REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Axis Partners Day 2017
Rynek
2017-09-18
Axis Partners’ Day 2017
13 września 2017 roku odbyła się kolejna edycja dorocznej konferencji Axis Partners’ Day, podczas której eksperci z Axis Communications, lidera na rynku sieciowych systemów dozoru, przedstawili najnowsze trendy i rozwiązania w zakresie monitoringu.
AXIS Zipstream z obsługą kamer 360° i rozdzielczości 4k (wideo)
Systemy
2017-08-14
Software
Axis Communications przedstawił nową wersję techniki kompresji Zipstream, która jest w stanie sprostać wymaganiom dotyczącym transferu i przechowywania danych przez kamery panoramiczne o kącie widzenia 360 stopni oraz urządzenia zapewniające obraz w rozdzielczości 4K.
Axis - nowe kamery i głośniki sieciowe
Inne
2016-10-06
Axis - akcesoria
Axis Communications wprowadza na rynek nowe urządzenia do monitoringu. Kompaktowe i wszechstronne kamery z serii AXIS M31 zapewniają obraz w rozdzielczości do 4 megapikseli. Sieciowe głośniki AXIS C1004-E oraz AXIS C2005 to systemy audio umożliwiające zarówno odtwarzanie umilającej czas klientom muzyki, jak i pozwalające na ogłaszanie komunikatów.
Axis wprowadza na rynek pierwsze kamery PTRZ
Inne
2016-07-29
1 | AXIS Q3615-VE
Nowa seria kamer sieciowych AXIS Q36 oferuje wyjątkową jakość obrazu dzięki półcalowym matrycom oraz zaawansowanym funkcjom analizy wideo. Przełomowa technologia PTRZ (ang. pan/tilt/roll/zoom) pozwala znacząco skrócić czas instalacji kamer i umożliwia ich późniejszą łatwą regulację.
Axis S20 - sieciowe rejestratory wideo typu all-in-one
Inne
2016-07-19
Axis S20
Nowe urządzenia z serii AXIS S20 posiadają fabrycznie zainstalowaną pełną wersję oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym AXIS Camera Station 5 i automatycznie wykrywają wszystkie urządzenia Axis w danym systemie. Firma udoskonaliła także dostępne dotychczas rozwiązania z serii AXIS S10, tak aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na dodatkową przestrzeń dyskową.
Axis PTZ AXIS Q61 - kamera kopułowa pracującaw rozdzeilczości 4k
Inne
2016-04-27
1 | Gadżety i akcesoria
Axis Communications zaprezentował najnowszy model z serii kopułkowych kamer sieciowych PTZ AXIS Q61. Jakość obrazu wideo w trybie 4K, super szybkie obracanie i pochylanie urządzenia oraz potężny zoom sprawiają, że nowa kamera AXIS Q6128-E sprawdza się zarówno w szerokiej gamie zastosowań, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków.
AXIS F44 - modułowa kamera cztery w jednym (wideo)
Inne
2014-12-29
AXIS - gadżety
Serię AXIS F powiększono o nową jednostkę główną, która współpracuje z czterema miniaturowymi modułami optycznymi jednocześnie. Urządzenie główne AXIS F44 obsługuje rozdzielczość HDTV 720p oraz 1080p, a także zapewnia uzyskanie obrazu w widoku podzielonym (tzw. quad).
Axis Communications z nowym dystrybutorem - ABC Data
Rynek
2014-08-08
Rynek
Axis Communications, producent sieciowych systemów wizyjnych, rozpoczyna współpracę z firmą ABC Data S.A., nowym dystrybutorem produktów marki Axis w Polsce.
Kamery Axis wspierają młodych naukowców w podboju Marsa
Inne
2014-07-30
Mars: projekt ERC
Axis Communications, światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, został partnerem pierwszej europejskiej edycji zawodów łazików marsjańskich - the European Rover Challenge (ERC). Zaproponowane przez firmę najmniejsze na świecie kamery typu bullet o jakości HDTV 720p - AXIS M2014-E pozwolą na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości łazików oraz udział w wydarzeniu wszystkich miłośników kosmosu, dzięki transmisji na YouTube.
Mission impossible, czyli złodzieje vs. kamery Axis
Rozrywka
2014-07-24
Film interaktywny
Firma Axis Communications - producent sieciowych systemów wizyjnych, przygotował interaktywny film prezentujący działanie systemu nadzoru nowej generacji. Zachęcam do obejrzenia.
AXIS F: miniaturowe, modułowe kamery o szerokim zakresie dynamiki
Inne
2014-07-17
Gadżety
Seria AXIS F to małe, bardzo dyskretne, modułowe kamery sieciowe o szerokim zakresie dynamiki. Nowe urządzenia, oferujące rozdzielczość HDTV 1080p.
Axis Q1615: kamery sieciowe w HDTV1080p
Inne
2014-06-14
Axis Q1615
AXIS Q1615 i AXIS Q1615-E to kamery sieciowe przystosowane do instalacji w trudnych warunkach oświetleniowych. Urządzenia te, oferujące rozdzielczość HDTV 1080p przy 60 klatkach na sekundę, elektroniczną stabilizację obrazu i wykrywanie wstrząsów, wykorzystują funkcję WDR z dynamicznym przechwytywaniem oraz technologię Lightfinder.
Axis M3027-PVE: sieciowa kamera oferująca panoramiczny obraz 360°
Inne
2014-06-04
1 | Gadżety
Stałopozycyjna sieciowa kamera kopułkowa Axis M3027–PVE umożliwia uzyskanie szczegółowego, panoramicznego obrazu (360° lub 180°) wysokiej jakości. Prezentująca obraz o rozdzielczości 5 megapikseli, przystosowana zostało do pracy w dzień i w nocy.
Nadzór wizyjny to nie tylko kamery
Inne
2014-04-04
Komentarz
Na skuteczny, nowoczesny system nadzoru składają się cztery, podstawowe elementy: kamery, infrastruktura sieciowa, system archiwizacji oraz właściwe oprogramowanie. Właściwy dobór elementów będzie wpływał na jakość całego rozwiązania – dotyczy to również kwestii programowych.
Bezpieczeństwo kluczem do sukcesu firmy
Rynek
2014-02-13
Bezpieczna firma
Jednym z widocznych trendów, za którym podążają firmy i instytucje jest wdrażanie nowoczesnych technologii z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że nowoczesne rozwiązania mogą zapobiec nawet najgorszym w skutkach zagrożeniom.
Axis Q60-S PTZ:kamera ze stali nierdzewnej ze sprężonym azotem
Inne
2014-02-10
2 | Gadżety
Axis wprowadza trzy kamery ze stali nierdzewnej gotowe do montażu na zewnątrz, umożliwiające 360° pokrycie dużych obszarów z rozdzielczością aż do HDTV 1080p. Nowe, kopułkowe kamery sieciowe PTZ Axis Q60-S w obudowach ze stali nierdzewnej ze sprężonym azotem są przeznaczone do nadzoru i zdalnego monitorowania w wymagających warunkach.
Axis: kamery sieciowe w jakości HD
Inne
2013-12-13
Gadżety
Axis wprowadził na rynek stałe kamery sieciowe AXIS Q1614 i AXIS Q1614-E pozwalające na identyfikację ludzi i obiektów w trudnych warunkach oświetleniowych. Kamery cechują się obrazem w rozdzielczości HDTV 720p rejestrowanym z prędkością 50 lub 60 klatek na sekundę.
Martin Gren: Od wynalazku do korporacji
Rynek
2013-11-09
Komentarz
Już 13 listopada br. przyjedzie do Polski Martin Gren – wynalazca kamery IP i Steve Jobs w zakresie systemów nadzoru wizyjnego. Jego postać jest przykładem, jak dorobek intelektualny można przekuć we własny biznes, a posiadaną wiedzę i umiejętności wykorzystać do uruchomienia korporacji.
Wytrzymała kamera z technologią podczerwieni od Axis
Inne
2013-10-24
Gadżety
Na rynek wchodzi nowa sieciowa kamera Axis Q1765-LE typu bullet, oferująca jakość obrazu HD, 18-krotny zoom optyczny oraz wbudowany oświetlacz podczerwony IR. Cechy te sprawiają, że kamera znajduje idealne zastosowanie w instalacjach przygotowanych dla całodobowego nadzoru wizyjnego.
Strony: 1 z 1     1
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 791
Ostatnio na forum
Kan Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Panie *Lucek, już dawno minęły czasy, gdy telekomunikacja oznaczał tylko rozmowy, czy surfowanie po ...
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
@Lucek nie narzekaj :D Dobre info, bo program się zapowiada super, a gdyby nie ten news to bym nic n...
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
Zastanawiam się właśnie czy brać note 8 czy V30... Za V30 przemawia to, że producent deklaruje, że w...
TP-Link - smartfony Neffos z serii X w nowych, niższych cenach
mam x1 max zasuwa jak dwukrotnie droższy samsung...
Polsat Viasat Explore HD: Królowie złomu - wyburzyć, sprzątnąć, zarobić
Portal telekomunikacyjny zamienia się w filmowy ? To może jeszcze przedruki z Pudelka (-: ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
A mi się całkiem podoba, czekam teraz na testy...
Virgin Mobile - 5 zł za Groupon na pkakiet DlaMnieSuper za pół ceny
Nie przekonało mnie to do przeniesienia z a2...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Ja ten telefon kupiłem jakiś czas temu i na moje potrzeby wystarcza. Jest w porządku, żaden z niego ...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Nigdy więcej tego rodzaju sprzętu! Kupiłem z biedy ale teraz żałuję - trzeba było dłużej oszczędzać...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne