REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Ogólnopolska awaria bankomatów Euronet
Taryfy
2016-11-10
3 | Awaria
Duża awaria bankomatów Euronetu. Nie można wypłacić pieniędzy, ale każda próba kończy się obciążeniem konta. Problemy z wypłatami z bankomatów Euronet zgłaszają klienci w całej Polsce.
Serwis Acer wykonuje 96proc. napraw w ciągu 5 dni
Rynek
2016-04-12
Acer
Klienci Acer korzystający z usług polskiego serwisu gwarancyjnego wysoko oceniają jego pracę. Stale prowadzone badania opinii klientów pozwalają monitorować poziom satysfakcji klientów. Badanie przeprowadzone w lutym 2016 roku pokazuje, że 96% napraw zostało wykonanych w ciągu pięciu dni.
UOKiK: baterie w notebookach Fujitsu mogą stwarzać zagrożenie pożarowe
Tablety
2015-09-25
UOKiK
Przedsiębiorca Fujitsu Technology Solutions powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że baterie w notebookach i baterie do notebooków marki Fujitsu, wyprodukowane w Niemczech, modele z 2011 oraz 2012 roku mogą nie być bezpieczne dla użytkowników.
Polacy nie mogą korzystać ze sprzętu IT przez 1,5 tygodnia rocznie
Rynek
2015-05-29
Raport
Statystyki prezentowane przez producentów dotyczące usług serwisowych są bezlitosne - średni czas naprawy sprzętu to 2,5 dnia roboczego, a aż 95% produktów trafiających do serwisu jest wysyłanych z powrotem do użytkowników w ciągu mniej niż 5 dni! Przy założeniu, że usterki naszych komputerów średnio zdarzają się 2-3 razy rocznie, Polacy nie mogą korzystać ze sprzętu IT przez 1,5 tygodnia rocznie.
Nowe Centrum Serwisowe Prestigio i Canyon
Rynek
2015-05-15
Rynek
Zadaniem nowego centrum serwisowego jest obsługa klientów, którzy chcą zgłosić problemy techniczne ze sprzętem z logo Prestigio lub Canyon, korzystając z warunków gwarancji. Użytkownicy mogą także zlecić naprawę pogwarancyjną lub wycenić usługę naprawczą, której nie obejmuje gwarancja na dany produkt.
Długie życie telefonu?
Telefony
2015-04-16
1 | Komentarz reklamowy
„Kiedyś to były lepsze produkty” – takie zdanie z całą pewnością nie raz słyszeliśmy w wielu sklepach. Dotyczy to zarówno współczesnych ubrań, na których kiepskie wykonanie skarżą się głównie panie, ale także sprzętu elektronicznego, na których niską żywotność narzekają wszyscy konsumenci. Nie inaczej jest oczywiście z telefonami, w przypadku których lista typowych, pojawiających się coraz szybciej usterek z każdym rokiem jest coraz dłuższa.
Gdzie Polacy, w domu najczęściej niszczą smartfony
Telefony
2015-02-11
4 | SquareTrade - raport
Salon, kuchnia i sypialnia to najbardziej niebezpieczne dla smartfonów miejsca w naszym domu. 29% zniszczeń ma miejsce właśnie w salonie, 23% w kuchni i 16% w sypialni. W ciągu ostatnich 7 lat Polacy wydali na naprawę i wymianę urządzeń ponad 4 miliardy złotych.
Blisko 80 proc. przedsiębiorców skarży się na wadliwe tablety
Tablety
2014-12-11
1 | Raport Panasonic
Zdaniem respondentów do najczęstszych powodów awarii należą zbyt krótka żywotność baterii, przegrzewanie się urządzenia czy pęknięty ekran. Z kolei wśród najważniejszych kryteriów branych pod uwagę w momencie zakupu tabletu ankietowani wymieniali jego funkcjonalność, wytrzymałość i cenę.
Polacy są uważnym narodem i dbają o swoje smartfony
Telefony
2014-11-03
3 | Raport - infografika
Firma Square Trade Inc. sprawdziła jak Europejczycy dbali o swoje smartfony w ciągu ostatnich dwóch lat. Polacy okazali się narodem, który najbardziej dba o urządzenia – 24,3% z nas zniszczyło smartfon w ostatnich dwóch latach. Mimo, że Polacy są uważnym narodem i zajęli ostatnią pozycję jeśli chodzi o liczbę zniszczonych smartfonów, skala zjawiska jest duża – niemal co czwarta osoba straciła swoje urządzenie w ciągu ostatnich 2 lat.
ENERGA-Operator: awarię sieci można zgłosić SMSem
Rynek
2014-10-27
ENERGA-Operator
ENERGA-Operator to pierwszy operator sieci elektroenergetycznej w Polsce i jeden z nielicznych w Europie, który umożliwił klientom zgłaszanie awarii przez SMS. Aby dokonać zgłoszenia wystarczy wysłać SMS o treści AWARIA na numer 3991, a następnie postąpić zgodnie z instrukcją.
Polacy wydali ponad 4 mld zł na naprawę i wymianę smartfonów
Rynek
2014-09-22
1 | Infografika
W ciągu ostatnich 7 lat Polacy wydali na naprawę oraz wymianę swoich smartfonów już ponad 4 miliardy złotych, wynika z danych dostarczonych przez Square Trade. Niemal ¼ Polaków przyznaje, że uszkodziło swój telefon w ciągu ostatnich 2 lat, a połowa z nich na naprawę musiała czekać przynajmniej 7 dni.
PocketBook Touch Lux 2 może mieć problemy z baterią
Tablety
2014-07-08
e-czytnik
Wielbiciele elektronicznych książek w Polsce mogą już kupić następcę czytnika, który podbił serca wielu użytkowników - PocketBook Touch Lux 2. Bazując jednak na analizie danych i informacji, Producent przypuszcza, iż w niektórych modelach czytników PocketBook Touch Lux 2 mogą wystąpić problemy z baterią.
Networks!: Prace planowe, przyczyną problemów Orange?
Rynek
2013-09-17
5 | Networks!
Zakończył się kolejny etap całkowitej wymiany infrastruktury telekomunikacyjnej sieci Grupy Networks! (T-Mobile i Orange). Dotychczas zmodernizowanych zostało już 6000 lokalizacji. Jednak okazuje się, że nie wszystko przebiega zgodnie z planem i okresowo mogą się pojawić problemy z połączeniami telefonicznymi - przyznaje Maria Piechocka z biura prasowego Orange.
Smartfonowców frustruje kiepska sieć i zawieszające się aplikacje
Rynek
2013-07-29
4 | Raport
Niemal połowa wszystkich problemów z działaniem smartfonów dotyczy przeglądania stron internetowych i mediów społecznościowych. Według użytkowników najbardziej frustrujące w korzystaniu ze smartfonów jest słabe i wolne połącznie internetowe oraz zawieszające się aplikacje.
Orange: nasze usterki zawsze naprawiamy bezpłatnie
Inne
2013-07-22
3 | Orange awarie
Jeżeli potrzebujecie pomocy przy uruchomieniu Neostrady lub pakietów usług stacjonarnych, możecie zamówić asystę serwisanta w swoim domu. Wprowadzona od 18 lipca, dodatkowo płatna usługa (99 zł z VAT) asysty technika jest dopiero wtedy, gdy wezwiecie pomoc, a wina będzie ewidentnie leżała po Waszej stronie - wyjaśnia wątpliwości Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Problem z HD Voice w topowych modelach Samsunga?
Telefony
2013-04-29
18 | Telefony
Topowe modele Samsunga Galaxy Note 1 i 2 oraz Galaxy S3 mają wadę w oprogramowaniu Androida 4.1, powodującą, że usługa HD Voice działa nie poprawnie, tzn. jakoś dźwięku jest taka jakbyśmy siedzieli w studni lub głos jest bardzo zniekształcony i nie wyraźny - informuje Telix Czytelinik.
Samsung Galaxy SIII z wadą fabryczną Sudden Death?
Telefony
2013-01-07
112 | Awarie
Ostatnich tygodni GALAXY S III - najbardziej zaawansowany smartfon w ofercie firmy Samsung, nie może zaliczyć do udanych. Po problemach z tzw. "Exynos Bug", niektórzy użytkownicy smartfonu zgłaszają tzw. „Sudden Death” (czyli „nagła śmierć”).
Biały Google Nexus 7 jest podatny na zabrudzenia?
Tablety
2012-07-17
5 | Biały Google Nexus 7
Tablet Google Nexus 7 w białym kolorze nie trafił jeszcze oficjalnie do sprzedaży, a już pierwsi użytkownicy urządzenia skarżą się na problemy z obudową, która jest bardzo podatna na zabrudzenia.
Wybuchający Samsung i9300 Galaxy S III: historia zmyślona
Telefony
2012-07-09
5 | Awaria
Jakiś czas temu pojawiło się doniesienie, iż telefon (dokładniej jego dolna część) potrafi zapalić się na skutek wysokiej temperatury, jednak najbardziej prawdopodobną przyczyną tego zjawiska było zwarcie spowodowane wadliwą stacją dokującą w samochodzie do, której telefon był zamontowany.
HTC One X mają problem z Wi-Fi
Telefony
2012-06-20
HTC One X
Potężna moc czterordzeniowego procesora, nie zawsze oznacza niezawodne działanie. Jak się okazuje producent dołączył do szerokiej gamy innych, którzy szybko muszą szybko zareagować, bo od momentu premiery HTC One X słychać narzekania użytkowników na zasięg Wi-Fi w tym urządzeniu.
Strony: 1 z 3     123 >>
Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792
Ostatnio na forum
Klucz Mobile - z pakietem No Limit, w Polsce i do Ukrainy za 25 zł
Do mnie od kilku lat dzwonią z ofertami osoby mówiące z ukraińskim akcentem. ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Ja też czekam na testy, bo wydaje się całkiem interesujący...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Ja się zastanawiam nad jego kupnem, w sumie potrzebny mi jako telefon zastępczy....
Test Kids Locator GPS MT851 - zegarek z lokalizatorem dla dzieci
witam, Ja odczytać wiadomość głosową na zegarku? Widać powiadomienia z liczbą, natomiast nie wiemy, ...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Gdyby miał LTE to tak. Ale w tej cenie tylko z 3G to nie daję mu szans...
Snapdragon X50 5G - modem dla nowej generacji flagowców (wideo)
I zapewne te smartfony przebiją kolejną barierę cenową. ...
Klucz Mobile - z pakietem No Limit, w Polsce i do Ukrainy za 25 zł
Ja to się czasem zastawiam w jakim kraju mieszkam, w Lubelskim MPK była reklama pracodawcy, że szuka...
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
Nie wiem skąd ta wiedza ale Oddziały euro rtv agd nie potwierdzają sprzedaży ani premiery lgv30 ...
Protokół WPA2 nie jest bezpieczny. Jak zadbać o bezpieczeństwo WiFi?
Nie używać wogóle protezy dla biedoty czyli WiFi. ...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne