REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Cisco i Google - partnerstwo w chmurze hybrydowej
Rynek
2017-10-26
Cisco i Google
Cisco i Google ogłosiły partnerstwo, którego celem jest dostarczenie rozwiązań chmury hybrydowej pomagających klientom maksymalizować ich inwestycje w środowiska chmurowe i on-premise. Obie firmy dostarczą unikalną i otwartą ofertę chmury hybrydowej, która pozwoli na rozwój, zarządzanie i zabezpieczanie aplikacji i usług w ramach środowisk on-premise oraz platformy Google Cloud.
Cisco Talos - analiza nowego wirusa ransomware Bad Rabbit
Inne
2017-10-25
Bad Rabbit
Cisco Talos przeanalizował nową, zaawansowaną odmianę ransomware, przypominającą wirus Nyetya (Not-Petya). Ransomware Bad Rabbit został skierowany głównie na tereny Europy Wschodniej i Rosji. Z tego, co udało się ustalić do tej pory, użytkownik musi pobrać ze skompromitowanych witryn i ręcznie uruchomić dropper, który łudząco przypomina aktualizację wtyczki Flash Player.
Cyfrowa rewolucja wymaga nowego podejścia do infrastruktury sieciowej
Rynek
2017-10-05
Cyfrowa rewolucja - art. ekspercki Cisco
Najnowsze prognozy rozwoju internetu przewidują istotne zmiany, które wywrą znaczący wpływ na sposób prowadzenia działalności biznesowej. Obecnie korzystamy z 8,4 mld urządzeń połączonych z siecią na całym świecie (Gartner). Zgodnie z najnowszym raportem Cisco Visual Networking Index (VNI), w ciągu najbliższych czterech lat m.in.: liczba użytkowników smartfonów i telefonów komórkowych na świecie wzrośnie do 5,5 mld.
Cisco 2017 Midyear Cybersecurity Report - nowe kategorie zagrożeń
Inne
2017-08-14
Cisco 2017 Midyear Cybersecurity Report
Firmy powinny zasadniczo zmodyfikować swoje strategie bezpieczeństwa zwłaszcza w obliczu konwergencji systemów IT i OT. Szybka ewolucja technik wykorzystywanych przez cyberprzestępców, znaczne zwiększenie natężenia ataków oraz nowa kategoria zagrożeń DeOS (Destruction Of Service) to najważniejsze prognozy zaprezentowane w najnowszym raporcie Cisco 2017 Midyear Cybersecurity Report (MCR).
Przemysław Kania Dyrektorem Generalnym Cisco w Polsce
Rynek
2017-07-26
Przemysław Kania
31 lipca Przemysław Kania obejmie stanowisko Dyrektora Generalnego Cisco w Polsce. Będzie kierował organizacją sprzedażową i techniczną Cisco w Warszawie oraz współpracą z niemal 800 partnerami Cisco w Polsce. Będzie też członkiem kadry kierowniczej Cisco w Europie Wschodniej.
Cisco Security Connector w urządzeniach Apple
Inne
2017-07-14
Apple i Cisco
Choć urządzenia iOS są niezwykle bezpieczne, korzystające z nich organizacje potrzebują większego poziomu kontroli i widoczności wszystkich urzadzeń działających w firmowej sieci. Aplikacja Cisco Security Connector, która będzie dostępna jesienią tego roku, została zaprojektowana aby zapewnić użytkownikom urządzeń iOS najwyższy poziom widoczności, kontroli i prywatności:
Cisco: globalny ruch do roku 2021 osiągnie poziom 3,3 zettabajtów
Rynek
2017-07-12
Cisco Visual Networking Index 2017
Wg najnowszego raportu Cisco Visual Networking Index, w latach 2016-2021 możemy spodziewać się: wzrostu liczby użytkowników internetu z 3,3 do 4,6 miliarda osób, czyli 58% globalnej populacji, wzrostu liczby wykorzystywanych urządzeń osobistych, średnio z 2,3 do 3,5 na osobę, zwiększenia średniej przepustowości łączy szerokopasmowych z 27,5 do 53 Mb/s.
Cisco Spark - nowe funkcje w aplikacji do komunikacji
Inne
2017-05-24
Cisco Spark
Cisco ogłosiło dostępność nowej wersji Cisco Spark łączy różne kanały komunikacji, takie jak chat, wideo, rozmowy telefoniczne oraz współdzielenie treści i danych, w jednej aplikacji. Jest ona niezależna od wykorzystywanych przez użytkownika urządzeń i systemów operacyjnych. Może działać pod kontrolą Windows, iOS, Android, a także jako klient webowy. Wraz z nową wersją Cisco Spark, Cisco wprowadza Cisco Spark Board.
Cisco 2017 ACR - cyberbezpieczeństwo w firmach: 5 głównych wyzwań
Rynek
2017-04-12
Cisco 2017 ACR
Podczas gdy firmy coraz wyraźniej odczuwają biznesowe skutki zaniedbań kwestii bezpieczeństwa, borykając się ze złożonością systemów, brakiem odpowiednio wykwalifikowanej kadry i budżetu, cyberprzestępcy wykorzystują rozwój nowych technologii, aby zwiększyć skuteczność swoich ataków.
Zapory sieciowe Cisco Firepower 2100 Series - zapora sieciowa nowej generacji
Inne
2017-04-04
Cisco - zapora sieciowa NGFW
Cisco Firepower 2100 Series Next-Generation Firewall (NGFW) to zapora sieciowa nowej generacji zaprojektowana specjalnie z myślą o firmach, które w swojej działalności obsługują wiele newralgicznych transakcji, działając np. w branży usług finansowych czy handlu detalicznego. Nowa zapora sieciowa spełnia ich wymagania oferując niezawodność i ochronę krytycznych funkcji biznesowych oraz danych.
IDC - 45 proc. firm planuje inwestycję w cyfrową infrastrukturę sieciową
Rynek
2017-03-22
Cisco - raport
Według najnowszych badań IDC, w ciągu najbliższych dwóch lat firmy na całym świecie zamierzają 3-krotnie zwiększyć poziom wykorzystania nowoczesnych, zautomatyzowanych systemów sieciowych. By ułatwić i przyspieszyć ten proces, Cisco wprowadza do oferty nowe rozwiązania, które umożliwiają nie tylko wirtualizację sieci, ale także zapewnią ich bezpieczeństwo.
Cisco: 7-krotny wzrost globalnego ruchu mobilnego do 2021r. W Polsce wzrost 5-krotny
Rynek
2017-02-23
1 | Cisco Mobile VNI 2016-2021
Do 2021 roku liczba użytkowników smartfonów i telefonów komórkowych wzrośnie globalnie do poziomu 5,5 miliarda, a to oznacza że będzie ich więcej niż kont w bankach (5,4 mld), domów i mieszkań z dostępem do bieżącej wody (5,3 mld) czy stacjonarnych linii telefonicznych (2,9 mld). Tak wynika z analiz opublikowanych w jedenastym wydaniu dorocznego raportu Cisco Visual Networking Index.
Cisco Umbrella - bezpieczeństwo w chmurze
Inne
2017-02-21
Cisco
Cisco wprowadziło pierwszą na rynku internetową bramę bezpieczeństwa (Secure Internet Gateway - SIG) działającą w chmurze. Cisco Umbrella jest odpowiedzią na nowe wyzwania dotyczące bezpieczeństwa w erze chmur i systemów mobilnych. Cisco Umbrella zapewnia widoczność zagrożeń i ochronę przed nimi niezależnie od lokalizacji użytkownika i wykorzystywanych połączeń z internetem.
Cisco Spark - wszechstronna cyfrowa platforma do współpracy i komunikacji
Inne
2017-01-26
Technologia
Cisco ogłosiło dostępność nowej wersji Cisco Spark, narzędzia do współpracy, które integruje komunikację za pośrednictwem chatu, wideo oraz rozmów telefonicznych, umożliwiając elastyczną i efektywną wymianę informacji w firmach. Ponadto, Cisco wprowadza rozwiązanie Cisco Spark Board oraz Cisco Spark Meetings, które wraz z aplikacją Cisco Spark tworzą pierwszą na rynku, kompletną cyfrową platformę do współpracy.
Ericsson i Cisco rozszerzają zakres współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi
Rynek
2017-01-13
Rynek
Nowe rozwiązania Wi-Fi – Evolved Wi-Fi Networks (EWN), łączą wiodące technologie bezprzewodowe obu firm. W skład sieci EWN wchodzą wstępnie zintegrowane i zweryfikowane rozwiązania oparte o produkty Ericsson i Cisco. Nowe rozwiązania uzupełniane są przez następujące usługi Ericsson: wsparcie klientów, projektowanie i wdrażanie, a także usługi zarządzane.
Bezpieczeństwo w firmach motorem rozwoju w erze cyfryzacji
Rynek
2017-01-12
Cisco - artykuł ekspercki
Cyberbezpieczeństwo jest priorytetem dla działów IT w polskich firmach, bo ma krytyczne znaczenie dla ich biznesu i buduje zaufanie do organizacji. Mimo to, większość firm jest zabezpieczona w niewystarczającym stopniu – wynika z badania przeprowadzonego przez Cisco wśród menedżerów i specjalistów IT z największych polskich firm i instytucji publicznych, biorących udział w konferencji Cisco SEC.
6 najważniejszych trendów w rozwoju technologii w roku 2017 i kolejnych latach
Rynek
2016-12-27
Cisco: trendy 2017
Rozszerzona rzeczywistość (Augmented Reality), blockchain, zastosowanie dronów w systemach korporacyjnych, autonomiczne pojazdy oraz nowe materiały jak grafen lub silicen (nanomateriał oparty na krzemie) otwierają ekscytujące możliwości zastosowań nowych technologii, ale nastąpi to dopiero w perspektywie zaczynającej się od roku 2020.
Cisco: do 2020 roku ruch danych w chmurze wzrośnie do 14,1 ZB
Rynek
2016-12-13
Cisco Global Cloud Index
Według szóstego, dorocznego raportu Cisco Global Cloud Index (2015-2020), ilość danych przesyłanych w chmurze wzrośnie 3,7-krotnie: z 3,9 zettabajtów (ZB) rocznie w 2015 roku do 14,1 ZB w roku 2020. Osiem najważniejszych wniosków z tegorocznego raportu Cisco Global Cloud Index.
Chmura - liczne przeszkody na drodze i niewykorzystany potencjał
Rynek
2016-09-21
Raport - cloud
68 procent organizacji wykorzystuje chmurę aby zwiększyć efektywność swojego biznesu, ale tylko 3 procent posiada optymalne strategie chmurowe generujące ponadprzeciętne rezultaty biznesowe – wynika z badania IDC sponsorowanego przez Cisco.
iOS 10 - biznesowa moc iPhone dzięki Cisco
Systemy
2016-09-16
iOS 10
Prawie rok temu Apple i Cisco ogłosiły partnerstwo w celu zwiększenia efektywności rozwiązań mobilnych dla biznesu. W tym tygodniu z kolei Apple udostępnił wersję 10. systemu iOS. Na jej potrzeby Apple rozszerzył współpracę z Cisco, głęboko integrując rozwiązania firmy ze swoim mobilnym systemem operacyjnym.
Strony: 1 z 7     1234...7 >>
Nowości

Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213
Ostatnio na forum
A. Maierhofer - widzimy wyraźny wzrost bazy klientów T-Mobile
O ile panie prezesie zwiększyliśmy predkosc przesyłania danych? Albo dokładniej z ile do ilu? Ile...
Nokia w Łodzi realizuje projekt sieci szerokopasmowych w ramach POPC
Polecam Wam wszystkim, jeśli jak ja mieszkacie na terenach z utrudnionym dostępem do internetu szero...
A. Maierhofer - widzimy wyraźny wzrost bazy klientów T-Mobile
Bazs wzrosl o 56 tys. Do 10,3M. Panie Maierhofer - czy wzrost 0,5% to jest wyrazny wzrost czy moze ...
Przejściowe trudności sieci Plus w całym kraju
Do wlo: nadal masz tą starą nokie? To jaki z Ciebie biznesmen jest? Chyba cienko przedziesz? ...
Przejściowe trudności sieci Plus w całym kraju
W warmińsko -mazurskim,a konkretnie w Iławie i Nowym Mieście Lubawskim nie można było się dodzwonić ...
Plus - darmowe Wi-Fi w Centrum Nauki Kopernik
Mieli, ale się szybko z tym uwinęli. Sprawne działanie Plusa, to jedna rzecz, a druga, że to wi-fi u...
wlo Przejściowe trudności sieci Plus w całym kraju
Nie jest źle z jakością. nie należę do tej grupy ludzi, którzy lubią mieć. Ale czy wykorzystywać? Ro...
Orange na kartę - Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB za 25 zł
Panie Kan czy ta informacja wyjaśniła się ??? Proszę o odpowiedz dziękuje ...
Przejściowe trudności sieci Plus w całym kraju
nie mówiąc o zasięgu internetowym LTE + mam niby full a kółko cierpliwości kręci sie jak przy wi fi...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne