REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
HP na CYBERSEC 2017 - cyberbezpieczeństwo w dobie rosnącej ilości urządzeń
Rynek
2017-10-19
CYBERSEC 2017
Już po raz trzeci w Krakowie odbyła się konferencja poświęcona strategicznym aspektom cyberbezpieczeństwa. W CYBERSEC 2017 wzięli udział nie tylko przedstawiciele poszczególnych państw i organizacji, lecz również specjaliści z różnych firm, w tym eksperci HP, którzy dyskutowali nad rozwojem innowacyjnych produktów oraz usług dla cyberbezpieczeństwa.
CYBERSEC 2017: Alior Bank - Państwo, Obrona, Przyszłość i Biznes
Rynek
2017-10-12
CYBERSEC 2017
We wtorek zakończyło się III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – Cybersec 2017 w Krakowie, na którym podejmowane były najbardziej aktualne wyzwania płynące z cyfrowego świata. Partnerem konferencji był Alior Bank. Debaty odbywały się w ramach czterech ścieżek tematycznych: Państwo, Obrona, Przyszłość i Biznes.
Zakończyło się III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-10-11
CYBERSEC Forum 2017
Cyberbezpieczeństwo musi być wspólnym priorytetem rządów, instytucji i firm. Tylko wtedy walka z zagrożeniami płynącymi z sieci będzie realna – zgodnie podkreślają uczestnicy zakończonego właśnie w Krakowie III Europejskiego Forum CYBERSEC2017. Przez dwa dni stolica Małopolski była centrum ogólnoeuropejskiej debaty dotyczącej bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.
Macierewicz - podjęliśmy decyzje o utworzeniu wojsk cybernetycznych
Rynek
2017-10-09
1 | CYBERSEC 2017
Podjęliśmy decyzje o utworzeniu wojsk cybernetycznych - zapowiedział w czasie CYBERSEC Forum w Krakowie Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz. Na działania w cyberprzestrzeni, w tym stworzenie wojsk cybernetycznych, MON przeznaczy 2 miliardy złotych. Także Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska podkreślała, że cyberbezpieczeństwo jest jednym z głównych priorytetów nie tylko jej resortu, ale całego polskiego rządu
B.Szydło - powstanie departament do spraw cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-10-09
CYBERSEC 2017
Dziś nie potrzeba czołgów, by zaatakować kraj – premier Beata Szydło na III Europejskim Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC w Krakowie. Jak zapowiedziała, już niedługo w Kancelarii Premiera powstanie specjalny departament zajmujący się wyzwaniami cyfrowymi i cyberbezpieczeństwem. Odbywające się w Krakowie CYBERSEC Forum to jedna z najważniejszych konferencji tego typu w Europie.
W Krakowie rusza Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC 2017
Rynek
2017-10-09
CYBERSEC 2017
Kraków już po raz trzeci staje się centrum europejskiej debaty na temat cyberbezpieczeństwa. W stolicy Małopolski rusza trzecie Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC 2017. Wśród gości znajdują się między innymi premier Beata Szydło, ministrowie obrony narodowej i cyfryzacji, a także unijny komisarz ds. bezpieczeństwa Sir Julian King i Ambasador Sorin Ducaru – zastępca Sekretarza Generalnego NATO ds. nowych wyzwań bezpieczeństwa.
CYBERSEC PL 2017 - Cyberbezpieczeństwo ta gra zespołowa
Rynek
2017-04-07
CYBERSEC PL 2017
Musi powstać narodowa drużyna cyberbezpieczeństwa - to główne przesłanie zakończonej w Warszawie konferencji CYBERSEC PL. Jej uczestnicy nie mają wątpliwości, że kwestie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni powinny być traktowane priorytetowo, nie tylko przez administrację rządową, ale także przez sektor prywatny.
CYBERSEC PL - musimy grać do jednej bramki (wideo)
Rynek
2017-04-06
CYBERSEC PL 2017
W temacie cyberbezpieczeństwa musimy grać do jednej bramki - mówią zgodnie eksperci zgromadzeni w Warszawie na CYBERSEC PL. Budowanie narodowych zdolności służących wzmacnianiu krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, pozwalających na prowadzenie skutecznych i suwerennych działań w cyberprzestrzeni.
Potrzebujemy silnej narodowej drużyny dla cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-04-06
CYBERSEC PL (wideo)
Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa Polski - to jeden z głównych tematów rozpoczynającego się w Warszawie CYBERSEC PL - najważniejszej w kraju, konferencji poświęconej strategicznym aspektom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Na PGE Narodowym w Warszawie ruszyło II Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC PL
CYBERSEC PL - już jutro na PGE Narodowym rusza II Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2017-04-05
CYBERSEC PL
Już jutro na PGE Narodowym w Warszawie rusza II Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC PL - wiodąca konferencja poświęcona strategicznym aspektom bezpieczeństwa cyberprzestrzeni. Jednym z głównych tematów dyskusji ekspertów będzie projekt Strategii CYBERSECCyberbezpieczeństwa RP na lata 2017-2022 przygotowany przez międzyresortową grupę roboczą.
NYT: Korea Północna źródłem cyberataków na polskie banki
Rynek
2017-03-30
CYBERSEC PL
Jak donosi amerykański New York Times, za cyberataki przeprowadzone pod koniec zeszłego roku na polski sektor bankowy odpowiedzialni są hakerzy z Korei Północnej. O tym, w jaki sposób przygotować się na wyzwania płynące z cyberprzestrzeni i jak zbudować skuteczny system cyberbezpieczeństwa porozmawiają uczestnicy II Polskiego Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC PL, które odbędzie się już 6 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie.
Dzień drugi Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2016-09-27
CYBERSEC 2016
Wśród uczestników forum nie ma wątpliwości, że w dzisiejszych czasach w sferze cyber nikt nie może powiedzieć, że jest bezpieczny. - Nie ma bezpiecznych sektorów, każdy może zostać zaatakowany. W Krakowie rozpoczął się drugi dzień najważniejszego w Europie wydarzenia dotyczącego cyberbezpieczeństwa.
W Krakowie rusza II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa
Rynek
2016-09-26
1 | Rusza CYBERSEC
Dwa dni intensywnych debat, 120 prelegentów z 20 krajów i ponad 700 uczestników z Europy i USA. Ludzie, którzy decydują o kształtowaniu polityki cyberbezpieczeństwa rządów i największych światowych firm. W poniedziałek w Krakowie rozpoczyna się CYBERSEC 2016 – najważniejsza w Europie konferencja poświęcona problemom bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.
II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC w Krakowie już we wrześniu
Rynek
2016-07-13
CYBERSEC (wideo)
Rosnąca ilość cyberataków to dziś „ciemna strona” czwartej rewolucji przemysłowej. To problem realnie zagrażający państwom i milionom obywateli.Jedna z pięciu najważniejszych konferencji o cyberbezpieczeństwie w Europie po raz kolejny odbędzie się w Krakowie.
Strony: 1 z 1     1

Test Hykker myTab 10 - telefon i internet 3G w jednym, czyli tablet z Biedronki
W opinii ekspertów o tabletach pojawia się całe mnóstwo głosów, że tablety się kończą, rynek kurczy, a hybrydy 2 w 1 i duże smartfony zabierają im klientów. Wszystko to jest prawdą. Sporo użytkowników jednak zostanie przy tabletach – to typowi konsumenci treści internetowej. To, co wyróżnia Hykker myTab 10 na tle konkurencji, to dwa wejścia na kartę SIM. Oznacza to, że możemy wyposażyć go w Internet, a także w funkcję telefonu.
Samsung S5570 Galaxy Mini
703
LG GT540 Swift
440
Samsung Ch@t 335
393
SonyEricsson Xperia neo V
393
Samsung GT-S5620 Monte
362
Samsung GT-C3530
281
Samsung GALAXY Y GT-S5360
279
Samsung Star II (S5260)
247
Więcej telefonówNowości

Ankieta
Co dla Was jest najważniejsze w smartfonie?

Moc obliczeniowa i specyfikacja
System operacyjny
Aparat i multimedia
Jakość wykonania
Czas pracy na baterii
Antena i jakość rozmów
Inne czynniki


WynikiAnkiety

Głosów 12
Ostatnio na forum
Carrefour PRO - czyli smartfon na zakupach w Promenadzie
Nigdy nie użyję takiej aplikacji. Skoro otworzyli sklepy w Polsce to niech płacą Polakom pensję za p...
Play - koniec problemów z roamingiem krajowym
Dobry sposób na Playa to przejście do Orange na kartę. Za 25 zł mamy wszystkie rozmowy, także na sta...
myPhone 3320 i Tango - czyli telefony klasyczne pod choinkę
Dobrze, że pojawiają się takie telefony, ten 3320 też wygląda bardzo fajnie i myślę, że dla osoby st...
lesiobe Play - koniec problemów z roamingiem krajowym
Koniec problemów to będzie jak się zniesie ograniczenie prędkości transmisji danych w roamingu krajo...
Zapomnij o brodatym wapniaku. Nadchodzi Mikołaj 2.0
Tylko 22 strony? Nie wysiliłeś się....
myPhone FLIP 3 - dla wielbicieli klapek ponownie w Biedronce za 129 zł
Rumba jest podobna, normalnie w sprzedaży cały czas, ewentualnie ten nowy Tango ...
4 typowe uszkodzenia smartfona w Święta
w teletorium widziałem wodoodporne etui, w sam raz na święta xD do tego szkło hartowane i może jakoś...
myPhone 3320 i Tango - czyli telefony klasyczne pod choinkę
takie telefony z reguły trzymają tydzień na baterii, ekran jest niewymagający a to zazwyczaj najwięc...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne