REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
CYBERSEC 2017: Alior Bank - Państwo, Obrona, Przyszłość i Biznes
Rynek
2017-10-12
CYBERSEC 2017
We wtorek zakończyło się III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – Cybersec 2017 w Krakowie, na którym podejmowane były najbardziej aktualne wyzwania płynące z cyfrowego świata. Partnerem konferencji był Alior Bank. Debaty odbywały się w ramach czterech ścieżek tematycznych: Państwo, Obrona, Przyszłość i Biznes.
Zakończyło się III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-10-11
CYBERSEC Forum 2017
Cyberbezpieczeństwo musi być wspólnym priorytetem rządów, instytucji i firm. Tylko wtedy walka z zagrożeniami płynącymi z sieci będzie realna – zgodnie podkreślają uczestnicy zakończonego właśnie w Krakowie III Europejskiego Forum CYBERSEC2017. Przez dwa dni stolica Małopolski była centrum ogólnoeuropejskiej debaty dotyczącej bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.
Macierewicz - podjęliśmy decyzje o utworzeniu wojsk cybernetycznych
Rynek
2017-10-09
1 | CYBERSEC 2017
Podjęliśmy decyzje o utworzeniu wojsk cybernetycznych - zapowiedział w czasie CYBERSEC Forum w Krakowie Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. Na działania w cyberprzestrzeni, w tym stworzenie wojsk cybernetycznych, MON przeznaczy 2 miliardy złotych. Także Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska podkreślała, że cyberbezpieczeństwo jest jednym z głównych priorytetów nie tylko jej resortu, ale całego polskiego rządu
B.Szydło - powstanie departament do spraw cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-10-09
CYBERSEC 2017
Dziś nie potrzeba czołgów, by zaatakować kraj – premier Beata Szydło na III Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC w Krakowie. Jak zapowiedziała, już niedługo w Kancelarii Premiera powstanie specjalny departament zajmujący się wyzwaniami cyfrowymi i cyberbezpieczeństwem. Odbywające się w Krakowie CYBERSEC Forum to jedna z najważniejszych konferencji tego typu w Europie.
W Krakowie rusza Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC 2017
Rynek
2017-10-09
CYBERSEC 2017
Kraków już po raz trzeci staje się centrum europejskiej debaty na temat cyberbezpieczeństwa. W stolicy Małopolski rusza trzecie Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC 2017. Wśród gości znajdują się między innymi premier Beata Szydło, ministrowie obrony narodowej i cyfryzacji, a także unijny komisarz ds. bezpieczeństwa Sir Julian King i Ambasador Sorin Ducaru – zastępca Sekretarza Generalnego NATO ds. nowych wyzwań bezpieczeństwa.
CYBERSEC PL 2017 - Cyberbezpieczeństwo ta gra zespołowa
Rynek
2017-04-07
CYBERSEC PL 2017
Musi powstać narodowa drużyna cyberbezpieczeństwa - to główne przesłanie zakończonej w Warszawie konferencji CYBERSEC PL. Jej uczestnicy nie mają wątpliwości, że kwestie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni powinny być traktowane priorytetowo, nie tylko przez administrację rządową, ale także przez sektor prywatny.
CYBERSEC PL - musimy grać do jednej bramki (wideo)
Rynek
2017-04-06
CYBERSEC PL 2017
W temacie cyberbezpieczeństwa musimy grać do jednej bramki - mówią zgodnie eksperci zgromadzeni w Warszawie na CYBERSEC PL. Budowanie narodowych zdolności służących wzmacnianiu krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, pozwalających na prowadzenie skutecznych i suwerennych działań w cyberprzestrzeni.
Potrzebujemy silnej narodowej drużyny dla cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-04-06
CYBERSEC PL (wideo)
Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Polski - to jeden z głównych tematów rozpoczynającego się w Warszawie CYBERSEC PL - najważniejszej w kraju, konferencji poświęconej strategicznym aspektom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Na PGE Narodowym w Warszawie ruszyło II Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC PL
CYBERSEC PL - już jutro na PGE Narodowym rusza II Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-04-05
CYBERSEC PL
Już jutro na PGE Narodowym w Warszawie rusza II Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC PL - wiodąca konferencja poświęcona strategicznym aspektom bezpieczeństwa cyberprzestrzeni. Jednym z głównych tematów dyskusji ekspertów będzie projekt Strategii CYBERSECCyberbezpieczeństwa RP na lata 2017-2022 przygotowany przez międzyresortową grupę roboczą.
NYT: Korea Północna źródłem cyberataków na polskie banki
Rynek
2017-03-30
CYBERSEC PL
Jak donosi amerykański New York Times, za cyberataki przeprowadzone pod koniec zeszłego roku na polski sektor bankowy odpowiedzialni są hakerzy z Korei Północnej. O tym, w jaki sposób przygotować się na wyzwania płynące z cyberprzestrzeni i jak zbudować skuteczny system cyberbezpieczeństwa porozmawiają uczestnicy II Polskiego Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC PL, które odbędzie się już 6 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie.
Dzień drugi Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2016-09-27
CYBERSEC 2016
Wśród uczestników forum nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach w sferze cyber nikt nie może powiedzieć, że jest bezpieczny. - Nie ma bezpiecznych sektorów, każdy może zostać zaatakowany. W Krakowie rozpoczął się drugi dzień najważniejszego w Europie wydarzenia dotyczącego cyberbezpieczeństwa.
W Krakowie rusza II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2016-09-26
1 | Rusza CYBERSEC
Dwa dni intensywnych debat, 120 prelegentów z 20 krajów i ponad 700 uczestników z Europy i USA. Ludzie, którzy decydują o kształtowaniu polityki cyberbezpieczeństwa rządów i największych światowych firm. W poniedziałek w Krakowie rozpoczyna się CYBERSEC 2016 – najważniejsza w Europie konferencja poświęcona problemom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.
II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC w Krakowie już we wrześniu
Rynek
2016-07-13
CYBERSEC (wideo)
Rosnąca ilość cyberataków to dziś „ciemna strona” czwartej rewolucji przemysłowej. To problem realnie zagrażający państwom i milionom obywateli.Jedna z pięciu najważniejszych konferencji o cyberbezpieczeństwie w Europie po raz kolejny odbędzie się w Krakowie.
Strony: 1 z 1     1
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 770
Ostatnio na forum
Test myPhone Hammer Active - pancerny salonowiec
a jak wyglada kwstia rozmow? mam na mysli jakosc połaczeń. głos rozmowcy czy jest naturalnie brzmiąc...
Creative Chrono - głośnik Bluetooth, radioodtwarzacz i zegar
czy to urzadzenie mozna zasilac zasilaczem ,ładowarka stale czy tez tylko z baterii ?...
Mobile Vikings: zestaw startowy i kody rabatowe
kod polecający do vikings mobile WvyFtO0Re ...
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
Zapowiada się naprawdę bardzo interesująco jeśli mam być szczery...
DGM T-819QI -8-calowy tablet do nauki i pracy
Co to za firma WGM? Ten produkt gdzies dlugo nie dal sie sprzedac to moze w Pl. Moze, ale za 99,-zl....
myPhone Hammer BOW+: telefon pancerny z klapką - będzie hit?
Ciekawe czy testowano drop test z 1,5m przy otwartym telefonie? Jakby co to przetestujcie jakość dź...
TP-Link TL-MR3620 - router w standardzie AC1350 z obsługą modemów LTE
brakuje 2x usb - jedno na modem i jedno na dysk no i może jedno na drukarkę - wtedy będzie kombajn. ...
T-Mobile dysponuje technologią gotową na krok w przyszłość 5G
@Luk, no to płać chłopie jak największy abonament za taką wiedzę. Ja za taką wiedzę wolę nie płacić ...
Apple ma problem ze spuchniętymi bateriami iPhone 8 Plus
Smutna wiadomość... :( Niezależnie jednak od modelu posiadanego smartfona, warto również zadbać ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne