panasonic zapowiedział dziś cztery nowe modele ze swojej linii cyfrowych telefonów bezprzewodowych (Digital Cordless Phones, DECT) – KX-TGH220, KX-TGE220, KX-TGC220 i KX-TGB210 – które oferują wysoką jakość dźwięku, smukłą i elegancką konstrukcję oraz intuicyjny interfejs.
FRITZ!Fon M2 z polskim menu
Telefony
2014-02-19
FRITZ!Fon M2
Firma AVM wprowadza na polski rynek nowy FRITZ!Fon M2 z polskim menu. Nowy FRITZ!Fon M2 posiada rozbudowane menu w sześciu wersjach językowych. Urządzenie obsługuje telefonię stacjonarną i internetową z jakością dźwięku w technologii HD.
FRITZ!Fon MT-F: Inteligentny telefon domowy DECT
Telefony
2014-02-19
DECT
Telefonia HD, usługi internetowe i funkcje muzyczne połączone w jednym urządzeniu. FRITZ!Fon MT-F od AVM ze swymi licznymi funkcjami muzycznymi i internetowymi, dużym kolorowym wyświetlaczem, technologią HD dla wykonywanych połączeń telefonicznych, polskim menu i wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami FRITZ!Fon MT-F jest wyjątkowym telefonem dedykowanym sieciom domowym
Strony: 1 z 2     12 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 793
Ostatnio na forum
Plus z ofertą - taniej dla obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce
Według mnie to świetny pomysł :) Ukraińcow robi się coraz więcej i na pewno będą mega zadowoleni z t...
Plus - dwa razy więcej Internetu w nowych ofertach głosowych
Plus coraz bradziej mnie ostatnio zaskakuje :p Sypią promocjami jak z rękawa a teraz zaprezentowali ...
Nokia 2 (2017) zadebiutuje w listopadzie, w cenie 99 USD
Specyfikacja co najmniej sprzed dwóch lat...
Plejada gwiazd w najnowszych filmowych propozycjach IPLI
Coraz bardziej się przekonuje do Ipli. Ostatnio nawet na telefonie sobie apke zainstalowałem. Polsat...
Nokia 3310 3G (2017) już w Europie za 69.99 euro
Druga połowa kończy się za tydzień. Czasu maja mało....
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Panie *Kan . Kierując się aktualnym tokiem pańskiego myślenia oczekuję zatem na szczegółowy program...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Przecież \"O\" w prepaid nie ma rozmów oczekujących. To niby jak ma Ci działać? Podziel się wiedzą b...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Nie kazdy musi lub chce korzystać z ich apki która jest poroniona. Kody USSD są od tego. Są szybsze ...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
gosc: masz do tego apke \'Moj Orange\' i strone intenretowa i IVR a nie archaiczne USSD. @Marcin - w...
Orange czyści ofertę prepaid z archaicznych pakietów i usług
Do tego uatrakcyjnić cenowo nolimity, bo jak narazie to trudno nazwać \"konkurencyjną ofertą\". Przy...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne