REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Apple ma problem ze spuchniętymi bateriami iPhone 8 Plus
Telefony
2017-10-07
4 | iPhone 8 Plus - baterie
Ostatnio pojawiają się w internecie niepokojące doniesienia na temat potencjalnych problemów z bateriami w nowych smartfonach Apple. Znane są kolejne przypadki, w których bateria iPhone 8 Plus napuchła tak, że ekran smartfona został wypchnięty. Względy bezpieczeństwa to ważna sprawa, Apple dmucha na zimne i zobowiązało się do przebadania swoich smartfonów, żeby sprawdzić przyczynę problemu.
Uszkodzenie światłowodu przyczyną awarii Orange
Taryfy
2017-09-26
10 | Taryfy
Klienci Orange informują dziś o kolejnej poważnej awarii sieci w wielu regionach Polski. Tym razem problem dotyczy Internetu i rozmów, wysyłania wiadomości. Klienci skarżą się także na działanie telefonii stacjonarnej. Orange informuje, że przyczyną awarii było uszkodzenie przez ekipę budowlaną naszego światłowodu i prosi o cierpliwość.
Jabczyński - awarie były, są i będą. Przepraszamy
Taryfy
2017-09-09
4 | Taryfy
Mamy awarię nie całej sieci tylko usług VoLTE i WiFi Calling. Korzysta z nich odpowiednio 4 i 2 proc. naszych klientów. W tej chwili platformy są wyłączone, a dostawcy sprzętu pracują nad znalezieniem przyczyny problemów. Zdecydowaliśmy, że nie uruchomimy ich dopóki nie będzie 100 proc - informuje na blogu korporacyjnym Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Orange - awaria połączeń realizowanych przez sieć LTE
Taryfy
2017-09-08
6 | Orange - awaria
Trwa awaria w sieci Orange połączeń głosowych. Tym samym użytkownicy nie mogą odbierać ani wykonywać połączeń telefonicznych, SMS-ów - Operator potwierdza i przeprasza za utrudnienia oraz prosi o cierpliwość.
Play ma kłopoty z Internetem
Taryfy
2017-08-09
11 | Play - awaria 2017
Użytkownicy sieci P4, operatora sieci Play mogą nie mieć dziś dobrych humorów. Powód? Awaria Internetu - cały czas problem z siecią - piszą na forach internauci. Z informacji http://downdetector.pl wynika, że awaria dotyczy całej Polski.
Virgin Mobile Polska - awaria techniczna
Taryfy
2017-07-26
16 | Virgin Mobile Polska
Z uwagi na problemy techniczne po stronie partnera infrastrukturalnego (Play), chwilowo utrudniona jest możliwość sprawdzania stanu pakietów za pomocą Klubu Virgin, aplikacji i kodów USSD - poinformował na Facebooku Virgin Mobile Polska.
Plus ma problem z połączeniami po przejściu z karty na abonament
Taryfy
2017-06-20
15 | Plus - awaria
Od kilku dni występuje problem z wykonywaniem połączeń i wysyłaniem wiadomości SMS po konwersji z karty na abonament - informują Telix.pl Czytelnicy. Technicy pracują na rozwiązaniem tej sytuacji. Sprawa w dalszym ciągu jest w trakcie rozwiązywania - odpowiada Ewa_Plus Specjalista Plusa.
Awaria Skype na terenie Europy
Rynek
2017-06-20
2 | Skype
Popularny komunikator znowu ma problemy. Microsoft, właściciel komunikatora Skype zmaga się od wczoraj, 19 czerwca, z jego poważną awarią. Najczęściej zgłaszane awarie: połączenia z serwerem, wysyłania lub odbierania wiadomości i problemy z logowaniem.
Awaria w Orange - nie można było wysyłać wiadomości
Taryfy
2017-06-16
8 | Awaria Orange przeprasza
Użytkownicy sieci Orange, także Nju mobile alarmują w sieci o kolejnej awarii. Tym razem chodzi o wiadomości SMS i MMS. Na oficjalnym koncie na Twitterze przedstawiciele Orange Polska potwierdzili już, że wystąpiły czasowe problemy z wysyłaniem wiadomości i że operator pracuje nad ich rozwiązaniem.
Orange - awaria w mobilnym internecie (aktualizacja)
Taryfy
2017-05-24
1 | Orange - awaria
Możecie odczuwać trudności w korzystaniu z mobilnego internetu. Pracujemy nad tym, by możliwie szybko je usunąć, abyście mogli znowu korzystać z usług. Prosimy Was o wyrozumiałość. Usługi głosowe i SMS-y działają poprawianie - informuje na blogu korporacyjnym Orange Polska.
Awaria chmury - jak odzyskać dane?
Inne
2017-03-03
Commvault - art. ekspercki
We wtorek 28 lutego, na skutek awarii chmury Amazon Web Services, przestało działać część usług świadczonych przez tego operatora. Przerwa w dostawie niektórych usług AWS spowodowała problemy z poprawnym funkcjonowaniem wielu stron i sklepów internetowych. Wszyscy, dla których dane są ważne, powinni potraktować to jak lekcję. Firmy powinny wiedzieć gdzie znajdują się ich dane i jak szybko są w stanie je odzyskać.
EmiTel - przyczyny i zakres awarii sygnału TVP na multipleksie MUX-3
Rynek
2017-01-20
3 | EmiTel - raport
20 stycznia br. przedstawiciele spółki EmiTel opowiedzieli na konferencji prasowej o szczegółach szeroko komentowanej w mediach awarii sygnału TVP w dniach 17-19 grudnia 2016 r. Poinformowali, że problemy spowodowane były usterką techniczną i na chwilę obecną wykluczono możliwość działania osób trzecich.
Galileo ma problem, w europejskim system GPS nie działają atomowe zegary
Rynek
2017-01-19
2 | Galileo
Miała być europejska konkurencja dla GPS, ale zamiast tego może być spektakularna klapa za 10 mld euro. W satelitach europejskiego systemu nawigacyjnego Galileo przestało działać dziewięć zegarów atomowych - poinformował szef Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) Jan Woerner.
T-Mobile: światłowód spowodował problemy z łącznością w całej Polsce
Taryfy
2016-12-20
9 | T-Mobile
T-Mobile najwyraźniej ma poważne problemy techniczne w swojej sieci, które uniemożliwiają wysyłanie i odbieraniem sms-ów oraz wykonywaniem połączeń telefonicznych. Do awarii T-Mobile doszło po godzinie 15. Zgłoszenia dotyczące niedziałających usług T-Mobile napływają z terenu całej Polski.
Samsung Galaxy S6 zapalił się na pokładzie samolotu
Telefony
2016-12-10
1 | Samsung Galaxy S6
Dla Samsunga tegoroczna jesień jest niezwykle gorąca. Dosłownie i w przenośni. Samsung Galaxy Note 7 sprawił, że temat wybuchających smartfonów zaczął być poruszany dosyć często. Gigant branży elektronicznej jest o krok od tego, żeby przylepiła się do niego łatka producenta „telefonów, które wybuchają”. Ostatnio, niespodziankę pasażerom jednego z lotów sprawił Samsung Galaxy S6, po którym mało kto spodziewał się problemów.
Orange - Problemy z siecią w całym kraju
Rynek
2016-11-07
11 | Orange - awaria
Awaria w sieci Orange - problemy z dodzwonieniem się i korzystaniem z internetu, zgłaszają abonenci w całej Polsce. Podobno największe kłopoty z łącznością mają mieszkańcy centrum Polski i Warszawy. Operator poinformował oficjalnie, że trwają prace nad usunięciem usterki.
Play - awaria platformy usług od piątku (aktualizacja)
Taryfy
2016-10-24
14 | Play - awaria
Play, od piątku ma problemy ze swoją platformą usług - nie można aktywować usług, pakietów i taryf. Operator prosi o cierpliwość. W razie pytań zaprasza do kontaktu z Obsługą Klienta i Przeprasza.
Samsung - wymiana Note7 na Galaxy S7 edge lub zwrot pieniędzy
Telefony
2016-10-16
3 | Samsung Galaxy Note7
Ważna informacja dla wszystkich użytkowników Note7. Każdy z klientów, który zakupił Note7 może wybrać jedno z następujących rozwiązań: Wymiana Note7 na Galaxy S7 edge wraz z pokryciem różnicy w cenie w postaci vouchera, lub zwrot pieniędzy za Note7. Cały proces rozpocznie się w środę 19 października.
Awaria Netii. Co się stało?
Taryfy
2016-08-31
1 | Awaria Netia
Dziś od kilku godzin na Śląsku, ale także w innych miejscach w Polsce, nie działała sieci Netia, informują Telix.pl Czytelnicy. Kiedy awaria zostanie usunięta?
Audiobooki dla klientów T-Mobile I Heyah za awarię LTE
Taryfy
2016-07-13
3 | T-Mobile - audiobook
W ramach rekompensaty za utrudnienia w korzystaniu z LTE w sieci T-Mobile telekom wczoraj ogłosił darmowe pakiety danych w soboty i niedziele do końca lipca – łącznie to nawet 60 GB. To nie koniec. Dzisiaj mamy dla klientów kolejną wiadomość. Każdy z Was może pobrać jeden wybrany przez siebie audiobook z Audioteki.
Strony: 1 z 4     1234...4 >>




Nowości

Ankieta
Czy w Polsce mamy roaming w UE według zasady RLAH (jak w kraju)?

Tak
Nie
Inne
A o co chodzi


WynikiAnkiety

Głosów 792
Ostatnio na forum
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
ludzie przeceniają LTE, do codziennego korzystania spokojnie wystarcza 3G...
myPhone Prime 2 - czy wzbudzi emocje?
Akurat czysty android ma tu najwięcej sensu ...
Mobilny Internet w Polsce - Orange oraz Plus liderami szybkości LTE
Plus? Chyba kogoś fantazja poniosła. Plus to zastój....
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
W Plusie sporto fajnych telefonów, także LG, jest dostępnych, więc pewnie jak trafi do sprzedaży, to...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
to znajdź jak taki mądry jesteś, poza tym dlaczego sugerujesz że że kłamie, sprawdzałeś? ...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
skoro dostał certyfikat od Google to musi działać płynnie, kiedyś 1GB był standardem i wszystko w po...
myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
to znajdź mi podobny w polskiej dystrybucji za 100zł.... jak nie to nie pisz głupot ...
Mobilny Internet w Polsce - Orange oraz Plus liderami szybkości LTE
Super oferta... Tylko jak wziąłem na testy, to net okazał się zapchany na maxa i osiągniecie 2mbit b...
LG V30 - jest znana polska premiera tego telefonu
Data premiery 23 Listopad https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/lg-v30-srebrny.bhtml#opis ...
GOMobile - nowa aplikacja mobilna Banku BGŻ BNP Paribas
czy konta w ramach BGŻ Optima także będzie obsługiwała?...
Ostatnio wgrane Fotki

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne